Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

kużwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taki długi post napisałam i coś mnie z kompa wylogowało!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie pisze już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
Dzieci mam 2-je,nastoletnie zreszta juz.Meza nie mam,za to mam troche pokrecone zycie.Mieszkam w woj.swietokrzyskim.Lubie nawiazywac nowe znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz-rzecz do nabycia:D:D:D ,wiem co mowie,bo 3 mam(bo ja w mysl zasady do 3 razy sztuka),pisz o czym chcesz ,limitow nie ma;) czemu masz pokrecone zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zablokowalam reklamki,co za ulga......................zaden syf nie wyskakuje jedna nivee przezylam,ale z ta morda to juz przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny więc już po rozmowie,a raczej pogawędce przy kawie poszliśmy z moim byłym szefem do kawiarni na kawke i pogadaliśmy sobie ,bez ploteczek się nie obyło. bardzo żałował że od razu nie przyszłam po maciezyńskim__co akurat troche mnie zdziwiło. więc zaproponował mi taki sysytem zmianowy: wtorki,czwartki dojazdowo tam gdzie wcześniej pracowałam na 12 godzin środy i piątki tu na miejscu (pieszo mam 8 min.) na 8 godzin i soboty na 4,5 niedziele i poniedziałki wolne. wygląda to całkiem nieźle,troche nie rozumiem systemu premii do wynagrodzenia bo to pomiędzy dwoma sklepami.....ale podobno powinno być całkiem przyzwoicie. mam do niego jutro zadzwonić i dać mu znać bo od 1 lutego zaczynam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie marwcie się jak tylko znajdę chwilkę czasu to będe pisała i czytała chociażby w poniedziałki bo mam wolne ciesze się bo w końcu jakieś własne zarobione pieniądze mam nadzieję,że jakoś to wszystko się poukłada. oby do przodu tym bardziej,że nie jest to nowy temat dla mnie tylko znam asortyment i tym łatwiej mi będzie wrócić do pracy. a co tam u was dzisiaj cisza jakaś olinku u nas płynie wszystko--dosłownie nie można przejść chodnikiem,jak samopoczucie?????? to narazie dziewczynki może wpadne wieczorem Monia ciesze się,że z M dobrze u mnie też lepiej,mam nadzieję,że przez tą przce będzie mniej zgrzytów. oolka--wysmaruj jakiegos posta jak tam Twoja praca????? ewka--czyli wszystko przedemną mówisz do 3 razy sztuka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku Super:D:D:D Gtratuluje:) Trzymac Cie bede za słowo ze wpadac jednak bedziesz...Bo inaczej topik szlag trafi...bez dwoch zdan:( Ewciu-magiku ..jak Ty zablokowalas tego ryja???:) Podziw !! Oolka Ty leniu...ile razy mnie zezarlo...to przez te reklamu cholerne teraz...czlowiek kliknie zeby cos usunac to mu trrach od razu posta zjada:O Ale to Cie nietlumaczy.Juz dawno nic o sobie nie skroblas.Jak tam?? Monia...Drugi leniuch...tez dzis nic nic od rana...:) Normalnie bede oceny wystawiac chyba;) Moj M dzis miał urodzinki w pracy.Dostal od pracownikow ten zestaw garow z tefala -inginio...No to bedzie kuchnia pelna para szla :D:D Ale fajne to jest.Bo jedno w drugie sie wklada tak ze miejsca niezajmuje .Raczki sie odpica.Mozna w lodowie trzymac i w mikrofali podgrzewac i na piecyku i w piekarniku...tak ze baaardzo praktyczny prezent dostal:) A samopoczucie?.... Staram sie poprostu wyciszyc w tym temacie i nie myslec o tym duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. :-) Mam dzis \"dzien marudzenia i nudy\". Nic mi sie nie chce. Pol dnia bawilam sie pilotem do telewizora. Beznadzieja. Pozny obiad wlasnie gotuje. Mam juz ziemniaki i buraczki, produkuje kotlety z indyka. Oj, jaki dzis len we mnie wstapil. :-O rynia --> Witaj wsrod nas! :-) ewcia --> Nie chce tego wypowiedziec w zla godzine, ale rzeczywiscie u mnie ostatnio jest dosc fajnie. :-) oolka --> Nie zniechecaj sie! ;-) batlan --> Rewelacyjne wiesci! Gratuluje! olinek --> Od nowa bedziesz uczyc sie gotowac? ;-) Moze te gary beda wena dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
Dzieki dziewczyny.podoba mi sie to.Czy mozna sie wam zwierzac i czy poratujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monciu..heheheh..ja z tym gotowankiem to troszke na bakier jestem.Ale jasne ze poprobuje jak w tym sie pichtoli;) Ryniu jasne ze mozesz... Ale wiesz wejdz sobie w preferencje i zaczernij nicka.Bo tak czasem bywa ze komus sie nudzi i moze sie podszywac pod Ciebie a to nie jest przyjemne.Bo ludzie sa zlosliwi i pisza rozne glupoty az smutno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki:) juz jestem,dziś tylko na sekunde. Batlanku-----🌻Wiedziałam,ze i Tobie słoneczko wyjdzie wysoko🌻Tak się ciesze,aczkolwiek wiedziałam,skoro byłas zaproszona na rozmowe:D:D:D:D:Dto oznaczało jedno:D:D:D rynia----nie krepuj sie nas,my o wszystkim piszemy i bardzo się cieszymy ,że jestes z nami.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku a ja mam te garczki:D:D:D:D i jestem zadowolina to znaczy byłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne musze sie troche rozkrozkrecic ale to z czasem. olinek dzieki za rade ale nie umiem nica zaczernic,pomozesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Oj i to jak paskudna:( Wczoraj roztopy i chlapa na calego a dzis z now zima od poczatku.... Jak przylazla wreda jedna to chyba nieodpusci kto tam wie dokad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, misie-pysie! :-) Cholera! Chyba dziecko zaczelo mi chorowac. :-( Wczoraj wieczorem dalam mu paracetamol. Nie jest tragicznie i poszedl do szkoly, bo wlasciwie tylko pociaga nosem i troszke kaszle, ale juz mam stresa. :-O Zjadlam szybkie sniadanie i wybieram sie na miasto, mam spotkanie z kolezanka. Klikajcie, bym miala co czytac popoludniu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu tak juz z dziecmi... nigdy nie ma dobrego czasu na chorobe:) A Wy macie tam ferie??? Ryniu a co sie stalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już gotuje na całego mój M poszedł do fryzjera a potem pojedzie do pracy to nas zawiezie do mamy na chwile dlatego chce miec juz wszystko przygotowane jak wrócimy to szybko dokończe obiadek. Zaczynam prace prawdopodobnie od 2 lutego dzisiaj albo jutro mam jeczać do krawca żeby mi uszył mundurek bo od lutego nasz szef zafundował nam mundurki!!!!!! bluzki i spodnie !!!!!!!! z jednej strony dobrze bo nie będziemy sobie niszczyć swoich ubrań a z drugiej strony będziemy wyglądać jak papugi!!!!!!!!!!1 u mnie też pogoda kiepska korki od samego rana ciekawe co się dzieje. jak tam humory??????? ja się jeszcze nie przywitałam z rynią cześć🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam jestem samotna.tzn.od 10 lat moj maz nie zyje.Probowalam ulozyc sobie zycie od nowa inie wyszlo.Wczoraj rozstalam sie z kims mi bardzo bliskim.To zabolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryniu...:( tak mi przykro:( mam kolezanke.co prawda nie bliska.Pozlam ja na angielskim .Tez jest w takiej sytuacji.Maz zmarł .Dwoje dzieci...sliczna dziewczyna...Ale taka sytuacja wymusza odpowiedzialnosc i strach czy ten ktos podoła? Zajac sie nia? jej dziecmi? dla niego w koncu obcymi.... To trudna sytuacja... A to był powazny zwiazek? taki rokujacy? I stało sie cos takiego ze niemona tego cofnac? Ty nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo kurcze ryniu strasznie Ci współczuje ❤️ ale całe życie przed tobą mam nadzieję,że Ci się wszystko poukłada i będziesz jeszcze bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja juz nie chce,jestem zmeczona tym.Od najblizszych oczekuje otwartosci i szczerosci.Za bardzo zaufalam i zawiodlam sie.Nie chce balansowac na krawedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ,witam z pochmurnego Hamburga ,dzis to chyba mam tak niskie cisnienie ze nawet kawa nie dziala.U mamy ewka.wlkp niestety nie najlepiej jest po pierwszej chemi zniosla ja nawet dosc dobrze ,wczoraj miala isc na druga i niestety wyladowala na kardiologi z serduszkiem, ma slabe traci czesto przytomnosc i nie bardzo wiadomo z czego tak sie dzieje.Mam nadzieje ze w szpitalu ustala ,to tyle co do mojej mamy.Pozdrawiam was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne jestescie wspaniale.Ciesze sie ze weszlam na te stone.Naprawde potrzebuje wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×