Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Nie uważam się za neofitkę, * bo po pierwsze powszechnie uważa się że pojęciem tym okresla się osobę, która niedawno przyjęła chrześcijaństwo a ja do takich nie należe, * po drugie jesli rozpatrywać pełne znaczenie tego słowa, to oznacza ono właśnie z gr. neóphytos - na nowo zasadzony, łac. neophytus - nowo nawrócony - a ja od dłuzszego juz czasu kocham Islam i jestem muzułmanką, * po trzecie jeśli uważasz że głoszę tu nowe dla mnie ideologie, lub poglądy to się mylisz bo Islam i jego zasady istnieją od wielu wieków i ja mogłam już wiele miesięcy temu je zaakceprować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychoo
ah ci fanatycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Krycho Faktycznie to forum pełne fanatyków którzy ślepo wierzę w przyjęte przez siebie poglądy społeczne na temat obcokrajowców, Turków, Muzułmanów. Fanatyzm charakteryzuje się bowiem skrajną nietolerancją wobec przedstawicieli innych ideologii, religii, poglądów społecznych grup społecznych. Na tym forum często pojawiają sie osoby które gotowe atakować są bez wysłuchania i zrozumienia drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze lepiej skonczyc ten temat bo kazdy ma swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naggi
Polki sa glupie i naiwne. Turki maja ubaw z wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octron
Polki sa glupie i naiwne. Turki maja ubaw z wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octron
Polki sa glupie i naiwne. Turki maja ubaw z wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octron
Polki sa glupie i naiwne. Turki maja ubaw z wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octron
ale co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo cieszę się...
Nie trzeba byc obiezyswiatem, zeby wiedziec, ze Turek to brudas i smierdziel (i to nie jest brak tolerancji, lecz prawda), wiec do kogo macie pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zauważyłam, żeby mój narzeczony był jakim brudasem i smierdzielem, więc wypraszam sobie.... Ciekawe co powiecie o Polakach, których czsto widuję w Danii, jak stoją pod sklepami pijąc najgorsze piwsko, bluzgając w niebogłosy, wycigają kiepy ze smietnika, a śmierdzi od nich jak na dworcu centralnym w Warszawie. Ma się rozumieć, że Polacy wypowiadający się tutaj reprezentują ten sam poziom higieny, czy tak? Bo intelektualny to na sto procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcy dbają o higienę wiem bo z nimi mieszkam nie chce porównywac no ale Polacy śa nie lepsi ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
Fakt jest ze WY Polskie damy macie za granica cudowno opinie. O Tym kazdy wie. Ja mieszkam od 23 lat w niemczech i znam bardzo duzo turkow(i arabow). Nawet oni uwazaja ze jestescie latwe. Ale macie u nich duzy plus... Oni hwala ze maja z wami super sex... Czasami jest wstyd byc polakiem (za granica) aha, niejestem zasdrosny bo jestem 4 lata po slubie Czyli tro nie argument Ale jusz nie jednej minolo to piekne zdanie o turkach.Tak samo wam to minie o "waszych turkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCTRON To Tobie powinno być wstyd, analfabeto jeden!!! Jak Ty reprezentujesz nasz kraj? Gdzie szacunek do języka polskiego? Robisz takie błędy, że oczy bolą i serce ściska. POlaku wielki, najpier naucz się jzyka ojczystego, a potem pouczaj innych. A co do opinii o niektórych Polkach, to masz rację. Zawsze znajdą się dziewczynki kompletnie się nie szanujące, ale wiem ze mnie ani wielu forumowiczek to nie dotyczy. Więc proszę nie wrzucać mnie do jednego wora ze wszelkimi blacharami. Jeszcze jedno na temat opinii o Polkach za granicą. Zauważyłam, ż najgorszą opinię to my mamy u Polaków. Wy nam, w większości porządnym dziewczynom, ją wyrabiacie. Nie wiem czemu??? Zazdrość? Zemsta? Leczenie kompleksów? Radzę wam się zastanowić dlaczego często Polki uciekają od swoich rodakow. Bo większość potrafi oceniać wszystkich innych ale nie siebie. I dosyć mam już tej waszej hipokryzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
@Nika123 Sorry, ale mieszkam cale zycie za granica. Ciekawe ile wasze polsko-tureckie dziecko bedzie umjalo po polsku!!! Pewnie nawet religia nie zostanie...to jest wstyd!!! Facety z polski robja wstyd? Moze i tak. Ale kobiety, to jusz ...... Hyba za krotko jestes za granica.. Ale w jednym mozna turkow hwalic. Kobiety nie maja europejskich facetow. Maja tureckich. A wy??? Ale ok, jako materac jestesie dla nich ok. A slub bedzie z turczynka. To nic nowego. Ale mozna sobie dalej wmawiac i liczyc na wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
@Nika123 Sorry, ale mieszkam cale zycie za granica. Ciekawe ile wasze polsko-tureckie dziecko bedzie umjalo po polsku!!! Pewnie nawet religia nie zostanie...to jest wstyd!!! Facety z polski robja wstyd? Moze i tak. Ale kobiety, to jusz ...... Hyba za krotko jestes za granica.. Ale w jednym mozna turkow hwalic. Kobiety nie maja europejskich facetow. Maja tureckich. A wy??? Ale ok, jako materac jestesie dla nich ok. A slub bedzie z turczynka. To nic nowego. Ale mozna sobie dalej wmawiac i liczyc na wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Octron No własnie muszę Ci uświadomić, że jesteśmy po oficjalnych zaręczynach i mamy juz wyznaczony termin subu. Więc ślub z jakąkolwiek Turczynką odpada. Zresztą on sam nigdy nie chciał się ożenić ze swoja rodaczką. Co do religii dziecka to już dawno ustaliliśmy. Mieszkamy w Europie, która jest w wiekszości chrześcijanska i chrześcijaninem (protestantem) bedzie nasze dziecko. A co do ortografii to wciskasz mi chyba ciemnotę, bo mój drogi poprawnie budujesz zdania, składnia jest ok, ale ortografia.... Koszmar. Czyli nie znasz podstawowych zasad ortograficznych przy jednocześnie dobrej znajomości budowy zdania? Dziwne... Zresztą znam wielu Polaków, którzy mieszkaja całe zycie na emigracji, a jednak nie piszą \"jusz\", \"hcecie\" itp. Bo szanują swój język i pielęgnują go w imię szacunku dla kraju. Natomiast Ty niszczysz język, ale za to bardzo martwisz się o cnoty i czystość moralną i rasową swoich rodaczek i ich dzieci. Ładnie. Brawo!!!:) Już lepiej si pomartw o swoje dzieci, bo jak Ty ich zaczniesz uczyc polskiego to i ze składni obawiam sie nie za wiele zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycja66
Gdy czytam wypowiedzi zamieszczone na tym forum, to padam ze śmiechu. Mam 43 lata, męża, córkę i znajomych Turków. Nasza znajomośc nie polega jednak na wąchaniu ich stóp i zaglądaniu im do kibelka w czasie gdy załatwiają swoje podstawowe potrzeby fizjologiczne. Oto trzy generalne definicje, które oparte zostały na sformułowanych wypowiedziach: Turcy do brudasy,notorycznie zdradząjacy i bijący swoje żony. Koszmar. Większośc osób, które wypowiadają się na tym forum zapewne jest w wieku mojej córki , dlatego też , szok jest tym większy. Gdzie tolerancja , której domagacie się od starszych i przedstawicieli innych narodowości, gdzie szacunek do drugiego człowieka i jego światopoglądu, skąd te wypowiedzi nacechowane uprzedzeniami? Oczywiście wszyscy Polacy to wypucowani , pachnący pijacy i złodzieje, Polki są łatwe i głupie, a katolicyzm jest jedyną słuszną drogą . W naszym kraju nie ma miejsca dla innych narodowości i religii, więc w niedługim czasie zostaną tu tylko panie w moherowych beretach. Dlaczego więc szukacie lepszego życia poza granicami kraju? Od całego świata domagacie się szacunku i pełnej aprobaty dla swoich zwyczajów i poglądów, przy czym swoim zachowaniem na takie traktowanie nie zasługujecie. Nie ma generalnych zasad wynikających z narodowości. Są Polki łatwe i głupie, są porządni Polacy, tak jest w każdej nacji. To , kogo wybieramy sobie w życiu, jest naszą indywidualną sprawą. Wartościowa kobieta trafi na wartościowego mężczyznę, wartościowy mężczyzna spotka taką właśnie kobietę . Dziewczyna łatwa zawsze taka będzie, wykorzysta to każdy mężczyzna - Turek czy Polak - i w sumie nie będzie miało to dla niego żadnego znaczenia. Turek czy Polak , zaliczający panienki przy każdej okazji , też jest guzik warty. Turek , Polak , Rosjanin czy Niemiec- jakie to ma znaczenie gdy jest uczciwym i porządnym człowiekiem? Ważne jest aby właśnie taki był niezależnie od narodowści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
@Nika123 Fajnie ze sie tak martfisz o mnie. Tak jak jusz pisalem mieszkam od 23 lat w niemczech, pracuje tam, mal dowud niemicki(i polski). Czyli nie na emigraci... Mialem 2 latka jak wyjechalem. Po polsku rozmawiam"normalnie Ty mnie zle rozumiesz. Ja nie mam zamiaru nikogo atakowc(pewnie znowu zle napisalem ;-) ) Jest mi tylko szkoda polskich kobiet i dziewczyn. Niemkie sie jusz powoli nauczyli. Naprawde wiem duzo na temat polek, niemek z turkami/arabami Pracuje od lat z turkami. I oczywiscie rozmawiam z nimi. I w tylu latach to rozmawialem nie raz z nie jednym. To nie jest to zloto co swieci. Jak masz ochote to mozemy sobie pisac albo porozmawiac nawet. Poznala bys moje doswiadczenie i moze zrozumiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Octron Może i masz w zasięgu swojego wzroku same złe przykłady i nie potrafisz miec innego zdania. Natomiast ja oprócz tych złych, znam jeszcze dobre. Znam kilka Polek, które od wielu lat są żonami Turków i w wiekszości ich problemy nie wykraczaja poza te, które maja wszystkie małżeństwa świata. Są traktowane po partnersku, mężowie dbaja o rodziny, nie ograniczają ich w żaden sposób. Dziewczyny rozwijają sie zawodowo i są zadowolone ze swoich małżeństw. Może na ich korzysc działa to, ze zyją w Danii, społeczeństwie które jest inne niż Turcja. I ja wierzę, że ja też będę szczęśliwa, bo cholera bardzo go kocham tak samo jak on mnie. I widzę to na każdym kroku. Ten facet to przede wszystkim mój przyjaciel, oparcie o jakim zawsze marzyłam. Nikt nie da mi gwarancji na to, co stanie się za lat 10, 15, 20. Ale czy z kimkolwiek możesz być pewien czegoś raz na zawsze? Nie. Wiem tylko, że jezeli zmieniłby się, zaczął mnie źle traktowac, zostawie go bez wahania. Zazwyczaj facet traktuje kobietę tak, jak ona mu na to pozwoli. Dziewczyny nie szanujące sie, nie będą miały szacunku od swojego faceta. Blachary lecące na zawartość portfela i czułe słówka, a nie myślące, będą płakały. Ja mówie tylko o tym, ze zycie nie jest czarno białe i nie wolno wrzucac wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Octron Może i masz w zasięgu swojego wzroku same złe przykłady i nie potrafisz miec innego zdania. Natomiast ja oprócz tych złych, znam jeszcze dobre. Znam kilka Polek, które od wielu lat są żonami Turków i w wiekszości ich problemy nie wykraczaja poza te, które maja wszystkie małżeństwa świata. Są traktowane po partnersku, mężowie dbaja o rodziny, nie ograniczają ich w żaden sposób. Dziewczyny rozwijają sie zawodowo i są zadowolone ze swoich małżeństw. Może na ich korzysc działa to, ze zyją w Danii, społeczeństwie które jest inne niż Turcja. I ja wierzę, że ja też będę szczęśliwa, bo cholera bardzo go kocham tak samo jak on mnie. I widzę to na każdym kroku. Ten facet to przede wszystkim mój przyjaciel, oparcie o jakim zawsze marzyłam. Nikt nie da mi gwarancji na to, co stanie się za lat 10, 15, 20. Ale czy z kimkolwiek możesz być pewien czegoś raz na zawsze? Nie. Wiem tylko, że jezeli zmieniłby się, zaczął mnie źle traktowac, zostawie go bez wahania. Zazwyczaj facet traktuje kobietę tak, jak ona mu na to pozwoli. Dziewczyny nie szanujące sie, nie będą miały szacunku od swojego faceta. Blachary lecące na zawartość portfela i czułe słówka, a nie myślące, będą płakały. Ja mówie tylko o tym, ze zycie nie jest czarno białe i nie wolno wrzucac wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom dokładnie wazne jest ze sie kocha a nie jakiej jest narodowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
To skoro jest wazna milosc, to czmu nikt nie odpüowie mi na moje pytanie??? CZEMU KOBIETY Z TURCJI/ARABI NIE ZAKOCHUJA SIE W EUROPEJSKICH FACETACH??? ZAWSZE ODWROTNIE !!!! Dziwne czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaqk to sie nie zakochuja? wiele muzułmanek ma mężów Europejczyków. Ale w większości te dziewczyny są bardzo przywiązane do swojej religii i mąż nie muzulmanin dla nich to grzech. Poza tym naciski rodziny. Kobieta duzo rzadziej potrafi przeciwstawić się konwenansom. Facetowi zazwyczaj łatwiej to przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
nawet na tej reklamie obok(muslima.com) widac wiele muzumanow co zyja w polsce, ale szukaja celowo muzunake. Do zabawy polki sa ok, na wjecej to jusz raczej nie.. ah sorry, no moze tak, jesli trzeba swistek na legalny pobyt,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sa przywiazane do swojej religi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×