Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

a nie jest!!!!!!!!!!!!!!!!1 cos mi sie puste pole zrobiło......... zaraz dokańczm tego posta:D:D uffffffffff.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka....to chyba na Tobie skończyłam:D:D:D:D:D chociaz kiedys skasował mi sie jakiś,szału dostałam:):) Powiedz jak z ta pralka wyszło????? Pracujesz w sklepie??? codziennie??? bo żadko tu zagladasz:(:(:(:( Izao------> ja nie mam żadnych uwag co do Twojej\"agroturystyki\" napisałam Ci jedynie o tym prosiaczku:) chciałam Ci wysłać fajnego linka ale szukałam i nie moge go odnalezć. Ja nie jestem ekspertem w tej dziedzinie,jedynie kilka lat pracowałam w takiej restaurascji u mnie na mazurach i tam tez organizowalismy sylwestra,ciężko było od rana do nocy pracowaliśmy a inni się bawili:):) widzisaz na mazxurach mozna zorganizowac więcej atrakcji np.kulig w nowy rok-przed obiadkiem:) frajda nie samowita-ludzie zjeżdzali sie do nas z całej Polski. Dzien przed sylwkiem robiliśmy ognisko z poieczonym małym prosiaczkiem,ale fajnie było ,był tez bigos i żur. Nie wiem jakie sa u Ciebie warunki na podobne imprezki. Sadze ,że dobrze zorganizowałaś ......zreszta zawsze z roku na rok sie ulepsz,upiększa.Ważne abys była zawsze uśmiechnieta i życzliwa:):) czasami trudno sie usmiechać jak człowiek ledwo co stoi na nogach ze zmeczenia-oczywiscie:D:D:D:D:D:D:D:D Zycze Ci aby poszło gładko i aby byli ludzie,a powiedz mi czy mozna tez przyjechać tylko na samego sylwestra????? jaki to koszt??? z noclegiem iśniadanie noworocznym????:):):):) ....ja tez chciałabym ujrzeć Twój dom:):)-jesli moge. Moncia----->wpadasz tak żadko,tak jak ja ostatnio:):):) a szkoda -lubię cie czytać.Napisz mi jak kamilek obchodzi mikołajki w szkole,czy oni maja te świeto???? ciepła----->jak Twoja mama???kiedy ma tę operację? jeste m przy Tobie🌻🌻🌻 o rany,miałam jeszcze telefon od koleżanki,ale pisze długo ten post????? Izao--->jak Ci sie mieszka z N????nudzisz sie bardzo???? Dziewczyny co kupiłyscie swojemu M do butka???? bo ja słodycze,zawsze tez coś kładłam tesciowej????ale teraz.......co mam zrobić!!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja przeslalam Oolce te zdjatka Twojej \"chatki\";) Tak ze Oolka looknij na poczte przy wolnej chwiluni:) Oj to niefajnie ze M wynik nie bardzo sie podoba.Ale pocieszajace jest to ze u favetow podobno przy odpowiednim trybie zycia,diecie i jakis wspomagaczach szybko to mozna podprostowac. Tak ze badz dobrej mysli. Mnie sie natomiast powalilo cos w glwie ze mam dzis lekarza a to dopiero za tydzien we wtorek:) Bylam dzis u mojej kosmetyczki.Ona tez ma takie problemy.A Ona mi mowi ze własnie miala w zeszlym tygodniu laparoskopie.Wiec moglam uslyszec na swierzo jak to wyglada i jak blizny wygladaja.Okazuje sie ze jakby cos to nie taki diabel straszny a blizny malusienienkie -tak jakby ktos wbił olowek-a to jeszce przecierz swierze .Mysle ze potem to chyba jakas taka kropka zostaje ....tak ze podniosło mnie to nieco na duchu gdyby sie okazalo ze i mnie to czeka. Oolciu co do budowy My wogole z niej narazie zrezygnowalismy.Postanowilismy kupic wieksze mieszkanie.Juz nawet wlacilismy na nie. Ot poprostu to bardziej realne na obecna chwile niz taki dom.Poza tym jesli nam sie uda cos \"zabrzuszyc\" to tu nam juz bedzie ciasno.A na koniec takiej budowy musielibysmy czekac kilka lat.Natomiast po oddaniu takiego bloku to kwestia 3 mcy i mozna sie wprowadzic. Ale kto wie...moze kiedys..nie mowiemy -Nigdy.Dzialka jest. Narazie jestem zadowolona.Mam wszedzie blisko.Przy dziecku w szkole gdzie wciaz a to basen,a to lodowisko.Jakies urodziny itp. to poprostu wygoda ze wszedzie \"rzut beretem\" Najgorzej jak idzie wiosna ,lato...;)Wtedy by sie posiedzialo na tarasiku:D M juz dostał ode mnie Mikołajka wczoraj;)...zaden wymyslny prezent.Kupiłam mu czapke bo po basenie lata z goła glowa,ładne sexi slipeczki;);)...i dobre winko.Wiadomo po co to winko i slipeczki-czapka sie wtedy raczej nieprzyda:D:D:D Oolciu narazie nie trace nadzieji.Wrecz przeciwnie mam wielka ze w koncu kiedys musi sie udac.W sumie jeszce tyle mozliwosci przede mna ;) Ales rozwlekła strone tymi wykrzyknikami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zajrze i napisze,tymczasem jest u mnie koleżanka na chwileczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku----> dziękuje za fotki ,domku izo🌻 mam nadzieję ,ze sie nie pogniewa:( IZAO_______ macie przepiękny dom!!!!!!! mój daleko jest do takiego stanu:):):) gdzie Twój M pracuje?????? :):):):) bo my pracujemy, no teraz tylko M i jeszcze daleko nam do takich luksusów. Salon----cudowny!!!!!!! piekne zasłony!!!! kominek -drewienko poukładane bardzo starannie,nakrycie stołu..... w tym drugim pokoju położyłabym koło łóżek jeden półokrągły dywan w jednym kolorze-oliwki-zauważyłam ,że łożeczka sa w kratę niebiesko-oliwkowe? czy tak??? więc bardzo ten dywanik ożywiłby pokój.To jest moja własna sugestia oczywiście do niczego Cie nie zmuszajaca.Ja juz taka jestem,ze zawsze musze coś wtrącić,jesli mam \"coś\" Wybaczcie mi za to!!!!! Przed domem równiez przepięknie,ogród wysmienity!!!!!!! ja mam w porównaniu z twoim mały:):) a całe lato mam co robić koło domu,jak Ty sobie dajesz ze wszystkim radę???? teraz nie dziwie Ci sie ,że na okraglo jezdzisz ze szmatą!!!! ale musze ci wyznać EFEKTY piękne!!!!!!!!! Naprawde wszystko wyśmienite. ochhh...to nie możliwe ,ze tak ze wszystkim sie zgadzam i wszystko mi sie podoba:D:D:D:D:D ...bo ja zawsze mam jakies ale...hihihi:):):) Zycze wam -samych sukcesów🌻 w poprzednim poście napisałam wiadomość do izo,zamiast do pepper.Sorki. olinku------> zjadłabym tę pizze,cały czas czekam na ten przepis na ciast????moze kiedys sie doczekam ,batlanka tez prosiłam o ciast z kremem migdałowym????? :(:(:(:(:( ja dzis zrobiłam zupkę czosnkową z tartym serem:) a na drugie bede robiła dopiero kotlety z ryżem z cary:) ja twz wybieram sie do kosmetyczki,dawno juz nie byłam chciałabym aby zrobiła mi \"coś\" z moimi zmarszczkami przy oczach:(:( moze i bym sie skusiła na botoks ale efekt trwa do 6 miesięcy. a koszt nie maly. Myślałam o mini lifcie,chciałam dzis podzwonić po gabinetach i popytac sie cos na ten temat i o efektach ale sprzatanie było a teraz już jest póżno.Kiedyś któras z was cos mówiła ,ze ma siostre kosmetyczke chyba batlanek??????? A moze wy coś wiecie na ten temat??albo któras z was cos podobnego robiła????? no to zapraszam na kaffe,komu...bo ide do kuchni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka mój mężuś\" siedzi\" razem ze mną w domu a czasami nie mamy czasu ze sobą pogadać.Każde ma swoje obowiązki .Oczywiście są takie chwile,że jak zbyt często plącze się po domu i bałagani to dostaje obskok hi hi i ścierą przez plecy.Bardzo go to bawi nie wiem dlaczego .To chyba taka gra miłosna.A tak wogóle to jesteśmy chyba bardzo zgranym małżeństwem.Jesli już to następuje krótka wymiana zdań ( bardzo kulturalnie,argumentując swoje racje i nigdy nie przeklinamy ani siebie nie obrażamy)Po to ze sobą jesteśmy ,aby było nam ze sobą dobrze i coraz lepiej. W tej materii jestem szczęśliwa.oby tylko tak dalej. A jeśli chodzi o samą zabawę sylwestrową z jednym noclegiem i późnym śniadankiem to liczyłam 160zł od osoby ( dla grupy min.10osób) No i masz rację ,że kulig to wspaniała sprawa.U mnie to chyba traktorem po polach hi hi ale do Puszczy Kampinowskiej jest niedaleko więc w przyszłości napewno będę organizowała dodatkowo takie wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka no to przez przypadek już wiesz jak jest z moim mężusiem. Co do pokoju to jeszcze nie jest skończony.Oczywiście będzie dywanik i na nim stoliczek a na stoliczku serwetka a na serwetce wazonik a w wazoniku kwiatuszki i będzie lustro przy toaletce i jeszcze fikuśnie podpięte firaneczki bo sama roleta wygląda tak goło.I nie przepraszaj za swoje uwagi bo dla mnie są one bardzo cenne.Chyba po to tu klikamy żeby sobie pomóc a nie kadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ollka
izao---tak przy okazji dowiedziałam sie jak Twoje pożycie małzeńskie:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Warto inwestować i dbać o taki zwiazek!!!!!! olinku-----widzisz jak to dobrze,że poszłaś do kolezanki kosm.:):) przynajmniej z pierwszej reki wiesz o tym badanku.Dobrze. nie ma Cie -czy to oznacza ,ze właśnie konsumujesz pizze:D:D:D:D a reszta????? to gdzie???? moncia---daj znak życia!! bo ewka to metkuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem choc zaraz musze spadac na anglielski a pizza to tak: 3dk. drizdzy(mała lyzeczka0 szkl. mleka letniego plaska lyzeczka soli 2 plaskie lyzeczki cukru 50 ml. oleju 20dk. maki rozpuscic drozdze w letnim mleku .Dodac cukier ,sol ,olej i 20 dk. maki.wymieszcc odlozyc do porosniecia rozczynu na 10 min w cieple miejsce. Wbic 1 jajko dosypac maki w ilosci aby ciesto bylo elastyczne .Wyrobic jak drzodzowe.Odlozyc na 10 min .I formowac blaty pizzy;) Dodatki wg,. własnej inwencji tworczej. Ciasto dobrze podpiec samo w piekarniku przez 10 min. zanim nałozysz dodatki. w tem. 180 st. Nooooo to tyle:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duże dzięki olinku🌻 piszesz,że ciasto podpiec same w piekarniku,ale potem wyjąć nałożyć dobrocie i co??? znowu piec?? ile czasu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem podpieczone ciasto posmaruj koncentratem pomidorowym tak jak to robia włosi;)naloz ulubione dodatki posyp tarta mozarella i piec az ser bedzie sie juz dobrze rozpuszczal.Takie wczesniej podpieczone ciasto juz raz dwa dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to trzeba podpiekać?Nigdy tego nie robię a wychodzi pychota,piekę 15min w temp.220* program pizzowy ( tzn.termoobieg+grzanie od dołu)hm a może trzeba spróbować z tym podpiekaniem ( ale nie zrobi się zakalec jak się wyjmie w trakcie pieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie yrobi sieŁ= Pryznajmniej mojemu M nigdz sie nie yrobil.Ale kazdy ma swoje sposoby i mysle ze kazdy sposob jest rownie dobry.Oby efekt byl poprostu no nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezzzuuu jaka strona rozlazła się zrobiła co tu się dzieje jakieś zdjęcia czy coś a ja też chciałam !!!!!!!!!!!! oolka ja własnie dzisiaj myślałam o tobie { i owas też} jak piekłam babke to się zastanawiałam kiedy ten przepis na to ciasto ci napisze ale nie martw się pamiętam może jutro albo w czwartek nawet nie gadajcie z tym moim chłopem to mozna zwariować już się zaczyna ..............co posprzątam to znowu tak samo no ludzie..... jestem ciekawa jak mała zareaguje na mikołaja obawiam się że może być ciężko napewno będzie się bała oby się nie popłakała ale czego się spodziewać po 2,5 letnim dziecku wiadomo że będzie to przeżywać tak samo jak ja🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek......... jaka perwersja.No to dobrze ,że twojemu mężowi nie robi się \"zakalec\".hi hi hi .......kurcze ,sorki ,ale wraca mi humorek świntuszek. batlanek.... to przygotuj brzdąca ,opowiedz jak wygląda i że jest stary i ma brodę i przynosi prezenty i kocha wszystkie dzieci.Trochę inwencji i może uda ci się zminimalizować stres maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozwloklo:D:D trzeba szybko do nowej stronki uciekac:) wrzuce pare obrazkow albo cos... __________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy nowa:) moja praca na razie sie skonczyla,to bylo tylko na pare dni, tak z doskoku... narobilyscie mi apetytu na pizze,a ja zagonilam M do kuchni,nalesniki smazy:D:D:D i szczegol,ze nasmrodzi sie na noc w calej chacie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ewciu moj M to tez tak zawsze na noc sobie smazenie wymysla i tez zadyma na pol bloku:D:D Jakis dzis nerwowy dzien mial ze az teraz jeszce do firmy pojechal ...oby nie wrocil z jakims humorem padnietym bo co wtedy z bara bara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechal znajomy,chce zeby pojechac na Ukraine,poszukac mu pracownikow,nie mam gdzie mojego orla zostawic,jutro ide do kuzynki z nia pogadac,moglby jechac do babci,ale szkola.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izao --> rowniez zamawiam zdjecia! Dobrze, ze Twoj maz caly! Cholera z samochodem! oolka --> zapracowana totalnie baba z Ciebie! ;-) Szef chyba bardzo w porzadku, skoro tak postapil, inny nie przyznalby sie, ze przed Toba nie bylo takich utargow. Dalszych sukcesow zycze! 🌻 olinek --> to prawda, w miescie jest jednak wygodniej, bo wszedzie blisko, ale kiedy przychodza cieple dni to czlowiek marzy o sniadanku w ogrodzie. Jejku, ta Twoja corcia to juz rozumna osobka! Przykro mi, ze nie mozesz spelnic jej zyczenia na Mikolaja. :-( Pewnie spelni sie na inna okazje. :-) batlanku --> Jesli bedziesz jej wczesniej opowiadac i pokazywac na obrazkach Mikolaja to mala sie nie wystaszy, bo juz mniej-wiecej zrozumie. Bedzie miala kupe radochy! :-) A moj maly na wycieczke pojedzie dopiero 18 grudnia - pisalam przeciez. ;-) ewka --> uratowalas sytuacje ;-) Nio to czeka Cie wycieczka na wschod! :-) Na dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Moniu:) Co to dzis tak po nocy?:D Dziewczyni a wy co tam pod poducha???? My juz jaj nie robimy i dajemy sobie poprostu z buziakiem;) Olka moja juz nie wierzy.Tzn. uwaza ze fajnie ale wie ze to tylko taki zwyczaj.Tak jak Gwiazda:D Duza juz panna....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Monia:) wyjazd bylby gora na 2 tyg.chociaz tych pracownikow wolalabym znalezc w Polsce;Lublin,Przemysl najpierw tam sie rozejrzec,ja juz nie wiem czy to dobry pomysl z tym szukaniem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Kamil jeszcze wierzy. Dostal prezent od Mikolaja juz 2 dni temu. Tatus mu kupil samochd zdalnie sterowany. Ale najpierw nalezalo go zlozyc! Caly wieczor to robili! Teraz obaj maja frajde. ;-) (bo tak naprawde to maz kupuje zabawki nie tylko dla syna, zazwyczaj mysli tez o sobie ;-) ) Jutro jeszcze musze kupic slodycze i szlafroczek dla syna, bo marzy o nim juz dobre 2 miesiace. Jak wroci ze szkoly to sie dowie, ze znow Mikolaj nie mogl na niego czekac i polecial jeszcze do innych dzieci, ale zostawil mu fajny drobiazg. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.....klikam pociemku bo lampka mi sie przepaliła a M śpi-miał dzis ciężki dzień!!!!!!!!!!!!! .....ja też ....znowu sobie troszkę popłakałam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ja przed chwilką położyłam M słodycze ładnie opakowane do buta:):) w tym roku dla teściowej NIC-długo rozważałam czy coś jej dać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×