Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość youum
hehe, i oni staraja sie wejśc do Unii Europejskiej!!!Turcja do UE??? Wolne żarty, nie dopuścił bym tych dzikusów do Unii Sprzątania Szaletów Miejsckich a co dopiero do UE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka100
Do UE???? Ha, dobre sobie, jeszcze czego. To nie jest kultura tożsama z Europejską. mam nadzieje, ze nigdy do tego nie dojdzie. Osobiście nie mam nic szczególnego do Turków2 ale oni nigdy nie bedą wyznawali europejskich wartości. Blizej im do Wschodu niz do nas i niech tam sie zgłaszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni już sa w Europie!!! Tego się już nie da powstrzymać. Zobaczcie tylko w UK jest ich więcej niż myślicie. Na każdym rodu spotkacie to plemię. Na nich już nie ma ratunku. W samym Londynie jest problem spotkać anglika ale turka czy kurda - żaden. A to najgorsze elementy jakie tu widać. Nasze dziewczyny uwielbiają śniadą cerę potem tylko łzy jak wykorzysta i zostawi. Żeby na tym koniec - nie - nie zawsze. Czasem są gorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniel23
Ja i moj mąż pracujemy i mieszkamy w Danii , ostatnio poznalismy małżeństwo Ona dunka a on Turek !!Na pierwszym spotkaniu było naprawde fajnie , Kawka , ploteczki itp> na drugi dzień z samego rana przyszedł owy Turek do nas do domu w którym byłam tylko Ja! Zaprosiłam wiec go do środka ,zrobiłam mu kawe a on z grubej rury do mnie że Powinnam wiedziec po co on przyszedł bo my Polki bardzo lubimy sex!Pogoniłam go od rzu z mojego domu i na tym zakończyła sie nasza przyjazn z tym małzeństwem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniel23
Dodam tylko ze nigdy nie miałam do czynienia z Turkami, dlatego weszłam na te fotum i poczytałam sobie troche innych opini i naprawde jest mi przykro że Tucy (może nie wszyscy) maja takie zdanie o Polkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniel23
Ach te Turki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzyy
witam , nie było mnie na tym forum troszke..wiec ciesze sie ze jescze istnieje....mam apel prosbe....poszukuje polki..chociaz niekoniecznie..ktora chodzi w Londynie do meczetu...oczywiscie osoby która jest muslimem...mam nadzieje ze znajde taką osobe....wiem ze pewnie zaraz posypią siebyc moze opienie co ty glupia robisz ..ale to naprawde wazne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hectorio
ja też mam apel do polek które są w związkach z turkami moja firma robi casting na najgłupszą polkę a wśród nich aż się roi od takowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-84
a co jeśli mój chłopak(Turek) 1)Jest katolikiem 2)urodził sie w Anglii 3)czuje ze naprawde jesteśmy tacy sami tez mam mu nie wierzyć,tez mnie kłamie bo jest Turasem... Sama juz nie wiem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
zarzut jest jeden ale podstawowy: dla mnie możecie "kręcić" z turasami, bambusami czy innymi smoluchami tylko po jaki ch.. się tym chwalić !!!!! naprawdę nie ma czym.... kasia-84 nie ważne gdzie się urodził, żyd czy turek urodzony nawet na grenlandii żyje we własnej kulturowej komunie a jeszcze jakby cię wywiózł na ojczyste piachy to byś poczuła różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-84
eeeee tammmmmmmm!!!! Ja nie wierze że wszyscy są zli nie mozna wkładać wszystkich do jednego wora!!! Bo ludzie sa rózni i wszedzie jest tak samo. A Polacy to niby lepsi??? Traktuja dziewczyny czasem gorzej niż psy!!! Nie mówie co sie dzieje na obczyznie, szczególnie w Anglii.. Polacy sprzedają swoje własne dziewczyny i karza im stać na ulicy!! hellooooooo!!! I w to jestem w stanie uwierzyć i to w 100% Takze wszystko zalezy od człowieka.A zli faceci sa wszedzie! Ps.Moj chłopak nawet w Torcji nie był i raczej sie tam nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to nie moje tylko podszyw:-)))) a co do tematu religii to lepiej niech sie każdy swoją zajmie nie nam dane jest oceniać turek nie turek w Anglii czy gdziekolwiek jaka to różnica ktoś powiedział, że wszedzie jest pełno nie fajnych facetów i taka jest prawda facet to facet trzeba uważac a jak turek już PODWÓJNIE nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia
wiecie poznalam turka na dyskotece, byl mily zreszta jak kazdy. bylam z kolezanka ona rowniez poznala turka. obaj byli przystojni. rozmawialismy, co prawda oni chcieli sie tylko calowac ale juz mniejsza o to. po okolo 3 godzinach od rozpoczecia znajomosci zapytal 'to jak idziemy do mnie czy do ciebie?' oczywiscie moja odpowiedz brzmiala nie. tydzien po, spotkalam sie z turkiem mojej kolezanki u niej w mieszkaniu. byl jeszcze jakis kolega. bozeee co oni robili... a najlepsza wymowka to 'zdejme koszulke i spodnie bo mi goraco'. turek kolezanki nazywal sie musab, ja w tym czasie poznalam jego kolege-emira. jaki to byl slodziak, mowil ze chce na mnie patrzec, uczylam go polskiego po chwili zabral sie do calowania mnie po szyi, uszach o blleee, mowil ze slicznie pachne i takie tam. nagle slysze placz i krzyk. dowiaduje sie ze turek kolezanki czyli musab ma w turcji wybrana zone z ktora ma sie ozenic za 2 lata jak tylko tam wroci! musze powiedziec ze on mial 22 lata a ona 15... narzeczona musabowi wybral ojciec. mowil ze ja kocha, ale tez ze kocha kolezanke, aa i ze wroci do niej za 5 misiecy ( szedl do wojska na ten okres czasu). potem role sie jakos odwrocily ewelina calowala sie z emirem a ja siedzialam z musabem. od razu mu powiedzialam ze nie bede sie z nim calowala i ze nie ma na co liczyc. na poczatku nie odpuszczal, potem jakos go 'zbylam'. nastepnego wieczora tez sie widzielismy. musab przystawial sie do mnie,lecz odzucilam jego adoracje. w tym samym czasie ewelina byla z emirem. musab wrocil do siebie o 1 am. ja wyszlam z moimi polskimi kolegami na przechadzke po miescie. gdy wrocilam okazalo sie ze ewelina uprawiala seks z emirem mowil jej 'nigdy tego nie zapomnisz, bedzie wspaniale, polacy nie potrafia tego robic' no i biedaczka zgodzila sie. niestety nie bylo tak kolorowo, twierdzila ze jej wczesniejsi polscy partnerzy bylo duzo lepsi. gdy odchodzil zapomniaj o komorce, zrobilysmy w niej totalnego szpera. do kazdej dziewczyny pisal to samo 'i need u, i want kiss u' itp. nie moglysmy byc bez serca wiec do jedej napisalysmy smsa zeby na niego uwazala, ale chyba nas nie posluchala... aaaa i co sie jeszcze okazalo mial wyjechac za 4 dni. ewelina byla zrozpaczona, chyba liczyla na jakis zwiazek. no ale nic, spotkali sie raz jeszcze, bylo to samo. znowu uprawiali seks. dopiero po fakcie dokonanym uswiadomil jej ze wyjezdza do turcji. teraz musab mnie przesladuje: dzwoni, pisze, chyba dlatego ze dalam mu kosza. powiedzial ze chce mnie zobaczyc na"make love" jak to on okresla. tylko ze ja go lubie jako kolege. naprawde mily z niego chlopak do rozmowy. no i madry. uczy sie. dzis ewelina zadzwonila do emira zeby do niej przyszedl sie pozegnac. powiedzial jej ze jest zajety bo pije z kolegami i nie ma czasu... dzien przed plakal jeszcze ze ona jest w ciazy i pytal dlaczego sie depiluje, coz za nieogarniety narod. tak zakonczyla sie ich znajomosc, a co wyniknie z mojej i musaba? ojj chyba nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z turcji
Turcy wstretem do anala????????????????? hahahahaha to juz sie dawno tak nie usmialam. mieszkam w turcji juz tyle lat i moge Ci powiedziec ze jesli jest cos czym sie brzydza to na pewno nie jest anal. bo ich turczynki zeby zachowac dziewicza blone daja im od tylu na prawo i lewo a potem do meza mowia ze sa dziewicami no i techicznie sa,a wazelina to sie sprzedaje w takich ilosciach ze najlepiej sie oplaca zostac jej producentem w turcji. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z turcji
Kblenz a Ty zes skad wytrzasnal taka informacje? Bo ja katoliczka jestem i na Uniwersytecie ucze i w szkole prywatnej, nikt sie nigdy Ciebie na wstepie o religie nie pyta, nie psiz takich informacji jak nie wiesz doladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Tym forum
To forum to dowod na to ze polscy to prymitywy i bezmozgi !!!! Chwailcie sie europejskoscia i kultura hahahaha tylko jaka kultura i co to znaczy zyc po europejsku - jednym slowem WSTYD !!! Osuspu Cocugu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
prawdziwy wstyd to zadać sie z turasami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b4 u
z paki paki, czy tez innymi pochodzenia muzumanskiego...ich geny sa silne,niewazne gdzie mieszkaja i czy sa nowoczesni...zawsze kobieta bedzie ponizana...wspolczuje tym kobietom ktore sa w takich zwiazkach...predzej czy pozniej ci \"kochani panowie\" pokaza rogi...:))) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhoooooooo
i know who you are...diger türk arkadaslar bu gerizekalıya sakın sanmayın biz polonyada bu salagı tanıyoruz bendeniz tarafından acı bir sekilde yaralandı...ona göre... nie wiem co to znaczy po turecku, moze ktos mi pomoc z tlumaczeniem? domyslam sie ze to jakies przeklenstwa w moim kierunku... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
puscils sie to i masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie jestem rasistka ......... ale sorry dziewczyno czy slyszalas jak w turcji traktuje sie kibiety ???? jak przedmiot !!!!!! jak widze ,,polki ,, z turasami to az mnie skreca i ma mi sie na wymioty .... sorry jak kozgos urazilam .... ale mieszkam od 15 lat w uk i rozne rzeczy sie dzieja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
uk to gowno,tam kazdy zatrace siebie samego...wsyztskim w glowach sie przewraca niezalenie skad sie pochodzi...ja natomiast widze polakow ppo 5 latach malzenstwa i az sie rzygac chce na tych potworow !!!! turek nie turek facet to jedno bangno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniya
Jej straszne sie to forum zrobilo.. Czemu Polacy taak wszystkich generalizuja?? Nie mozna powiedziec, ze kazdy Turek jest taki sam .. I can bet that polowa z Was nie zna rzadnego turka tylko powtarzaja to co inni mowia!! Nie kazdy Turek bije swoja zone .. A Polacy tego nie robia?? Dlaczego polacy potrafia oceniac inne narodowosc i tylko je krytykowac? Dlaczego nie zaczniemy sami od siebie? Myslimy,ze my jestesmy najlepsi i najwspanialsi . Ciekawe jakby sie Nam , Polakom czytalo takie forum gdzie mowia tylko same zle rzeczy o Polakach, w sumie nie trzeba daleko siegac! LoL e.g angielska prasa.. non stop o polakach pisza !! ZAL PO PROSTU ZAL POLACY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia81
Daniya A to "i can bet that...." to dla zrobienia większego wrażenia swoją przenikliwą wypowiedzią, czy zapomniałaś polskich słów? A może wtrącanie angielskich wyrażeń w polskie zdania jest teraz modne??? No właśnie, zacznijmy od siebie... Tutaj się z Tobą zgadzam. Poza tym wypowiedzi generalizujące wszystkich Turków stanowią mniejszą część opublikowanych tutaj opinii jeśli nie zauważyłaś. Nie musisz przesadnie emocjonalnie reagować na każdą zaczepna wypowiedź. Żebyś Ty wiedziała co wielu ( wielu napisałam, a nie wszyscy) Turków we własnym towarzystwie opowiada o niektórych Polkach, to byś padła. Tego się cytować nie da. Polecam bardziej krytyczne spojrzenie na tych panów dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniya
Lubie wstawiac angielskie slowa ;-) po za tym jestem pol polka ;-) LoL .. ja wiem co oni mowia o Polkach i Polakach .. akurat mam szczerych znajomych i mowia co sie mowi w okolo ;/ Polki latwe .. Polacy zlodzieje i alkoholicy .. dlatego tutaj ich troche bronie bo nie chce,aby kazdy generalizowal turkow .. tak samo powtarzam to ludzia ktorzy o POlakach sie zle wypowiadaja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge juz czytac
tego tekstu, ktory sie tak czesto pojawia w odpowiedzi na atak na Turkow, czyli "a co, a Polacy to nie bija swoich zon?". Ja rozumiem ze niektorzy chca byc za wszelka cene tolerancyjni, chocby sie naprawde nie nalezalo, ale ta pogon za byciem tolerancyjnym to juz niektorym chyba odebrala zdolnosc logicznego myslenia. Naprawde kurwa nie widzicie zadnej roznicy? Ja nie mam nic do Turkow, nacja jak nacja, troche inna od tego co my znamy bo wywodzi sie z innej kultury i w dodatku wiekszosci z innego wyznania, ale roznica jest taka ze w Polsce nie ma spolecznego przyzwolenia na bicie zony czy kogokolwiek, i takie zachowania o ile sa zglaszane i wykryte to sa karane. W Turcji bicie zony jest akceptowane spoleczne szczegolnie w kregach muzulmanskich i nikt mezowi tego prawa nie chce odbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniya
Taaak ,kazdy turek pierze swoja zona .. . kazdy xd to jest bez wyjatkow ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniya
Po za tym co sie tak zoladkujecie?? Wasze wypowiedzi gowno tutaj dadza,jezeli bedziemy chcialby byc z nimi to i taak bedziemy i nie wazne co bedzie sobie pisac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge juz czytac
no i wlasnie o to mi chodzilo...Jasne ze nie kazdy turek pierze zone, ale jak ja bedzie chcial sprac albo nawet zabic to mu w Turcji to wolno zrobic pod pewnymi warunkami. A Polak pojdzie za to siedziec. I taka roznica. I ja sie nie zoladkuje. Sama jestem z Turkiem, tylko mnie wkurza ignorancja pewnych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniya
Tylko tutaj jeszcze zalezy gdzie bedziesz z tym turkiem mieszkac, bo jak np w UK to nie pojdzie mu to tak na sucho jak w turcji lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×