Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
Cześc :)widze że cichutko na naszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Jestem,jestem:),jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki! U mnie troszke sie dzieje. :-) Bylam na kilka dni w Polsce. Przelecialo bardzo szybko, brak czasu na wszystko. Zaliczylismy wizyte u dentysty, male zakupy, odwiedziny najblizszych przyjaciol... i tyle. Aha, i jeszcze bylismy w kinie na \"lejdis\" (polecam!). :-) Zaczelam pracowac. W knajpie-restauracji, pomoc w kuchni. Takie byle co, ale ciesze sie, ze w ogole cos robie. Niestety, minusem jest to, ze nie mam stalych godzin pracy i szef wyznacza je wlasciwie z dnia na dzien, do dupy to jest, bo nic nie mozna konkretnie zaplanowac. Ech, mam nadzieje, ze to sie unormuje. Poza tym - mili ludzie, sympatyczna atmosfera, licze, ze to sie nie zmieni. Chcialabym, by kontakt z ludzmi pomogl mi choc troche \"podciagnac sie\" w angielskim. Moje kryzysy malzenskie raz sa, a raz ich nie ma. :-O Roznie bywa. Teraz tez nie jest wyjatkowo. :-( Ale musze przyznac, ze na walentynki maz postaral sie i dostalam piekne roze, czekoladki, byly swiece... :-) Kupilismy synkowi rolki. :-D hehe... Na razie jezdzi jak pokraka. Ja chyba tez sobie kupie. :-) Kobietki kochane, ciesze sie z Waszych szczesc, przytulam w zlych momentach... Przepraszam, ze niebardzo znajduje czas na klikanie. Staram sie jak moge. Pozdrawiam cieplo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! wczoraj mielismy u mnie w kamienicy same \"atrakcje\",na parterze mieszka taka jedna skonczona alkoholiczka i wczoraj chate by spalila zapalilo sie u niej,dobrze ze w dzien i sasiad ugasil,przeciez te stare kamienice to belki i trzcina,nie byloby nawet co gasic... cale szczescie ,ze to w nocy sie nie stalo,bo bym moze juz tu nie miala okazji pisac ... juz raz to przerabialam,10 lat temu mi sie chata spalila jutro idziemy z delegacja,do komunalki,urzedu miasta ,prokuratury,dzielnicowego ,niech cos z tym zrobia bo strach juz tu zyc przeciez melina taka tam jest,mieszka bez gazu,bez pradu,syf ,smrod,normalnie sie brzydzi przechodzic kolo tych drzwi nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Cześc .No to rzeczywiscie macie nieciekawie:(.A nie możecie jako lokatorzy zalatwić im eksmisji?:).Trzeba to zgłosić gdzie trzeba .Z tego co piszesz ewciu to niezły melanż odchodzi u tych sąsiadów:),i do tego stanowią zagrożenie dla innych miesań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly zgloszenia,pisalismy pisma do komunalki,petycje,wyrok eksmisyjny mozna uzyskac ale gmina twierdzi ze nie maja lokali zastepczych i nie ma gdzie jej wyrzucic,a na bruk nie wolno jej corki wniosly do prokuratora o ubezwlasnowolnienie i przymusowy odwyk,ale kilka miesiecy minelo i efektow na razie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no to kiepsko wygląda ta sytuacja.Na szczescie u mnie sąsiedzi są ok;),żyjemy wszyscy w dobrej komitywie:),wiem że się powtarzam,ale nienawidzę niedzieli ble,ble:(:(:(.Własnie sączę drinia w nadzieiże ta niedziela sie wkrótce skończy.Dziś z rodzinką zrobiliśmy sobie wypad saneczkarski.Mamy taką duza górę poza miastem ,no i zabawa była przednia.Zjazdy na jablku ina sankach to jest to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:)hey,hey jest tu kto ,ale cisza.gdzie sie podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:(:(No kochane ,ale teraz to zaczynam sie juz nie pokoić;(.Co jest z wami.Zeby żadna nie napisala ,nieładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam Was w ten prawdziwie wiosenny dzien,caly dzien ok.15 stopni bylo,niedawno wrocilismy ze spaceru teraz kawka i trzeba tu w koncu zajrzec chociaz na chwile :) caly tydzien mialam taki zakrecony ,ze nawet nie bardzo mialam czas pisac glownie przez ta moja sasiadke pijaczke,w tej chwili jestem w mojej kamienicy jedyna niepracujaca,reszta albo pracuje albo starsze osoby i dlatego padly na mnie spacery po urzedach i rozmowy z burmistrzem ,policja,prokuratorem,itp. stanelo na tym ze wnosimy sprawe do prokuratury o przymusowe leczenie,jutro zanosze wniosek,jak wszystkie podpisy beda na nim trzeba cos zrobic bo nas kiedys baba zywcem spali :( albo padniemy ze smrodu :D miejmy nadzieje,ze w koncu cos z nia zrobia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSGFJHGJ YUR3654
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym tygodniu aleks sama z soba gadala,w tym moja kolej na monolog? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem,jestem.Urwanie głowy.Ewcia widze że normalnie mianowali cie aniołem w waszym budynku;).ale to dobrze ,bo rzeczywiście ta patologia moze wam napytac biedy.Lepiej pozbyć sie ich zawczasu Kurcze piękna pogoda jest u mnie .Sloneczko jak w wiosne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Właśnie,własnie odnośnie monologu:),w tamtym tygodniu to byla masakra z tym pisaniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszcie wiosna zapachniala,nie chce sie kobietom siedziec przy kompie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Ewciu ja prawie cały czas tu przebywam:)z rzedkimi przerywnikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:):)trzeba by bylo zabrac sie za mycie okien,bo jak słonce zaswiecilo to poprostu cos strasznego :(,a tak wogóle to musze wam sie pochwalić ,udalo nam sie kupic drugie mieszkanko i to zupełnie nowe.Własnie od końca marca znależli sie ludzie ,którzy bedą wynajmować :).Takze dzieciaki mają jakieś zabezpieczenie na przyszłość;):>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ babeczki u was tez widze tłok ,jak wpadnie któras to niech sie odezwie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej,hej:);)jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
():oj coś nie mamy ostatnio szczęścia do rozmow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:D:pwiosna nam rozkwita ,bo was nie widać ,ani nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc,wiecie co ,chodzcie sie umówimy na pogaduchy na konkretną godzine-ja moge na 19\30 a wy? napiszcie o której wam pasuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
oki:D jestem o 19.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:P:Djestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×