Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Do nika 123 Jak masz ochote napisz do mnie na maila ania_501@wp.pl nie wypowiadam sie bo glupio pisze lolz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia pannica Alez to bylo zabawne ;-)) jedz do Turcji ;) taam sobie znajdziesz.. albo do Niemiec .. tak mi Cie zal ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
niunia pannica --> konkretnie dogrzało Ci chyba w główkę... Skoro umiesz wymyślać takie bzdury to pewno potrafisz tez czytać, wiec sczaj ze to forum jest dla osób, które są w związku z Turkiem, bądź odwrotnie, bądź miały z nimi jakikolwiek kontakt umożliwiający wypowiedzenie się na ich temat...Więc jak już pewno widzisz forum nosi nazwę : "on Turek ja Polka" a nie "BURDEL" więc wszyscy mówimy Ci PAPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awant... Moj opis jest dla ciebie. A dodatek, kiedys kilka lat temu w Rodosie bylo sad dla jednego ksiadza, on sprzedal jedna Grecja jedna Polka jako alfons, pytali dlaczego tak robisz, on powiedzial \"Potrzebowali pieniadze, ja -pomoglem-\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
..Salem ...Witam wszystkich :) Ale mnie długo nie bylo bo ,,sql'' i 7 lekcji znajomi itp ;D Ehhh.....Nie rozumiem czemu wiecej osób wchodzi na te forum negatywnie nastawionych do Turkow , niż pozytywnie :D... Zresztą sama nie wiem wiem jak to jest bo swojego znam narazie tylko z neta ...i jest cudowny.....lecz jak wchodze na te forum i czytam te wszystkie wypowiedzi negatywne ..to mam watpliwości ...:(((ale znam wiele osób co są z Turkami bardzo szczesliwe :D Tylko jeden przypadek to moja ciocia -przed slubem z Turkiem przyjezdzala caly czas do Nas a po slubie nie bylo jej z 5 lat ...Moi starsi twierdza , że to właśnie On jej nie pozwala ale ja hmm...wole nie mieć i tak złego zdania o nich bo wujek czesto dzwnoni a ciocia twierdzi , że ją tu nie ciągnie ale bardzo chce żebysmy My do niej przyjechali .Jak myślicie ? Mógłby jej zabronić ? Do ymmm : :D a Ty sie z nim widzialas czy to ,,tesh'' jest taka miłosc przez neta ??? Pz wszystkie laski ! :* :).... Aaa i nie wypisujecie juz o nich głupot ...:D ze to brudasy itp My swoje wiemy,to Nasze życie .... A jak wam coś nie pasuje to załóżcie własne forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eduniu ja poznalam swojego w realnym swiecie:)) a teraz jestesmy daleko od siebie wiec zostaje nam net... naszczescie sa jescze kamerki intenetowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
NOm a to Wy sie na wakacjach poznaliscie ?:DFajnie ! A to nie planujesz sie do nigo wybrac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista
Szansa ze sie uda z turkiem jest max.10 % Ale mozna sie tez oczywiscie czarowac a potem plakac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolz a masz 100% pewnosc ze Ci wyjdzie z Polakiem?? wezcie zalozcie sobie forum .. o tresi \'\'Nie lubie Turkow\'\' czy cus .. i niech kazdy taam sie wypowiada.. a nie tutaj .. Realista jestes zalooosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realist
zasolne to bedziecie dobiero wy, z czasem. Ale nawet i dobre ze na taka jak ciebie trafilo. Ty dostaniesz jeszcze nauczke. Czytaj ile tu kobiet mialo nieudanych pszykrych par z turkami. Ale mnie to smieszy, bo pozniej nabijam sie z "waszymi" turkami z was i sa czesto ciekawe historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Realista ... sorry ze sie taak wyraze .. huj Ci w dupe ! co robie z moim zyciem.. moze i masz racje.. moze i nie .. ale kto powiedzial,ze bede z Turkiem do konca zycia?? Hah jestem jeszcze mloda..i to nie moj pierwszy chlopak i ostatni.. ale wiem jedno napewno nie bede z Polakiem, bo to sa prostacy .. za duzo sie naogladalam za granica.. hah .. Safe brother .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Realista go on next, topic...Nie podnoś ciśnienia ludziom, bo normalnie brechtam się od godziny z tych głupot...Za to My skarbie może rozpoczniemy konwersacje na poziomie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok moj Silverku :):) Rozpoczniemy pozytywny temat o Turkach ;-)) Wiec jak to jest taam z Tb ??:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Prawda jest taka, że Turki są nieziemsko przystojni i nie dziwmy się, że większość osób na tym forum, które obraza naszych Turków to faceci...Może zmieńcie coś w sobie zamiast się wyżywać na innych i obrażać ludzi, których się nie zna, bo to raczej Wam nic nie da...Poszukajcie w sobie jakichś wad, bo gwarantuje Wam ze je macie a nie wytykajcie innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Sylwek! Ja staram sie zrozumiec Polakow.. po prostu przykro im jest widziec Polke z Turkiem.. i zastanawiaja sie co on ma w sobie cos takiego,czego ja nie mam... dlaczego potraficie tylko obrazac swoje rodaczki? od szmat, kurw? nie umiecie wyrazic swoich uczuc w inny sposob? popatrzcie najpierw na siebie, a potem oceniajcie innych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
hm..no niestety taka prawda! Żaden z Was jeszcze nie napisał : znam Turków, są spoko tylko każdy ma do nich pretensje że podobają im się Polki...ja teraz tylko czekam aż Moje kochanie wróci z wakacji ;D a jak tam z Twoim przystojniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj przystojniak wlasnie pracy siedzi.. ale juz niedlugo pewnie skonczy.. i sie zobaczymy .. nie widzialam Go 2 dni a sie stesknilam ;-)) Askim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze, ja pewnie predko na zywo mojego askim nie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy wasi Turcy są praktykującymi muzułmanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987 WENERA
a ty Kizia dla Turka - piszesz że naoglądałaś się za granicą jacy to Polacy są prostacy. Śmieszna jesteś, za granicę właśnie wyjeżdżają prostaki, tacy budowlańcy bez zębów a w kraju można znaleźć przystojnego kulturalnego katolika, no chyba że ty się obracasz w nizinach społecznych i patologii dlatego takiego na oczy nie widziałaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
koleżanko powyżej ŻAL dla Ciebie...Pytasz i sama sobie odpowiadasz...haha pewno juz jestes przyzwyczajona bo z tak inteligentna osoba kazdy chce gadac...o co Ci chodzi? Masz jakis uraz do Turków czy coś bo za duzo o sobie nie napisałas za to obraziłaś Moją przyjaciółke...nie rozumiesz sytuacji, Ania napisała ze Polacy nie są lepsi od Turków a nie ze kazdy to idiota czy cos w tym stylu...ja znam wilu porządnych i wielu idiotów którym tylko 1 w głowie i tak jest w kazdym narodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
jeżeli chodzi o mnie to tak są bardzo religijni, a z okazji że nie ma Ani to się wypowiem za nią i powiem Ci że jej chłopak też ;D A Twój ymm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 123
Wiecie co???:) jestem w szoku. Muzulmanie maja teraz swoj Ramadan, ktorego moje kochanie raczej nie przestrzega, tak jak ja postu czasem Ale my mieszkamy w Danii i Turcy maja tu spotkania w srodku ich swieta. Przychodza tam rodzinami i zadkao sie zdarza, ze ktos przychodzi z kims spoza Turcji, chyba ze sa malzenstwem. A juz nie do pomyslenia jest tam przyjsc z dziewczyna,Wiem o wielu restrykcjach na ten temat. Ale dzis moje kochanie poprosilo mnie zebym tam z nim poszla, w te sobote. Mimo, ze nie jestesmy malzenstwem. Wahalam sie, ale on stwierdzil, ze chce pokazac mnie calej jego spolecznosci, bez wzgledu na konsekwencje. Powiedzial, ze ma gdzies konwenanse, Chce zeby kazdy Turek tam wiedzial, ze o mnie kocha i mysli baaaardzo powaznie o nas. czyz to nie piekne????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
OMG nika 123 ! To takie słodkie :D Rzeczywiście jest kochaniutki...Takiego mieć to skarb :* No i powiedz, dlaczego reszta uważa, że są potworami, są 100 razy bardziej uczuciowi niż Polacy i reszta a nam tego potrzeba :D dużo szczęścia życzę :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcelor1
Prawda,Muzułmanie są bardzo rodzinni i uczuciowi-doświadczam tego na co dzień, choć mój chłopak nie jest Turkiem...teraz jest Ramadan-ciężki czas dla tych,którzy naprawdę poszczą cały dzień oraz ich dziewczyn-zero tzw "zbliżeń" jeśli nie jesteś jego żoną....ale to dotyczy tych,którzy w pełni przestrzegają Ramadanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Dokładnie. Najczęsciej słysze że są bardzooo głodni i juz nie mogą wytrzymać...ale powiem, że jednak z tych osób co ja znam to więcej jest tych którzy jednak tego przestrzegają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem muzułmanką. To mój pierwszy Ramadan. Postanowiłam zabrać głos widząc że poruszyliście sprawę postu. Post nie jest czymś trudnym, wystarczą chęci. O głodzie idzie zapomnieć, szczególnie że np w Poznaniu ok 20.00 można już jeść. Ale to zależy od miasta i dnia. Post stanowi też ćwiczenie ciała i ducha. Chodzi tu o umocnienie dyscypliny wewnętrznej i siły moralnej. Nikt nie kontroluje nas w tym czy faktycznie pościmy czy nie. Stanowi on lekcję najszczerszego bezinteresownego poświęcenia dla zyskania łaski Allaha, który jako jedyny wie, czy wierny zachowuje post, czy też nie. Czy choć raz poczuliście smak postu poszcząc od wschodu do zachodu słońca, czując smak głodu, czując życie biedaka, który rzadko chodzi syty? Wiecie jaka to radość po tylu godzinach poszczenia zasiąść za stołem:) . . Pod względem społecznym, zbliża do siebie poszczących wspólnie Muzułmanów, wytwarzając atmosferę jedności, braterstwa.Wszyscy ludzie są równi przed Allahem; post łączy każdego, bogatego czy biednego. próżnością i namiętnościami. Ja niedługo wybieram się do Turcji aby poczuć atmosferę tego wyjątkowego miesiąca będąc w muzułmańskim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×