Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

do nie arab: przeczytaj sobie kutasie moją wypowiedź z 18.29 to się dowiesz ty skurwysynu, arabski popleczniku, który targa pały wielbłądom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia może nervosolek co
pewnie Cię te arabusy w dupkę postukały i teraz masz traumę do końca życia. biedactwo. żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia może nervosolek co
oj widzę, że dziadzia dzisiaj nie będzie spał :( Tak mi przykro. Będą się tobie sniły te wszystkie Polki, które siedzą sobie ze swoimi Turkami na tureckich dywanach popijające raki, i trzymające ich duże członki w rękach....a dziadzia co? Jego nikt nie chce, bo kto by zechciał za te faszystowskie gadki? Każda ucieknie od świra. I do tego te nerwy. Nie jest dobrze :O ale jak chcesz to wyżalaj się tu dalej, może pomożemy tobie pokonać strach i zapomnieć o tym przykrym incydencie na pustyni i bolącej pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
zaraz zaraz dziadzia to było bez podtekstu !!!! i ja Cie chcę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniz
podobaja mi sie wasze wypowiedzi dziewczyny, ale uwazajcie bo dziadzia ma slabe serce jeszcze tego nie wytrzyma juz widze jego mine jak czyta to co my piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Do Galatasaray: Galatasaray, ja kocham moje miasto :) Jak bedziesz okazje nastepnym razem polecam zebys poszla na miejsce Beyoglu, w koncu jest miejsce "Galatasaray".. Beyoglu to najpodobny miejsce jak stare miasto w Stambule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
O raszistow: Moim zdaniem ze moze niektorych osoby nie widza cos wartosciowego u siebie, zaczynaja skopiowac rzecy od rodzina, od rasa itd... To moze ma znaczenia jak: "(Ja jestem pustym czlowiekem ale) moja racja jest najlepsza!!" To bez znaczenia od Polakow, od Turkow, od Amerykanow... Ani w tym ani w 2gym swiecie obywatelswo nie zrobi roznica... Po smiercu nie powia "o pan jest Polakiem, Turkiem, Afganem... zapraszamy do nieba" O Mukhtera As-Sadr: Oni sa szyci... (Po angielsku shiate napisane chyba, to oficjalny sekta Iranu a nie Iraku ale w Iraku tez mieskaja szyci, np premier Iraku jest z nim) Ten jest sekt ktory nie prawidlowy (Ahl-i bid'at po Arabsku). Jesli szukacie informacje o Islamie, polecam zebyscie poszukali informacje z ksiazki "Ahl-i Sunnet Wel Dzemaat" (Posiadajacy Sunnet, nie wiem czy dobra przetlumaczenia) tzn "Sunni". Mamy przyslowo w Turcji, "nie mozna zrobic linia z wykorzystaniem zlamanym wladca". Jesli poszukacie informacje o prawdziwym Islamie, popatrzcie zycie naszej Proroka (Hz. Muhammed SAV = Pokoj z Nim) A osobiscie, nie oczekuje aby konczyc ten nienawidosc dla Muzulmanow... Po 11/09 zaczynali powiedziec nam terrorisci, jakby wszystcy ludzi byli Muzulmanami przedtym a juz zrozumieli (!) Przed 11/09 tez mielismy inna etyketa, teraz mamy inny, moze bedziemy mieli inny w przyslosci... Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIFT
ARABY BLEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine 86
ale wam zal dupe sciska turkow nie lubicie bo podbieraja wam laski i ciezko sie pogodzic z mysla ze im jakos wszystko wychodzi a wam nie ale oni to ciezka praca maja a nie zlodziejstwem pozdrawiam i juz nie moge sie doczekac na kolejne beznadziejne i zalosne wypowiedzi dziadzi i crussadera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
InżynierNocny - gdzie mieszkasz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enżynier gadaj gdzie mieszkasz
a skinhedzi pokażą ci drogę do twojego pięknego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEBEGIM
Masz czystą racje Jasmine 86!Wszyscy ,ktorzy nie akceptują związkow Polka-Turek,są poprostu zazdrośni,że uciekamy im z pod nosa i ,że nie mają u nas najmniejszych szans.Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
W Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
wrrr mnie taki jeden Turek z Wawy złamał serce. Tutaj wszyscy niezbyt miło mówią o turkach, ale Turcy nie mają najlepszej opinii o polskich dziewczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
no i niestety ich nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
tosemja222, w Turcji nie naucza nam w gymnazium jak to zlamac serce naszej kobiety... Oczywiscie zalezy od osoba. Ja znam bardzo sczesliwi rodziny Turek - Polka, i tez nie sczesliwi... Zalezy od osoby & oczekiwan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
:) może was nie uczą tego w szkołach, ale we krwi to macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Moze trafilas na nieodpowiednego kandydata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
I we krwi nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
InzynierNocny - na nieodpowiedniego z pewnością, teraz tylko chciałam się dowiedzieć czy to co myślę o tym turku dotyczy ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
ale po moim wstępnym rozeznaniu wychodzi na to, że nie ja jedyna zostałam tak potraktowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabierajcie te polskie
pasztety do Turclandii, na ich miejsce przyjadą śliczne azjatki z Korei czy Tajlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
zabierajcie te polskie - milutki jesteś nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Jak psy ogrodnika. Sam nie zje i nikomu nie da. A Azjatki i tak będą wolały Agoli bo mają więcej kasy niż Wy. W końcu to kobiety więc też materialistki, prawda? Oleją Was na wstępie. Nie liczcie na ich usługi. Poza tym w Tajlandii i pozostałej Azji też jest wielu muzułmanów, a czy to nie przeszkadza w kopulacji??? :D bo kilka linijek wyżej coś mi się tak obiło o uszy, czy w takim razie będziecie mogli powiedzieć o sobie azjatyckie/muzułmańskie alfonsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Wtedy byłoby super, bylibyśmy jedną wielką rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
wy to chyba nie najlepiej się czujecie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się Galata... jak funt był po ponad 7 zł to angole mogli fikać, teraz porządny polski robol zarabia więcej w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahhahahahahahahahahaha Jak powszechnie widomo turki to gnoje i wogule dajcie spokuj w Posce na pewno są jakieś ładn chłopaki tylko trzeba widzieć gdzie (HAHAHA) w tym temacie widac wyraźnie,że myślicie tylko o kopulacji.....strach.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
tosemja222, nikt tutaj nie moga skomentowac bez informacji co bylo wsrod wam. Nie popytam wiec nie jest nasz biznes. Ale jako Turek podam jakis "tip" (przechyl?) 1. Turkow sa wiecej zazdrosni w ogolnie. I wiecej opieka. Nıe pozwala zeby ktos traktowali swoje kobiety jak rower na jedna wycieczka (np. na diskotecie jesli ktos chodzi i prosze swojej kobiety na tancze to u nas sprawa honoru, najmniejszy Turek pobije go, ale w Polsce nie zawsze bo oferujacy nawet nie bedzie wiedzial po co zostal pobijany :) ) i... Turek nie polubi jesli ktos poglada swojej kobiety. Dzieki temu, Turek nie pozwala dekolty poza domem. 2. Ani Turek ani inny narodowosc, musisz zapamietac ze jestes z "obcokrajowcem". Moze dla ciebie cos bardzo normalny, a dla niego jest niegrzeczny. 3. Jesli planujesz cos waznego, siedz i pogadaj z niego. Przedtym, pomysl sobie, czy mozesz byc z niego tez w Polsce i tez w Turcji, kultury i religii dzieci, styl zycia, czego on pozwoli czego nie, czego ty pozwolisz czego nie... i postarajcie nie klamac. Jak nie da rade, to nie da rade, teraz (mysle ze) bez slubu bez dzieci jestes, w przyslosci moze bedzie duzo trudniejszy pogadac w samym temacie z dziecimi jak on mowi "chodz kochana, pojedziemy do Turcji na stale" 4. W Islamie religii dzieci chodzi od taty, jesli kandydata jest religijnym Muzulmanem, badz gotowa slysiec "nie chce "nie Muzulman" dzieci". Jesli to jest problem dla ciebie, od razu koncz zwiazek aby nie zlamac zycie twoje, meza i dzieci. Bardzo mozliwe widziec zwiazek koncze sie z smutnym finishem jesli 2 ludzi od razu kochaja sie i bez myslenia idzie slub, albo po wypadku we lozku. Wiec... na razie tyle powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×