Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ewka___ty to masz przeboje :D:D:D:D kobieto kiedy ty zwolnisz chyba nawet po smierci nie odpoczniesz ❤️ olinek___a w tym banku to pewnie nie byłas ostatni raz,założe się,że jeszcze będziesz musiała tam pojechać . oolka___a co do francuskiego :) to nie powiem hihihihihi monia___zawsze robiłaś syrop z cebuli no nie,czy mi sie pomyliło to musisz sobie znowu zrobić u nas pogoda kaplica,leje,wieje,strasznie z domu się nie chce wychodzić brrrrrrr. ciepła___pisz co u Ciebie i jak mama--myślimy--:) pepper___odezwij sie kiedy będziesz miała tego neta w końcu?????? jola___ a twoja mała chodzi do przedszkola czy nie??? a gdzie reszta nowych koleżanek czyżby poszły sobie i nie chciały juz nic napisac.:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo??????????????????????????//:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( bo rozciągne stronkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide pod prysznic i przygotować rzeczy na jutro dla małej i siebi,żeby rano nie gonić--wiecie jak. pozdrawiam was serdecznie --myśle o was--❤️ ewka za niedługo ma URODZINY hahahahaha pomyśl lepiej co upieczesz i czym nas poczęstujesz????:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlaneczku -->wspaniale ze tak dobrze poszlo...no jak tak dalej bedzie to bedziesz najlepsza tylko sobie tym wrogow nie narob wsrod tych kolezanek z pracy...Wiesz jak to z ludzka zawiscia jest:) Jednym slowem Super ! ze super!Oby tak dalej szlo;) Moiniu Ewciu? jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i odrazu zyczze dobrej nocki .Jakos nie mam czasu popisac ,oni glowy do tego .Pozdrawiam wszystkich milej spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) to znowu ja :) faktycznie tu nikogo nie ma:(:( myslałam,ze jola to moze nasza koleżanka która kiedyś.....opusciła nas???????ale chyba nie.... jola----milczysz,dlaczego nie chcesz zadomowic sie z nami? batlanku---napisz do nas chociaz kilkanaście zdań ale za to codziennie!!!!!!!! no prosze -szef powinien byc zadowolony ,ze zakurzony towar z przed lat mu sie sprzedał,to napewno cos dało mu do myslenia---a dla Ciebie skarbeczku to wielki plus!!!!oby tak dalej:)Trzymam kciuki za Ciebie. olinku---a po co ty musisz ciagle do tego banku latać ,mówiłas a raczej pisałaś,ze juz umowa podpisana.Jeszcze cos chcieli?????? ....weż sobie na wstrzymanie jak musisz tam iśc. A jak Ty sie czujesz???? moncia---mam nadzieje,że sie kurujesz pod kołderka z M???:):):),ze on robi Ci okłady z ......hihihi Nie napisałaś czy kamil ma ferie???? Jak |Twoje opalanie????mulatka juz jesteś?:) ewka----nie daj sie !!!!nie mozesz się rozłozyć,bo jak domownicy sobie bez Ciebie dadza radę???????nie wolno Ci.Mozesz jedynie poleniuchować sobie w łóżeczku z herbatka ale z rumem:) ciepła ,pepper,rynia,jola,złosnica----odezwijcie sie !!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny na bacznosc mi tutaj!!!!i to już!!!!!!!!! pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey;) o raju Jolka:) jaki Ty jestes rany ptaszynka:D Myszki ja sie tylko wpadalam przywitac i zaraz go out a potem go away..napewno wiecie co za roznica:D Musze dzis znow do banku!:D tak tak nie przejezyczylam sie;) na szczescie nie do tego oslawionego tylko innego i w innej sprawie a..ale jednak...bank to bank i juz mi sie kojarzy:) A potem juz z M zabiore sie do pracy i tak sobie razem juz spedzimy ten piatek..jak nowozency buhahahahaha:D Jolu--> alez mnie sie wydaje ze wlasnie pasujesz tu... tylko musi minac ciut czasu zeby sie wciagnac ale bedzie super!!! Oolciu-->latam tam bo wciaz im brakuje jakis podpisow... ale juz normalnie DOSC! batlanku-->milej pracki dla Moni buziaczki!!👄 zreszta dla Was wszystkich tez!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny odzywam sie ale niestety ze smutkiem ,moja mama jak by tego bylo malo ze jedna chorobe juz ma to wyskoczyla nastepna z sercem jest na kardiologi i ma dziwne omdlenia utraty przytomnosci ,kurcze nie wiem czemu sie tak wszystko zwala na raz😭 musi miec rozrusznik a czeka sie na to dlugo ,jejku dziewczyny ja chyba zwariuje chemia czeka a nie moze i teraz jeszcze nie wiadomo co z tym rozrusznikiem ,pozdrawiam was🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sloneczka! no,widze ze Batlanek zrobilas w pracy wejscie w wielkim stylu:D:D oolka grasuje nocami,bo jest godzine do tylu........... ciepla---->oj,to faktycznie dopada Twoja Mame ze wszystkich stron...teraz musisz byc szczegolnie silna,zeby Mama czula optymizm ,Twoj i Twojej rodziny,dla chorego czlowieka podejscie rodziny ma naprawde duze znaczenie....zycze z calego serca ,zeby wszystko dobrze sie poukladalo i aby Twoja Mama poczula sie lepiej olinek ,tradycyjnie widze\"akcja bank\":D a ja zaraz ide tradycyjnie zrobic akcje \"komornik\".... dostalam te ksera i ide walczyc,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczynki. Leze plackiem na kanapie pod kocykiem z ciepla herbata. Czuje sie jeszcze gorzej niz wczoraj. Wzielam prochy i modle sie, by jutro bylo lepiej, bo co to za weekend z chorobka? Gardlo mam spuchniete i ledwo mowie. Macie moze jakies domowe sposoby na takie dolegliwosci? oolka --> Na solarium ciagle nie bylam. Nie mialam odwagi. Ale postanowilam, ze jesli bede sie czula dobrze w poniedzialek to ide na 100%! Kamil nie ma ferii. Wolne bedzie mial dopiero w kwietniu (swieta wielkanocne). Maz nie robi mi okladow, bo nie chce go zarazic. Ale juz wczoraj wieczorem marudzil i probowal mnie przekonac, ze jego \"termometr\" mnie wyleczy. ;-) ewka --> A jak Ty sie czujesz? jola --> Masz dzieci! Nie mozesz mowic, ze nie masz dla kogo zyc! No i robisz postepy z mordkami! ;-) olinek --> Za niedlugo bedziesz miala znajomosci w bankach w swoim miescie i na \"dzien dobry\" dostaniesz kawke z ciasteczkiem i grono ludzi do zalatwienia sprawy. ;-) batlan --> No piekne \"wejscie smoka\"! ;-) Szef pewnie zaluje, ze nie zaprosil Cie wczesniej na te rozmowe. Oby tak dalej! 🌻 Tak, zazwyczaj robie syrop z cebuli, kiedy syn jest chory, jemu prawie zawsze pomaga. Ja tez chyba sprobuje. ciepla --> Jestesmy z Toba. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tak na sekundeke własnie wlazłam dopiero do domu byłam po NIN(tu to inaczej się nazywa) a na 13 jestem umówiona z dziewczyna w sprawie anglika:)Trzymac kciuki!!!!!! a potem do pracy -do sprzatania:):):)(kicha no ale cóż:() monia----syrop z cebuli pomoze ci:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i koniecznie zmierz temperaturkę:P:P:P:P:P ciepła--napisze do ciebie póznym wieczorkiem.❤️ jola----robisz postępy!!!!:D:D:D olinku---ale masz fajnie....z tymi bankami:D:D:D:D batlanku---daj znac jak się dzis zaprezentowałaś:) ewka---masz juz kase???możemy przyjsc na kaffe z ciasteczkiem:D rynia---??????????gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was ogromna prosbę!!!!! ...czy ktos z was ma znajomości w okulistyce?????chodzi mi o radę!!!! Znów poraz 3 mam całe oko czerwone i jak dotykam powiekę to boli----nie wiem co sie dzieje!!!!!czytałam ,ze moze to byc ciśnienie.Strasznie jestem przerażona.Jeśli macie jakiegos znajomego prosze was zapoytajcie sie jaka moze byc przyczyna????? Bardzo martwię sie tym:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha
witam-i ciesze sie zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka....a czy to nie przypadkiem jakieś wirusowe zapalenie spojówek. Ja tak niedawno miałam, zaraził mnie mój mąż. Najlepiej koniecznie do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w domu 3 lata i szczerze mam dosyc ,wiecznie to samo dzieci gotownaie sprzatanie .a naj gorsza jest perspektywa nastepnego dnia to jest normalnie dzien swistaka .moja cora idzie od wrzesnia do przedszkola i mam nadzieje ze w koncu w moim zyciu zacznie sie cos dziac !!!!!!!!!!!!!!!! dalam sie zlapac w polapke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wkurzona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poszlam do komornika,to jest z dobre 3 km w jedna strone,na kompletnym zadupiu,no wiec zaszlam i na drzwiach zobaczylam kartke z napisem\"z powodu awarii pradu biuro dzisiaj nieczynne,przepraszamy\"😠😡😭.No normalnie szlag mnie tam trafil,posypaly sie slowka ,ktore trudno uznac za cenzuralne i wrocilam do domku.W poniedzialek znow wycieczka.Moze troche schudne,ponoc ruch to zdrowie:O jola-------->imieniny mam 24 grudnia,we Wigilie,Ewy jest tylko raz w roku:) Monia---->czuje sie lepiej,herbatke z cytrynka stosowalam i goraca wode z miodem i cytryna,pozatym nie mam czasu chorowac;) i dla nowych osob🖐️:):):):) a za chwile ide do kolezanki na imieninowa kawke............trza sie odstresowac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten chodny dzionek!!!!na bolace gardelko to tylko plukanie gardelka woda z sola ,pomaga na bank-sprawdzilam.Moze nie zbyt dobre ale dziala!widze ze wy wszyscy juz sie dobrze znacie -stwierdzam tak po tekstach ktore czytam na forum .Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!1 na początku oolka to wiesz co ,że pomyślałam o tym samym co Ty (wiesz o co chodzi) mam takie same odczucie :(:( w pracy spoko dzisiaj bylismy jeszcze na urodzinkach na chwilke jutro ide na 4,5 godz.przeleci mam nadzieję. ewka--:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mogłas ta bude podpalić :):):):):):):):):):) ale przynajmniej sobie spacerek zrobiłaś ,dotleniłas się nie ma tego złego..........................wiem co czułas mam nadzieję że ci złodzieje w końcu oddają ci pieniadze,co za ludzie co za czasy co za kraj :(:(:(:(:( olinku --wiedziałam,że znowu pójdziesz do banku byłam tego pewna 🌼 monia--biedna jesteś lecz się lecz daj boże żeby cię nie złapało na maxa,weź jakies prochy i do łożeczka,a z tym termometrem to kto wie można spróbować. ciepła--ale ci współczuje i twojej mamie też --trzymam kciuki--musi ci byc naprawde ciężko ale my tu jesteśmy z wami pamiętaj🌼 pozdrawiam --jolantuska --złośnice --czache --allyse --gimke do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie kawka u znajomych !!!!!!!!!! Moge sie duchowo dolaczyd do kawki? do uslyszenia jutro ,pozdrowianka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimka polapka jest nie zla i tyle kobiet w nia wpada!ale glowa do gory nic wiecznie nie moze trwac ,czas na zmiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pyzulki. Nio kuruje sie troche. Mam juz dosc herbaty z miodem i cytryna. :-O Kiedy odebralam syna ze szkoly to przy okazji poszlam dosklepu i kupilam jakis syrop na gardlo. Jest okropny w smaku, ale chyba pomaga. :-) Mam nadzieje, ze do jutra bedzie lepiej. Kamil tez dochodzi do pelni formy. oolka --> Jak te spotkanie z \"anglikiem\"? Twoje oko tez mnie martwi. To chyba cos powazniejszego. :-( Spytaj znajomych jakie tam sa mozliwosci skorzystania z opieki medycznej i mykaj do okulisty!! To nie sa zarty. ewka --> Co sie odwlecze to nie uciecze. Kase na pewno dostaniesz, tylko szkoda Twoich nog, zdrowia, nerwow i czasu. No coz... Cierpliwosc to cnota, w ktora warto sie uzbroic. 🌻 Jak udala sie kawka z kolezanka? zlosnica --> Dzieki za rade. Jak to dokladnie sie robi? I owszem - znamy sie w miare dobrze, bo klikamy razem juz dosc dlugi czas. Ale chetnie przyjmujemy do naszego grona nowe kobietki, jestesmy otwarte i zapraszamy. batlan --> Wiec jutro szybciutko przeleci czas w pracy. Zdazysz wypic kawke i poprzygladac sie klientom. ;-) A o czym myslalyscie razem z oolka? I na dodatek mialyscie takie same odczucia? olinek --> Gdzies Ty zniknela? Pozdrawiam reszte dziewczyn i witam nowo-przybyle. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej kochane dziewczynki ,dzieki Wam za slawa wsparcia naprawde lepiej sie czuje . Moncia...🌼 batlanku🌼 OOlkA🌼 Ewka.wlkp🌼 jolaantusek,ty sie nie przejmuj ze ja mam smutki a ty sie cieszysz ,ale dzieki ze myslisz🌼,,moze zapomnialam wymienic kogos z Was to sorki,zycze Wam dobrej nocki i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu--wiesz o kim myslałam o tej pani przez która mało nie odeszłam z topiku pamiętasz \"akcje lampy z ikei\" własnie o tej pani myślałysmy :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE !!!!!U MNIE SWIECI SLONECZKO WIEC SIE ZBIERAM I PODAZAM NA SPACEREK Z POCIECHAMI .MILEGO DZIONKA DLA WSZYSTKICH .CIESZE SIE ZE MOGE SIE WPROSIC SIE DO WASZEGO GRONA BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :-) Chyba czuje sie lepiej, ale cudownie tez nie jest. batlan --> Czyzbym ominela jakis watek? Nie przypominam sobie rozmowy ostatnio na ten temat. Chyba zakrecona jakas jestem. :-O Nie wiem jak Wy, ale ja musze troche posprzatac. 😭 No to nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Mam cos do smiechu. :-D Zona slyszy dziwne odglosy z lazienki, w której jest maz ,otwiera zdenerwowana drzwi i widzi jak jej slubny wyrywa sobie wlosy lonowe i jeczy, wystraszona zona pyta meza - kochanie, co robisz? maz odpowiana - leniwy kutas nie chce stac, to nie bedzie lezal na miekkim. Hrabia i Hrabina spedzaja noc poslubna. Nad ranem zniesmaczony Hrabia zacina sie w palec i skrapia krwia przescieradlo ze slowami: - Niech chociaz pozory beda... Hrabina równie zniesmaczona wysmarkala sie w przescieradlo i powiedziala: - Masz racje, Hrabio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no i weekendowo sie zrobilo,nowym osobkom wyjasniam ze przewaznie w weekendy niewiele wpisow bywa:)kazda zajeta... zerknelam na moment,zaraz ide kapac malego,potem pewnie M sie dorwie do kompa bo dzis za wiele okazji nie mial,jesli sie dopcham to pozniej zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!!!!!!! no ,no,no ale tłoczno zasiadłam do czytania a tu nic. olinek co z tobą --to jest ni do pomyslenia,że nic nie napisałaś miłej niedzieli dziewczynki życze papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×