Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Czesc:) tez jestem po 30 , i tez siedze w domu.Jesli pozwolicie to chetnie sie przylacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu--> o matko:(...mam nadzieje ze raz dwa Wam sie uda polaczyc \"ze swiatem\"....bo brakowac bedzie tutaj Twojego pisu pisu....:( Oczywiscie ze zapraszamy wszystkie chetne dziewczynki do pisania na topiczku.. kiedys miaysmy tutaj taka mala paczke kilku dziewczynek ale jak to w zyciu wszystko sie zmienia tak i nasze zycie,losy tez zmianie ulegaja.... Chyba jak narazie to juz tylko Ja i Batlanek zostalysmy:D Dlatego niech o sobie pisze kto tylko ma ochote....:) Lenka--> opuszczasz sie w pisanku:P... Tak sie zimno zrobilo buuuuu:(.. a my pojutrze wyjezdzamy.Mam nadzieje ze ze jakos ta pogoda nie popsuje nam pobytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu--> o matko:(...mam nadzieje ze raz dwa Wam sie uda polaczyc \"ze swiatem\"....bo brakowac bedzie tutaj Twojego pisu pisu....:( Oczywiscie ze zapraszamy wszystkie chetne dziewczynki do pisania na topiczku.. kiedys miaysmy tutaj taka mala paczke kilku dziewczynek ale jak to w zyciu wszystko sie zmienia tak i nasze zycie,losy tez zmianie ulegaja.... Chyba jak narazie to juz tylko Ja i Batlanek zostalysmy:D Dlatego niech o sobie pisze kto tylko ma ochote....:) Lenka--> opuszczasz sie w pisanku:P... Tak sie zimno zrobilo buuuuu:(.. a my pojutrze wyjezdzamy.Mam nadzieje ze ze jakos ta pogoda nie popsuje nam pobytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale ten net dzisiaj chodzi niech go gęs kopnie w końcu długi wekeend pewnie co niektórzy siedzą i będa buszować do rana. ja niestety drogie robaczki do pracy i we wtorek też ale już nie 12 godzin tylko 10 :):):):):):):):) hahah ale pocieszajace. Monia--mam nadzieje,że szybko coś tu do nas skrobniesz ???????? oolka--milczy ewka--też nie wiadomo co siętam u niej dzieje pepeer --też nie daje znaku życia ale olinek pisze i kilka nowych koleżanek🌼 przynajmniej w pracy mamy luzy bo szef wyjechał na tydzień więc nie będzie nas nawiedzał :):):):):):):):):):):) no ale i tak swoje trzeba zrobić no nie. dziewczyny która buszuje po H&M poszukuje dla mojej małej ładnej wizytoej sukienki w rozm.98 gdybyście były zerknijcie prosze bo ja musze specjalnie jechać do katowic a narazie się nie wybieram. olinku ty często jesteś na sklepach co?????? nic zmykam mój M się nie odzywa ja udaje obrażoną w sumie nie do końca udaje bo też jestem. pewnie trafia go z kim ja tu gadam a on siedzi sam w pokoju hahahaha to na razie laski ja nie wiem kiedy sie odezwe bo 2 dni jestem w pracy po całym dniu a wśrode jedziemy w góry wracamy w piątek to chyba dopiero wtedy. do zobaczenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczynki! U mnie deprecha...i zimno.nigdzie nie pojade,bo i po co??? 😭 😭 😭 😭 😭 😭 🌻Olinku...w sobotę byłam calusieńki dzień u siostrzyczki...bawiłam jej syneczka...aż miło,gdy pomyślę o tym ciachu... :-D 😍 W niedzielę wyruszyłiśmy na odległy cmentarz,a później pełna chata ludzi była...nie dopchałam się do kompa...!!! Poprawie się...o ile dzieci mnie dopuszczą...trzeba walczyć,żeby się dostać do kompa...muszę chyba stworzyć grafik na wolne dni...!!! 🌻Batlanku...u mnie z mężem,niestety też nie jest wesoło...nic nie mówię,ale gorzej mnie to męczy...lepiej by było wszystko wykrzyczeć...wk****a mnie jak cholera!!! 😭 Witam nowe twarzyczki 🌻 piszcie...piszcie...piszcie...!!! ;-) Pozdrawiam z zimnej,choć słonecznej W-wy !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! 🌻 Melduję się poraz kolejny! A tu nikt prócz mnie nie zaglądał?! 😭 Gdzie Wy wszyscy jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya:) Lenko:D ja sie juz tlumacze..nie zgaladam .bo cos zalatana jestem. Jutro wyjezdzamy i jakies ostateczne zakupy trzeba bylo zrobic.. teraz pakowanie odchodzi..masakra:O raptem kika dni a tu nie wiadomo co pakowac bo pogoda co dzien to gorsza....a podobno koniec tygodnia ma byc juz cieplejszy..Wiec takie i takie ciuchy pasuje zabrac...:O...wrrrrr... oprocz tego torbe butow:O. Torbe kosmetykow. Niech zyje bal....:P Potem sie okaze ze to co by sie przydalo zostalo w szafie a to co mam wcale nie jest odpowiednie..kuzwa.Tez Wam sie to zdaza... No kilka dni a bagaz jak na miesiac:ddobrze ze autem i nie trzeba sie ograniczac.choc tyle. Tak ze wybacz moje opierniczansko topiczkowe ale jak widzicie jest czym sie zajac....:) Mam nadzieje ze jutro uda mi sie jeszce przed poludniem zyczyc Wam udanego wypoczynku... Ale jakby nie.... To wlasnie wypoczywajcie, relaksujcie sie Kochane....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane!!!❤️ tak mocno sie za wami stęskniłam. Trzymajcie wszystkie kciuki!!!!jeśli wyjdzie wszystko dobrze to bedziemy mieli przepiękne dosłownie przepiękne mieszkanko!!!!!! Ale błagam dopomózcie mi,ja padam juz na ryj nic tylko agencje,ogladanie łapanie i znowu gazety ,agencje,ogladanie i łapanie i tak ponad tydzien!!!!!!!!!Zaniedbałam się przez to,odwołałam fryzjera,nie przygotowana byłam na angliku:( Mąz zaniedbany i marudzi.......a ja juz nie mam sił!!! Dlatego prosze Was--trzymajcie kciuki jutro abysmy dostali to cudowne mieszkanko!!!!....bo jeśli nie to wracam do kraju,mam już dośc!! olinku,batlanku i Wam dziewczyny które wyjezdzacie na weekend majowy życze pięknej pogody i uśmiecu na twarzy.Gdyby nie to ,ze przeczytałm ze juz maj to nawet bym nie wiedziała ze to przeciez piekne wolne dni-------pamiętam jak zawsze na nie czekałam z utesknieniem a potem pakowanko(oj tak olinku .....jak na miesiac:):)miodowy sie pakowało:):)) a teraz....najważniejsze mieszkanie,dlaczego tu jest życie inne?????nie ma tyle wolnych dni!!:D Jest tu ciezko! Monia---❤️❤️Zadbaj o to aby wasze mieszkanko było cudowne ,rodzinne.My jednak nie mogliśmy sobie pozwolić na to aby samodzielnie wynająć:( ale wierze,ze w końcu będe mogła baraszkować z moim męzem przy świecach:)....:P:P Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszce ja:P W koncu obiecalam zagladnac nie?:D Oolciu--> pewnie ze trzymam kciuki,kibicuje i mysle o tobie..No niechze sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie poddawaj sie! Weim ze bywa napewno bardzo ciezko..i jeszce ten fakt ze masz tam tylko M-napewno nie wplywa budujaco..ale Ty silna dziewczynka jestes i napewno uda Ci sie zrealizowac swoje marzenia!!!!🌼 Słonce swieci jakby sie szaleju najadlo i od 7 spac nie moglam a coraz zimniej:O.... dzis tylko 5 st. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
ja też siedzę w domku, mam 2 cudownych dzieci, cudownego męża, ale mam ognisty temperament i brakuje mi swobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.ajka
ja też siedzę w domku, mam 2 cudownych dzieci, cudownego męża, ale mam ognisty temperament i brakuje mi swobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! :-D 🌻Wszystkim wyjeżdżającym...pięknej pogody i miłego wypoczynku!!! 😘 🌻Pracującym...miłego końca dnia!😘 🌻Zmieniającym mieszkanka...udanej przerowadzki i mnóstwo nowych super znajomości 😘 Pozdrowionka 😘 😘 😘 Witam Cię Majeczko...! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego długiego posta napisałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i wystarczyło ze nie chcaco nacisnełam jakis cholerny przyciski i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KUŻWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zaczne od poczatku bo teraz znowu przez jakis czas moge nie klikać:) TAK dziewczynki Mamy to piekne mieszkanko!!!Koleżanka ma juz w garści klucze,dzis wieczorem ide ogladnac a jutro sie wprowadzamy:)Jak dobrze,ze mam koleżanke z autem to pomoze mi sie wprowadzić,jak wszystko sie juz wyklaruje,mąz ma niedługo zaczac tez nowa prace to w końcu kupimy auto aby troszke pozwiedzać,a jest tu CO:D Sama musze przeprowadzić nasze graty,bo M pracuje:)Wiec wszystko na mojej głowie.Ale tak sie ciesze ,ze własnie mamy to a nie inne mieszkanie chociaż dziś też zadzwonili do nas z agencjii i dali nam prawo do wynajmu -innego mieszkania tez w centrum ale tamto to juz nasze jest coprawda ciut droższe ale o niebo piękniejsze,no i ogrzewanie na gaz a nie na prad.Bo tu przewaznie wszystkie miewszkanka sa na prad a racunki kolosalne.Ja to taka jestem kapana w goracej wodzie jak majeczka❤️Witam Cię słoneczko. Zastanawiam sie tylko dlaczego ja tak mam ,ze jak nawarstwi mi sie kilka spraw i to własnie tych nieprzyjemnych to siedze zamknieta w sobie.Lenko co ty studiujesz??Chętnie przydaaby mi sie wizyta u psychologa:D naprawde bo czasamio nie rozumiem swojego zachowania. olinku--wszystko zabrałaś??:D:D moja mama dzisiaj powiedział mi że na mazurach był przxymrozek--aż trudno uwierzyć ze o tej porze:) Monia--a Ty pewnie rozpakowujesz sie ,układasz i padasz ze zmęczenia ale z pewnościa cieszysz się:)❤️ja uwielbiam wszelakie zmiany:P Pozdrawiam Was wszystkie. Od jutra chyba nie bede miała juz kapa:(:(ale najprawdopodobniej zdecydujemy sie na bezprzewodowy wiec powinno byc od reki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek sie ucieszy z rozciagnietej stronki,hihihi :D:D:D:D:D:D:D:D:D ...gdyby była Ewunia❤️❤️ raz dwa by słonika wkleiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DAWNO NIE PISALAM ALE POGODA TAK PIEKNA ZE BYWAM TU I TAM ALE NIE NIE ZAPOMNINALAM O WAS!:) WIEC WSZYSTKIM MILEGO SLONECZNEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy klucze!!!hurrraa!!! Jutro sie przeprowadzamy, i nie bede miała netu. Olinku ,batlanku,Lenko,majeczko,złośniczko,Moniu------dbajcie o nasz topik:D Olinku-zwłaszcza ty jako przewodniczaca:D❤️ ...bede myslała o Was aWy nie zapomnijcie o mnie:) papapa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no nareszcie powiało zadowoleniem ciesze się że znalazłyście nowe mieszkania napewno sie wszystko poukłada i moni i oolki życze wan tego z całego ❤️ my sie za chwile pakujemy i też pojedziemy wczoraj w pracy myślałam że padne . miłego wypoczynku dla wszystkich 🌼 i udanych przeprowadzek 🌼 moja siostra własnie wczoraj poleciała do irandii na 10 dni --fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Heyka Batlanku...życzę miłego wypoczynku!😘 Ja się nie odważyłam jechać na działkę...jest zbyt zimno! Synek już katarzy i kaszle.na działce dorobił by się jeszcze gorzej! Wolne dni spędzam więc w domku i na odwiedzaniu rodzinki,oczywiście mój mąż pracuje,więc jeżdżę tylko z dziećmi! Nie jest najgorzej...przynajmniej nie patrzę na skwaszoną minę małża!!! :-D Pozdrawiam pracujących i leniuchujących!🌻🌻🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna2220222
ja też siedzę sobie w domku i jestem po 30 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze, ze topik jeszcze istnieje. Moze jeszcze mnie pamietacie.....kiedys tu z Wami pisalam. Nie mialam jeszcze czasu przegladnc ostatnich wpisow, ale widze sporo znajomych twarzy. Pozdrawiam Oolke, Olinka, Batlanka, MOncie, Ewke...:) Ostatni raz mialam okazje \"pogadac\" z Wami gdzies okolo 7 listopada. Szmat czasu i duzo zmian. Najwazniejsze....mam corcie!!! Marte. Ma prawie 2 miesiace. 8 listopada mialam wypadek. Bylam mocno polamana i caly czas (z malutkimi przerwami) do porodu spedzilam w szpitalu. Martusia jest wczesniakiem, ale to i tak ogromne szczescie,ze w ogole jest :) Poczytam Was troche, a potem jeszcze sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka :-D 🌻 kwiat] 🌻 Dla wszystkich nieobecnych,leniuchujących!😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 🌻 🌻 🌻Dla reszty!😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌻Dziewczyno2...witaj kochana...napisz coś więcej o sobie!Pozdrawiam😘 🌻Rojka...witaj kochana ponownie...jeszcze się nie znamy,ale mam nadzieję,że wszystko nadrobimy! Historia Twoja mnie niesamowicie poruszyła,bardzo mi przykro,że tak cierpiałaś:-( Ale jest Martusia...to jest najpiękniejsze szczęście...!:-D Jak byś mogła to załącz jej fotkę...dziewczynki teraz tak robią! Wyściskaj Swoje ciasteczko od wirtualnej ciotki...Pozdrawiam!😘 Miłego dzionka wszystkim życzę! 😍 Ja wybywam dzisiaj z rodzinką na łono natury!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lena, dzeki za mile powitanie. Na lono natury?? Nie doczytalam skad jestes,ale u mnie straszny ziab. Zdecydowanie wybieram goraca herbatke i cieply kaloryfer ;) Hehe, poruszajace historie to moja specjalnosc. Widze, ze bardziej zaawansowane stazem forumowiczki gdzies przepadly. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka 🌻rojka...większość odpoczywa na wyjazdach....! ;-) No niestety nie wyruszyliśmy na działkę bo dzieciaki nie chcą,nie jest zbyt ciepło a one tylko uważają odpoczynek w wodzie!!! Pozdrowionka z Wawy! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim!:-D Wypoczywajcie i wracajcie....smutno tu bez Was!!!!! :-( 🌻Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Moncia...wszystkiego najlepszego...dziś imieniny Moniczek! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć rojka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) uwierz że często o Tobie myślałam jak sie poukładało Twoje życie gratulacje z okazjii narodzin dziecka ❤️ super ,masz córeczke !!!!!!!!!!!!!!! ciesze się ,że wszystko jest ok.mam nadzieję,że z małą teą w porządku moja Martyna też jest wcześniakiem więc wiem co przeżywasz albo przeżywałaś ,super ale sie cieszę,że do nas zajrzałaś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 dziewczyny to się dopiero zdziwią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja właśnie wczoraj wieczorem wróciłam byliśmy na 3 dni w górach u teściów a dzisiaj smigam do pracy. rojka--ale się ciesze musisz wszystko poopowiadać obowiązkowo!!!!!!!!!!!!! i po kolei a jak tam rodzice pewnie zachwyceni wnuczką??????? pozdrawiam was i narazie musze się zbierac powoli papapapapapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Batlanku :) Poopowiadac wszystko i po kolei bedzie trudno. Martusia daje mi popalic ;) Na dodatek rodzinka czuje ogromna potrzeba pomocy i ciagle ktos u mnie pomieszkuje. Komputer stoi wcisniety w kat na podlodze i nawet trudno z niego korzystac :D Ale powoli wszystko wychodzi na prosta. Najchetniej pozbylabym sie calego tego towarzystwa i sama cieszyla Marta, ale to niewykonalne. Po pierwsze ona ma czeste wizyty w szpitalu, a dwa ja ciagle jezdze na rehabilitacje. Ja o wyjezdzie moge sobie tylko pomarzyc jeszcze przez jakis czas. Batlanku co to za praca? O ile dobrze pamietam to w jesieni czegos szukalas? Lena, dyzurna 30 siedzaca w domku, gdzie sie dzis podziewasz? Milego popoludnia dziewczyny. Zaraz namowie jakiegos faceta do przemeblowania bo tak pisac sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D No nie....... Kogo moje oczy widza???? chyba mam jakies omamy:D Rojeczko!!!!!!!!! Boze Wszechmogacy!! jakbym ducha zobaczyla dziewczyno....:P Nawet nie wiesz ile moim oczom sprawilas radosci tym ze jestes tutaj ponownie:D I jakie newsy.... GRATULUJE Ci Myszko coreczki!!! I dziekuje bogu ze tak sie skonczyla ta historia z wypadkiem bo to straszne co napisalas....:( Malutka napewno sliczna laleczka.Kiedys pomekolimy o jakies foteczki-choc zapewne nie bardzo masz zcas na takie rzeczy przy niej... Napisz koniecznie jak to zycie Ci sie uklada.Jak ociec małej? czy odnalazl sie jako partner na zycie dla Ciebie?? Ja niedawno wrocilam Bylo poprostu wspaniale!!! Poznalam tutaj na forum na tamacie staran o dzdzie wspaniala dziewczyne.A na tym weelendzie mialam mozliwosc juz poznac sie osobiscie z nia i jej M.Wspaniali ludzie i naprawde material na przyjazn:) Sam wyjazd bardzo bardzo. Pogoda z dnia na dzien byla coraz ładniejsza. Byly spacerki,reksik po wisle i ogniska z grillkiem. Nawet dzis wyjezdzajac zegnalo nas sliczne słoneczko a Krakow witał juz smutna pochmurna pogoda.... Teraz mam pranska na 3 dni(jakby bylo cieplej schlo by migiem) i prasowanka jak wyzej:P Marze o wannie bo tam tylko prysznic byl. Oolciu Monciu Czekamy na relacje z przeprowadzki i posciki z nowych mieszkanek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku Ciebie tez bardzo milo widziec :D Nie spodziewalam sie takiego powitania dziewczyny, bardzo Wam dziekuje :) za gratulacje i mile slowa :) Probowalam poszukac gdzie przestalam pisac... chcialabym cofnac czas do tego momentu. Swiadomie przezywac ciaze, kupowac ubranka, szykowac pokoj dla malej. To wszystko mnie ominelo. Zamiast czekac na dziecko z radoscia ja czekalam ze strachem...przez pijanego kierowce... Dzisiaj wreszcie jestesmy z Martusia same. Przed chwila zasnela i mam troche czasu. Jestem pelna podziwu dla niej, bo bardzo spokojnie znosi ten chaos w domu. Rodzinka chyba sie domyslila, ze juz wystarczy i dzisiaj wyjechali. Pytasz Olinku jak ojciec Marty. Zgodnie z przewidywaniami okazal sie swietnym tata dla niej i fantastycznym przyjacielem w potrzebie dla mnie. Materialem na wspolny zwiazek to my jednak nie jestesmy. Nie wim jak sie nasze losy potocza, gdzie w koncu wyladujemy, ale zdeklarowal (i wierze mu), ze bedzie mial z Marta kontakt. Nie chce zeby moje dziecko roslo ze swiadomoscia, ze ojcec jej nie chcial. Mam nadzieje, ze swoj limit nieszczesc wyczerpalam. Wierze, ze teraz bedzie juz tylko lepiej tym bardziej, ze oprocz Marty pojawia sie powoli drugi jasny \"punkt\" w moim zyciu... ale to opowiesc na inny dzien. Olinku gdzie to weekendowalas, bo w zaden sposob nie moglam znalezc informacji na ten temat? Padam :) Dzisiaj wreszcie wyspie sie w swoim lozku, juz sie nie moge doczekac ;) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×