Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witam serdecznie ja juz od kilku godzin w domku :) byłam na malej wycieczce,Niemcy, Francja,Anglia było super ale trochę krótko no cóż dobrze że choć na chwile udało mi sie wyrwać od codziennych obowiązków nie ma co narzekać :) pozdrawiam cieplutko i czekam na Was bo ta cisza która tu zapanowała powinna sie juz skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) hej gdzie się podziewacie już całkiem o mnie zapomniałyście :( ...mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zajrzy od czasu do czasu...pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kurcze jak dawno tu nie bylam,ale bylam zawalona praca w domku-remoncik byl maly,poza tym dzieci wczoraj skonczyly szkole i maja nareszcie wakacje,tez sie ciesze,nie bede musiala wczesnie wstawac i ich zawozic .Wyspie sie moze wreszcie,hehe.Dzis maja pierwszy dzien wolnego i powstawaly po 7,a jak jest szkola to o 7.30 ich nie moge dobudzic. Sips bardzo sie ciesze,ze wyjazd ci sie udal i ze jestes taka radosna,taki wyjazd raz na jakis czas daje duzo pozytywnej energii na dlugo no i jak pisalas -oderwanie sie od codziennosci,ciesze sie razem z toba. P.ela bobrze,ze chociaz ty tu zagladalas,:)a jak z wakacjami u ciebie i u synka?wybieracie sie gdzies w tym roku?tobie nalezy sie taki odpoczynek jak nikomu innemu:) A ja z rodzinka w tym roku w domku zostajemy ,ale za to za rok sobie odbijemy-na pewno. Pozostaja wycieczki nad morze,mam godzinke do Liverpoolu,wiec czasami tam smigamy jak jest pogoda,albo do innych miast,tez moze byc ciekawie,dzieci wiecznie gdzies chce nosic:)nie usiedza w domu chwili nawet. Pozdrawiam was kochane serdecznie i lece odiadek robic,chmurzy sie i bedzie lalo pewnie jak wczoraj. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moniko no to wypada wykrzyknąć WITAJCIE WAKACJE :) piszesz ze miałaś remoncik ....no mnie to tez w tym roku czeka pokój dziewczynek wygląda okropnie,przydało by się tez skończyć taras .... trochę tego jest,po woli może to jakoś ogarniemy :D pozdrawiam i zmykam bo mam w domu 2 letnią chrześniaczkę,która właśnie się obudziła i nie za bardzo jej się podoba że tak sobie tu klikam .... trzymajcie się dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ela
Hejka,witam dziewczyny,juz myslałam,że ten topik na wyczerpaniu i nawet bałam się zajrzeć będąc pewna,że pustka zawieje,a tu niespodzianka i to miła:)Moniko pośpij,pośpij,bo wakacje to chyba jedyny taki czas,kiedy bezkarnie mozna dać sobie chwile na "dospanie":)ja z synem na pewno pojedziemy w góry,mam tam dwie siostry,to chwile u jednej,druga chwile u drugiej i zanim sie im znudzimy,juz bedziemy w domku:)chciałam jechac nad morze na kilka dni chociaż,ale z pogoda tu strasznie krucho,wiec czekam na lepszą aurę!oj remoncik,tez wiem cos o tym,a kiedy sie go zaczie,zawsze jest jeszcze coś,co by sie przydało odswiezyć...ale dobrze,że bedziesz miała czas na odpoczynek i wypady z dziećmi :)grunt to zdrowa równowaga!pozdrawiam i będę zaglądac cześciej,jeśli i Wy tu będziecie naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ela
Melduję się,a tu znowu pustki...wiem,wiem,Wy wieczory spędzacie w towarzystwie mężów,partnerów,ja mam klawiaturkę i monitorek,a mój synek śpi smacznie:)zajrzę jutro,może kogoś spotkam:)Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak się wczoraj zapracowałam że nie chciało już mi się wieczorkiem odpalać kompa :( P.ela pozwolę się z Tobą nie zgodzić....moje wieczory sa prawie tak samo samotne jak Twoje męża mam w domu tylko raz no czasami dwa razy w tygodniu :( :( :( a moje córki no cóż 11 letnie panny maja swoje towarzystwo .....choć przyznaje że czasami udaje nam się poplotkować wieczorkami :) :) :) możne uda nam się kiedyś razem poklikać ;) było by nam troszkę weselej :) Moniko ja rozumie pospać troszkę dłużej ale teraz to już chyba czas wstawać pozdrawiam i życzę miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Cos nie mozemy sie ostatnio zgrac i zawsze jedna szuka pozostalych:) Moze umowmy sie na jedna godzinke,np na 22-23 wieczorkiem?wtedy predzej sie spotkamy razem? Sips kochana ,mimo wolnego nigdy nie spie az tak dlugo,dzieci wstaja juz o 7,8 rano, no i swtaje razem z mezem zeby go do pracy wyslac. Ochlonelas juz po powrocie z zagranicy?:) P ela ja tak lubie gory,choc nigdy w nich nie bylam,zawsze tylko ta woda,a gory kocham,gbybym miala wybor-to wybralabym gory,nie da sie ich porownac z niczym innym. Mam nadzieje,ze wypoczniesz z synkiem juz niedlugo,zycze ci pogody najlepszej jaka moze byc,samego sloneczka, dziewczyny sluchajcie a moze damy sobie nr gg?wtedy latwiej sie spotkamy?ja podaje wan swoj nr i jak cos to odzywajcie sie,chetnie popisze czesciej:) 5537936 pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ela
Hejka Wam,Moniko mój nr gg to 4938176,zaglądałam na forum krótko przed Tobą i nic nie pisałam,żeby nie wypaść na zupełną desperatkę,która tu każdy wieczór i połowę nocy spędza:)Może rzeczywiście pomysł z gg będzie bardziej trafiony,albo umowa,ze jeśli możemy to godz 22-23 tak jak proponujesz. tymczasem,ide sie położyć,bo dziś,tak jak w wiele ostatnich nocy,sen nie chciał przyjść,a tu zaraz młody się obudzi i będzie trzeba sie przytomnie zachowywać:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ela
Sips,mój syn odebrał wiadomośc na gg od Ciebie i skasował,pewnie przypadkiem:)nie mam więc Twojego numeru:( chyba muszę Mu ograniczyć dostęp do komputera,bo ja w ciągu dnia nie mam szans na dostanie sie tu!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca9999
a czy jest tu ktoś z Warszawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaxxxxxxxx
A czy jest ktos z lublina??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryndzolka
Witajcie, ja też będę od 1 marca siedziała w domu,na szczęście mam małą córeczkę,której będę mogła teraz więcej czasu poświęcić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,nie no dlaczego zadna tu nie zaglada? podaje ponownie nr gg 5537936 gdyby ktoras chciala pogadac :)tu jakos nie mozemy sie zgrac :) Mireczko nie mam twojego nr gg i Elu twojego rowniez,zmienialam gg i dopiero odzyskalam stare teraz ,odezwijcie sie bo ciekawa jestem co u was. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga35
Hej Monika ja jestem chętna do pogadania z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena.).)
A wiec sa jeszcze jacys normalni ludzie którzy nie uważają ze te co siedza w domu to jakis gorszy gatunek człowieka.mam 35 lat i dzieci w Wieku 11 i 12 lat. pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Magdalenko w żadnym wypadku tak nawet nie myśl .. jedni realizują się zawodowo inni wychowują dzieci tak było jest i będzie wiec nosek do góry ... jeśli chcesz dołącz do nas na gg pozdrawiam ...milej soboty życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zapracowane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) jeju ile to juz minęło stronek i czasu od ostatniego wspiu . Widze , ze to miejsce dało bardzo dużo bardzo wielu babeczkom :) POzdrawiam cieplutko wszystkie stare oraz nowe foremki z wateczku !!! Mam nadzieję , ze u znajomków wszytko dobrze . Jesli czasem z sentymentu zagladacie tu dziewczyny skrobnijce po latach co u Was dzis słychać ? Ooleczko ? Batlanku? Monciu? Rijeczko? Ewciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.Sto lat tu nie byłam.Mam nadzieję że uda nam sie znowu rozruszać te forum .Do usłyszenia:)?Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna_345
Witajcie! Chciałabym wam pokazać nowy portal dla kobiet: http://kobieta40plus.pl Może znajdziecie tam coś dla siebie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka35
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka35
Mam 35 lat i siedze w domku.Nie pracuje.Poznam kolezanki do wspolnych rozmow na rózne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiałam dziewczyny z czego się utrzymujecie? Bo fajnie się siedzi w domku, ale finanse? Też siedzę w domku, to tak przy okazji.. no nie do końca siedzę ;) bo mam też inne zajęcia ;) i te zarobkowe również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadlam zajzec czy jeszcze topik zyje:( ale sie rozczarowalam. SIPS!!!!👄👄obiecałaś!!!! Aleks75👄i jak uda sie czy nie???:) Swego czasu było wesoło ale... no wlasnie zawsze sie cos porobi i przerwa na topiku... Dziewczyny zajrzyjcie :D macham do was:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentkapedagogiki
Witam, mam prośbę. Czy wy forumowicze zechcielibyście pomóc mi w badaniach do pracy magisterskiej? Chodzi o wypełnienie ankiety. Proszę się nie wystraszyć ilością pytań bo jest ich 50 ale całe wypełnienie ankiety zajmuje średnio 4-6 min. Zajrzałam na wasz wątek ponieważ potrzebuję odpowiedzi osób w różnym wieku. Sama mam 25 lat wiec większość znajomych jest właśnie z tego przedziału wiekowego, dlatego proszę was jako starszych ode mnie o pomoc. Celem jest porownanie dzieci wychowanych w rodzinach alkoholowych z dziećmi z rodzin bez problemu alkohollowego. Mam nadzieję że wybaczycie że wcinam się w prywatny wątek :) oto link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/69632/dda-porownanie-dziecinstwa-w-rodzinie-alkoholowej-z-dziecinstwem-w-rodzinie-bez-problemu-alkoholowego.html z góry serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×