Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
🖐️ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Dzisiaj u nas spokojnie.chyba mezowie sie zbuntowali i was zagonili do łożek hahahaha:D👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no dobra babeczki ,która tu jeszcze zajrzy to pozdrawiam i zapraszam na poranna kawke i na mój serniczek z polewa toffi i orzeszkami.Mniam:):).miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) znow tylko zerkam,bo zaraz ma przyjechac pracodawca mojego jednego exa,zle mu pit wystawil to niech teraz poprawia :D aleks,masz jeszcze kawalek tego sernika?albo chociaz blache do wylizania ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
cześć sernika niemam ale zapraszam na pączki świeze i z marmoladką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
chej kobietki gdzie jesteście poszłyście na spacer -bezemnie!!!!!!????zaczekajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
czesc babeczki🌻,mam serniczek,mam kawke i mam swieżego leszczyka na obiadek z cytrynka zapraszam dziewczyny :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
dziewczyny strajkujecie dzisiaj!!!! tylko aleks jest dzisiaj dostępna.ale co się dziwić taka piękna pogoda ...sama bym chęynie gdzieś wyskoczyła tylko niemam jak ;obowiązki;szkoda ,własnie mój m zadzwonił!!!!!.tak jak myślałam nawet niema jak wyjść do telefonu ! ale jest wszystko ok ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
alez tu cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ dziewczynki uwziełyscie sie na mnie czy co? takie pysznosci robicie ze az mnie skręca-JA SIE ODCHUDZAM a wy jak nie kaczusie to serniczusie albo pączusie,litosci! a tak wogóle to co u was? bo u mnie [poza tym ze głodno]to jeszcze straszna zimnica na dworze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
warto się tak katować z tym odchudzaniem oddaj mi swoją nadwyższkę i obie będziemy zadowolone dlamnie przyda się kilka kilogramów więcej..a tak nawiasem to dieta kwaśniewskiego podobno jest skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
u mnie tez jakos pgoda sie popsula,a ogólnie to to samo sprzatanie ,gotowanie,lekcje ,same ilubione rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Witam :D Jestem dzisiaj podnieta...:(bylam dzisiaj u M w pracy i pomagalam mu troszke...a potem z malym ucieklam um do miasta na tyciusienkie zakupy...haha...:D ja i tyciusienkie dobre sobie...i poszlam sobie na solare ,a syna puscilam na jego ulubione automaty(gry).Nawet obiadu nie robilam tylko zaprosilam M do knajpki . A teraz juz w domu i odpoczywam:D. Ja rano zagladac bede bardzo zadko ,przez co mi bardzo smutno...:( .Mam nadzieje ze mi wybaczycie.... nie przyłącze sie do serniczka ,bo do świąt nie jadam słodyczy,nie pije piwa i w ogule jestem grzeczna...hihi..cierpie i udaj ze nie widzę tych wpisow o tym...mmmmmmmniem.... ale kawke stawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
hej LENKA ...ja sie nie katuje ale trzeba dbac o linie...moim zdaniem kilogramy przybywaja z wiekiem i ciezko je w tedy zdubic a slrasznie nie podoba mi sie moja oponka...no i ciuchy robia sie stale zaciasne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no widze im blizej wieczorka to i gesciej sie robi na naszym forum 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
HEJ HEJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZY JEST TU MOZE JAKIS sprinter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem gauska:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Dziewczynki co u WAS? :D Lenka 👄 Aleks 👄 Ewcia 👄 Gagusia 👄 kolejnosc przypadkowa hihi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
chej dziewczyny ale dzisiaj kolejka dzieci roią bunt mówią że okupuję kpmputer co za małe potworki a taką pyszną kolację im zrobiłam!!!zero wdzięczności...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja melduje,ze mnie dzis nie bedzie,bo ide na kawke i pierdoly :D i nie wiem o ktorej wroce,czas zrobic wieczor odpoczynku od familii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
chyba ich nie nakarmię dzisiaj niedawno jedli i znowu kżyczą jeść!!!żeby chciaż wyglądali tak jak jedzą -sucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
boze nie dadza spokojnie popisać,wiecznie cos nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
gaguska ,a ty gdzie sie schowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Ewka !!! Milej zabawy!!! jutro poczytam jak bylo,i nie będę Ci zazdroscic...hihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
No i masz babo placek.Dziecko mi sie rozlozyło:(:(chyba jakas grypka .Biedna lezy i nie ma siły sie ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Aleks ...jak to jest ze tylko Ewka sobie poszla i nas nie zabrala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Biedna cierpi a grypy sa takie wstretne i dlugo trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×