Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvuk

90 polakow nie potrafi sie ubrac!!!!

Polecane posty

Gość normalny pacjent
hehe co tej wypowiedzi , że brudny facet kupował dvd na raty ....Co to ma do rzeczy ? Mój ojciec raz przyjechał z pracy , a że tego dnia akurat musiał jakieś umorusane kable uporządkować , to też był brudny jak prosiak. Powiedział , że potem się umyje , a teraz już chce odwalić wszystko na raz , więc żebysmy wsiadali, pojedziemy i kupimy dvd (ale nie na raty :P ). No i kupiliśmy dvd , a też brudny był okrutnie i śmierdział smarek. I klient jak każdy inny , co to kogo obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie również boli brak gustu.... ... jednak bardziej boli mnie kompletny brak tolerancji, poczucia humoru i dystansu do samego siebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxenia
Ludzie ci mowią, hmmm.... no to ok może cos sugerują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to mi się śmiać chce
bvuk "i tak sie nie przejmuje co wy piszecie ma to gdzies i wcale nie jestem szaran myszka jak mi sugerujecie tylko wrecz przeciwnie, zawsze na imprezach i nie tylko potrafie sie tak ubrac ze zwracamna siebie uwage ale pozytywanie bo mi ludzie o tym mowia ale nie wazne, ubierajcie sie jak chcecie: ZIELONE BUTY, CZERWONA BLUZKA, NIEBIESKA SPODNICA I SZARA TOREBKA !!" bvuk "a poza tym dziwne ze mam powodzenie u facetow i jakos na to nie narzekam, zreszta mam wasze opinie gdzie b pewnie nalezycie do tej wlasnie 90 tki .... :D :D :D :D :D :D :D ... To po co założyłaś ten topik ??? :) No chyba nie liczyłaś że wszyscy zaczniemy brać z ciebie przykład i ubierać się tak jak Ty :D Każdy ma swój styl! Ty uważasz że 90% ludzi jest tandetnych (mało tego, każdego kto z tobą chce polemizować wrzucasz do jednego wora że za pewne należy do tych 90% co już jest po prostu śmieszne) a ja uważam że jesteś po prostu sztywna i nuuuudna, no i może odrobine zapatrzona w siebie. Wyzuluj dziewczyno i daj żyć innym. No i nie zakładaj takich śmiesznych topików pisząc jednocześnie na nich że Cię opinia innych nie interesuje. To po co ten topik zakładałaś ? hehehe... Widać bardziej interesuje cię ubiór innych aniżeli ich opinia, w związku z tym śmiem wnioskować że ważniejszy jest dla ciebie wygląd i to jakie kto nosi szmaty niż to co w głowie. Dla mnie człowiek jest na 1 miejscu a jego ciuchy daleko w tyle. Ciuchy traktuje jedynie jako fajny dodatek, który może umilić życie i dlatego tu jestem. Jednak na pewno nie przyszłoby mi do głowy żeby krytykować tu ubiór Polaków mając się za tą lepszą co to potrafi się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
tak masz racje ogolnie nie przepadam za OBCYMI ludzmi, mam swoja paczke znajomych i juz, jakos obcy ludzie to nie wiem sa wg mnei wrednii falszywi, duzo bardziej wole zwierzaki liz ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to mi się śmiać chce
... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha kobiety zaraz się pobijecie :)) bez jaj .. torebka i buty i jeszcze rękawiczki w tym samym kolorze to trend narzucony nam przez nasze babki .. kiedyś kobiety ubierały się zupełnie inaczej a przede wszystkim nie cjhodziły w jeansach tylko w przewazajacej czesci w spodnicach czy też calosciowych kostiumach. Dożylismy czasów gdzie niemal wszystko uznawane jest za ,,modne,, wobec czego uwazam zekrytykowanie kogoś uchodzi za brak kultury.Jesli bedę miala ochote wyjśc w worku z juty to to zrobię ..i mam w nosie opinie osób postronnych. Ale tak na serio nie kazdy rodzi sie z tym czymś co nazywamy ,,poczuciem gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawie najezdzacie na siebie. :) powiem tak czasem mnie boli bezguscie bo nie powiem ze ono nie istnieje ale takze szarosc. kazdy ma swoj styl poczucie tego co do niego pasuje i wyraza jego charakter. nie mozna zarzucac komus ze nie ma gustu dlatego ze ubral inna torebke niz buty nie przesadzajmy swoja droga to ostatnio jest modne. dla mnie bezguscie wyraza sie raczej nie przez to czy ubiera sie ktos modnie czy szaro czy kolorowa raczej przez to ze nie potrafi dopasowac go do siebie swojego ciala. ludzie sa rozni i to jest swietne jak by sie ubierali tak samo bylo by nudno!!!! kazdy z nas moze znalesc ciuchy w swoim stylu a zarazem takie ktore beda bardzo dobrze wygladac na nim. czasem jest potrzeban pomoc slowa ludzi sie niezwykle licza. czasem zwykle stwierdzenie wygladalas by w tym dobrze moze zadzialac. czasem bezguscie ma swoje zalety wiesz ze ty nim nie jestes choc monze wlasnie jestes??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola fasola
dO: umre ze smiechu.... mam na imie mariola i tzn ze musze nosic białe buty;) luuuuuuuudzie...a z resztą nie ma ch...na mariole wiec co sie bedę martwić;):D...ale fakt, że imie nie powala z nóg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
...ja taż czytam i się śmieję... przede wszystkim z głupoty i "płytkości" autorki topiku...Może kiedyś i dorośnie, i pozna wartościowych ludzi, i wreszcie dowie sie, że cały świat nie kręci sie wokół tego aby do paska dobrać buty a do nich torebkę, albo odwrotnie. I może jak już zmądrzeje, to zrozumie, że nie należy sie dawać podpuszczać i "wywnętrzniać" na zawołanie, jaki to się ma świetny gust - bo przy wspólczesnej modzie każdy może sie do każdego przyczepić. Żal mi Cie bardzo dziewczyno - ale ponieważ tak sobie tutaj z Ciebie dworuję - zrobię Ci prezent...Otóż... pisząc te słowa siedzę przed kompem w spranych spodniach dresowych koloru nieokreślonego i powyciąganym T-shircie... I wiesz co? Jak mi sie skończy dzis kawa, to założę adidasy i w tym wymownym stroju pójdę do sklapu;-( Czy ostatni akapit pozwala Ci już zaklasyfikować mnie do "dewiantów ubraniowych" i poczuć się lepiej? Mam nadzieję że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia 24
Wszyscy tylko krytykują.............. niech kazdy nosi co chce. A poza tym juz od dawna odchodzi sie odzasady ze torebka i buty muszą byc w takim samym kolorze, kazdy projektant ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZA*
SĄDZĘ , ŻE AURORKA TOPIKU MA RACJĘ, POŁOWA LUDZKOŚCI NIE MA POJĘCIA O ODPOWIEDNIM UBRANIU SIĘ....A TO NIESTETY JEST WAŻNE, KTOŚ PISZE TOLERUJMY ICH UBIORY BĄDZMY TOLERNACYJNI...ALE TAK NIE MOŻNA NP.JESLI GRUBA OSOBA UBIERZE SIE W BARDZO OBVCISLE RZEZCY, LEDWO WCIAGNIETE NA SIEBIE, CZY TO MOZNA TOLEROWAC????NIE SADZE, UWAZAM, ZE TRZEBA DBAC O SWOJ STYL W UBIORZE, NIE WYMAGAM WIELKIEGO STYLU I KLASY ALE CHOCIAZ SCHLUDNEGO WYGLADU NO I OCZYWISCIE CZYSTEGO......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz padne hehe
a propos ostatniej wypowiedzi :D>>jestes smieszna dziewczyno!i co zabronisz sie ubrac grubej osobie w obcisle rzeczy????wprowadzisz zakaz? i co ona ci przeszkadza swoim wygladem??? jak cie to razi to nie patrz...ty mowisz o braku tolerancji wobec takich osob?a coz w tym zlego, co cie to obchodzi jak one sie ubierają?moze popatrz na siebie! obecnie toleruje sie juz związki gejow, prostytucję, przeklinanie w miejscu publicznym, palenie papierosow..a mam nie tolerowac obcislych ubiorow grubych ludzi? hehe, to mnie rozsmieszylas:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic przyjemniejszego w szary, zapluty i ponury listopadowy poranek, taki, kiedy wszyscy na siebie warczą i oczywiście z tajemniczych przyczyn znów jesteś spóźniona do pracy, jak wiodok dziewczyny, w jaskrawozielonej kurtce, fioletowej czapce i czerwonych butach, z wielką torbą w kolorze słońca w letnie południe. A jeszcze jak ma pasiaste getry.... Nie mam racji? Od razu weselej :) A tak niby źle ubrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj no co jest
ja tez mam na imie Mariola i prosze mnie tu nie obrazac:P co do tematu to jestem zdania, ze ludzie z tzw"wyczuciem stylu czy gustu" rzeczywiście wiedzą co na siebie załozyc zeby wyglądac efektownie, potrafią tak pomieszac kolory ze wygladaja interesująco(pomieszac czy dobrac nie musi odrazu oznaczac ze buty i torebka maja byc w jednym kolorze, ale jak ktos wyzej powiedzial, mozna załozyc malinowa spodnice i czerwona bluzke i to tez bedzie jakis styl a kolory dobrane wg danej osoby). Poza tym nie czepiajmy sie ludzi, ktorzy na codzien nosza sprane dżinsy czy ogrodniczki, byc moze nie jest to "stylowe" ale jak komus wygodnie to nie widze problemu, wazne aby było czysto i schludnie, takie moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×