Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ja musze do lipca oponki sie pozbyc,bo mam zjazd klasowy i tak sie nie pokaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kurde ja nie mam opnki ale i tak trzeba ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dziewczyny jesteście zalogowane na naszej-klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no kochane czas do wyrka ,👄pozdrowionka i papatki do jutra babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
to fajnie ja tez jestem zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
trzeba trzeba kochane ....lae jak skoro tu przesieduje... EWUNIA mosisz mosisz .bo co koledzy powiedza ..zartuje...nie obraz sie ja sama nie mam w sobie zaparcia,no i brzuszkow nie moge robic bo kregoslup ma zwajchowany i przy tym boli:( przyznam sie ze wracamy do domu ....bo ja 08.04. o godz.08.mam egzamin na prawko...:D i w tedy juz wcale nie zchudne bo znygusieje w aucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Aja nie bo nie mam dobrych wspomnien i mi na nich nie zalezy .u mnie jest kolo 10 osob z klasy.bylismy nie zgrani i nie tesknie za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
No to trzymajcie sie cieplutko pod kolderkami sladkich snow🖐️ papa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc kochane ,co u was ,wszystko w porządeczku? nie porwało was,ja do 24 dach trzymałam ,matko ale wiało,dzisiaj w tele.pokazywali ze u was tzn.w wielkoposce i na warmii i mazurach duzo gospodarstw nie ma prądu ,mam nadzieje ze wam sie nic nie stało ,pozdrawiam gorąco 😘 dajcie znak zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Witam dziewczyny dzisiaj robie kaczusie nadziewana owocami......zapraszam na obiad mmmmmmmmm,ale pachnie w domku, ewka 🌼 aleks 🌼 GAGUSIA35 🌼...u mnie szybko przestalo wiac i nadal jesy spokuj..a ja mam nadzieje ze nie masz wiekszych szkod:) i 👄 na otuche 🌼 milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kobitki.U mnie po wichurze ani śladu ,nawet więcej wcale o nas nie zachaczyła i jest ok:). A co do obiadku to zaraz wsiadam w samolot i wpadam na tą kaczuszke mniam:).U mnie dzis w menu gulasz z borowikami ,ziemniaczki i brokulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej ,hej odezwijcie sie ,bo sie steskniłam za wami :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Oj to dobrze ze u was nie narobiło szkód , ja juz po obiadku ,ale sie nie obzeram bo chodze na aerobik to mnie troche obliguje do stosowania dietki ,musze schusc 3 kilo !!!!!!!!!!! a te dziewczyny taki dają wycisk ze hej ,ale jestem b.zadowolona ,zakwasów nie mam ,towarzystwo fajne ,smiechu co niemiara i kondycje podrasuje,naprawde polecam.Jest tu kto czy sama do siebie gadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
A ja sie nudze-a z jakiej okazji ta kaczusia? bo ja takie frykasy robie tylko od swieta i dziękuje za całuska [wyszedł ci taki akuratny]szkód nie mam ale strachu było kupe[brzydkie słówko] jak napisałas ze pachnie w całym domku to mi sie swieta przypomniały ,oj nie moge sie doczekac -uwielbiam swieta,gotowanie ,pieczenie i gosci,a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
🌼.A ja własnie wróciłam z zakupow bo mi wszystko wymietli z lodówki i zagnieżdzil sie pingwin:D.Przy okazji skoczyłam na solarium i jakby mi sie humor poprawił?od czasu do czasu trzeba pupcie wygrzać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
tak ja tez uwielbiam dziewczynki gotowanie i gości,ale tez uwielbiam sie gościć :0:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Aleksik -grunt to dobre samopoczucie,ja tez lubie sie opalac ale na słoneczku najlepiej w basenie na materacu [w ubiegłym roku kupilismy ogromny basen do ogrodu -rewelacja] a na zakupy to lepiej mnie nie puszczac bo wydam ile mam -tragedia,ale nie powiem zebym tego nie lubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Witajcie!!!:D 🌼 aleks...i jak podroz ?hihi...gulasz tez uwilbiam..mmmmmmmm juz go czujemniam ..mniam... Ja na zakupy do marketu jade z M bo sama nie moge znaleźć wyjścia...hihi... 🌼 GAGUSIA... Dzisiaj z jablkiem i pomarancza,w środku,a na zewnątrz gruszka i rodztnki..;D Och...solarka tez by mi sie juz przydala... A i najwazniejsze zle opisalam gdzie jestem obecnie...teraz w górach a wroce do wielkopolski ...sorki...👄 pojecia nie macie ,jak sie ciesze z tych obrazkow no i ze was mam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
🌼jestem,jestem..Co do zakupów gagusiu to sie zgadzam.Mój mąż sie wiecznie na mnie wścieka ,bo mam chopla na punkcie bucików:D.Mówie serio .To raczej chyba zamienilosie w chorobę.A co do sloneczka to masz racje ,to jest super spprawa,tylko w ostatnich czasach troszke szkodliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kochana my tez sie cieszymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wpadam na chwile,pokazac ze zyje i wiatr mnie nie porwal :D a teraz ide potomstwo do wyrka zaganiac,bo przez weekend sie rozbestwili i teraz wielkie zale ,ze matka kaze isc spac... dzis mi komp muli,wolno sie stronki laduja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
czesc Ewcia ,ja tez pójde poogladac taniec z gwiazdami:P.Trzeba popatrzeć jak sie beda plątac nogi pudzianowskiemu:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Dzisiaj sie perzegnam ,bo M zaprasza na film na polsaci ,ja uwielbiam torebeczki ,tez mam chopsia...hihi...🖐️ ❤️ 👄 i 🌼 dla wszystkich dziewczynek :D mlego wieczoru i dobrej nocki.......hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
👄dziewczynki ,jak mija dzionek?Ja zjecalam cale miasto wzdłuz i wszerz.Od rana w kursie:Da to kosmetyczka ,a to zakupy,potem obiad ,potem znow do miasta ,odbior syna ze szkoly,odrabianie lekcji,istne wariactwo ,nawet niewiem czemu?:)macie tak czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Witam serdecznie..:D caly dzien pracowalam u pewnej goralki...baca z mijego domu zapytal czy nie chcialabym zarobic pare groszy...i zaproponowal sprzatanie u jego znajomej i zgodzilam sie....co mi tam i tak siedze w domu;D M sie zdziwil na moja decyzje ale nie ma nic przeciwko... :),a ja przynajmniej mam zajecie...Pytalam bacy ,czemu tak puzno pytal,bo kobita juz dawno mu mowila ,a biedak sie wstydzil bo bal sie reakcji M ...Tak wiec do 15.00 w PRACY :D chociez do konca miesiaca ,bo potem do DOMUUUUUUUU juz nie moge sie doczekac:D pozdrawiam i 🌼 dla wszystkich pań👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Posluchaj a co wy włsciwie robicie w tych górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×