Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Hej oolka mama czuje sie na zmiane raz lepiej raz gorzej dokuczaja jej jelita,na chemi nie byla poniewaz poprostu odmowila dwa razy termin ,probuje ja jakos przekonac z tata ale na wiele sie to nie zdaje ,jej argument to taki ze dobrze sie radzi jak sie nie ma choroby.Ale ma nastapic poprawa i po swietach mama ma isc,To tyle dzieki za pamiec pozdrawiam Cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj koszyczek wiklinowy czeka na mnie juz od rana A serwetka snieznobiala pieknie jest wyprasowana Juz na stole w mym pokoju stoja dwa kurczatka z cukru Obok jest drozdzowa baba ozdobiona plaszczem z lukru Pajda chleba i kilelbasa przystrojone sa bukszpanem sol i maslo stoja grzecznie brzuch wypina sloik z chrzanem A w kolejce jeszcze czeka przystrojona pieknie szynka ktora tak swiatecznie pachnie ze mi na nia cieknie slinka Obok rzad pisanek lezy wszystkie mienia sie teczowo Dzisiaj rano malowane wlasnorecznie Daje słowo! Czy juz wszystko spakowane?Glowa boli od myslenia Moj koszyczek wiklinowy prawie gotow do swiecenia A baranek wielkanocny? Juz doczekac sie nie moze I powiewa choragiewka wiec Go do koszyczka włoze Niech nam wszystkim przypomina ze niebawem cos sie stanie Dzisiaj w nocy w naszych sercach znow Pan Jezus zmartwychwastanie!!! ~~~~~~~~🌼~~~~~~~~🌼~~~~~~~~🌼 Dziewczynki Tym dzieciecym wiersdzykiem chcialam Wam złozycz Swiateczne Zyczenia: zdrowka dla Was i Waszych bliskich,codziennych radosci i usmiechow jak najmniej trosk na Waszych slicznych twarzach!!!!! Pisze dzis poniewaz jutro wyjezdzam na Swieta i mogloby sie zdazyc tak ze brakloby np. czasu ...... Mam nadzieje ze te Swita spedzicie z Waszymi bliskimi ludzmi...obojetnie tu czy gdzies w innych stronach swiata.... Bo niewazne gdzie -wazne z kim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mile dziewczynki pragne zlozyc Wam zdrowych ,spokojnych swiat Wielkanocnych smacznego jajka wesolego baranka :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki piszecie cos o egzaminach na koniec podstawowki ,czy oni troche nie przesadzaja tak stresowac dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chwilkę czasu dla siebie,jajka ugotowane poraz pierwszy nie malowałam:( no i chłopa pogoniłam spać ---bo naprawde jest przemęczony całe zycie siedział tylko za biurkiem a teraz......czasami jest mi go szkoda.Dlatego kiedy ma chwilke czasu wolnego to staram sie ..go nie denerwować:D:D:D:D:P:P ----------------------------------KOCHANI-------------------------------- 🌻❤️Kolorowych jajeczek, Wacianych owieczek, Rozkicanych króliczków, Pyszności w koszyczku! A przede wszystkim Udanego uciekania W dniu \"wielkiego lania\"❤️🌻 olinku--piekne życzenia❤️-odpoczywaj dobrze i jedz duzo:) zasłuzyłaś po cięzkim sprzatnku:D:D Rozumiem,ze święta spedzacie rodzinnie--czy Karaiby??:) Moncia---w ogóle się nie odezwałaś:( dlaczego????? zlośnica---wszystko juz przygotowane? batlanku--jak sie masz?Starczyło Ci czasu na wszystko? Czy Twoja Marti cieszy sie z zajączka?? ciepla---obiecałam Ci ,ze napisze maila--wybacz mi prosze,ciągle na wszystko brakuje mi czasu a tak naprawde to właśnie błogiego spokoju i wyciszenia się tutaj--a to jak narazie jest nie wyobrażalne.Ale jestem cały czas przy WAS(mozesz mi wierzyc lub nie-ale nie ma dnia abym o tobie nie pomyslała)Jestes silna i musisz taka pozostać!!!!!❤️❤️❤️ ewunia----tak bardzo mi ciebie brakuje!!Nawet nie wiesz jak smutno mi jest-że Ciebie tutaj nie ma.Bo ja naprawde zżyłam się tutaj dziewczynki z Wami.Ewunia--napisz chociaż ,ze czujesz się dobrze. muska---zaniedbujesz topik.Zagladaj częsciej i pisz!!:):) ija73--dziękuje za zyczonka--oj zjadłabym kiełbaski wedzoonej:):):) a to...na dobranoc:D:D:D:D Wielkanocnych świąt już pora Trzeba jaja wyjąć z wora -pomalować, pofarbować I kobiecie dać spróbować -żeby potem nie gderała, Że na Święta jaj nie miała papapatkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczynki! Przepraszam, ale wczoraj mialam kiepski dzien. :-( No i swieta juz nie beda tak sympatyczne jak bym tego chciala. Wybaczcie, ale nie chce mi sie teraz o tym pisac. Ja, naturalnie dolacze sie do zyczen. :-) Zycze Wam wszystkim smacznego jaja! zdrowych, rodzinnych i spokojnych Swiat Wielkiej Nocy, by radosc i slonce goscily w Waszych sercach w te piekne dni! I kazdej z osobna - spelnienia marzen! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,oolka nie przejmuj sie ja to rozumiem dzieki za wsparcie i twoje mysli ,jeszcze raz zycze Wam wszystkim spokojych ,zdrowych Swiat i mokrego dyngusa pozdrawiam Was cieplutko 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarka_34
:) o dziwo zdazylam ze wszystkim...... teraz tylko czekac rana:) jestem tak padnieta ze nawet klikac nie mam sily... MUŚKA ja niestety niewiele wiem . to co zdazylam znalezc i przeczytac przeraza mnie:( jak narazie mama leki bierze i zachowuje sie "jak zawsze" i oby tak zostalo. tak czy inaczej dam rade, musze:) Niech Wam mili będzie wiosennie, słonecznie i świątecznie. Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w śmigus-Dyngus woda na Was leje, A zając przyniesie radość, pokój i nadzieję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pewnie wszyscy po sniadanku wiec za pozno na smacznego .Ale milego dnia moge zyczyc :):):)🌼 slonecznego dnia myslami jestem ze wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisza ale co sie dziwic pewnie kazda siedzi z rodzinka i spokojnie spedza swieta .milego poniedzialku swiatecznego:):):):) A u mnie dzisiaj snieg spadl,a wczoraj siedzialam na tarasie i sie opalalam hahahahahahahha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!!! przepraszam że dopiero dzisiaj ale niestety czsu brak ............. ale za to mam wierszyk dla was Pomaleńku przez podwórze idą sobie dzieci kurze w kropki w ciapki,malowanki bo to przecież są pisanki pogody,słońca radości w niedziele gości w poniedziałek duzo wodu--bo to przecież dla urody dużo jajek kolorowych świąt wesołych no i zdrowych życzy wam batlanek z rodziną ❤️......❤️......❤️.......❤️......❤️......❤️ Mała cała zdowolona bo wczoraj rano ktoś zapukał do drzwi i jak otworzyłyśmy to na wycieraczce był pięknie ozdobiony koszyczek ze słodyczami --oczywiście to dzieło naszej sąsiadki 70-letnia babcia tak więc dobrze że było po śniadaniu!!!!!!a potem szukałysmy prezentu w domu tego od nas. dzisiaj jedziemy do moich rodziców po kościele na obiad tam znowu będzie szukanie prezentów!!!!!!! ale dzieci mają fajnie tylko tam będą atrakcje bo prezenty będą na ogrodzie zabieram kamere i może uda się nagrać jakis film. pozdrawiam was serdecznie odezwe sie we środe jutro do pracy na całe 12 godzin myśle o was wszystkich dziewczynki--będzie dobrze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis dla Was szybkie wiadreczko na głowe:P:P:P... im obficiej tym ponoc wieksze powodzenie........:D:D:D:D Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
Hej dziewczynki! Niedługo kończę 31 lat, mam dwoje dzieci i od 12 lat tego samego męża.Siedzę całe dnie w domku i chętnie bym dołączyła do Waszego Grona. Jestem z Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
Macie może pomysł na jakąś dietkę po tym świątecznym obżarstwie...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnia1
witajcie widze ze przez swieta malo kto znalazl czas aby napisac.Pozdrawiam ...lena witam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
Dzięki ZLOSNIA1 za serdeczne powitanko! Widzę,że jeszcze dosypiacie po świętach dziewczynki! Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no wczesnie wstajesz---Lena milego dnia dla wszystkich i jak minely swieta ?u mnie spokojnie ,bardzo spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
PIERWSZY RAZ SPĘDZILIŚMY ŚWIĘTA W DOMU,PRZYJMUJĄC GOŚCI. NIE ZNOSZĘ JEŻDZIĆ OD RODZINY DO RODZINY!!! JESTEM ZADOWOLONA Z TYCH ŚWIĄT,MIAŁAM CZAS NA WYSPANIE SIĘ! WIĘC I DZISIAJ WCZEŚNIEJ WSTAŁAM :-) ALE WCALE NIE ROBIE TEGO CODZIENNIE!!! POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poswiatecznie:) W Krakowku pochmurno ale odsc cieplo:) jakies 13 st. Siedze dzis z olka bo jeszce dzieciarnia ma wolne dzis od szkoly. Swita minely rachu -ciachu. Oolciu:D:D:D...dobre bylo z tymi wyspami:D Niestety ale bylam tak daleko od prawdy jak od nas te wyspy:P Bylismy na sobote i niedziele poprostu u rodzinki na swietach:) A wczoraj u moich rodzicow.... Od samego patrzenia na te swiateczne stoly juz czlowiek byl syty:D Moj M tak sie napchal ze dzis wyszedl bez sniadania i nawet nie chce slyszec o obiedzie:D Monisiu--> a co to za czarnw chmury nad toba Mysia????? Witam wszystkie nowe dziewczynki!!!! Batlanku--> a u mnie nie ma tradycji szukania \"zajaczka\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
DZIĘKI ZA POWITANKO OLINKU :-) MOJA DZIECIARNIA SZALEJE W DOMU(JEST ICH DWOJE), JUŻ TĘSKNIE ZA JUTREM,PÓJDĄ DO SZKOŁY,W KOŃCU ZŁAPIĘ ODDECH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka Hey:) No to masz wesolo:D:D:D Ja mam 1 pocieche ale tez jestem raczej przyzwyczajona do tego ze przedpoludnia w domu to moj spokoj a dzis :D.... Ale moja Olka jest narazie jedynaczka wiec to troche co innago..wyobrazamn sobie jakby bylo ich dwoje:P Poki co własnie wczoraj dostalam @...wiec nastepny cykl odfajkowany......Juz pomalu trace nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
OLINKU, A NA CO TY TRACISZ NADZIEJĘ??? NA MÓJ ROZUM TO PRAGNIESZ DZIDZIUSIA!? CZY TAK??? JA JUŻ SIĘ NA TO NIE PISZĘ CHOĆ MÓJ MĄŻ NALEGA NA TRZECIE ! MAM SYNA 10 LAT I CÓRCIĘ 7 LAT.PRÓCZ PIESKA RODZINKA JEST JUŻ W KOMPLECIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam osmioletnia coreczke.... I widzisz tak na stare lata nas zebralo na drugie:D tylko los bywa przewrotny jak my sie zdecydowalismy to On postanowil nam pokazac fige z makiem... Moja Mała bardzob by chciala rodzenstwo.....nie dziwie sie jej.... Ja mam 2 siostry i uwazam ze miec rodzenstwo to cos wspanialego.... No nic -zobaczymy.... Narazie obiecalismy ze jak do wakacji nic sie nie uda to ulegniemy i zgodzimy sie chyba na zwierzaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
Hey olinek,jakie stare lata? A ile masz lat? Masz jednak rację że rodzeństwo to wspaniała sprawa! Ja mam siostrzyczkę, miałam 11 lat jak się urodziła,jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! :-) Teraz moja malutka siostrzyczka jest kobietką i ma niespełna 3 miesięcznego synka! ja kończę w tym roku już31 wiosenek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie w litopadzie skonczylam :) Ale widzisz Ty masz juz dwojeczke wyrosnieta...a ja jedno:) Ale wiem ze sa tez dziewczyny ktore w tym wieku nie maja jeszce zadnego..i dlatego ciesze sie ze mam to jedno Szczescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
HEYKA OLINKU! :-) KAŻDE DZIECIĄTKO TO WIELKIE SZCZĘŚCIE, TYM BARDZIEJ,ŻE TERAZ CORAZ WIĘCEJ DZIEWCZYN W NASZYM WIEKU TEGO SZCZĘŚCIA NIE ZAZNAŁO,WIDZĘ CO SIĘ WOKÓŁ DZIEJE. CZARNA ROZPACZ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat jest poruszony.Ja juz mam 2 corki ale chcialabym nie koniecznie syna ale 3 pocieche.No coz ale do tanga trzeba dwojga , a moj maz juz definytywnie powiedzial NIE.Jeszcze myslalam o stwozeniu rodziny zastepczej ale tu na to poki co nie mam szans .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
WITAJ ZŁOŚNICO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
JA MIAŁAM FAZĘ NA ADOPCJĘ DZIECKA, ALE MOJE SZCZĘŚCIE WYBIŁO MI TO Z GŁOWY!!! MÓJ MĄŻ CHCE, ALE TYLKO SWOJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×