Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość akronimo
zauwazyliscie ze on wszystkim zarzuca frustracje podczas gdy ja nie widzialem w zyciu bardziej sfrustrowanej osoby niz on :) i bardziej zakompleksionej on sie tak dowartosciowuje pozwolcie mu :) zwykly szmaciarz z ciebie nie facet ani Polak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia wertypa
przepraszam za mojego syncia zamiast go urodzic poprostu go wysralam dlatego jest taki nieudany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatus wertypa
ale ja cie ruchalem w gebe myslalem ze nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurator wertypa
przepraszam wszystkich w jego imieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
hahahahahahahaha uuuuuuuuuuuuuuuuu lysol sie znowu zdenerwowal hahahahahahahahaha :) :) :) :) :) ej bo ci serce pojdzie nie stresuj sie slodziaczku :D :D :D swoja droga ladnie ci tu ktos napisal hahahahahahahaha umarlam ze smiechu widac ze masz tu samych fanow hahahahahah co do gg oj bedziesz smutny lecz nie posiadam a mieszkam baaardzo daleko nie w Polsce dzieki bogu nie musze znosic takcih frajerow na codzien :D ale jasne szukaj mnie powodzenia polmozgu :):):):):):):)hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
oj tak widac ze mu nerwy puszczaja nawet zaczyna straszyc po czym sam wczesniej pisal jak ciezko kogos namierzyc aaaaaaaaaaaaaaaaaaa helpppppppppppppppppppppp dawno takiego nieudanego ciaparajdka nie widzialem :) kokololo brawo poszlo mu w piety :) jeszcze jedna rzecz zauwazlyliscie ze on nigdy nie reaguje na argumenty ? bo ich nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
do akronimo- a dziekuje :) no tak widac ze chlopak ma stresa :) ide bo wychodze niedlugo do kina :) pozdrawiam akronimo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
w takim razie milego wieczoru :) tez spadam pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
No ale miałam ubaw po pracy. Normalnie to forum odstresowuje odkąd pojawił sie tutaj wiercitrepek :D Nie ma to jak wejść i poczytać wypociny flustrata. Może złozymy te jego posty w jedną całość i powstanie z tego książka "Mein Kampf 2" autor wiercitrepek :D Ktoś go chyba zabardzo ceni. Nie wiemy czy wiercitrepek może iść na studia, on napisał, że zdał maturę za drugim podejściem, bo oblał język polski (a to polaczek i nacjonalista, polski na maturze oblać, hehehehe :D ). Teraz jest niestety system punktowy, a jak ktoś uczył się na miernych to jak wyobrażacie sobie, że go na studia przyjmą? Ale mam dla niego wyjście. Na fizyce zawsze jest więcej miejsc niż chętnych zatem niech tam pójdzie, może dla statystyki go przyjmą, to choć przez 1 semsestr zobaczy jak wyglądają studia, no bo potem oczywiście wiercitypek obleja kolokwia poprawkowe, niedopuszczą go do egzaminów i postudiował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
babki z klasa jestescie wykonczylyscie orzeszka z drugiej strony to wstyd ze przegrales ale w potyczkach slownych nie masz szans z babkami wertyp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
hahahahaha oj znowu sie chlopiec zdenerwowal wyobraz sobie ze jestes w bledzie i to wielkim jak zawsze :D wiesz ja ci tak naprawde zle nie zycze przeciwnie bo widze jak bardzo jestes nieszczesliwym czlowiekiem :) i wiesz co zycze ci zebys byl choc w 1/10 tak szczesliwy jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
wiem wiem dla ciebie kazdy czlowiek jest taki sam oceniasz wszystkich grupowo :D twoj mozg inaczej nie potrafi :D jak zwykle nie zareagowales na moje zarzuty bo nie rozumiesz nic z tego co do ciebie pisze ja czy ktokolwiek inny myslalam ze dluzej sie pobawimy ale mi sie znudziles :( pisanie z toba juz nie jest tak fajne jak na poczatku wieje nuda trzeba czytac ciagle to samo nuda panie nuda :) aaa... to bylo ziewniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
wiesz na szczescie nie potrzebuje oceny twojej czy kogokolwiek innego zle zaczales znajomosc ze mna wiec jak mnie o cos prosisz dziala to odwrotnie :) na szczescie nie musze udowadniac tobie czy tak w ogole jakie mialam w zyciu szczescie i jak mi z tym dobrze :) na tym forum pisalam bardzo rzadko bo wole isc na spacer czy do kina zamiast sleczec w necie o tym forum powiedziala mi kolezanka z pracy tez polka tak tu trafilam bardzo mnie zszokowalo co tu dziewczyny pisza bo moje zycie wyglada zupelnie inaczej :) mialam nadzieje tu popisac z innymi i opisac swoje doswiadczenia ktore sa bardzo dobre skutecznie mnie do tego zniecheciles i zanudziles wiecej tu nie przyjde to strata czasu a i klotnie z toba jakos mnie znuzyly mozesz sie cieszyc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ cyrk się tu zrobił.... to już nawet nie jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
wiercitrepku, napisz coś zabawnego, bo wczoraj się pośmiałam, dzisiaj nic ani zabawnego, ani ciekawego, ani twórczego nie napisałeś :( (tego ostatniego się oczywiście po tobie nie spodziewałam). Niemniej jest to temat (czytaj wyżej) i raczej kobiety się tu powinny wypowiadać na temat tego jak żyje im się z Turkiem a tymczasem fprum przerodziło sie w terapię grupową gdzie jest 1000 terapeutów na których wiercitrepek w różny (często obraźliwy sposób) próbuje wyładować swoje flustracje, jakie to życie jest dla niego niedobre, a winę za to ponoszą obcokrajowcy (pewnie jakby ich w Polsce nie było zdałbyś ten polski na maturze za pierwszym podejściem, ale byli i się nie udało :D ). Wiercitrepek, zastanów się nad sobą i najlepiej idź sobie stąd, bo mnie też te same twoje teksty zaczynają już nudzić. ave Ps. Jak do tej pory nie zastanowiłeś się dlaczego ode mnie jest dla ciebie takie pożegnanie zawsze? Oj błąd, błąd. No cóż, n ie spodziewałam się, ze kiedykolwiek wpadniesz na to żeby się dowiedzieć co to znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
wertrepciu, wiesz co, jakoś źle Ci ten komp i "wykrywacz" wszystkich działa, hehehe :)) No cóż, tak sądziłam, ze właśnie takie masz umiejętności w dziedzinie informatyki. Jak Ania wróci to nam opowie na co cierpisz i co Ci takiego dogega, mamy tu taką wszyscy bynajmniej nadzieję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp, coś dla ciebie nowy topik: " wychodze za muzułmanina" dołączysz się ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do mężatek!!! Słuchajcie, w następnym tygodniu wychodzę za mąż :) Wiem już wszystko co powinnam wiedzieć, ale nadal myślę nad kontraktem ślubnym, co jeszcze powinnam tam wpisać?? Powiedzcie mi, co Wy uwzględniłyście w swoich kontraktach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdyleeee :D dajcie na wstrzymanie i tak zrobi co zechce jak nie zamierza mieszkać w Egipcie to już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak uważam że przeginacie nie jest do końca tak jak mówicie i chętnie zapoznam cię wertypie z jednym turkiem zobaczysz naprawde porządny facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp, mam koleżanke, fuck starą sąsiadke wychowywałam się razem z nią, szkoła podstawowa, podwórko, itd. wyobraź sobie że ma ona męża araba arab muzułmanin z maroka poznali się w holandii są już małżeństwem 6 lat powiedź mi dlaczego on jej nie bije? dlaczego nie jest ona nieszczęśliwa mają córke mieszkają w holandii w maroku są 2-3 razy w roku w polsce są 2-3 razy w roku widziałam się z nią niejednokrotnie rozmawiałam z nim fack czemu on jej nie bije????? czemu nie zmieniła wiary??????? wytłumaczysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego po pracy zawsze przychodzi grzecznie do domu? dlaczego oddaje całą kase? dlaczego świata poza nią i córką nie widzi? dlaczego ją szanuje? dlaczego chodzi z nią do kościoła w polsce? dlaczego nie pije? dlaczego nie bije? dlaczego nie zmieniła wiary? dlaczego nosi normalne ubrania? wytłumacz mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mi wytłumaczyć dlaczego on się nie zmienił po ślubie? dlaczego ją szanuje? dlaczego świata poza nią i córką nie widzi? dlaczego chodzi z nią do kościoła? dlaczego oddaje całą wypłate i całymi dniami po pracy siedzi w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Hala-am a ja mam pytanko do Ciebie. Dlaczego chcesz kontrakt małżeński w Turcji? Ja jeśli będę brała ślub to ustalone jest, ze w Polsce w USC i wtedy masz wszystko jasno opisane, wiesz co i jak. Jako, że mnie interesuje ślub w Polsce w USC Tobie nie pomogę, ale jeśli mogłabyś nam napisać (bo ja np. niegdy kontraktem się nie interesowałam, przyznam szczerze) co w takim kontrakcie jest zawarte? Wiem tylko jak wygląda kontrakt małżeński w Maroko a to z tytułu kolażenki, dla niej się kiedyś dowiadywałam, natomiast jak to w Turcji wygląda? Będzię Ci wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta48 a nie prościej ślub w turcji i wtedy twój mąż dostanie wize szybciutko? może pogadamy gdzieś prywatnie będę miała kilka pytań do Ciebie? podasz maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×