Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Turk tak mi przykro a ja nie mam z kim jechac, nikt sie na to nie pisze:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to zabrzmi strasznie ale masz juz przynajmniej jasna sytuacje.... pewnie z czasem zapomnisz, chociaz wiem ze ja bym byla zalamana gdyby moj mi tak napisal :( trzymaj sie Turk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
Do CAROOO, A CZEMU TA POLKA GO RZUCILA? PEWNIE ZOBACZALA JAK TO JEST W TURCJI.... HA HA HA A TERAZ PEWNIE JUZ TURKA NIE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekowa kobietki.. ale chyba juz jest dobrze.. jutro sie z Nim bede widziala!! :):) chetnie bym pojechala do Turcji.. i tez nie mam z kim.. moja mama nie chce.. aa ja nie jestem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekowa kobietki.. ale chyba juz jest dobrze.. jutro sie z Nim bede widziala!! :):) chetnie bym pojechala do Turcji.. i tez nie mam z kim.. moja mama nie chce.. aa ja nie jestem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekowa kobietki.. ale chyba juz jest dobrze.. jutro sie z Nim bede widziala!! :):) chetnie bym pojechala do Turcji.. i tez nie mam z kim.. moja mama nie chce.. aa ja nie jestem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to trzymam kciuki zeby dobrez wszystko u was bylo:)) i szkoda ze w polsce nie ejstes bo chetnie bym sie z Toba do turcji wybrala :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carooo
'na szczescie juz po turku' napewno masz wiele racji i licze sie z tym ze wiele nas dzieli,ale rowniez i laczy z moim narzyczonym... z rodzina sie dobrze dogaduje a byla mnie nie obchodzi. dla mnie jest pusta dziewucha. rozstali sie - jej strata. chciala sie hajtac czy nie - teraz ja to zrobie :) Jedyne co wiem,to nie miala dla niego zadnego szcunku i on to zrozumial - dlatego szczerze watpie zeby chcial do niej wrocic... hahaha tym bardziej dla sexu wlasnie wczoraj ustalilismy date slubu!!!!!! jestem taka happy!!!! PS. Ja juz 'dobijam' 30tki i czas sie ustatkowac....decyzja przemyslana 100000krotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do ymmm A skod jest Twoj i ile masz lat ?:D Do Turk KIzi l OO dobrze ze juz jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczescie juz po turku
caroo, zycze szczescia bedzie ci potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
carooo, ja tez sptykam sie z Turkiem, ktory byl z Polka. Nie utrzymuja kontaktu bo ona wrocila do Polski. On tez mi sie oswiadczyl ale nie wiem co mam zrobic, nie wiem czy chce zostac w Anglii i jak by to bylo na starosc. Ja nie mam jeszcze Twojego wieku, mam dopiero 23 lata i boje sie tak waznej decyzji chociaz kocham Sameta. Napisz mi skad bierzesz tyle odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real true
jak mieszkalismy w Niemczech to z chlopakami walilismy wszystkie tureckie geby, coz oni tylko cofee shopy maja bo ineligencja nie grzesza. Frytki sprzedawac i polki pieprzyc w tym sa najlepsi.... Teraz w Anglii to samo, siedza tu po 20 lat i jezyka nie znaja tylko bule bule bule. Czy to oznacza ineligencje??? NIE DLA MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat_1
Hej dziewczyny - ja pracuję z Turkami od 8 lat na 20 których poznałam trzech jest "normalnych". Prędzej czy później różnice kulturowe i wartości wpajane w dzieciństwie wychodzą! Zazwyczaj potrzebują vizy lub obywatelstwa. Co będzie się dział po ślubie - to już kwestia wyobraźni. Życzę szcześcia i dużo zdrowego rozsądku - bez nich z Turkiem będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
No a niby z kąd macie te informacje? Moim zdaniem to zależy od czlowieka a nie od kultury itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
Analiza zacnej wypowiedzi Real True "jak mieszkalismy w Niemczech to z chlopakami walilismy wszystkie tureckie geby," Dziewczęta, oto przykład łagodnie i przyjaźnie nastawionego do świata nie-Turka. To tylko Turcy szukają zaczepki, to Turka omijajcie szerokim łukiem na ulicy. Polacy nigdy nie bywają agresywni. Oni są Europejczykami, co do jednego są tolerancyjni i szanują WSZYSTKICH. A jak już walą, to tureckie geby. Ale to przecież jest ok. "coz oni tylko cofee shopy maja bo ineligencja nie grzesza. Frytki sprzedawac i polki pieprzyc w tym sa najlepsi...." Po czym oceniłes IQ niemieckich Turków? Żadna praca nie hańbi. Turcy, podobnie jak Polacy, są w krajach europy zachodniej drugą kategorią. Jesteśmy tam wszyscy tanią siła roboczą, ale nie znaczy to, że możemy upokarzać samych siebie i inne narodowości tylko dla tego, że nasze kraje nie sa wystarczająco bogate żeby zapewnić mieszkancom godny byt! Jako kto pracowałes "z chłopakami" w Nimczech? Jako doradca Angeli Merkel? "Teraz w Anglii to samo, siedza tu po 20 lat i jezyka nie znaja tylko bule bule bule. Czy to oznacza ineligencje??? NIE DLA MNIE" Oszałamiająca jest Twoja przenikliwość, Real True. Jak sie to stało, że nie zauważyłeś, że Turcy, z którymi kontakt utrzymują forumowiczki, siłą rzeczy znają przynajmniej angielski.. przypuszczam że nie ograniczają sie do przytoczonej przez Ciebie frazy 'bule bule'. Z całą pewnością w Niemczech i UK wynikły problemy z asymilacą Turków na obczyźnie, jednak Turcja to kraj rozdarty pomiędzy ideą westernizacji a silnie zakorzenioną tradycją muzułmanską. Przemiany dokonują sie zbyt nagle, dlatego choć turcja rozwija się dynamicznie, widoczne są ich skutki uboczne (ludzie zagubieni wśród tego, co narzucają im nowe wymogi, a wychowani w szacunku dla tradycji). PS - PRZYTYK DO AUTORA NOTKI Wyrzucasz Turkom nieznajomość angielskiego. Wpisujesz jako swoj nick REAL TRUE. Lans blans. Jednak to jeszcze nie dowodzi o Twoich zdolnościach. Czy to oznacza ineligencje??? NIE DLA MNIE pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vella duo
on turek, ja sraka ale to trzeba upaść żeby za takich kurdupli sie brać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
NO a ciekawe za kogo TY sie bierzesz co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec taak ... nie mowie ze kazdej moze sie tak zdarzyc.. ale uwazajcie!! dzisiaj sie dowiedzialam, ze moj ukochany Turek ma kurwa dziewczyne z ktora jest 2 lata!!!!!!!!!! kiedy ze mna byl z nia i takze.. przychodzil do mnie do domu, a potem szedl do niej!! kurwa mac!! nie moge uwierzyc... dziewczyny zrobcie double check czy on nie jest zonaty badz nie ma panny !!! chyba juz nie mam co pisac! pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vella duo
ide sobie chodnikiem i tu TIR jedzie, zatrzymuje się i wyskakuje turek i pyta mnie o drogę mniejszy ode mnie taki kurdupel drobny bez mięśni i wy się w takich kochacie ? łuchachachacahcaaaahahahahahahahahahahah :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
u to niezaciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie ok
Do Vella Duo Twoja wypowiedź jest tak żałosna, że własnoręcznie pozbawiłaś mnie przyjemności odpowiedzi na nią. Jednak wywołałaś swoim krótkim opisem ciekawy obrazek. Zabawne, czyżby ten pan pomylił Cię z tirówką? A może przeciwnie, byłaś zawiedziona że pyta TYLKO o drogę? :D Wszyscy wytykają Turkom że z nich macho, że dziewczyny lecą tylko na wygląd, a tu proszę, Głos z Ulicy obwieścił prawdę motłochowi. Nie wszyscy Turcy są przystojni! Oczywscie za to też bezzwłocznie trzeba ich potępić. Szkoda, że jesteś na tyle głupiutka, że cokolwiek napiszę nie pojmiesz, że w miłosci liczy sie coś wiecej niż mięśnie wybranka. Swoją drogą, niezła z Ciebie musi być Godzilla skoro jesteś wyższa i bardziej umięśniona od dorosłego faceta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac te wszystkie posty mam coraz wieksze zamieszanie w glowie.... zaczynam zalowac ze weszlam na to formum:(( aha ktos pytal ile mam lat : ja 24 on 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"real true\"?! Jestem Turkiem, znam Angielskiego a dodatek Polski. Ja znam czasy w urzedu imigracyjny w Polsce, nie rozmawiali po Angielsku. W programu fakt, pytali cos po angielsku jakiego pietra itd.. Urzednik powiedziala cos takiego: \"That is at.. czwartego pietra\". Nie oskarzam nikogo chociaz mile widziany nauczyc jezyka gdzie mieszkamy albo z kim robimy interes. W Niemcy i moze w Anglii, sa dzielnicy jak china town, caly Turkow, sklepy itd. W takim miejscowosci nawet ja bym mieszkal bez Angielski. bule bule bule :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inzynier powiedz szczerze jak myslisz, duzo ryzykuje zapraszajac Turka do Polski, znam go tylko 2tyg z wakacji.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
2 tygodnie...uu no to dosyc mało Ale w sumie raz sie zyje :D a TY nie mozesz do niego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
A TY niby czemu taka przeciwna co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vella duo
to już żaden fajny facet was nie chce ? Jakiś przystojny na poziomie ? Trzeba się łapać za jakiś turków, rumunów i innych pizdków ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
No wiesz ja bym bardziej powiedziala ze Polacy to pijacy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge do niego jechac ale sam nie chce, a nikt nie moze ze mna jechac.... trzeba upasc zeby sie spotykac z turkiem? a co to inny czlowiek od polakow czy jak? ktos tu chyba jest rasista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
hehe....no ja tez bym z checia pojechala ale nie moge ....Zamalo latek mam hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×