Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Monciu... ja własnie skonczylam swoje porzadki;) juz troche glod mi zaczyna doskwierac....a M sie jak widac do domu niespeszy wrrrrr... Ano nie wiem jak sie bede bawila.... najchey=tniej wykreslilabym ten temat poprostub z rozmow....no ale zapewne nie da sie....:O A ja tu juz tesknie za wiosna...snieg mi tu w miescie do niczego niepotrzebny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam,ziemniaczki sie ugotowaly,czas nakarmic moje glodomory,zajrze pozniej,jak tylko uda mi sie dopchac do kompa:D bo u nas kto pierwszy,ten lepszy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Zauwazylyscie? Jak na sobote to duzy \"ruch\" tu mamy. ;-) Ja tez uciekam. Skoncze sprzatac i sie odswieze. Pozniej maz wroci i pojedziemy na zakupy. Tradycyjnie. Wieczorkiem pewnie posiedzimy w domu i obejrzymy fim. Moze uda mi sie go wyciagnac na spacer? Sprobuje. Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec milego popoludnia- udanego spacerku-udanych zakopow. smacznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze Wam pare kawalow rzuce: :) Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? -Ładnie wyglądam? -A co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? -Nie wchodź tam teraz... Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon: - Słucham - Dobry.....kciołem podać,że Jontek Pipciuś Przepustnica chowie w stogu drzewa maryhuanę. - Dziękujemy za doniesienie, zajmiemy sie tym. - Kolejnego dnia zjawiaja się na podwórku u Przepustnicy rzadni sensacji agenci CBŚ, rozwalaja drzewo, rabiąc kazdy kawałek na 2, ale narkotyków nie znaleźli. Wydukali do przygladającego się ze zdziwieniem Przepustnicy \"przepraszam\" i odjechali. - Zdziwiony Przepustnica słyszy w domu dzwoniacy telefon, idzie odebrać: - Słucham - Cesc Jontek....Stasek godo. Byli u Ciebie z cebesiu? - Byli, tela co pojechali - A drzewa Ci narąbali? - Ano narąbali - Syćkiego nojlepsego z okazji urodzin,hej! Podział szefów Szefów dzielimy na 5 grup: 1. Pedałów. 2. Superpedałów. 3. Antypedałów. 4. Pedałów-magików. 5. Pedałów-pirotechników. Dlaczego? Szef pedał mówi: \"Ja Cię Kowalski wypie**olę...\" Szef superpedał mówi: \"Ja Was wszystkich wypie**olę\". Szef antypedał mówi: \"Ja się Kowalski z Tobą pie**olić nie będę!\" Szef pedał-magik mówi: \"Ja Cię Kowalski tak wypie**olę, że ty nawet nie zauważysz kiedy\" Szef pedał-pirotechnik mówi: \"Ja Cię Kowalski wypie**olę z hukiem\". P.S. Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: \"Ja Was Kowalski wypie**olę! W kosmos gołymi rękami...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewciu Ewciu.... z tego ostatniego to mało z krzesla nie spadalam:D A moj M to smiał i smiał.....Az sobie kazal do firmy wyslac....hahahahha... Oj laski alez mam KAC-a....napewno wiecie co ten skrot znaczy;) A za chwile musimy sie zebrac i jechac po mała ...a u mnie normalnie sypie i sypie...bez konca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Witajcie:) Dziękuje wszystkim za fajne maile--poprosze o wiecej.Ewa--ładne fotki i w końcu jestes na zdjatkach:D a te psiaczki jakie ładniutkie:D szkoda,ze nie wysłałaś mi kurierem jednego:D Bardzo ładnie wyszłas na zdjeciu na którym jesteś uśmiechnieta.Ladnie wygladasz taka radosna:) Olinku-->miałas nie pić:P:P jak było opowiadaj. batlanku--> co u ciebie słychać? Jeśli chodzi o śnieg--to ja juz widziałam prawdziwa zimę jeszcze w listopadzie,jak byłam na mazurach,nigdzie wtedy nie było sniegu tylko tam.Ależ było pięknie:) Moncia-->jak tam,pewnie po zakupkach chadzasz:) ciepła-->dlaczego do nas się nie odzywasz?napisz jak sie czujesz,jak Twoja mama.Nie zapominaj o mnie,o nas❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) oolka,pieski juz wydane ,tylko czarny zostal,maly ma taka ucieche ze go nie wydajemy,tylko to bedzie najbardziej rozpuszczone stworzenie jakie widzialam,maly juz sie o to stara:) a pozatym kota chcialas,nie psa!!! olinek,no wlasnie,mialas nie pic......a antybiotyki poszly w odstawke? podoba mi sie rosyjska nazwa kaca-\"pochmielnnyje\" :D:D batlanek,co u Ciebie slychac?bo jak ktoras sie nie odzywa to znaczy,ze albo bardzo dobrze u niej ,albo bardzo zle...wiec pisz cos. Ciepla,Ciebie tez to dotyczy:) dzis zadzwonil kolega z Irlandii,gdybym angielski znala tobym prace miala,a tak dupa:( zlosnica,nie krepuj sie ,pisz,najgorszy pierwszy raz ,potem juz idzie ;) no nic,ide nakladac glodomorom obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosnica🌻Witam Cię serdecznie. Jeśli chcesz się coś o nas dowiedziec to pisaz smiało bo komu chciałoby sie tyle czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka a faktycznie--ja chyciałam kota,ale te pieski takkkiieee cudowne❤️ Co porabiasz teraz??? ...dziewczyny która mnie dzi ś zaprosi na normalny obiadzik:( ??? Mój M w pracy a ja tu sama z lokatorami i w pizmie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosnica,hej🖐️ oolka,u mnie typowy polski obiad dzis;ziemniaki ,schabowy i kapucha:D moze byc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ze mna drażnicie:(:(:(:(żadna mnie na obiad nie chciała zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć dziewczynki tylko mi nie mówcie że Wam ,mnie brakowało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no więc impreza jak co roku sie udała tak się wytańcowała za wszystkie czasy ale było fajnie a mój M jak się bawił troche sobie wypił i się bardzo wyluzował chyba powinien to robić częściej --oczywiście luzować nie pić jak będe miała jakieś fajne zdjątka to Wam wrzuce na skrzyneczko ok.??? posiedzieliśmy do 3.00 mała spała u mojej mamy hmmmm powiedzmy,że spała powiedział,że już nie będzie śpać u babusi tylko z mamusią :):):) no i co ........... u nas taka snieżyca,że myślałam że nie dojade jeszcze odwoziłam znajomych........uf ale jakoś dojechałam poszliśmy spać późno bo byłam brana pod uwagę.......hahahahahahahhaaaaahaaa wstałam o 9 i pojechałam do mamy po Marti wypiłam kawe i do domku zrobiłam obiad i tak w sumie się platamy i leniuchujemy. pojechalismy do sklepu zrobić zakupy bo w lodówce tylko światło----prawie. ewka fajnie że wysłałas zdjęcia podpisuje sie pod tym co powiedziała oolka ---radosna i piękna--- pieseczki tez mnie zachwyciły. monia się nie odzywa olinek-- dobrze się bawiłas ,nie przejmuj sie wszystko będzie dobrze zobaczysz❤️ oolka --ja zapraszam jutro na obiad tylko napisz na co masz ochote dla ciebie wszystko:):):):):):) witam nowa koleżankę 🌼 aaaaa jutro ide na rozmowe z tym moim byłym szefem zadzwonił do mnie wczoraj rano zobaczymy co z tego będzie oczywiście napisze co i jak.a narazie pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlanku---no pewnie,że brakowało tu Ciebie:):) Ale fajnie miałaś ,rozerwałas sie przy okazji:P ...ale teraz piszesz fajne posciki do nas,w końcu normalne nie miniaturki:):):):):) szef jak zadzwonił to oznacza tylko jedno:Pwiesz co...TAk się ciesze:) ...i Ty jedna zauwazyłas ,ze chciałam sie wprosić na obiadek:(:(:( ja poprosze jakąs zupke aby były ziemniaki:)!!!!!!! Ciesze sie razem z Tobą,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie w domku:) Moj boze ....alez sie czuje dzis zmeczona...powod juz opisalam.. Tak wczoraj porzadzilismy ze szok;) Jakos mi antybiotyki w niczym nieprzeszkadzały;) Ale po powrocie do domu ..taki mi sie samolot zalczyl ze frrruuuuuu do kibelka i takie bylo blurrpp:O ze szok:D:D:D Ale juz ok....choc slaby dzien byl oj slaby... Ale musialam jakos swoje smutki utopic.... Ciesze sie ze poszlam i ze bylo fajnie-bo mowiac szcerze wogole nie chcialo mi sie isc tam..... No ale z kazdym wyrokiem losu predzej czy pozniej przychodzi nam sie godzic...Wiec i ja musze....Nie inaczej. Ale niełatwo bedzie. No chyba ze i ja dostane za jakis czas niespodzianke od losu..To inaczej popatrze na to wszystko zapewne. Ale boli to ze Oni wogole niechcieli jeszcze... Mieli tyle planow.Nie maja własnego kata..A tu taka niespodzianka. Batlanku--> tylko o nas niezapomnij jak juz do tej pracy wrocisz...a cos tak czuje ze sie tak własnie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosniczko jak bedziesz postulowac za medalem dla goscia -wynalazcy zmywarki to ja sie podpisze obema rekami:D:D Zawsze powtarzam ze moze mi sie wszystko zepsuc ale pleas pleas tylko nie zmywarka;) To widze ze obie z batlankiem porzadzilysmy troszke:) Ale dobrze tak raz na jakis czas pobyc jakby w innym swiecie..lekko i bez trosk:) Jutro juz po feriach u nas na poludniu.Trzeba wstac i tyle:( Oj nie bedzie sie chcialo :( A Monia ostatnio tak opitalala ze nie piszemy a sama co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem! Ale weekend przeciez mamy! ;-) Wczoraj popoludnie minelo mi na zakupach spozywczych i ogolnym byczeniu sie w domku. Na spacer meza nie wyciagnelam :-( bo zab go bolal i nie chcialam go bardziej denerwowac. Dobrze, ze mielismy antybiotyk, maz bierze go teraz i jest lepiej. Ale bez wizyty u dentysty sie nie obejdzie. Dzis rano po sniadaniu pojechalismy na przejazdzke. Hehe... Ja prowadzilam! Staram sie przypomniec jak sie jezdzi samochodem. Podobno bylam niezla. ;-) Po obiadku odwiedzili nas znajomi i tak nam minelo popoludnie i wieczor. Przed chwila obejrzelismy z mezem filmik, zaliczylismy \"numerek\" ;-) i zaraz spadamy do lozka. Dziewczyny, naprawde tak cenicie te zmywarki? Ja jakos nigdy nie chcialam miec tego urzadzenia. Zawsze myslalam, ze to nie myje dokladnie, pradu czerpie mnostwo i w ogole jest bez sensu. Serio to takie cudowne? olinek i batlan --> Ale macie superowo, ze moglyscie sie tak wybawic. Ja musialabym miec nianke. Musze cos z tym zrobic, bo chyba juz nigdy sie nie zabawie. Czy rzeczywiscie wszyscy maja babcie pod reka?! Jak inni zalatwiaja sprawe dzieci w czasie wypadu? batlan --> Wiec zaczniesz prawdopodobnie pracowac! Swietnie. Tylko fajnie byloby, gdybys czasem tu do nas wpadala. :-) oolka --> No czadowe te foty!! :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ney hey\' jeju straszne dzis mialam wstawanko:) Jak mi sie niechcialo mamamija:) Jak widac i rodzice cenia sobie ferie:P No i sie ocieplilo i chlape mamy jak tralala...Przynajmniej u mnie wszystko plynie. Monciu--> a\'propos wczorajszego zapytania..;) Oj tak nie masz pojecia jak ja sobie cenie :D:D:D Zreszta tak sak samo jak odkurzacz czy automat.Kiedys obchodzono sie bez tych sprzeatow i jakos ludzie sobie radzili.Jednakze jak sa to dlaczego nie korzystac??:) Absolutnie sie nie moge zgodzic ze zdaniem ze zmywarka zle myje. Ja ja poprostu zapelniam pomalu przez dzioen i zamykam a jak jest full no to lest go!;) Jak sa dobre kostki czy proszek to nigdy po recznym mysciu sztusce czy szklanki tak sie blyszczec nie beda...:) Ale kiedys mylam recznie i tez musialo byc.... To poprostu kwestia przyzwyczajenia...i wygodnictwa..a jakze;) U mnie juz pranko szaleje w pralce i schabik pieke tak do kanapeczek...Zakupy mnie czekaja -czego jak juz zdazylyscie sie przekonac nielubie...:O A po 14 Mała z lodowiska trzeba odebrac.. A jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
Hej,wiam was dziewczyny,jestem tu nowa.Mieszkam kolo kielc. Tez siedze w domu.Pomozcie mi sie rozkrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka---------->co za foty kraza,o ktorych Monia pisze?cos nowego masz i sie nie podzielisz??prosze uprzejmie o wyjasnienia w tym temacie ;) rynia-------->witaj:) pisz smialo ,nie krepuj sie ,na poczatek moze napisz cos o Sobie,masz meza ,dzieci?my gdzies tam mamy taka tabelke ,tylko teraz nie wiem na ktorej stronce, i tam jest napisane o nas ,to tak na szybkie zorientowanie sie:) niektore dziewczyny przychodza i odchodza,roznie bywa ,nie kazdemu nasze tematy musza odpowiadac,ale jest nas kilka sztuk ,ktore trzyma sie wiernie:D wiec pisz,to tylko na poczatku sa opory,potem juz idzie:):):):) olinek-------->czyli nie bylo tak zle,jakos przezylas impreze,a co do rannego wstawania po feriach to tez dzis mialam ten sam bol,taaak mi sie nie chcialo........ale coz,nie chcem,ale muszem:D Batlanek----------->tez bym sobie pobaletowala,ale nietety,jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma:( Monia-------->widze ,ze z mezem sie poprawilo;)to super ciepla------------>co sie u Ciebie dzieje?jak sie czuje Twoja Mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×