Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
🌻gagusia i ewusia no co z wami?kobitki zyjecie?nasza goralka zyje ale was nie slysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
M pracuje przy budowie hotelu ,miala to byc okazja do wspolnego wyjazdu i wspolnego wypoczynku .M tylko 4 miesiace tu pracuje bo to tylko projekty,a reszte dadza sobie rade...a ja wziela bezplatny urzop i mam co mam...hihi...sama sie wprosilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
czyli po powrocie wracasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no kochane widze ze dzis cichusko u nas na forum zaraz zaczne sama do siebie nawijać:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudez
Tak wroce i mosze sie przyznac ze lubie swoja prace mimo ze nie jest na topie [czyli biureczko] :classic_cool: da sie zec i czasem nie zazdroszcze poniom z dzialu finansow itp.czasem do poludnia mam dostep do kompa i mi to wystarczy.4 lata temu siedzialam w domu,nie mialam w tedy kompa i szalalam z nudu nie zawsze mozna chodzic po znajomkach ,bo i oni maja sfoje zycie...:D 7 lat bylam w domu zanim syn poszedl do szkoly:D ...jeszcze wroci czas na dom ..hihi....na emeryturce WSPANIALE JEST ŻYCIE STARUSZKA....hehe...:D chyba jak wroce do pracy powinnam zmienic nik...co wy na to dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudez
aleks dawaj pisz moze nadaze odp ale nie juz o pracy ;)hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
jeju... wybaczcie mi kolezanki za te potworne bledy ...:D ale mi wstyt...jakas slepa jestem nawet nik zle zapisalam ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
troszke mi komp zamula ale caly czas jestem.Wiesz co?,a ja ci powiem tak.Ja nie narzekam na siedzenie w domu;0.Na wiele rzeczy mnie stać,dzieci sa przypilonowane ,mam znajomych ,obiad jest na czas .nie czuje sie kurą domowa ,bo nią nie jestem.Szanuje kobiety ,ktore pracują i spelniaja sie zawodowo.J a spelniam sie zawodowo w domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
o ! Teraz poogladam M jak MILOSC ,a potem NA WSPOLNEJ ,potem wroci M do domu i pujdziemy lulu...hehe...teraz ja pisze do siebie ...:D:D:D:D -puk puk... -kto tam? -nikt tam... =jak to nikt tam ,jak puk puk..... -hahahaha..........ale mnie bierze . -sorki dziewczynki KOCHANE...👄 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jak do siebie? przeciez jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
lubi dom i nie przyszlo mi nawet do glowy kura domowa nie mysle tak ,ja lubie pracowac,tez mam wszystko na czas bo robie dzien do przodu i ............bardzo Cie lubie aleks za szczerosc to podstawa i tak lubie pisac .....zdarza sie ze ludzie sie obrazaja za prawde ale nie ja:D czasem mam z tym problem ,bo szybciej pisze niz mysle;) ale nie bede tu przeginac bo niechce sie narazic......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
posłuchaj moze to zle odebrałas>Tu nikt sie nie obraza :)serio:0.tu nie mozna sie nikomu narazic.No co ty?Chyba zle mnie zrozumialas ,ja pisalam o sobie:D,i nic zlego nie mialam na mysli ,a ze szczeroscia to sie z tobą kochana zgadzam jak najbardziej i niczym sie nie przejmuj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
do jutra ALEKS :D nie bniewij sie na mnie.......👄 wylacze kompa i odpoczne przed powrotem M hihi.... pozdrawiam 🖐️ moze jutro ktos tu zajzy oprucz nas ..aleksiu papa milych snow i milego wieczorku hihi...ja go umile...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
szkoda ze idziesz :(nie bedzie z kim pogawedzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Ok. kochana aleksiu... jestes to do jutra jeszcze raz i pozdrawiam goraco...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
jeju jak mi zal sie zrobilo:( jak ja moge Cie tak zostawic:D usmiech prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem:D:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
suuuuuuuuuper:D:D:Djak po buzy byla u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
wiesz co nie:) i cale szczęscie bylo spokojnie .Ile twój syn ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
11 ma teraz zajecia w grupie tutejszej czkoly i trenuje tu nanartach ,oczywiscie na sztucznym sniegu bo go brakuje ...a tak po za tym w DOMU trenuje THEAKWOONDO:D lubie to i jego zapaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
ach gdybym ja tak umiala....:( ale jestem nygus,i z pewnoscia utyje:( nie chce mi sie nawet biegac,a mialam tyle czasu bbllllleeeee nie lubie siebie za to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ja tez jestem leniwa wiec chyba sie zapisze na masaże rolowe to jest tzw................leniwa silownia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Haha ...:D dobre ,tez chyba zkorzystam... i co zchudniemy po tym...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kochana efekt murowany.U nas w domciu stoi silownia i cięzarki i nikt z nich nie korzysta ale silownia rolowa to jest to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
haha...normalnie becze ze smiechu ....u mojej siorki tez jest sprzet i sie ino kurzy... jak u niej bywam to pol dnia zchodzimy do piwnicy ,bo tam sie znajduje sprzey...hihi...widze ze kazdy kto go ma w domu to go oszczedza jak moze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dokladnie tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dlatego trzeba sie zapisac ,zeby nie być wielkim pasztetem na plaży:D(sama rycze ze smiechu).:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
No Ewcia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×