Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BĄDŹMY TAKIE JAK ONI CHCĄ

faceci wolą dziewice / CZYLI POWRÓT CIEMNOGRODU

Polecane posty

Gość BĄDŹMY TAKIE JAK ONI CHCĄ

DZIEWICE DLA KAŻDEGO!!! dziewczyny, żeby być szanowaną przez męża, najlepiej przed ślubem róbcie tylko lody i nadstawiajcie odbytnice, nie dajcie się zwieść, że jak was przerucha bo niby kocha, to zaczyna się bajka. on szuka następnej, drugiej, trzeciej, a wy? zostajecie przeruchane, bez cnoty, dla innych będizecie tylko pannami lekkich obyczajów. dlatego oprócz powyższych, możecie jeszcze: - zrekonstruować błonę u byle chirurga (nie zapominajcie zachowywać się na początku jak cnotka) - jeśli lubiecie seks, to ok, ale tylko lody i anal. a potem, temu własciwemu, będzie się wydawać, że trafił na bardzo temperamentną dziewicę. jeśli nie będzie krwi, i tak nikt ci nie uwierzy, że jesteś dziewicą. ale masz szansę być Prawdziwą, krwawą dziewicą raz jeszcze: wtedy napełnij pęcherz pławny ryby odrobiną krwi i wsuń do środka. przy tym ściągnij maksymalnie mięśnie pochwy i wejścia do pochwy, żeby było ciaśniej. - a najlepiej, zaplanuj seks na ostatni dzień okresu. krwi już nie ma, ale pod wpływem próżni wyssane zostaną ostatnie kropelki. idealnie będą imitować krwanienie. nie zapomnij o ściśnięcoiu mięśni ja za każdym razem byłam dziewicą, dla każdego kolejnego faceta. w noc poślubną też byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnn
cholera, jeśli ktoś chce zachować dziewictwo do slubu, to tutaj już nie ma szans na przebaczenie- to nie jest normalne- dziewica po 20! Boże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica jeszcze
No i co z tego że wolą ale ja ich nie wolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotki for ever
całe szczęście, że wolą dziewice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia25
Właściwie to również się cieszę że wolą dziewice. Bo to byłoby bezsensu gdybym czekała do 25 roku życia i niewiadomo jak długo to jeszcze potrwa a fecet by powiedział że woli doświadczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właściwie też
się cieszę, że wolą dziewice. Nie wiem jeszcze dlaczego się cieszę i dlaczego cieszą się oni, ale cieszę się Waszym szczęściem. Ja chromolę.... jak można opowiadać takie bzdury... faceci wolą dziewice. .. Ciekawe na jak długo i czy zawsze jest tak, że do końca życia jest się z tym facetem, z którym traci się dziewictwo. I co ma począć taka biedna rozprawiczona, co trzymała do 40ytki cnotę, a potem się okazało, że facet nie ten i w ogóle, dzieci też z tego nie będzie... Że też nie szkoda czasu na zakładanie takich durnych tematów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie mozecie tematu potraktować poważnie jeśli jakaś dziewczyna chce zostać dziewicą do ślubu to jest to jej decyzja i kazdy z nas powinien ją uszanować każdy ma swoje życie i on o nim decyduje a mówienie że powienie czy nie powinien, że szkoda czyy nie szkoda to bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
>Lusesita de Milagros Dolores ... dziewicą? ...to jak to łóżko się pod wami zawaliło ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×