Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

tak sie zastanawiam nad tym zaproszeniem, a jak cos pojdzi nie tak.... jesli on jest taki jak wszyscy mowia i mnie oszuka i problemy bede miala?.. ehhhh, chce mu wierzyc ale czlowiek sie nasluch atych wszystkich dyrdymałów i potem sie boi:((( czy jesli mu naprawde zalezy to jest sposob zeby dostal wize do polski bez zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Hmmm wydaje mi sie ze zaproszeni musi byc :) A ile tygodni,miesiecy, temu sie poznaliscie ? I przez co macie kontakt ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
No to racja czasem zaluje ze wchodze na te forum ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Ale nie lubie takich oklepanych opini ze Turcy, Arabowie i inni to tylko oszukuja i nie szanuja swoich zon. Rownie dobrze mozna powiedziec ze wszscy Polacy pija i kradna. Jasne ze ich kultura znacznie sie rozni od naszej ale nie mozna wszystkich mierzyc jedna miara. Poza tym mialam kiedys do czynienia z jednym takim osobnikiem i powiem Wam tylko tyle ze byl to najporzadniejszy facet jakiego znalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
ooo ....opowiedz cos wiecej :D To byl Turek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam wszystkich czytam od kilku dni wasze wypowiedzi i chciałam się dołączyć do dyskusji. Podobnie jak Ty ymmm mam dylemat też poznałam Turka na wakacjach i utrzymuję z nim kontakt mailowy i telefoniczny. Postanowiłam go odwiedzić wyjeżdzam w październiku jeśli chcesz możemy jechać razem ( bo czytałam, że obawiasz się jechać sama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Dokladnie to byl Arab. Poza tym ich zachowanie zalezy tez w duzej mierze od regionu z ktorego pochodza i od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
NOm czyli prawda taka ze czym bardziej wierząca rodzina to w sumie tym gorzej...Chociaz moim zdaniem to zalezy od czlowieka a nie od kultury i religii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Oczywiscie ze zalezy to od czlowieka. Ale wiadomo jak duzy wplyw na kazdego czlowieka ma rodzina wychowanie. U nas jest troszke inaczej, bo jak czlowiek jest dorosly to i tak robi swoje bez wzgledu na opinie rodziny. Tam jednak rodzice maja duzy wplyw przez to ze sa darzeni ogromnym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Nom to niestety racja.... A ile TY bylas ze swoim ? A mam pytanie do wszystkich nie zna ktos stronki gdzie sa słowka i do nauki tureckiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
2 Lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
i CZEMU sie rostaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Musialam wyjechac. Wiec rozstanie wyszlo z mojej strony. Calkowicie od niego niezalezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Aaa a jak sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Pracowalam w kawiarni do ktorej on czasem przychodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
A to mieszkalas w Arabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie pomozcie!! co mam zrobic? jak juz wczesnij pisalam.. rozstalam sie z moim Turkiem, bo zadzwonila do mnie jego dziewczyna, ktora twierdzi,ze sa ze soba 2 lata.. spotkalam sie z Nia wszystko jej opowiedzialam co mnie laczy z Nim.. ona natomiast opowiedziala o sobie.. i o nim.. postanowilysmy odwiedzic Go w pracy.. byl na zewnatrz ze swoim szefem... laska wyjechala na niego krzyczala.. jak mogl jej to zrobic.. on patrzyl na mnie z zalem.. caly czas ja odganial \'Daj mi spokoj, idz z tad\'.. jego szef wzial mnie na bok.. mowil,ze ta laska nie chce go zostawic.. on nie moze sie od niej uwolnic, i ze Huseyin opowiadal mu o mnie.. ze mu zalezy na mnie i chce ze mna byc.. laska ryczala.. ja stalam i smialam sie z tej sytuacji, bo nie wiedzialam co zrobic.. zapytalam sie Go \'dlaczego mi to zrobiles\' nie odpowiedzial.. gadali po turecku wiec nic nie zrozumialam :(... poszlam nie chcialam tam dalej byc, laska za mna.. ryczala.. napisalam mu esa,ze jak bede sama zadzwonie... zadzwonilam powiedzialam,ze czekam na wyjasnienia.. spotkalismy sie.. chlopak byl zalamany .. prosil,zebym mu powiedziala,co ona mi powiedziala.. powiedzialam mu , on twierdzi ze ona jest nienormalna.. nie chce go puscic.. ma jej imie wytatuowane.. wczesniej mi powiedzial,ze to jego matki imie, ale chce Go usunac ( powiedzial tak, bo wiedzial,ze pomysle ze jest nienormalny..) .. przytulal przepraszal.. powiedzial, ze on z nia nie jest ..tylko ona tak mowi, bo nie wiedziala co powiedziec.. prosil o wybaczenia.. DROGIE PANIE POMOZCIE CO BYSCIE ZROBILY NA MOIM MIEJSCU?? Z tego co wywnioskowalam ona jest psychiczna i nie chce go zostawic.. CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Nie. Mieszkalam w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Mysle ze mieszkanie tam jest naprawde trudne. I jednak lepiej gdzies w Europie, gdzie teoretycznie prawo stoi po stronie kobiet. Tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
NO ale w NIemczech tak chybajest co? A zalujesz ze nie jestescie juz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Turk Kizi Tak naprawde to nie wiesz kto mowi prawde. To ze jego szef tak powiedzial, to nie znaczy ze tak jest. Przeciez kazdy facet bedzie kryl drugiego. Powinnas obserwowac swojego czy sie dalej z nia spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maadziarka a kiedy dokladnie ejdziesz? masz juz cos zaplanowane? do jakiej miejscowosci? napisz mi prosze cos wiecej a i jak moge zapytac to skad jestes? kurcze bo wiem ze jak nie sprobuje to bede zalowala:(( musze sie z nim spotkac... ja na wakacjach bylam 2tyg w turcji i wrocilam stamtad 3tyg temu od tamtej pory piszemy ze saba smsy, maile mns i raz rozmawialismy przez tel.... i ciagle tylko ze tesknimy itd... ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Tak, bo to byl najfajniejszy facet jakiego do tej pory poznalam. Nigdy mnie nie zawiodl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
uuu nie no to czemu ty go zostawialas?? a macie kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Nie mamy kontaktu bo tak mi bylo latwiej. Mialam taka sytuacje ze musialam wyjechac i nie moglismy byc razem, nie chce mi sie rozpisywac dlaczego, bo to nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
aaa : )...Ehmm...spox ....a ile macie lat tzn ile ty a ile on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
W kazdym badz razie moge Wam udzielic jednej rady. Aby byc z facetem z tamtych stron trzeba miec silna osobowosc. Odrazu zeby bylo jasne ze nie dacie sobie wejsc na glowe i stale powtarzanie kocham Cie nie sprawi ze sie calkiem rozkleicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Wtedy mialam 23 a on 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie .. powinnam Go obserwowac... ale on przewaznie byl ze mna,albo ze swoimi kolegami (zawsze jak do Niego dzwonilam, to slyszalam meskie glosy) i zawsze odbieral.. a jakby byl z Nia to by nie odebral.. i nie wiem co zrobic :( Fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ja troche mojego musze sprowadzac na ziemie bo u niego najlepsza odpowiedzia na kazde pytanie jest " seni seviyorum"........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×