Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

do wstyd moglabys do mnei napisac na maila albo gg? mam do Cb pytanie 700850 albo ania_501@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no to wydaje mi się, że macie szczęście, że mieszkacie w Anglii... Pomyślcie sobie jak jest w Polsce... Tragedia!... Niestety potrafią Ci wszyscy idealni porządni uczciwi i szlachetni katolicy przekreślić nieznajomego człowieka... Ale to własnie świadczy już tylko o nich samych a nie o tych, o których się wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
w Anglii mimo wszystko wydaje mi się jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Ja żyję w Polsce i się nie przejmuje zdaniem innych...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
slm :) Hey wszystkim...Ale jush dawno nie bylam tu bo mi komp nawala teraz jestem na laptopie i nie mam duzo czasu :P Przeczytalam te wszystkie wiadomosci i az mi sie chce ****** eh Najlepiej faktycznie nie reagujmy na te zlosliwe komentarze ... Pisalyscie wczesniej cos o tym ze wasi Turkowie maja jakies posty czy co ?! Co to jest i na czym polega te poszczenie Pozdrawiam wszystkie laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
SilveRek : A Twoi znajomi sie czepiaja albo cos maja do tego ze jestes z turkiem ,bo moi taa ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turcy, muzułmanie, mają teraz właśnie ramadan, poszczą, tzn,. nie jedza w dzień, mają tylko 2 posiłki, tzn. suhoor przed świtem i iftar po zachodzie słońca. jest o tym dużo informacji w internecie, zachęcam do poszperania ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd ale oczywiście mówiąc Turcy nie mam na myśli ich wszystkich. mój np traktuje ramadan bardziej jako \'alevi\', tlumaczy to jako myśl, ideę.. coś w tym stylu. i je w dzień.. pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
nom jasne że są przeciwko, ale im przemówiłam do rozsądku i już nie gadają głupot bo wiedzą że to nic nie daje...sami Mają wieksze problemy w swoich polskich związkach więc co mnie bd pouczać...;D "nie daj się, ludzie niech swoje myślą..." haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, ktorzy nie maja nic ciekawszego do roboty zawsze beda gadac.. niestety :( .. nie zaleznie z kim bys byla.. po prostu nie przejmuj sie tym co oni tam gadaja, to jest Twoje zycie i Ty decydujesz co chcesz z Nim zrobic.. TWoi prawdziwi przyjaciele zaakceptuja Cie taka jaka jestes i z kim jestes.. juz to zauwazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
niby wszytko ladnie pieknie ale czy to nie podejrzane ze kazda z nas ma dosyc podobna historie? hmmmm dziwne dziwne czyzbym zaczynala watpic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka pikka
po pierwsze nie kazda.. zaloze sie ze to nieliczny procent bo pewnie te szczesliwe nawet tu nie wchodza i nie czytaja waszych anty-glupot.. wasze laski z nimi uciekly od was chamów to wam zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
nie bardzo rozumiem twoja wypowiedz............ ja akurat jestem szczesliwa z moim turkiem, ale przez te glupoty tu wypisywane zaczyna sie zastanawiac czy kazdy turek ma akurat takie szczescie ze trafia na cudowna polke czy to jednak jakas taktyka...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka pikka
z calym szacunkiem zamiast nas przeczytałam was :) sorry :) a jesli tak rzekłby facet to sama wiesz .. sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka pikka
cd. proszę cie tylko nie zaczynaj wątpić, oni aby sieją zamęt, jeśli jest dobrze to niech tak będzie, kazdy z nich zapewne ma inna taktykę zdobycia ukochanej kobiety :) a jesli jest dobrze to nie ma co sie przejmowac innymi, jak juz powyżej zostało kilkaktornie wspomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
rozumiem, ale ja poznalam turka na wakacjach, teraz kontakt przez net mamy on chce zebym do niego przyjechala... tak strasznie on mnie kocha ze szok, ale czy przez 2 tyg mozna sie az tak zakochac? fakt on mi sie podoba i to bardzo, jestem zakochana ale 100%pewnosci ze to milosc na cale zycie nie mam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
poznalam w wielkiej brytani pol turka pol kurda...cale 2 miesaice tylko ze soba gadalismy,bez zadnyc hmilosnych akcji czy afer...traktowalismy siebie jka najlepszych przyjaciol...naprawde duzo rozmawialismy.. on nie ma zadnej wiary...jest ateista ..nie obchdozi swiat ani innyc htych ich tureckich ceremoi,keidy wrocialm do polski zaczelo mi go starsznie brakowac.....jesli mozna kogos pokochac przez same rozmowy i codzinie pacery to alsnie jestem an t odowodem....mamy ze soba kontat...wracam tam za rok ,jesli kontakt sie utrzyma...nie ebde sie zasnatwaic czy mnie uderzy czy nie,czy porwie mi dzieciaka czy nie...bede szczesliwa...wole byc szczesliwa krotko niz meczyc sie cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdfgh
\" lepiej później przez nią cierpieć, niż nie poczuć jej wcale ... \" święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
dokladnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się... czasem to parę chwil potrafi dać motywację na przeżycie kolejnych milion ... ( askim ;* )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no a to bylo tak smiesznie,ze codzinnie po pracy chodzilismy na spacery ...nic wiecej,,,jeszcze sie dziwilam,bo kazdy mnie uprzedzam tam i tu w polsc euwazaj a turkow i pakoli,no i zstarsznie sie dziwilam ,kiedy zauwazylam,ze on naprawde nic do mnie nie ma ...i ta kcale dwa miesiace nic kompletnie nic,nawte an drinku nie bylismy,po prsotu spacer na wieczor i gadki ....teraz jak wrocilam zrozumialam,jak bardzo mi jego osoby tutaj rbakuje...on chyba tez bo dzownimy d siebie co drugi dzien....mam nawet plan aby go zaprosic na swieta ...tylko nie wie co z rodzina .....chcialabym aby sie czul u mnie swobodnie,aby nie czul tych wszytskich cietych spojrzen...chcoiaz powiem szczerze ,z eon na turka w ogole nie wyglada,normlany chloak,nawt sniady nie jest....niektorzy polacy bruneci bardziej turkow przypominaja niz on sam hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista
@ooooooooooo: to nie jest przypadek ze sa podobne historie. Przypadek jest cos zatkiego, ale te historie to sie ma 95% na 100% Tak samo nie jest przypadek ze te polsko-tureckie pary sa czesto mlode(do 30 lat) Jest z reguly o sypianie. Turczynki nie maja sexu przed slubem(sa wyjotki).... A jak jusz jest odpowiedni wiek to turki jusz nie maja polek, tylko jednak turczynke... Czy to przypadek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jesli nawet masz racje i wiekszosc naszych zwiazkow z Turkami sie rozpadnie to przynajmniej bedziemy mialy co wspomninac i chocby dla tych wspomnien uwierz mi warto!!! a Ty co bedziesz wspominac? niech zgadne- pisanie na forum: nie robcie tego...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 123
realista Ja Cie balagam, zlituj sie. Przestan tak kaleczyc jezyk polski. Niedobrze mi sie robi od tych Twoich JUSZ i WYJONTKOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się.Mimo iz teraz cierpię i jest mi cholernie zle,pozostały wspomnienia.Przy nim czulam ze zyję,wczesniej myslalam ze moje malżeństwo jest udane,ale on pokazał i co tak naprawde sie liczy... Dlatego wolałąbym byc szczęsliwa parę miesięcy niz nie zanzac tego wogóle... Dziewczyny nie rezygnujcie bo zyje sie tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehehe pewnie ,ze jest pelno historii, sama mialam akcje typu aga jak ja lubie kiedy ty jestes pijana,bo wtedy jestes bardziej naturalna...a chodzilo tylko o lozko...nie dalam sie po tygodniu znajomosci zawozil mnie na wycieczki itp itd a potem tylko seks seks i jeszcze raz seks,ale nic z tego .... i tak sie ciesze ,ze mu nie uleglam bo jak sie potem okazalo nie mial tylu lat na ile wygladal,byl starszy 10 lat ode mnie zona dwoje dzieci w tym synek miesieczny ...niech mi nikt tu nie mowi ze do 30 roku zycia oni przygod szukaja....polak turek dwa bratanki kazdy jeden swinie moze ci podlozyc ;/ takze kochane zastanowic sie trzeba czy w ogole ejst sens ufania jakimkolwiek facetom :] ja anszczescie w ostatnim momencie sie opanwalam i wcale tego nei zaluje...potem zjawic sie on (ten o ktrym wczesniej pisalam) i jakos przyjaciele sie sprawdzaja ..... a o lozko wszytskim chodzi obojetnie czy mieszkasz w kraju czy za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dola, moje kochanie cos mi ostanio fochy rzuca... czuje sie zmanipulowana troche:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
co fujjjj? znowu sie cos komus nie podoaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
a ja mam doła bo to ja zaczynam fochami rzucać...w głowie mi tylko pomieszały te wszystkie wpisy tu... aż żałuje że tu zaglądnęłam nagle zaczęłam patrzeć na niego podejrzliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×