Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość GULAKAM
Pawdą jest że muzułmanin nie musi mieć tylko jednej kobiety, islam pozwala im mieć do czterech lecz to należy do ich wyboru. osoby te są uczciwe i sprawiedliwe i nie chcą krzywdzić swej ukochanej dlatego większość młodych decyduje się na ślub tylko z jedną , dlatego między innymi wybierają Polki,Rosjanki,Słowaczki .poświęcają się bez reszty i służą im aż do śmierci, znam kilku którzy twierdzą że żyją po to by służyć swej ukochanej i potrafią nawet dla niej zabić . tak niestety to całkiem szczera prawda i trzeba trochę uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GULAKAM
no tak facet POLAK się odzywa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc..........
Odzywa Sie Polka, ktora jest szczesliwa zonaTurka. Jak czytam Wasze wypowiedzi to wstyd mi za Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc..........
Juz same Wasze ataki na facetow z Polski sa zalosne. To wlasnie Wy dzielicie mezczyzn ze wzgledu na narodowosc. Czemu sie dziwic, ze facetow krew zalewa jak Was czytaja. ja mam 2 braci Polakow i sa to swietni faceci. Moj maz urodzil sie w Turcji i jakie ma to znaczenie - zadne. Nawet nie lubie pisac, ze jestem zona Turka, gdybym byla" zona Polaka" tez bym w ten sposob nie pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzy..
moja historia ze znajomoscia turka dopiero sie rozpoczyna..i nie wiem co myslec....napewno strasznie mi sie podoba..ale nie z wygladu tylko z tego co mówi ...jaki jest czuły..itp... ..ostatnio po raz pierwszy poruszył temat religi...zapytał mnie czy wierze w swojego boga....jestem wychowana w rodzinie katolickiej..ale nie jestem praktykująca... ..moja odpowiedz nie do konca była przemyslana bo palnełam głupio ze nie wierze w mojego boga......i tu teraz jest zastanawiające.....on strasznie podchwycił moje zwierzenie.....zapytał czy chce z nim pójsc do meczetu...zaczął opowiadac historie jak to pikenie kobieta wygląda w habibie..itp... ..przerazil mnie troche...a zarazem jescze bardziej zafascynował... jak myslicie...czy on juz podjał próby mojego nawrotu......znamy sie niedlugo...i chcemy byc razem...mamy oboje po 29 lat..czy wycofac sie w związku...narazie mustafa twierdzi ze nie chce wracac do turcji ..oboje mieszkamy teraz w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multilo
....wiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
dupa w kroki i uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
gość...... Chylę czoła - jesteś mądrą kobietą... Dziewczyny, które na tym forum pytają: być czy nie być z tym lub z tamtym, oszukuje czy mówi prawdę, jestem jedyną - a może jest nas więcej... Odpowiedzi na te pytania nie znajdziecie na necie... Szukajcie ich w sobie, pytajcie siebie i swojego serca, miejcie oczy i uszy otwarte - nie dlatego, że jest to Turek tylko dlatego, że jest to WASZE ŻYCIE i tylko Wy jesteście za to życie odpowiedzialne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
racja racja,swieta racja ale jak juz wchodzi na takie tematy...jak juz wie ,ze twoj stosunek do twojej wairy jest raczej obojetny ,to wielkie byc moze ,ze wlasnie bezie chcial ciebie przekabacic na swoja religie...ja tam sie boje takich rzeczy....wialabym gdzie pieprz rosnie,aczkolwiek i tam spotkac turka tez mozesz ;] hehehe oni sa wszedzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
A jak będzie chciał...? A jak nie będzie chciał...? To może najlepiej siedzieć w domu i bać się wszystkiego...? Życie to ryzyko - ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no wlasnie masz babo placa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poprostu powiedz mu ze niechcesz przechodzic na islam i zmieniac swojego dotychczasowego zachowania... ? zobaczysz jak zareaguje i potem bedziesz sie martwila co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc..........
dlaczego jestes z kims kto Cie nie akceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Zapytaj o to siebie - nie nas... Nikt Ci nie powie co masz zrobić, bo nikt nie weźmie na swoje barki Twojego losu... Ty znasz siebie, znasz Jego - sama musisz zdecydować co jest dla Was dobre a co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Właśnie - miłość to przede wszystkim szacunek i akceptacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevgilim.
mam problem.. pojechalam na wakacje do Turcji.. poznalam bardzo duzo fajnych mezczyzn.. z ktorych dwoch, poprostu sie we mnie zakochało.. utrzymuje nadal z nimi kontakt, ciagle mowia mi, ze mysla o mnie i nie moga o mnie zapomniec.. bardzo chcialabym tam wrocic, lecz nawet gdybym wrocila nie wiedzialabym kogo wybrac, to akurat najmniejszy problem... mam w Polsce chlopaka z ktorym jestem juz ponad 2 lata.. on bardzo mnie kocha a ja przez tą całą sytuacje z Turkami nie wiem co mam myślec.. jednym slowem - sytuacja typowo sercowa... moze mi ktos cos doradzi? pomoze co mam zrobic? bylabym bardzo wdzieczna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
nie zaawracaj im glowy dziewczyno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam,ze nikt nie bedzie Ci tatuj w stanie pomoc.. musisz sama zdecydowac czego chcesz .. a przede wszystkim co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Sevgilim wybacz, ale opadły mi ręce... Mnie osobiście takie posty przerażają i porażają... Może ja już jestem za stara, może za bardzo odpowiedzialna, może za dużo w życiu przeszłam... Wybacz, ale to co napisałaś jest oznaką niedojrzałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevgilim.
może faktycznie nie dojrzałam w tych sprawach i nie powinnm sie na ich temat wypowiadać.. no ale cóż, musze sama sie z tym uporać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ymmm a moze poprostu powiedz mu ze niechcesz przechodzic na islam i zmieniac swojego dotychczasowego zachowania... ? zobaczysz jak zareaguje i potem bedziesz sie martwila co dalej " Po prostu należy stwierdzić że Turas musi zrezygnować z islamu:P.A jakby fikał to zabrać znajomych do akcji aby go unieszkodliwili:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazzy hej, Ja jestem Turkiem i mieszkam w Polsce ponad 5 lat. Mi sie wydaje ze on o Tobie powaznie mysli. Bo wyglada ze zaczynal planowac zycie, on podzieli z Toba czym jest najwazniejszy dla niego i sprawdzi Twoja reakcje, czy razem sie uda. Polecam zebys poznala czym jest Islam, wtedy mozesz miec czysciej punktu widzenia. http://www.fundacjamevlana.pl/files/fundacja_po_korekcie_tereddutler.pdf Pytania i Odpowiedzi Dotyczące Islamu http://www.fundacjamevlana.pl/files/PRAWA_ISLAM.pdf Prawa i Wolności w Islamie Polecam zebys poczytala, ten 2. link bardzo mala ksiazka, wiec w 1 godziny mozesz konczyc nawet 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevgilim.
Do InzynierNocny : Dziekuje Ci bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevgilim.
Do InzynierNocny: mieszkasz w Polsce ponad 5 lat.. jak bylo z naszym jezykiem? uczyles sie juz wczesniej czy dopiero wtedy jak przyjechales do Polski? przepraszam, ze pytanie nie w temacie do forum ale bardzo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevgilim.
InzynierNocny: no ale musze Ci powiedzieć, ze doskonale ci idzie :) mi za to przydalyby sie lekcje tureckiego, bo mam wlasnie zamiar sie go nauczyc.. ucze sie juz angielskiego i francuskiego wiec 3 jezyk nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
NO wkońcu net mi dziala..!! :D:D:D:... Masz racja SilveRek : Ci najprawdziwsi przyjaciele zaakceptuja go ;P Nadrobilam zaleglosci na forum i ehmmm Jush sama nie wiem ...Bo zaczynam czytac dobra notke jestem na TAK a jak ktos opisuje negatywnie zaczynam myslec ze moze NIE !!!! Ludzie litosci!!! ;((( Pozdrawiam ....:) Ps; Teraz jestem ogolnie na tak bo poznalam Turczynke ktora mieszka w Polsce (Ma chlopaka Polaka )prawie od urodzenia ......Pytalam ją o te rózne rzeczy i bardzo dobrze sie wypoiwiadala o turaskach :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
A ja z Toba !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×