Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bdsm

DZIEWCZYNY czy lubicie jak się o was faceci OCIERAJĄ np. w autobusach ?

Polecane posty

Oczywiscie chodzi o obcych lub prawie obcych facetów... Miałyscie juz takie sytuacje ? Jak wtedy reagujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyzszy link jest troche \"zboczony\" ale nie o to chodzi... moje pytanie jest troche ine... nie interesuja mnie co robili faceci - zastanawia mnie podejsvie kobiet !!! (nawet chciazby w powyzszym temacie mozna znalezc wzmianki ze faceci byli \"napastowani\" przez oanienki a nie odwrotnie!) Dziewczyny czy wy lubicie ? jesli tak to w jaki sposob ? mialyscie juz takie przygody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaba
TAK, zwłaszcza stare upocone robole wracajacy z pracy na budowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaak
ja mialam taka przygode!!! Mialam wtedy na sobie skorzane spodnie, zboczencu!!!!!!!!!!!! :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy na wiecej \"opwiesci\" moze wypowiedza sie kobiety ktore autentycznie tego doswiadczyły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lenkak83 - a czy mialas jakies przykre \"doswiadczenia\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
m,oja odp. fuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co żadna nie ma takich doswiadczen ? czy po prostu wstydzicie sie o tym mowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie mialam traumatyczne doswiadczenia z jakims francem ktiry wygladaj jak piiii............ blebleble i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdjgjdakdsa
lenkak83 - moze powiesz cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam sie z toba myszkaruda to jest straszliwie oblesne jakys spoceni smierdzacy faceci ohh az mi dreszcze z obrzydzenia przechodza .. jak tak mozna ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanna
chyba trzeba byc zboczonym zeby lubic takie rzeczy:o Nie nawidze tloku w autobusie. Nigdy nikt sie o mnie nie ocierał ,ale kiedys chlopak mial moze 17 -18lat (ja mam 21 )stojacy za mna mial wzwód :otrzymalam sie poreczy przy siedzeniu on stanął za mna i trzymał sie uchwytu na górze, byl straszny tlok....gdy sie odwrocilam on sie idiotycznie usmiechał, normalny czlowiek bylby skrepowany!!! gdy powiedzialam żeby sie przesunąl odpowiedzial z tym samym głupim usmiechem że nie ma gdzie- tak naprawde nie mial:o Wysiadlam na nastepnym przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllllaaaaaaaaaa
tam zaraz zboczone... jesli laska sama sie prosi... eksponujac swoj tyleczek !!!! te ktore nie chca to nosza płaszcze lub dlugie kurtki lub inaczej zakrywaja swoje pupcie ! i wtedy wiadomo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystkie opinie ? naprawde tak rzadko sie to Wam zdarza dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa__//
nie,no jak facet jest niezly, czysty i sie tylko przypadkiem delikatne otrze np. o ramię to czuję pewną przyjemność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×