Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość fz
Nocka, i doczytaj wypowiedź wcześniejszą niż Twoja, bo pewnie w tym czasie pisałaś swoją i mojej nie przeczytałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Posłuchaj fz - ja rozumiem, że czujesz żal i ból ale to nie powód żeby obrażać innych - w tym mnie... Jestem dorosłą, wykształconą osobą, mój narzeczony Turek jest bardzo mądrym człowiekiem pracującym na poważnym stanowisku w Ministerstiwe Oświaty, nie mamy po 18 lat tylko już znacznie więcej i po prostu nie życzę sobie, żebyś mnie obrażał !!! Twoja dziewczyna zostawiła Cię dla kogoś innego... Zastanów się, czy to wina właśnie tego 'kogoś innego"? A może to w niej jest jakiś problem, może nie zasługiwała na uczucie, jakim ją obdarzyłeś...? Z tego co piszesz to chyba właśnie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Tak widzę, że nie masz 18 lat, najpewniej rocznik 73. Ona ma 22 lata ja sporo więcej. Ona na prawdę dawała mi mnóstwo uczucia, a ja jej. Nawet się dziwiła, że są jeszcze tacy faceci...Żal teraz ogromny, nawet łzy teraz cisną mi się w oczy... Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Widzę, że żal przez Ciebie przemawia, zapominamy o sprawie ok? Ale przeczytaj sobie jeszcze raz co o niej napisałeś: jeździła po Polsce z facetami, chciała być z Tobą nawet Cię nie widząc, zamieszkała z facetem nie rozumiejąc jego języka... Fz - przecież to nie jest normalne !!! Tak - ja mam 35 lat, córkę w wieku lat 14-stu, sama muszę na siebie zapracować, nikt mi nie pomaga i naprawdę 3 razy myślę (albo nawet 33) zanim coś zrobię... Nie jestem narzeczoną Turka, bo jest ładny, ma ciemną skórę i czarne oczy - przecież sam dobrze wiesz, że to jednak troszkę za mało by poważnie myśleć o przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Wiesz, ja na początku jak się o tym dowiedziałem, sama mi bloga z opisem swojego życia dała, to chciałem się wycofać. Zaczęła wtedy pisać o swojej zmianie i rozwoju, chęci naprawienia przeszłości. Chciałem dać temu szanse i sądziłem że się opłaciło. Ona sama pisała, że jest szczęśliwa, że mnie poznała, że płacze szcześciem, już będąc tam. Czekałem na nią.... A Ona zaczęła szaleć, nawet polacy z którymi mieszkała zaczęli ją określać jako dziwka i kurwa... Tylko to wiem od nich, nie od niej, sam nie wiem w co wierzyć. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To raczej ja Tobie życzę powodzenia. Z tego co piszesz to nie w Tobie jest wina. Trafiłeś na kogoś, kto się Tobą pobawił... Pobawi się teraz Arabem, Turkiem, Niemcem - to nie jest ważne. Sądzę, że jest to osoba, która jeszcze nie dorosła do dojrzałego życia, na którym jak rozumiem zależało Tobie... Proszę Cię tylko - nie obrażaj innych dlatego, że ktoś Cię skrzywdził... Mnie skrzywdził mąż - Polak ale to nie znaczy, że każdy Polak to... No właśnie - wiemy o co chodzi... Widzę, że mimo tego, iż napisałeś tu dziś wiele przykrych i wulgarnych słów jesteś dobrym człowiekiem, z którym bardzo merytorycznie można pogadać. Ale ból tkwi w Tobie bardzo głęboko... Ale to minie - zaufaj mi, mówi Ci to niedoszły psycholog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Ona też chciała iść na psychologię. Ktoś mi powiedział, że podobno po to, aby dowiedzieć się co jej dolega :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Chyba ktoś jej dobrze powiedział... Głowa do góry - jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N....
Nocka73, dziękuję za link stronki. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Nocka73 Czy to możliwe, że jej rozwój psychiczny mógł się zatrzymać w wieku 14 lat po wielu wstrząsających w jej życiu wydarzeniach? Znajomi mówią, że nawet wygląda na 15 lat. Co o tym sądzisz jako niedoszły psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawia mnie jedno wsrod Polakow.. kiedy Polka jest z obcokrajowcem to odrazu daje sie jej mialo dziwki... a kiedy to Polak jest z obcokrajowa dziewczyna to jest dobrze.. :) nie jestem zalosna, i wypraszam sobie, bo rowniez nie jestem dziwka.. ktora sie kurwi za pieniadze z Turkiem.. !! jestem z Nim, bo jest mi dobrze... umiemy sie dogadac .. i milo spedzamy czas.. moze sa gdzies Polki .. gdzie sa z Turkami, bo kupuja im drogie prezenty .. funduja wszystko.. ale nie mozecie oceniac tak kazdej Polki!! bo nie wszystkie sa takie samem, jak i nie wszyscy Turcy sa wykorzystywaczami ktorzy bawia sie dziewczynami!! zanim cos napiszecie zastanowcie sie pare razy.. bo obrazacie tutaj osoby, ktore zyja z Turkami z milosci.. i tak samo sa kochane.. a nie tylko dla kasy... Sorry, za nie sklad.. wiem, ze to sie zabardzo niczego nie trzyma.. albo juz mam problemy z pisaniem po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Nie nie - to nie jest tak... Po prostu niektórzy z nas dojrzewają szybciej a niektórzy wolniej. Możliwe jest natomiast to, że ona podświadomie odsuwa od siebie dojrzałość psychiczną, chce jak najdłużej być dzieckiem... Ale dlaczego tak jest nie wiem - musiałabym z nią porozmawiać i poznać przyczyny takiego właśnie stanu - jak wyglądał jej rodzinny dom, jakie miała kontakty z rówieśnikami itp. Możliwe jest, że ona nie chce być dorosłą bo dorosłość to odpowiedzialność, ograniczenia, zasady czyli pewien rodzaj zniewolenia... Nie znam tego przypadku na tyle, by móc się wypowiedzieć na ten temat... A Ty napisałeś, że jesteś sporo starszy - sporo tzn ile jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
nocka73 a można na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Można - a jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
napisz swoje GG na rodzynek999@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Wysłałam Ci wiadomość fz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nocka73 ... przepraszam,ze Ci taak zawracam glowe.. ale czy moglybysmy gdzies porozmawiac tylko nie na forum, bo mam do Ciebie pare pytan osobistych a nie kazdy musi o nich wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nocka73 bylabym Ci wdzieczna jakbys rowniez do mnie napisala ;) jak tos to moje gg 700850 czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlkjkjkjkjjjjj
NIE MA TAJEMNIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu jakis przyklad wakacyjnej milosci ktory ma szczesliwy final? czy jak podrywal mnie kelner przez tydzien na wakacjach teraz pisze i zapewni ze mnie koch ato jest choc cien szansy ze mowi prawde? poradzcie bo wszyscy tylko mnie strasza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Faktach nie przeczytaliści
e sobie , jak młody Turek zamordował, dziewczynę 17 letnią, porąbał, odciął głowę i kończyny, tułów w walizkę i do rzeki, bo nie zgadzała się , na to że jest ćpunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalismy, a co? a ty przeczytales o angliku ktory zadzgal Polaka? I o Polaku, ktory zabil zone i dziecko a potem strzelil sobie w leb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Faktach nie przeczytaliści, Ja znam wiecej faktow w Polsce ale nie oceniam calego kraju 1. Jeden syn bogatego faceta mial dziewczyna, a on dawal duzo pieniadze do jego syn i pozedl. Jego dziewczyna zaprosila jej koledzy, zwiazali go, ukradli pieniadze i palili caly magazin. Znalazli tylko pol tego syna. 2. 2 Turkow porwali tutaj, jedno osobiscie znam, za 100.000 usd. Jednego rodzina troche spoznil sie w dawaniu pieniadze, wtedy wysywali jego palec. Moze byc tez dobry Turek zly Turek jak dobry Polak zly Polak. Jak sie boisz nie idz do Stambule ale strasisz taki piekny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj no ni e mammczasu calego watku czytac, jest tu ktos komupo wakacjach tez sie ulozylo z turkiem. czy oni rzeczywiscie sciemniaja? a moze to poprostu ich temperament pozwala im sie tak szybko zakochiwac i tak pieknie mowic a nie koniecznie chec wykorzystania dziewczyny............ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Nie wiem co wszyscy mają z tą teorią , że turek musi być koniecznie zły ? :( Moi rodzice też cały czas jak tylko coś o nich wspomne to mówią że to są ......źli ludzie :D......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to mama mowi ze mnie zaraz do jakiegos burdelu wywiezie albo bedzie bil.... i wez sie tu czlowieku zajmij miloscia... mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwoniarka
moja kolezanka wyszla za maz niedawno za turka. urodzila mu dziecko razem mieszkaja w polsce. dziewczynka ma tureckie imie a on kaze sie kolezance uczyc tureckiego chociaz ona nie ma na to ochoty. najgorsze ze on pochodzi z wioski, gdzie kobiety sa traktowane gorzej niz zwierzeta. boje sie ze moze ja tam wywiesc pod pretekstem spedzenia wakacji z jego rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ymmm .... Nie wiem jak to jest z wakacyjna przygoda.. nigdy tego nie przezylam.. ale w sumie takie przygody nigdy nie maja sensu .. i to w sumie nie ma znaczenia czy to Turek czy Polka.. \'\'czy oni rzeczywiscie sciemniaja?\'\'---- zdarza sie,ze nie ktorzy Turcy lubia koloryzowac i omotac panne... ale nie wszyscy. Nie znam Twojej sytuacji.. moze napisz troszke wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×