Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witam, dziewczyki! :-) Dzis tez niebardzo mam czas. Lece na miasto, jestem umowiona z kolezanka. Moze uda mi sie dzis wstapic do solarium, potrzebuje troszke sie milo wygrzac i biala skore odrobinke przyciemnic. ;-) ewka --> Nie daj sie! Cholera jasna, jacy niektorzy sa nieodpowiedzialni! Nie on spedza z dziecmi czas, nie on trwa przy chorobie dziecka, nie on chodzi na wywiadowki, nie on rozmawia i uczy zycia... A jeszcze takie problemy stwarza. No brak slow! Wpadne pozniej! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Olinku-----tu pogoda jest fatalna,rano popruszył śnieg:) za chwile słońce-ucieszyłam sie a przed chwilka troszke popadało,a teraz znowu jest ładnie---szału mozna dostać.WIOSNY chce!!!!!!!!!!!!! A jak Twoje dziś samopoczucie???? batlanku---wiesz,ze trzymam kciuki dzis za twoja pracę:) daj znac prosze jak cośbedziesz wiedziała:) mój M dziś dzwonił w kilka miejsc w sprawie pracy(oczywiście dla mnie)maja przysłać jakieś oferty----zobaczymy. Dziś dosta lam jedna propozycje pracy ale na noc w markecie --sprzatanie:(:(ale od 23 do 8.30 to ja z moim M w ogóle nie bedziemy się widywać:(na razie się nie cdecydowałam chociaż dzwonilismy do menadzera,tam zawsze potrzebuja bo nikt tej czarnej roboty nie chce robic i na dodatek w nocki.Owszem poradzimy sobie spokojnie z pensji irka tylko ja chciałam tu pracować odłożyć i wracać. .....ale jeszcze sie nie poddaje chociaz nie łatwo mi tu jest:( ewka----no cóż....brak słow,ale jak on nie bedzie płacił to beda ściagać z poborów jego rodziców. A po zatym co u ciebie słychać???jak sie czuje Twój M?? monia---pozdrawim ciebie:) ja tu mam tka koleżanke przez neta:) w sumie ok 40 minut mieszkamy od siebie,ona nie pracuje a jej M rozwozi pizze:) ciepła----odezwij się prosze do nas🌻 izao---nudne jesteśmy??prawda ciagle gadamy o domu,pracy...... poprostu o życiu.Zajrzyj do nas jak znajdziesz kiedyś chwilkę. Ja zbieram się do miasta a 50 minut na piechte oczywiście(tez myslałm o rowerku) ide dziś do Job center(tam sa ofery pracy,darmowy net i dzwoni sie do pracodawców za free) :):) odezwe sie .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie trafilam do tego solarium, bo zwyczajnie zabraklo nam czasu. :-( A chcialam pojsc pierwszy raz z kolezanka bo nie wiem czy dam rade sie wygadac. Ech... Moze jutro albo pojutrze zbiore sie na odwage i pojde sama. Ale za to kupilam sobie ladne oliwkowe bikini. :-) Na wakacje bedzie \"jak znalazl\"! Bardzo dziwne - z jednej strony sklepu jeszcze zimowe kurtki i czapki, a z drugiej bikini i akcesoria plazowe. U nas troche przestalo wiac, ale temperatura spadla, jest tylko 3 st. C. Pewnie przyjdzie nam poczekac jeszcze ze 2 miesiace na cieplejsze dni. oolka --> Jesli masz mozliwosc to koniecznie kup sobie rower! Nawet z drugiej reki. Na pewno sie przyda. Kurcze, ale odpowiadalaby mi taka robota na noc, jaka Tobie zaproponowano. Wiec widzisz, ze jednak nie jestes tam taka samotna. Moze nawiazesz nowe znajomosci i bedzie ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Moniu:) oj ja to zauwazylam od jakiegos czasu ze bardzo sie tam juz w spolecznosc i zycie wkrecilas..ale to bardzo dobrze:)Najl;epiej to znalezc swoje miejsce...:) oj ja tez pasuje zebym sie przeszla na jakies lampy...ale jakos tak mnie schodzi.. przed latem -wiosna to zawsze chodze i przygotowywuje skore na sloneczko....ale zima odpuszczam zeby skora odpoczywala... ale jak szaro,buro i zimno to fajnie tak polezec i sie pogzac co nieco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moich pechozoli(pechozol-nieszczescie w sprayu ;))czesc dalsza,poszlam z mlodym do dentysty i przezylam szok bo zaspiewal mi 500zl.za ten kawalek zeba!i to wersja najtansza,zadna porcelana! poszlam do osrodka to sie dowiedzialam ze NFZ ulamanych zebow nie dorabia...nawet dzieciom,to na co te skladki ida ja sie pytam????wiem,pytanie retoryczne,odpowiedzi nie zna nikt.... a jak wyszlam na chwile na korytarz pogadac z szsiadka to w tym czasie M z synusiem zdazyli z lekka popsuc kompa-nie czyta zadnych plyt,probowali nowa gre wgrac,no to im oznajmilam ze to moj najmniejszy problem,najwazniejsze ze mi pisze i net chodzi,z plyt nie korzystam,a przynajmniej skonczy sie wgrywanie glupich gier. Ciekawe co mnie jeszcze dzis czeka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka....no i co Cię jeszcze spotkało???:D:D:D:D:D:D batlanku---daj znać,jak samopoczucie???jak sie masz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek --> Hehe... Mowisz - \"wkrecilam sie\"? Tak myslisz? Przyznam szczerze, ze dobrze sie tu czuje, mimo braku znajomosci jezyka i niewiedzy o wielu rzeczach. Mam nadzieje, ze z czasem bedzie tylko lepiej. No, ale braku rodziny i znajomych nic nie wypelni. oolka --> Jakos nic nie mowisz o swoim mezu. Opowiadaj - jak przeszedl ten kurs? jak przezyl rozstanie z Toba? co teraz bedzie robil?... No w ogole jakie sa Wasze dalsze plany? ewka --> Jak Ty dajesz rade z tym wszystkim? Poszukaj jakiegos normalnego stomatologa, to nienormalne, by tyle brac za kawalek byle jakiego zeba! Ja jakies pol roku temu musialam zrobic sobie 2 porcelany i kosztowalo mnie to 700 zl. batlan --> Co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka-->poza tym ze mnie gardlo rozbolalo i pies w laczek mi narobil juz nic mnie nie spotkalo:D Monia-->ja tez nie wiem jak wyrabiam dzis przeszlam chyba z 10 km i czuje ze mi nogi w d___ wchodza,ale jutro idziemy do paru innych dentystow,moze znajde jakiegos za rozsadna cene batlanku-->jakie wiesci u Ciebie? a Wszystkim Wam mowie dobranoc bo na dzis mam juz dosc ,ide do lozeczka,pa,pa do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu-->no na to mi od jakiegos czasu wyglada....;) a bedzie tylko lepiej....:) Ah ile ja bym dala zeby moc ten swoj angielski tak konfrontowac z rzeczywistoscia na codzien:D Ewciu-->oj ale tam u ciebie to wesoły dom... I pomyslec ze sa ludzie ktorzy nie chca miec dziecii..Jezuu..a coz tu robic cale zycie na tym padole bez dzieciakow???? Batlanku odezwij sie halo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) ewka aż zazdroszcze Ci:)tak wesoło jest u Ciebie:) Powiem Ci szczerze,że jesteś silna i dzielna kobietką:D:D tylko pozazdroscić(juz kiedyś pisałyśmy Ci o tym:):) Monia----jestes teraz całkiem inna dziewczynką:)no i przede wszystkim pokazujesz i udzielasz się na naszym topiczku:) Ciesz sie razem z Tobą,że w końcu i Tobie zaświeciło słoneczko,aby to słoneczko zawsze było przy Tobie. Jutro Wam opowiem jak przebiegł pierwszy dzień pracy u mojego M:) chyba jest troszeczke przerażony,a najbardziej że szkoci w mowie baaaaarrrdzzzoooo sie różnią.M poszukuje w tej chwili jakiegos szkota do indywidualnych nauk pomimo,ze godzinka kosztuje 10 F.(bardzo drogo)no ale co zrobić,musze inwestować w mojego M :D:D:D w końcu to dzięki niemu mamy co jeść:P A u mnie moze się uda.....z jezykiem ale napisze jak wyjdzie aby nie zapeszać:D:D Ja na solarium nie chodze ,kiedys dawno temu bardzo wysuszyłam swoja skórę i teraz stosuje samoopalacze:) batlanku---odezwij się!!!proszę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Hmm... Co znaczy \"calkiem inna dziewczynka\"? Wiesz, mam teraz dobry czas, nie jest zle i z tego sie ciesze. :-) A dlaczego dawno temu wysuszylas skore na solarce?! Bo nie nawilzalas! Ot co! :-P Jak sie pije duzo wody i smaruje kremami i oliwkami to powinno byc ok. No, chyba, ze chodzilas codziennie na dobrych 15 min.? Przyznaj sie! ;-) Batlan chyba nie ma nastroju. :-( 🌻 Ide spac. Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! wczoraj dopadł mnie taki ból głowy że myślałam że padne na kolana i po prysznicu zwyczajnie o 22.30 położyłam sie co mi się nie zdarzyło dobre pare lat leżeć w łóżku o tej porze,chyba,że w innym celu :):):):):):):):):):):):):):) za tą prace podziękowałam dajcie spokój na początek 1/2 etatu potem 3/4 i dzięki jeździć po 20 km w jedną strone na zmiany nie nie. ale odwiedziłam po drodze sklep w którym wcześniej pracowałam była tam moja koleżanka z byłym szefem to weszłam na klachy i wiecie co zapytał się czy nie szukam pracy i czy nie chciałabym wrócić,dałam mu nr.tel i powiedział,że zadzwoni to pogadamy. póxniej napisze coś więcej ok. pozdrawiam papapapa ewka--:D:D:D:D ty się nie nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, misie-pysie! Co Was tak pochlania? Gdzie sie podziewacie? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 raz pisze bo mi zniklo gdzies,zaraz mnie tu cos trafi! u mnie czasem az za wesolo,najchetniej bym gdzies sama sie zamknela i nikogo nie ogladala:D ale dzis na razie wzgledny spokoj(odpukac)bo jeden potluczony talerz sie nie liczy i fakt ze komp mi cisnienie podnosi-ale cos musi,bo mam bardzo niskie i bez tego bym nie mogla zyc:D jesli patrzylyscie w poczte to juz wiecie ze Pepper napisala,a jesli nie to niniejszym informuje o tym fakcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano peper napisala! :-) ewka --> Wiec dzis czas na relaks. Odpoczywasz od \"sensacji\". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja juz po wielkim sprzatnku no i zupka zrobiona jarzynowa:)tylko tu nie ma ziela angielskiego i lista laurowego:(:( Wieczorkiem zrobie naleśniczki ale z dzemem,bo twarogu białego tez nie ma:( :):):) Mój M pierwszy dzień w pracy--przeżywam jak mrówka okres:P ....ale poznałam na pewnym forum na szkocji pewna dziewczynę i powiedziała,ze moze mnie uczyc angielskiego:)i to za free(ciekawe dlaczego?:):) W czwartek ma przyjechać do mnie:)hmmm.....ciesze sie bardzo:) Monia----przykro mi to stwierdzic ale możesz jakiej kolwiek kosmetyczki się zapytać czy solariu jest zdrowe????i zobaczysz co Ci odpowie,zadna woda i kremy nic nie pomagaja na opaleniznę-skóra się niszczy i koniec.Jedynie zalecane jest solarium osobom z trądzikiem łojotkowym oraz przy cerze tłustej. Ale wybór nalezy jedynie do nas samych:)napisałam,bo się zapytałaś:D:D:D no ale nie ukrywajmy--skóra ładniej wyglada opalona:) batlanku---no widzisz,a moze się uda:)ciesze się,a czym wcześniej się zajmowałaś??? ewka----:):) olinku---a Ty dzis sie jeszcze nie zameldowałaś????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u mnie zadyma sniezna mój M zabrał małą na mały spacer bo już sie nie dało dom wywrócony do góry nogami. dzisiaj spokojny dzień w miare możliwości jeszcze mam prasowanie wieczorem. w sobote idziemy na tę impreze karnawałową zobaczymy miałam szyć spodenki ale naprawe nie mam jakoś ochoty i chyba standartowo czarne spodnie jeszcze mi się przytytło ze 3 kg to wyglądałabym w tych spodenkach jak wieloryb.....:):):) ech no tak to z rossmannem dałam sobie spokój a nawiązując do tego co robiłam wcześniej to pracowałam w sklepie z galanterią skórzanną: portfele,torebki paski,rękawiczki i do do tego bagaż turystyczny z firmy samsonite zresztą bardzo drogi w sumie to zależy jak dla kogo ale walizka gdzies ok.800 -- 1500 zł mamy takie firmy jak wittchen,sagan,verso,pieere cardine,vip. bardzo ładny sklep --elegancki czyli wiecie biała bluzka i usmiech przyklejony do twarzy obowiązkowy makijaż i lakier na paznokciu,czyli wysoki standart. narazie nic sobie nie obiecuje zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja. ale bardzo lubiłam tam pracować zwłaszcza że asortyment cieszący oko kobiety. jutro --jak napada sniegu to zabiore małą do mojej mamy wezme sanki i pojeździmy sobie ona tak się cieszy na ten snieg. aaaa peeper napisała --odczytałam. oolka--❤️ to ja lece narazie dziewczynki może wpadne wieczorem papapapa kwiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Mychy Ano nie zameldowalam sie bo od rana samego bylam w rozjazdach..potem angielski i niedawno sie zwloklam do domu...jednym slowem ciezki dzien. Dzis znow wozilam siostre M z maluchem po lekarzach.Najpierw Niepolomice -Krakow do okulisty a potem jeszce do przychodni juz tam u nich ...wiec na dzis przychodni i lekarzy mam az nadstan...:O Na angielski ledwie juz dotaralam bo oczywiscie dzis musial byc atak zimy...sniegu do pol kola a ja mam 25 km w jedna strone....Wiec wyjechalam ponad godzine wczesniej a mimo to wloklam sie jak mucha w masle....No ale dotarlam .... Oolciu -->mozna powiedziec ze dopiero przyjechalas wiec masz czas cos znalezc...a mysle ze nie ma co łapac byle co byle szybko...uwiklac sie w jakas popaprana robote a potem narzekac i nia trzasnac po kilku dniach i zostawic po sobie opinie ze \"polak to juz taki a siaki...\"Spokojnie i konsekwentnie...napewno sie uda...wierze w Ciebie... A na taka pomoc co to niby za darmo i jeszcze od obcego to uwazaj.Nie jedna osoba mi mowila jak tam sie na rodakach mozna przejechac...bardziej niz na obych .Wiec badz czujna i nie daj sie omotac...jak kogos nie znasz to lepiej miej zawsze dystans -zwlaszcza tam.Bo niewiadomo kto to....Ale moze maszx jakis 6 zmysl do wylawiania poczciwych dusz....tego zycze .... Batlanku-->Tobie tez w takim razie owocnych obrad i narad....Moze warto na stare smieci....no nie wiem..Nie chce Ci radzic bo zrobisz jak uwazasz :D A co do opalania...to ja chetnie na jakas plaze poprosze.....:P Ale do lata jeszce szmat czasu... Ale wczasy juz kleplismy:)...wiec jest na co czekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses
od niedawna mieszkam w łodzi. szukam przyjaciółki z którą mogłabym się spotkać, porozmawiać, zobaczyć film i takie tam rózne. mam wspanialego mężczyznę ale jego praca niestety wiaze sie z czestymi wyjazdami, a ja nikogo tu nie znam wiec czuje sie bardzo samotnie. mam 30 lat i wspanialego 6 letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj roses :) bedzie nam milusio jak zdecydujesz sie do nas wpadac na jakies małe gadu gadu.. Jest nas tu kilka a oprocz oolci kaza ma po dzieciaczku:)..tak ze tamatow wspolnych nam tu raczej nie brakuje;) Niestety z Łodzi zadna z nas niepochodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses
:-) dziekuje za sympatyczne powitanie, bedzie mi milusio czasem tutaj zagladac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie tak trudno sie tu wkrecic jakby sie moglo wydawac:D Z otwartymi \"ramionami\" przyjmujemy na nasz topiczek wszystkie fajne chetne kobietki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja:D:D:D:D:D:D:D::DD::D:D::D Wyobrażcie sobie przez neta poznałam tu sobie taka koleżankę:):) mieszka nie daleko pracy mojego M.Umówiłyśmy się dziś:)byłam u niej o 17 a o 20 wróciłam razem z M:):)fajnie--chociaż tyle. Mówisz olinku na temat pracy --tak jak mój M:P:P To miałas dzis zalatany dzionek ale POMOGŁAŚ dziewczynie❤️ A jak Tobie się żyje:)nic nie piszesz o sobie,:( batlanku---fajny sklep,często bywałam w takich(u koleżanek) fajnie jakby Ci sie udało:)miałabyś na miejscu tę pracę? 🌻witam roses🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki dzisiaj cos marnie nasz topik.ale nasypało śniegu ja już jestem umówiona na jutro mój M mnie zawiezie do mamy z małą moja siostra ma dopiero na 14 do gabinetu to pójdziemy razem na sanki ale będzie fajnie. Marti pól dnia siedziała przy oknie i zachwycała sie iiiilleeee śnieggguuu i co chwilę powtarzała:):):):):):) tak sie przy tym cieszyła ewka--ty się też pewnie wybierzesz ze swoimi maluchami na jakąś górke śniegu co???? obiad mam przygotowany na jutro więc mamy taki light-owy dzień. może da rade zrobić bałwana oczywiście moją mamę też w to wciągniemy. odezwe się jutro i napisze jak było pozdrawiam serdecznie papapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć roses🌼 oolciu to nie do końca na miejscu musiałabym jechać 20 km w jedną stronę ale to nie problem praca od 9.00--21.00 a następny dzień wolny cały oczywiście soboty niedziele świeta itd.......ale w sumie jestem do tego przyzwyczajona a ten system zmianowy mi pasuje bo cały dzień mam dla siebie i małej w domu coś zrobie zakupy obiad itd.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rodaków za granicą to prawda co pisze olinek trzeba uważac,znamy to z autopsjii jak mój M tam siedział można się nieźle przejechać-- ale napewno sobie poradzisz z językiem też zobaczysz:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie yeż reklame nivei z boku zaczyna mnie to draznić delikatnie mówiąc od pewnego czasu,co za................ lece bo znowu się wciągłam w pisanie. będe jutro piszcie,żebym miała co czytać dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanek--->reklama jest ,i drazni:)a co do spacerku na gorki ze sniegiem to niestety nierealne,u mnie nie ma grama sniegu,jedynie to co w zamrazalniku od lodowki:D,dzis byl lekki przymrozek,ale slonko swiecilo i tej zimy sniegu jeszcze nie widzielismy..... witam cieplutko nowa kolezanke:):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek --> No wlasnie zastanawialam sie dlaczego Cie nie bylo tak dlugo. Czasem fajnie miec taki zabiegany dzien - nie ma czasu na bezsensowna nude i glupie przemyslenia (choc te tez czasem sa potrzebne). oolka --> Hehe... No niestety solarium nie jest zdrowe. I ja rowniez o tym dobrze wiem. Ale... co dzis jest zdrowe?! Wszystko sztuczne, na konserwantach itd. Ja sobie mysle, ze wszystko jest dla ludzi, ale dla ludzi MADRYCH, ktorzy potrafia logicznie pomyslec - co i w jakich ilosciach jest dobre dla nich. Na solarium chodze rzadko i nigdy nie mialam problemow ze skora z tego powodu, ale przeciez kazdy ma inna skore i kazdy inaczej reaguje. Z jednej strony olinek i batlan maja racje z tymi obcymi ludzmi i nalezy byc ostroznym, bo roznie bywa, ale z drugiej - trzeba sobie ufac. Po prostu musisz \"zbadac\" sytuacje. Mnie akurat trafilo sie szczescie i poznana ponad rok temu kolezanka do dzis mnie uczy tu angielskiego za darmo i stala sie, mozna powiedziec, moja przyjaciolka. Kurcze, ale fajnie, ze macie snieg. A kilka dni temu mowili, ze w ogole zimy nie bedzie, a tu - prosze! Moj Kamil bardzo teskni za sniegiem. roses --> Witaj! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×