Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witaj Makaryna!!!🌼 Zamykam okno..!!! bo przeciąg jak cholera sie zrobił.....hihi... widze ze wywialo wszystkich ,....no prawie wszystkich:D Wczoraj caly dzien lezalam ,spalam ,rozpaczalam i sie wkurzalam ... bo tel.kom. wpadl mi do WC i nie moglam go wyjać ...😠 narazie nie dziala ale M twierdzi ze gdy wyschnie to jest szansa... nie bylo by ma zal gdyby nie fakt ze mam go 2 miesiące i na karcie SIM nie mam zapisanych nr.😠Teraz bede czekala az ktos sie za mna steskni i zadzwoni :( Gagusia 👄🌼:D;) Lena 👄🌼:D Aleks 🌼👄:D:D:D Ewka.wlkp 🌼:D Lena a jak M a t i ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no jestem na zbiórce jak zwykle.Ja dzis pichciłam cały dzień,az mnie glowa rozbolała i nawet mi sie tego nie chce jeść.Człowiek jak tak długo stoi przy garach to najada sie wonią tych potraw:);)Moi sie rzucili na salatke jakby nigdy nie jedli :D,ale dobrze .Po to jest żeby jeść.A co u was babeczki ,zamykam te okno z przeciągiem i stawiac sie na zbiórkę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
A najwazniejsze koszyczki przygotowane do świecenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Rzena tylko nie włączaj tego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ no ta ja tez sie melduje ,placuszki popieczone ,włoski zrobione,koszyczek prawie skonczony,tylko ciepełka na dworze nie ma ,no ale cóz ,siła wyzsza ........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ.......Aleks:S👄 nie w łącze strach mi nie pozwala za bardzo mi zalezy na kontaktach ,ktore tam :(😢same bez emnie... koszyczek jutro:D.zawsze robie rano:D no i pierwsza w kolejce na 12-stą w polodnie:D porzadnego święcenia żtcze........hihi....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczenia spokojnych Swiat Wielkanocnych wypelnionych wiara w sens zycia,pogody w sercu i radosci,serdecznych spotkan w gronie rodziny i przyjaciol oraz Wesolego Alleluja skladam Wam wszystkim kobietki :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
❤️👄kochane z okazji nadchodzących Swiąt wielkanocnych życze wam wszystkiego najlepszego zdrowia ,milosci oieniędzy i wszystkiego o czym marzycie .Nie przejedzcie sie za duzo ,bo lato idzie:):D,a poza tym oderwijcie sie od garów i sprzątania i napiszcie coś;;) Gaguśka 👄:) Lenka 👄 Rzenka👄 Ewcia ,Makarenka jeszcze raz przesyłam moc uścisków,aaaaaaaaaaaaaaaa i niech was mocno zleją wodą w poniedziałek:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🌻czesc dziewczyny ,bardzo dziekuje za zyczenia i tez sie do nich przyłączam-mnóstwa usmiechów na twarzy ,duzo słonka i ciepłych słów od bliskich,zeby te swieta upłynęły wam w zgodzie i miłej atmosferze ,i jeszcze Wam zycze moje kochane duzo,duzo zdrowia bo ono jest najwazniejsze,buziaki dla wszystkich moich kolezanek z kafe😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,slyszalyscie o tym zaginioinym chlopczyku kolo Konina?2,5 letni maluch,to straszne co musza teraz przezywac ci rodzice czytalam teraz komentarze na WP,jacy ludzie sa okrutni niektorzy ,to szok,takie niektore wpisy sa ze nie wiem jaki czlowiek moze sobie w takiej sytuacji jeszcze zarty robic troche chaotycznie pisze,ale ruszylo mnie to jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI śWIĄT WIELKANOCNYCH,miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół ,mokrego dyngusa i bogatego zająca dla Waszych MILUSIŃSKICH. Pozdrowionka dla klikających i tylko czytających;)(mam na mysli Batlanka Olcie Moncie i reszte ,,staruszek\". Ewcia--- ale w tej naszej Wielkopolsce wiucha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI śWIĄT WIELKANOCNYCH,miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół ,mokrego dyngusa i bogatego zająca dla Waszych MILUSIŃSKICH. Pozdrowionka dla klikających i tylko czytających;)(mam na mysli Batlanka Olcie Moncie i reszte ,,staruszek\". Ewcia--- ale w tej naszej Wielkopolsce wiucha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kochane pozdrowienia dla Gaguski ,Lenki i Rzenki oraz makarenki ,kochane jeszcze raz Wesołych swiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dziewczynki jak tam po 1 dniu swiąt .Mocno przejedzone?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muska:D:D gdziezes sie podziewala? :Dja mam dzis dzien lenistwa,nawet nosa z domu nie wyciagnelam,w dodatku mlodych cos lapie,kaszel maja,katar,mnie tez glowa cos boli czyzby nowy atak grypki :( nie przejadlam sie tez za bardzo,jakos sie udalo obzarstwo opanowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko w zimny poniedzialek:) u mnie zamiast dyngusu panuje grypa,maly ma przeszlo 38 stopni i lezy bidula jak betka:( czyli swieta z dodatkami..... a jak wy zyjecie po 1 dniu?oblano was juz dzisiaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kochane babeczki Gaguśka masz piekne foto:),Lenka i Rzenka gdzie jesteście?Pewnie w gościach siedzicie i zajadacie pyszności.Ja o 16 lecę na 18-nastkę chrześnicy męża,i znów jedzenie:D.Matko boska ,kiedy to sie skończy?:),cały czas tylko jedzenie.👄buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
a zapomniała bym zostałyscie oblane?:)ja swojego męza oblalam o 4 nad ranem,bo wiedziałam ze ma na mnie przygotowaną miseczke z wodą pod łóżkiem,tak wiec jego misterny plan legł w gruzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
DZIEKI Aleksiku ,i na wzajem ,RZENKA ,LENKA odezwijcie sie przez całe swieta ani słówka do psiapsiółek z netu? brzydko,nun nu .ale i tak goraco was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
i co nie ostał zawału-o 4 nad ranem ,matko ty sie chciałas go pozbyc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Swieta mialam nie udane tego roku,:(syn byl nadal chory ,zmarla jedna ciocia w Wielką Sobote:(,pies mi zdychal przez tydzien,az wkoncu dzisiaj M ja uspil.Meczyla sie przez tydzien zanim jeden lekarz sie zlitowal,mowie wam jakie to przezycie miala 12 lat(owczarek niemiecki) ciocia miaka 45 lat przewrocila sie i wylew. Malemu juz dobrze i jutro idzie do szkoly,a M dzisiaj wyjezdza na tydzien.:( Mnie nikt nie oblal bo nie bylo do tego glowy ale za rok nadrobimy:) ZYCZE dziewczyny wszystkiego dobrego ,wiele radosnych chwil i duzo:D:D:D:D na smutne i samotne wieczory👄 Gagusia ❤️ Aleks❤️ Ewka👄 Lena----zastanawiajace twoje znikniecie Makaryna🌼:D Muśka🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ojejku Rzenka strasznie mi przykro i ściskam cię mocno z powodu przeżyć ,które cię spotkały w te święta:(.Sama ma psiaka i wiem jak bym przezywała gdyby cos mu sie stało.Wiesz co kochana jak to mówią czas leczy rany :),jutro i pojutrze i popojutrze bedzie lepiej.Cieszy mnie ze syn czuje sie lepiej:),a ty nie zamartwiaj się i jak chcesz sie wygadać to wal śmiało 👄.Aleksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
a gdzie reszta babeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DDzieki Aleksiku !!!👄 mam nadzieje ze smutek szybko minie,jeju jak pusto w kuchni nikt sie nie kreci pod nogami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalena
cześc dziewczynki sorki że się nie odzywałam ale ostatnio w domu mam same tragedie!!!!moja matka jest bardzo chora lekarze nie potrafią postawić diagnozy wkońcu wysłali ją do kliniki woj. dzieci cały czas chore ja przez całe święta nie mogłam się ruszyć kręgosłup mi wysiadł niedość tego m nie dostał wypłaty jeszcze za luty a ja ledwo chodzę i niewiem co dalej !!!!!dzwoniłam dzisiaj do m żeby wracał bo już niedaję sobie rady a syn nie jest w stanie mi we wszystkim pomoc. to były najgorsze święta jakie miałam!!!!!niewiem co będzie dalej jak nie wyląduję w szpitalu i wytżymam do powrotu m to będzie dobrze...pozdrawiam was wszystkie i dzięki że pamiętacie o mnie całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
do lenalena-niewiem lenka czy to ty ale na pewnym topiku fajnie sie gadalo z toba tylko pewna osoba byla dla ciebie strasznie niemila ale wkoncu dla mnie tez wiec sie stamtad wynioslam.Szkoda że poszlas sobie ale wcale sie nie dziwie.Pozdrowionka jeśli to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Jezusicku kobitki co tu sie dzieje jakas plaga tragedii:(Lena z tym kręgosłupem nie ma żartów:(zasuwaj do lekarz i juz , a jak nie pójdziesz to dostaniesz klapa na gole dupsko:).SaMA NIEWIEM CO POWIEDZIEC ODNOŚNIE TWOJEGO OSTATNIEGO WPISU.Cholera już tak jest że te zycie takie pokręcone ,ale nic to Lenka jutro zaswieci słońce i bedzie lepiej ,może nie odrazu ,ale napwewno troszkę:D.Tego sie trzeba trzymać.Aleksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Jezusicku kobitki co tu sie dzieje jakas plaga tragedii:(Lena z tym kręgosłupem nie ma żartów:(zasuwaj do lekarz i juz , a jak nie pójdziesz to dostaniesz klapa na gole dupsko:).SaMA NIEWIEM CO POWIEDZIEC ODNOŚNIE TWOJEGO OSTATNIEGO WPISU.Cholera już tak jest że te zycie takie pokręcone ,ale nic to Lenka jutro zaswieci słońce i bedzie lepiej ,może nie odrazu ,ale napwewno troszkę:D.Tego sie trzeba trzymać.Aleksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×