Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

co to się dzieje jeszcze nikogo nie ma ????? i nikt nic wieczorem nie dopisał?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje pogoda pod azorem nie ma co lepiej się z domu nie ruszać kawe mam na stole ale widze,że będe musiała ją sama wypić:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie tez szaro ,ciemno...Pogodusia miod -malina:P Batlanku wczoraj juz nic nie pisalam bo konsumpcja rocznicy była:D:D A tu sobie looknijcie na cos Super! na miły poczatek dnia;) http://video.interia.pl/obejrzyj,film,33214,sortuj,p,st,24H,pozycja,1,Bardzo_ciekawa_reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo matko... Nie posiedze dzis .Mała ma dzis Andrzejkowa zabawe,nie ma lekcji i konczy wczesniej...a ja mam tu kilka rzeczy jeszce do zrobienia.Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie siostra wysłała mi esa że wpadnie z mamą ok 12 dobrze że już mam posprzątane tylko skocze po jakieś ciastko do sklepu do kawy :D:D a gdzie reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek jak sie udały zakupy córcia zadowolona z zakupu????? moja mała też dostała kase od moich dziadków i teściowej na mikołaja wybieramy się w niedziele po dywan do jej pokoju zobaczymy może będzie coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latam latam po domku jak z pioreczkiem w ......;) A bylysmy wczoraj w Smyku...tak łaziła łaziła miedzy tymi połkami...Ona teraz juz jest w takim wieku ze ciezko wybrac...Bo lalkami bawi sie sporadczynie a tych w domu zatrzesnienie ale juz ja tez intersuja inne rzeczy....Wobec tego wybrala sobie jakas Polly z autkiem(takie malusie lalusie-ktore sa w takich zestawach )i kilka rzeczy do szkoły....Zadowolona.Jeszce jak:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko. Ja już po kawce i zabieram sie za obiadek . Muszę go zrobić wczesniej bo póxniej mam kilka spraw do załatwienia. Mój remoncik juz dobiega końca, myslę że w sobotę nie zejdę ze ściery no i polatam sobie na miotle.Aerobik gratis i jaki pożyteczny. Dziewczyny już nie mogę doczekać się kiedy rozpocznę swój biznesik. To takie ekscytujące. Ewka-----> dla ciebie porada ( tylko się nie śmiej jak moja automatyczna frania zeszła z tego świata to pranie robiłam na deptanego.Już tłumaczę. Wkładasz rzeczy do wanny,wsypujesz proszek,nalewasz wody ,następnie sama pakujesz się do wanny i depczesz. Nawet dobrze się dopiera.No ale płukanie i wirowanie ręczne. Przechlapana robota. Będziemy wspierać cię duchowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izao jaki to biznesik zaczynasz ???????? a z tym praniem to dobry pomysł kiedyś tylko tak prano i w rzece. ale naprawde współczuje ewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez raz mialam takie pranie.Filtr sie zapchal w pralce(husteczka higieniczna) i cholera nie chciala wypompowac wody.Wiec raz ze musialam ja otworzyc i wiekszosc poszla na podłoge a dwa ze pranie deptalam w wannie ....ja pier.....Nie chcialabym sie w czasie cofnac;) Izka-nam tu czasem cos zdaza sie ze umknie ...a wspominalas wczesniej???bo ja przyznaje bez bicia nie zarejestriwalam wogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow jestem zaspana:(.....literki mi przed oczami sie placza...ehhhh ta pora roku to wogole nie dla mnie... WIOSENKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! u mnie dzis sie zerwal worek z goscmi-juz 4 osoby mialam,jeden wychodzi ,nastepny przychodzi:) wpadlam zobaczyc co tu slychac i obiad robie,bo w tym tempie to na kolacje bedzie dopiero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama z siostrą własnie wyszły Marti napisała z ciocią list do św.mikołaja i oczywiście nakleiły obrazek prezentu czyli domek teletubisi z wszystkimi akcesoriami kosztuje to 130 zł ceny tych zabawek to zabójstwo naprawde dajcie spokój już sami nie wiedzą ile sobie zyczyć...... i kup dziecku coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Toba batlanku....oj korzystaja producenci na tym ze to dzieci sa odbiorcami.A wiadomo ze dziecku trudniej odmowic niz sobie czy doroslemu...Bylam w tym Smyku to widzialam własnie lalki po 150 zł i wiecej ,domki itp.Przecierz jakby na to nie patrzec to jest spora czesc czyjejs pensji..:(Ale wiedza jak prac mozgi.Najpierw reklama w tv.A dziecko juz przeswiadczone ze musi to miec .To i tylko to!Tak u mnie bylo z tym kotem interaktywnym co miałczy.Tak sie napaliła.Kot ponad 100.Chrzestna kupiła i kot lezy i sie kurzy.Dlatego ja mam dystans do takich rzeczy .Owszem jest kilka dobrych lalek-glownie prezentow z jakis wiekszych okazji jak urodziny czy gwiazdka-ale nie tone w zabawkach i nie uwazam ze trzeba dawac wszystko.Głosno mowie jej ze to za drogie -choc moglabym kupic .Ale po co?Zreszta zauwazylam juz dawno ze badziej cieszy wspolne kino czy basen,Jungla do skakania niz rzecz ktora owszem w sklepie kusi i cieszy oko....ale to wszystko na krotka chwile. Przylazlam do domu i tak mi sie chce kawy ze padam na ryj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho cos mi sie wydaje ze znow nasz topik przezywa jakis kryzys:)Nie sadzicie??? Jakos nikomu nic sie nie chce pisac.......Moze to ta pogoda??? Hamburg!!!Hamburg!!a jak u Was???tez tak miodnie??:D Monis->jak mały? byla ta wycieczka?Przezylas jakos???:):) Ewuniu a moze tych gosci do prania zagon;)Powiedz za spadaja jak z nieba a Tobie własnie pomoc potrzebna jak nie wiem:D:D Oolka czyzby tesciowa az tak Ci za skore zaszla ze juz sily skrobnac nam tu dwa słowa brakuje??Odezwij sie co tam? Ciepła????tez jakis znak ze oddychasz by sie przydal;) No dzis tylko my batlanku tu wiernie zagladamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nowa kawka:D:D: ( ( ( (******)o I I ******* Haha ...nawet w kubku a jak ktoras woli to w filiżance;) ( ( ( (******)0 ***** no i jak??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ........popłakałm sobie przez dwa dni,więcej juz nie mam siły, to smutne ,że przez 5 lat byłam uwazana ,.....hmmmmmm.Lepiej po 5 latach sie dowiedziec niz po 20 prawda????a ja sadziłam ,że takie żeczy dzieja się jedynie w telenowelach!!!do obsmarowania mnie została mi jeszcze tylko szwagierka i szwagier,druga szwagierka zrobiła to już!!!!!!Przed moim mężem WYRZEKŁAM sie jego rodziny!!!!!!! bardzo boli mnie to co powiedziała szwagierka........ nigdy bym nie sadziła.....że tacy ludzie ...... nie mam sił juz płakać,zresztą obiecałam sobie dziś ,że nie wyleje juz ani jednej łzy prze rodzinkę M. Mój mąż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje,stwierdził ,że nigdy by sie nie spodziewał tego po swojej najblizszej rodzinie!!!!! Jest ze mną---i za to mu dziękuje,że wspiera mnie i dodaje checi do dalszego życia.Wiem,a może nie wiem jak musi mu być bardzo trudno,bo on też został oskarżony ,że powinnien być za rodzinką a nie za......żoną???? to nie było powiedziane tak prosto jak przed chwilka napisałam,te słowa zostały wypowiedziane do mnie powoli i rozwiężle.....może myślała ,że nie zrozumiem a moze ona myslała że w ten sposób mnie nie dotknie!!!! tych słow padło wiele,za wiele na moja osobę!!!PRZYKRO mi,ale nie zasiąde z ta rodzina juz przy żadnym stole,mój M wie juz o tym,ja mu nigdy nie zabraniałam nie zabraniam, i nie zabronię utrzymywac kontaktu ze swoją rodzinką ,ale mnie juz nie ma w niej!!!!i nie chce być w niej. ..............posostał żal i smutek..... Chętnie pojechałabym do moich rodziców do momentu wyjazdu naszego,ale mój M powiedział mi ....abym nie uciekała!!!!!! .......sadzicie,że ma rację!!!!!???????? nie wiem co mam zrobić!!!! Teściowej(,bo już nigdy nie powiem do nie mamo---na to słowo trzeba być matką!!!)jeszcze nie ma,ale jak wróci....co prawda mieszkamy odzielnie,ale ......poprostu nie bede się do niej odzywała. .........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu widze ze pionowe kreseczki sie cos same przesowaja:(....Dlaczego to nie wiem.... ( ( ( (\"\"\"\"\"\")0 \"\"\"\"\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku----ja pijam kawusię tylko w filiżance:),czasami jak gdzieś pójdę i jeśli widzę ,że ktoś robi mi w kubku----to ładnie przepraszam i prosze w filiżance:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze kaffe--teraz:) bo dziś wypiłam tylko jedną ale za to chyba z 15 tabletek uspakaj......... no dobrze,ide zrobić sobie kaffe i chwilkę posiedze z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm,dziś jest czwartek???? więc popłakałam sobie nie 2 dni tylko 3 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu.. Twoj M ma racje.Musisz sie zebrac w sobie i pokaz im ze jestes silna i ze mimo ze ich kupa to nie dasz im tej satysfakcji ze Ty sie czujesz zle a Oni triumfuja.... Powiedz a konkretnie o co ta jazda? o To ze macie swoje plany i chcecie sprobowac cos zarobic za granica????????????????? No przecierz tysiace ludzi tak robi.Moj szwagier byl teraz przd weselem pol roku i razem z siostra chca teraz na wiosne razem pojechac.Nikt z tego powodu nie robi szumu. Co oni tam u Niego powariowali czy jak???A co One Ci naupychaly?i czego sie wperdzielaja w Twoje zycie z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę o tym rozmawiać---------wybaczcie mi!!!...moze kiedyś,nigdy czegos podobnego nie miałam w życiu ....mam wrazenie ,że to sen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka wiem ze czujesz sie skrzywdzona i smutno Ci.Ty juz taka jestes ze chcialabys zeby wszystko bylo dobrze.Wszyscy zadowoleni.Kawke bys zrobila i z ciastkiem poleciala....a tu widzisz jacy ludzie sa jak wilki a nie ludzie.Ale pamietaj to z M slub wzielas a nie z jego matka (co to za matka ktora krzywdzi własnego syna -raniac mu zone?)czy siostrzyczkami od 7 bolesci.Niech spadaja na drzewo!!!Masz swoja mame i rodzine.Moze blisko ich nie masz ale sa i to sie liczy.Twoj M jest super !Stoi za Toba i to najwazniejsze.Z nimi nie musisz wogole sie widywac.A M powinien im do słuchu nagadac.Zeby sie wstydzili.Bo wyobrazasz sobie taka sytuacje u Ciebie? ze to Twoja rodzina miesza??? Napewno bys im tak nie odpuscila.Dotad bys gadala az by zrozumieli.Wiec On tez powinien ale coz Ty mozesz? Facieci tez juz tacy troche sa ze nie lubia gadania i konfliktow.Oni mowia raz i wystarczy.Nam sie wydaje ze to niewystrczajace jednak. Mysle ze te emocje opadna ale zal i niechec juz zostanie na bardzo dlugi czas.Jemu nie zabronisz kontaktow-wiadomo.Ale sama jch pielegnowac nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Jasne ze szanuje ze nie chcesz o tym...:) A wiesz pisalam ci o tych badankach gdzies wstecz.O tym seminogramie...:)Ale pewnie post zginal juz gdzies na stronkach w tyl. Moj M tez chce zrobic:)Tak sie napalil ze chcial juz dzis zrobic.Ale ja wczoraj podzwonilam popytalam i to nie takie proste :) Okazalo sie ze wszystko jest bardzo istotne\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku przeczytałam twoja wypowiedz o tym ,że nie można też długo mieć wstrzemieżliwości,zadzwoniłam godzinke temu do novum i okazało sie ,że faktycznie!!!!!!!Dzieki Bogu ,że o tym napisałaś bo jak zapisywałam mojego M na 5grudnia na te badania to pani z laboratorium oznajmiła mi tytlko ,że ma byc wstrzemiężliwość 4-5 dni.Ja teraz mam @ -prawie końcówke ,więc pytam się laborantki co począc,a ona na to ,że dzis mógłby być ostatni dzień:)....no i że musimy sobie poradzić :D:D:D:D ......bedzie ręczny-jak nic!!!!!!:D:D:P:P:P:P:P:P jak to dobrze,że zawsze możemy czegos dowiedziec sie od siebie-prawda???:) acha i dobrze zrobić dwa badania na ogólny badanie.... i posiew(czy nie ma żadnych baktrii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izao------napisz,jeślo możesz co to za biznesik?????:):) może kosmetyczny???:):) fajnie by było.dojechałabym już jakoś do Ciebie--moze jakiś rabacik byś udzieliła:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja tez tak zaskoczona sie czulam.Pan mnie oswiecil ze 4 dni to najlepsza przerwa,Poza tym:zero alkoholu i lekow przed oddaniem\"materiału\":D Oprocz tego wazna rzecz .Higiena .Czyli umyc raczki i instrument;) ..a jakby chcial oddac w domu to nie moze podczas bara bara bo jakis bakterie by mogly sie dostac od Ciebie....no ja mam takie informacje:) Ale jak narazie to dupa blada.Bo teraz nam sie staranka zblizaja i szkoda przerwe robic.Mysle ze jak cos to pod koniec cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×