Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana11

Do facetów Z jakich powodów nie macie ochoty na sex ze swoją dziewczyną?

Polecane posty

Gość zdesperowana11

Mam pytanie do panów. Chciałabym wiedzieć jakie są powody dla których mężczyzna nie ma ochoty na seks. Z czego to wynika, jeśli obdarza swoją kobietę uczuciem? Co zrobić by to zmienić? Bo ja już nie mogę!!!! 2 miesiące się nie kochałam i zaczynam już gryźć ściany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwsza czesc tematu odp przyczyny stres zmeczenie 2 czesc pytania skoro zakladasz z gory ze kocha a nie wiem czy osoba ktora kocha wytrzyma w strzemiezliwosci taki dlugi czas moze po prostu juz nie kocha i gdzie indziej te potrzeby zaspokaja ale to taka teoria i prosze mnie odrazu nie lac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki to chyba moj przypadek opisales z braku nie kochania meza znalazlam kogos innego i jest mi z tym baaaardzo dobrze. od czasu do czasu dla rownowago meza dopuszcze i jest happy :) moze to brutalne ale tak jest nie kreci mnie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potworny fetor z odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doskoku
kwestia temperamentu lub ma jakis problem zdrowotny; wnioskuje, ze wczesniej tak nie bylo miedzy wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to maja duzy problem w takim razie. Powodzenia w domyslaniu sie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
Pytałam On mówi, że ostatnio nie ma takich potrzeb, a co do innej kobiety, to nie przypuszczam, nie ten typ.Bliżej tego braku kochania się skłaniam. Bo on jest dla mnie bardzo kochany, ale może to z sympatii czystej. Smutne. No nic poczekamy zobaczymy. Najwyżej zmienie na inny model, choć bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
A i jeszcze odpowiem "z doskoku": Wcześniej tak nie było, ale mówił, że mam jak dla niego ogromny temperament seksualny i go kiedyś wykończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekjnuig
moja jest tłusta i zaczyna jej się robić celulitis, obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1985
A ja mam gorszy problem. Jak kobieta ma tak małe cycki że chyba impotencji się nabawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej
nie jestes sama :) i komentarze w stylu zdradza Cie, obrzydłas mu , masz celluitis i małe cycki nie sa przyczyna zmeczony jest i tyle, naprawde nie ma potrzeb porozmawiaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast
patrzeć na małe cycki niech popatrzą na swojego ptaszka czy taki jest idealny?Jakby niejedna z nas glośno powiedziala co o tych ptaszkach myśli to dopiero mieliby powód do impotencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
Porozmawiaj, łatwo powiedzieć. Rozmawiłam i On mówi, żebym się nie martwiła, że to przejdzie mu. Ale ja już nie wiem co robić, bo mam takie myśli okropne. Rozmową nie zaciągnę go do łóżka, chcę, żeby mnie pragnął, a nie żebym musiała się nad tym głowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
Po za tym nic z Tego nie rozumiem. Podobno to faceci ciągle narzekają na to, że kobiety nie mają ochoty, a ja tu w tej kafeterii odkryłam, że to kobiety ostatnio mają problem ze swoimi facetami. Co się dzieje z tym światem???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
edekjnuig , może Twoja jest tłusta i obleśna, ale ja nie jestem, nie mam celulitu i mam powodzenie u facetów, nigdy na to nie narzekałam, więc piszcie jakie jeszcze mogą być te cholerne powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej
no wlasnie - ja tez to na kafeterii odkryłam ze to glowny problem kobiet jak sie nie da rozmawiac(tzn rozmowa nic nie daje) to gwałć :) ja tak robie moja siostra zaraz po slubie tez miała z tym problem, mezowi wydawalo sie ze juz ja upolował to moze zaprzestac tanców godowych i spoczac na laurach - zaczeła wymyslac sobie podrywaczy i zadziałało niby mezczyzni mysla tylko o jednym ale chyba konczy im sie to po 25 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jaczka
i co z tego, ze nie masz cellulitu ? moze mu juz sie nie podobasz, nie pociagasz nawet bez tego ;] malo to takich przypadkow ? czar prysl i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
baba jaczko, ja bym to wtedy zrozumiała, ale rozmawiałam z nim o tym, ale on nie chce się rozstawać, mówi, że mnie bardzo kocha, dlatego taka skołowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
No i co? żadnych rad więcej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozładuj se - dzioucha - ze dwie fury gnoju. Chcica ci przejdzie jak ręką odjął.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
Bardzo jesteś milutki:(( Rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×