Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

no i skasowało mi posta............. wiec napisze w srócie wczoraj byliśmy u siostry mojego M na kawie było fajnie a dzisiaj jedziemy na obiad do mojej mamy więc nie gotuje posiedzimy sobie spokojnie jutro do lekarza ewcia--a dlaczego zakupy w ikeii masz cos na oku pochwal sie co ci sie spodobało to ja lece jeszcze musze sie pomalowac i coś z soba zrobić papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ batlanku-spodobal mi sie wieszak na reczniki,ten z maila,hihihihi....a na fotce jak byk jest napis \"IKEA\":D:D:D trzymam jutro kciuki za dobre wiesci od lekarza:) u nas znow wieje,a wczoraj wieczorem bylo juz tak przyjemnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka???? To naprawde TY?????? :D:D:D:D Jejku .....napisz co u Was!!!!!!! Jejku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu napisz co U Ciebie jak tylko znajdziesz chwilke... Zobacz co sie dzieje z naszym topiczkiem..:( Pojechalas i wszystko powoli sie sypie..wpadam juz tylko ja ,batlanek i ostatnio Ewunia.... Monia od jakiegos czasu wcale nie zaglada.....:(.... Jak Sie czujesz? Jak miejsce?Mieszkanko no i praca? Jakie perspektywy???? Bedziemy czekac z niecierpliowosia na jakikolwiek poscik od Ciebie MychA!!!! Ja teraz czekam na goscia wiec na kompie mnie nie bedzie ale pozniej wieczorkiem zagladane. Tak ze pisz pisz !!!! Kurcze dziewczyny jednak wszystkie dobrze ocenilysmy nasza pania Psycholog ze jednak szybko nie zapomni i jak da rade to sie odezwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka!!!!!!!!WITAJ:):):):):):):):):):) a my tak zastanawialysmy sie jak Ci sie tam powodzi,jak tylko bedziesz m,iala okazje to napisz! umieram z ciekawosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️dziś został uruchomiony mój komp-ale w salonie a tu zawsze jest co najmnie 4 osoby:) napisze do was póżno wieczorkiem-powiem tylko tyle,że bardzo,bardzo sie za wami stęskniłam. Teraz poczytam co u was słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka,widze ze juz sie tam zadomowiliscie:) tylko ze juz jest baaardzo pozny wieczor a Ty nic nie napisalas ... czekam-czekamy wszystkie na wiesci od Ciebie wiec pisz,mam nadzieje ze jutro jak tu wejde to cos przeczytam nowego ¦D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,wczoraj padłam jak kawka a pozatym nie wiem co sie dzieje jak przyjechałam to mam cały czas zaczerwienione jedno oko wygląda to tak jakby popekały mi naczynka kronośne.Wyglada to nie ciekawie moze to spowodowane ze zmeczenia,prosze odpiszcie mi cos na ten temat. Obiecuje na 100% ze dzis wszystko wam opisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie troche mnie ten lekarz uspokoił powiedział,że to maskopatia i w moim wieku jak najbardziej może sie cos takiego dziac jest to też związane z miesiączką bardziej boli przed mniej po itd.nalezy to obserwowac i za rok do kontroli nie trzeba ani usg ani mamografi sama nie wiem czy cos wiecej robić w tej sprawie ten lekarz to ordynator onkologii w bielski podobno bardzo dobry specjalista. ale troche odetchnełam--dzięki dziewczynki oolka--fajnie że jesteś odetchnełam podwójnie martwiłam sie oj oj czekamy na cos więcej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlanku Kamien mlynski z serducha..łuuup!!!!! Oolka no ales napisala...:D Ale super ze dalas jakis dowod zycia..:D Ja mialam dzis strasznie ciezki dzien a jutro tez mi sie nielepszy zapowiada....:O Dzis bylam caly dzien w rozjazdach . Moja tesciowa cos poszczyknelo a miala pojechac z siostra mojego M i jej malutkim Kuba dzis do szczepienia i lekarza do Krakowa(sa z Niepolomic) no ale w tej sytuacji jak? Wiec ja z Krakowa do Niepolomic do nich z nia spowrotem do Krakowa do lekarza a potem znow tam a potem znow do domu....:O Jeszce Olka miala tam na ferie zostac ale tez zasmarkana wiec lepiej nie ryzykowac jak ten maluch zaszczepiony.....ehhh...Wariatkowo.. Jutro znow mamy latanie po bankach i prawnikach bo dogralismy ten kredyt na mieszkanie i jutro umowa itp.Mała do mojego ojca zawoze z rana a potem w droge.... Pewnie napisze jak cos tez dopiero wieczor.... Ale to tak wyjatkowo tylko.... Wiec wybaczcie ... Choc tu ostatnio i tak bardzo cicho i milczaco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ja tu sobie zaglądam z myślą ,że będe miała co czytać a tu masz jeden pościk od olinka. wiecie jak mam fajnie nie musze gotowac jutro obiadu przyszła do nas sąsiadka ta starsza pani i przyniosła nam miske bigosiku bo akurat gotowała no to mam w sam raz na obiadek:):):):) musze ja coś w przyszłym tygodniu zrobić i jej zanieśc. popisałam troche zaległych maili i tak sobie tu buszuje przy okazjii spr. ile kosztuje szczepionka na rak szyjki macicy no i powaliło mnie dziewczyny bagatelka 1500 zł rozumiem 300 ale nie tyle ............ludzie a już myślałała,że się zaszczepie:):):):):) zabrałam mała dzisiaj na miasto dopiero o 16 i tak sobie łaziłyśmy chciałam jej pokazać jak wyglądają wystawy sklepowe ze świątecznymi światełkami choinki na rynku i lodowisko było super a mała zachwycona no i oczywiście nie obyło się bez odwiedzin sklepu zabawkowego nabyłysmy kręgle...... będzie fajnie........ jutro po pracy ma przyjśc moja siostra najmłodsza i pójdziemy do parku zobaczyć co u kaczek.fajnie,że jest taka pogoda bo nie trzeba sie tak ubierać chociaz wszyscy mówią że mrozik lepszy od mojej kuzynki dzieciaki strasznie chore zapalenie krtani i takie tam musze uważac na moją mała. mój M ogląda po raz 100 leona zawodowca i się cieszy:):):) no jak dziecko tu go słysze jak się śmieje........ do tego piwko i nic więcej mu nie potrzeba. dziewczyny piszcie co tam u was słychac co się dzieje........ oolka ty to musisz elaborat napisać 🌼 monia co tam u was nie dajesz żadnych znaków🌼 ewka wpada na chwile🌼 izao też się nie odzywa🌼 ciepła co u was jak mama🌼 pepeer leć do kafejki i napisz coś 🌼 tylko olinek tu jeszcze zagląda🌼 to ja będe leciała dziewczynki,własnie mój wpadł do kuchni wyrwał z szafki 2 kromki chleba masło ser itak poleciał z talerzem i nożem bo JEGO film jest i nie ma czasu,nawet nie psioczy że siedze na plotach. dzisiaj to cały dzień on siedział,tylko mi pozwolił poczte odebrać co za czasy....... a było tak fajnie pamiętacie całe do południa komp.mój :D:D:D:D no to teraz już naprawde lece jakoś od tych świąt tak się wszystko pomotało no nie. pozdrawiam serdecznie do jutra papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisałam posta co?????? pewnie dostane pochwałe od przewodniczącej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza pochwale Cie ja:D dobrze ze to nic powaznego z ta piersia,a fakt ze wiekszosc kobiet sobie bimba,z reka na sercu-ktora robi regularne badania?:) ja do gina chodze regularnie bo tabsy biore,a on skrupulatny taki,nie przepusci,za kazdym razem badanie piersi,co pol roku obowiazkowa cytologia...ale to i dobrze oolka ,połechtałas nasza ciekawosc i nie piszesz,ladnie to tak?;) moj M taz caly w \"Leonie\",on to juz chyba z 200 razy to ogladal,bo za kazdym razem jak na polskich kanalach leci,i jeszcze na rosyjskich nie przepusci:D u mnie znow pare ludzi sie przewinelo na kawce,standardowy zamet,poszlam z malym na spacer,skoro pogoda laskawie pozwolila,chociaz doszly mnie sluchy ze od czwartku znowu ma wiac:( a reszte dziewczyn chyba ten wiatr poporywal...:( dobranoc Wam,do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.Moi współlokatorzy poszli na nocną zmianę do pracy,wiec ja juz w końcu mam spokój i moge spokojnie popisać do was. Hmmm,nie wiem od czego mam zacząć:) :) :) mieliśmy zamiar jechac samochodem do szkocji,ale samochód tydzien przed wyjazdem popsuł nam się.Z jednej strony dziekowałam bogu ,ze to stało sie jeszcze w kraju a nie po drodze.Więc szybciutko sprzedalismy.Wyjechalismy autokarem 10 stycznia(bo m miał równiez przesuniecie szkolenia)Popdróz była męczaca pomimo ,że autokar był dobrej marki oraz przystosowany do takiej jazdy.Byłam zaskoczona drogami ,jakaścia dróg po przekroczeniu kraju.Francje widziałam troszeczkę nocą:)jechaliśmy tez euro tunelem,głęboko pod wodą. Przenocowaliśmy w glesgow taka noc kosztowała nas az 56 funty.Rano wybralismy się do celowego miasta Aberdeen,sądziłam,ze będzie to mniejsze miasto a ono ma 200 tysięcy ludzi.Pogoda tutaj nie jest ciekawa ,pada i wieje.a ludzie.....????szkotki sa potwornie grube(oczywiscie nie wszystkie)ale potwornie grube w Polsce taka otyłość uwaza sie juz za chorobę.Ubieraja sie dodatkowo w obcisłe ciuszki i co najwazniejsze,nikt na nikogo nie zwraca uwagi.Moda jest przróżna,Zadko kiedy mozna spotkać dziewczynę w spódnicy.Jest tu zimno tak jak w polsce konoiec ppazdziernika początek listopada a oni generalnie chodza jedynie wsweterkach ,rozgogoleni:)rekawki 3/4 czasami bez skarpetek,czesto w klapkach,widocznie jest im ciepło.Nie potrafię tego zrozumieć ja jestem w kurtce w szaliku i rękawiczkach i chyba po tym mozna pozna c przejezdnych:) Byłam bardzo zaskoczona ilościa murzynów,jest ich tu zatrzęsienie. Mój M od wczoraj jest na szkoleniu w innym miescie ,w sobote bedzie na miejscu.Więc pomoze mi w szukaniu pracy,chętnie podjełabym jakies sprzatanie w prywatnychdomach,nie zabardzo chce pracowac na nocki-bo będziemy z M sie mijać:( Mieszkamy w takim domu.My i lokatorzy mamy po jednej sypialni(jutro biore sie wprowadzam tak naprawde do tego pokoju,wiec sprzatanie)jest tez wspólny salon no i tu niestety mamy komp,my i oni laptopa(bo tylko wtym salonie mozna się podłaczyć)jest wspólna kuchnia i łazienka w łazience sa 2 krany(z ciepłą i zimna woda)dziwne i nie praktyczne. Mieszkanie nie jest złe ale lokatorzy maja po 21 lat wiec.......(bez komentarza) pomieszkamy i zobaczymy....... W kazdym bdz razie-------wszystko jest inne i dziwne:)nie wiem czy się przyzwyczaję..........ale jak pomyslę o tesciowej to powtarzam sobie ,ze musze tu byc bynajmniej na razie. Narazie jestem przerazona. Nie wiem co chciałybyście posłuchac -jesli macie jakies pytanka to proszę:) ale ...pamietajcie tylko 1000 pytań do.......oli :) :): ) Dzięki ,ze nasz topik nie zaginął:):):) kazda z was sie o to starała:) wczoraj przeczytałam co u was sie działo,ale z pewnościa nie które zeczy mi umkneły wiec proszę was.....napiszcie co u was.Proszę słyszałam tez o jakis zdjęciach,ale o mnie chyba zapomniałyście bo ja nic nie otrzymałam. Batlanku---->spadł mi kamień z serca,ale uważam,ze powinnas zrobić usg piersi,wiem,ze to mogą tez byc mieśniaki.nie zbagatelizuj tego!!! Ewka------>gdzie ty tak naprawde sie podziewałas???martwiłam sie o Ciebie!!! ciepła----->jak sie masza????ciesze się ,ze z mamą jest lepiej,Bóg mnie wysłuchał.Napisz prosze kilka zdań.🌻 moncia------>mało pojawiłaś sie na topiku,gg masz wyłączone.Odezwij sie proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! olinku-------->to cudownie,ze badania Twoje sa w porzadku,tylko nie bardzo rozumiem w czym jest problem???jakie złe wyniki wyszły dla Twojego M???? batlanku---ale mi narobiłaś apetytu na bigosik,tu nie opłaca sie nawet ugotować zupy,wychodz 2 razy drozej niz kupić gotowe mrozone danie,mozna je kupić od 1 funta do 2. Czy Twoja marti jest zdrowiutka?czy m znalazł juz jakąś pracę??? Izao------>macie juz swoja stronke internetową???? pepper----->co u ciebie????nie odzywasz się?!!!:( czy kogos pominełam??? Boli mnie to oko,całe zaczerwienione,bardzo martwie sie nim---bo nie wiem dlaczego popekały w nim naczynia krwionośne. Chyba juz sie położe,jakos nie mogę się jeszcze tu zaklimatyzować moze gdybysmy mieszkali sami a tak czuję sie jak w internacie kiedy jeszcze uczyłam sie ,wydzielona półka w lodówce,w szafce....:):) jutro bede zaglądała mam nadzieje ze wy również:) dobrej Nocki wam życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka,a ja jeszcze zerknelam:) masz nr gg?duzo nie pisze bo nie wiem czy jeszcze tam jestes a bylam na Ukrainie,w Kijowie u tescia..to tyle w wielkim skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki.. Olciu.. Postaram sie skrobnac potem z Firmy jak juz tam wpadne na jednej nodze,,\'Teraz pedze sie ubierac i mala do dziadkow odstawic a potem do banku,prawnika,do firmy......powariowany dzien:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Wyspałam się :) i oko chyba mniej czerwone:) zaraz wracaja współlokatorzy a ja biore sie za sprzatanko pokoju(dzis inny lokator wraca do Polski) więc mamy w końcu swój pokój:P musze go dopieścić i jak mój M wróci to znajdzie w końcu kawałek własnego kąta no i moze po 3 tygodniach będzie jakieś bara :P:P Będe zagladała. Ewcia moje gg 9170331 hmmm,szkoda że mnie wykasowałaś bo ja twój mam cały czas :) ale pogadamy wieczorkiem-dobrze:) olinku pisz tez,a dlaczego jestes zalatana???obiło mi się o uszy ze staracie sie o kredyt na mieszkanie????????? a reszta????kochaniutkie i złociutkie szybciutko tu wpadajcie i pocieszajcie oolke bo ona taka samotna.....:( moncia Ty moja psycholozko daj jakis znak----potrzebuję Cię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja oolka
....no prosze jak tu gwarno i szumno :D:D:D:D:D:D:D przed chwilka ogarnełam mieszkanie a zwłaszcza pokój:) pokój lśni:) a reszta???no cóż posprzatałam,ale obawiam sie że ten stan czystosci długo sie nie utrzyma:0 pozyjemy -zobaczymy:) Dziewczyny wy tak w ogóle to żyjecie?????? p.s to ja .Wpisuje hasło a tu pisze ze jest błędne,nie wiem dlaczego tak sie dzieje mam tylko nadzieję ,ze to chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu pleas odezwij sie na moje gg jak mnie masz.bo ja korzystam z komunikaora tlenowego i musze soie przelogowywac zeby cie wprowadzic z nowym numerkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w koncu wrocilam do domu ...ufff..... Ale za chwile na anglika..powiem Wam ze jak dzis zasne to jak glaz... Po takich dniach podziwiam mojego M .On taki zalatany caly czas:O Tak oolciu wlasnie w sprawie tego kredytu tak dzis polatalismy bo podpisywalismy akt notarialny a potem z dokumentami do banku tam tez nastepne poltorej godziny... Ale jutro juz normalnie tak ze spoko:D Najwazniejsze ze bedzie nowe mieszkanko:DTylko sie cieszyc. A pytalas o wyniki. Otoz M zrobil powtorny seminogram bo tk zalecil lekarz.I ten drugi wyszed leopiej o jakies 30% wiec teraz niewidaomo czy jest przeklamanie czy juz witaminy i suplementy polepszyly parametry. Dostal nastepne wytyczne witaminki i kontrolne badako znow za 6 tygodni.Ten wynik powinien byc miarodajny. Zas co do mnie to jeszce nic nie wiem.\'Jest ok od strony usg. Cykli ale mam hormonki do zrobienia tylko czekam na @ a ta juytro chyba...A potem -zobaczymy co dalej. 25 stycz. nastepna wizyta wiec cos moze zaleci.. No ale jak Ty tam? Jak sie wogole odnajdujesz? Jak tam z praca na miejscu?Widzisz sie wogole tam? Na dlugo? na krotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale się ciesze ,że wreszcie coś się dzieje i że nasza oolcia ma sie dobrze ale martwią mnie pozostałe dzieczyny-- gdzie jesteście. oolciu mój M jak był w londynie to też tak mieszkał wiem co to jest ale mam nadzieje,że wytrzymasz.trzeba być twardym....... a co do murzynów to masz racje a hindusów jeszcze więcej. jak ja byłam w październiku u niego to tez chodziłam w kurtce bo strasznie zimno i wiało a oni na odwrót za to w sierpniu ja w białych letnich spodniach a oni w płaszczach i czapkach wszystko na opak. te krany to tez śmieszne ale wyczytałam w książce,że dla oszczędności wody zamykasz korekiem i mieszasz wode w umywalce a nie w baterii mniej się wylewa,strasznie głupio się myje no nie. u mnie dzisiaj spokojnie była siostra na chwile wziełam mała a spacer i zakupy i jakos tak zleciało nie pisałam bo teraz mój kochany zabiera laptopa ze sobą więc klapa na całego. poszukiwania pracy to tak na luzie zobaczymy ale wysłałam ostatnio sporo dokumentów. może wieczorem jeszcze coś napisze bądź poczytam trzymam za Was kciuki --badanka wyniki starania--pozdrawiam .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku------>nie uciekaj:( Dostałam od któres z was zdjątka choinki i no właśnie czy ta dziewczynka to Marti????? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis migrenowy dzien ,tak co mam nadzieje ze mi wybaczycie ze za duzo nie pisze,dobranoc Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jesteta??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×