Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość edirne
Jeżeli dwoje ludzi jest sobie pisanych, to będą razem cokolwiek się wydarzy. Ja w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Racja też tak uważam...Hmm a gdzie nocka 73 ? dawno juz jej na forum nie było....Do fz : a masz z nią kontakt jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Miałem, bo ostatnim razem jak do mnie napisała smsa, to kazałem jej nie pisać, po czym na drugi dzień w tych wywodach co źle zrobiłem i jak Ona postępuje w miłości, i o tej biedzie w polsce, stwierdziła, że faktycznie nie ma żadnego sensu by dalej pisała. Jeszcze zdarzyło się, że do niej potem napisałem nocą, oczywiście odpisała, że wypisuje po nocach, budzę ją, a do pracy na 5 wstaje. Mamy siebie w kontaktach i na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
ech do tego przed chwilą dodała zdjęcie swojego Araba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Aha ale twierdziles ze ona jest z nim dal drogich prezentow i ze on za nia placi... A teraz cos piszesz ze ona pracuje..chyba ze zle zrozumialam to sorka :D a ona sie nazywa bo bym chciala sobie ja obejzec na nk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Nie powiedziałem, że dla drogich prezentów. Po prostu się w nim zakochała, a przy okazji jest jej wygodnie finansowo. Przy kłótniach o jej powrót ciągle mówiła, że dla kasy tam zostaje, a gdy powiedziałem, żeby znalazła sobie jakiegoś nadzianego faceta to odpowiedziała "a żebyś wiedział że sobie znajdę" napisz do mnie na rodzynek999@interia.pl to dam namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
daj mi gg jak mash :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Dziex zaraz napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
a pytanie ....wy jestescie laski szczesliwe ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
te co chodzice z turkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh wczoraj moj ukochany dzwonil do mnie, jak dobrze bylo uslyszec jego glos ................. alez ja tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba musze to zaproszenie zaczac zalatwiac........... nie ma rady musze sie z nim spotkac, chyba ze ktoras chce ze mna jechac do turcji? bo sama sie boje a nikt ze znajomych nie chce mi towazyszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co boisz sie do turcji jechac
a turasa sie nie boisz! tos glupia hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcy
osobiscie nie mam nic do nich,ale na neutralnym gruncie,czyli na pewno nie pojechałabym do jego kraju jako jego żona,bo on może zrobić z Tobą,co chce,a Ty nie możesz nic!!!ja ma męża mieszańca,choć urodzony w USA,więc już amerykanin,ale jego matka to Persjanka a ojciec Rosjanin,mamy inne religie,ale zadne za nas nie namawia drugiego do zmiany religii,jest super,ale Turek?ech....ja wieziałam,co oni wyprawiają w Niemczech-co krok to inna laska!!!Wiesz,ja Ci zycze szczescia,ale zeby on sie naprawde interseowal Toba,a nie tym,aby Cie jak najkorzystniej sprzedavcc do "domu rozpusty"-na Turków uwazaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh, w same stereotypy wierzycie, za duzo chyba sie rutkowskiego naogladaliscie.... turcy to tacy sami ludzie jak wszyscy inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carooo
A ze co przepraszam, Polak nie rucha na lewo i prawo?? Nie jednego takiego znam co po imprezie chwali sie ze 'zaliczyl' jakas prosta panienke. Tak wiec nie mow ze tylko Turkowie tacy sa!!! Jak debil z natury to nie ma roznicy jakiej narodowosci! A co do wywozenia kobiet... Ja jeszcze nie mialam mozliwosci wyjazdu z moim do jego rodzinnych stron,ale jego Ex (zreszta tez Polka,ktora poznalam) byla i co? Szczeliwie wrocila!!! Nikt jej nie porwal,nie zgwalcil... Bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carooo
A ze co przepraszam, Polak nie rucha na lewo i prawo?? Nie jednego takiego znam co po imprezie chwali sie ze 'zaliczyl' jakas prosta panienke. Tak wiec nie mow ze tylko Turkowie tacy sa!!! Jak debil z natury to nie ma roznicy jakiej narodowosci! A co do wywozenia kobiet... Ja jeszcze nie mialam mozliwosci wyjazdu z moim do jego rodzinnych stron,ale jego Ex (zreszta tez Polka,ktora poznalam) byla i co? Szczeliwie wrocila!!! Nikt jej nie porwal,nie zgwalcil... Bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibrakasza
do ymmm widze ze mamy bardzo podobne historie z tegorocznych wakacji tez sie zastanawiam nad ponownym wyjazdem do Turcji zeby sprawdzić czy warto żeby go zobaczyć i niczego nie zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ibrakasza dokladnie , chce sprawdzic czy warto..... bo caly czas o nim mysle.... w jakiej miejscowosci poznalas swojego Turka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to chyba calkiem niedaleko mojego side:) moze razem pojedziemy do turcji sie przekonac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 40 km roznicy miedzy tymi miejscowosciami .Sama nie wiem co zrobic czy letnia przygoda moze przeistoczyc sie w cos wiecej czy mozna zyc tak na odleglosc . Ale mimo roznic religijnych wydaje mi sie ze to jednak jaki kto jest zalezy tylko i wylacznie od czlowieka nie zaleznie jakiej jest narodowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle sobie zadaje pytanie \"a moze to ten?\" chciałabym sprobowac.... tak mi ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczescie juz po turku
Do CAROO Lepiej sie 3 razy zastanow a najlepiej zapytaj tej bylej jak jej bylo w Turcji. To, ze wrocila wcale nie znaczy sie dobrze bawila. Pomysl tez dlaczego z nim nie jest. Co jeszcze mnie zastanawia a pewnie Ty juz wiesz, to fakt ze na 99% chcial sie z nia hajtac... Prawda??? Zwykle poczatki kazdego zwiazku sa piekne (ja bylam z Turkiem przez jakies 3 lata) ale zycie to nie uniesienie poczatkowe. Pomysl ile Cie z nim laczy a ile dzieli. Co z dziecmi, co z religia, co o Tobie sadzi jego rodzina ( zauluwaz, ze zwykle sa w oczach mili), czy nie dalas mu juz jakichs pieniazkow (moze potrzebna mu wiza). Tego jest tak duzo. Znajac zycie przewiozlas sie na jakims Polaku i teraz jestes w tej euforii zakochania i odmiennosci... Ja to mam za soba wiec wiem i powiem Ci ze przechodzi. Nie wiem ile masz lat ale najgorszy czas na podjecie decyzji to tak do 27 lat. Potem madrzejemy. Pomysl jak bedzie wygladalo Twoje zycie, czy dogadasz sie z jego rodzina (pewnie nie wszyscy mowia po angielsku) i dowiedz sie co mysli o nich jego byla (moze sa nie tylko przyjaciolmi) Przykro mi ze tak realnie pisze ale znam duzo takich przykladow, ze mimo ze maja nowe dziewczyny to dochodza do starych (powod bol jader....) Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pary mieszane
zapraszamy na nasze forum parymieszane.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ymmm wiem ze jest ciezko ale nie wiem czy jest jakies rozwiazanie moze jedynie czas ja wierze ze jezeli dwie osoby maja byc razem to i tak beda bez wzgledu na wszystko. jedni mowia jak kocha to poczeka ale moze warto postawic wszystko na jadna karte i sie przekonac czy zycie z turkiem bedzie bajka czyms wspanialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
jedz do niego, tylko nie sama,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehmr... a mialo byc tak pieknie :(:( moj chlopak w ogole sie do mnie nie odzywa- Turek.. nie odpowiada na esy nic.. i napisal mi \'Nie bede tracil Twojego czasu\' i co tutaj zrobic :(:(:( jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×