Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość beta48
Czyli potwierdza się to co każdy sobie dopowiedział już dawno. No cóż, współczucia wiercitrepku. Jak śmiem mniemać Twojej byłej dziewczynie i Turkowi układa się dobrze skoro tak aż cię to boli. No cóż, widać nie byłeś tak dobry jak tamten, ale czytając to co piszesz to też bym nie chciała być z kimś takim. Ps. wertrepcio jest z Jaworzna czy z Zabrza? To do osoby, która go zna. Choć ja obstawiam Zabrze a jeśli tak to znamy się kolego, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam taniej
Gość Belmondo007
Beta48 jesli dasz mi swoj email napisze Ci wszystkie namiary na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
dawno mnie tu nie bylo ale wpadlem :) no i poczytalem niezle szkoda tylko ze juz tu nie jest normalnie ale moze sie to kiedys zmieni? tylko jedna osoba musi stad isc ... belmondo moze napisz nam wszystkim te namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
wertrepciu jesteś tylko nędzną kreaturą i imitacją człowieka więc jak już pisałam "kończ waść, wstydu (sobie) oszczędź". Jesteś coraz bardziej i bardziej żałosny. Do innych użytkowników. Jako, że weircitrepekowi odpowiada jak zwraca się na niego uwagę, proponuję abyśmy dyskutowali między sobą na normalnym poziomie kompletnie ignorując to co ta imitacja sobie tu bazgrze. Ciekawe ile będzie sobie bazgrał do ściany zanim skapituluje. No może się jeszcze przy tym trochę pośmieje z własnej głupoty, albo palnie sobie wreszcie w łeb i jednego oszołoma mniej na tej ziemi będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Do Belmondo))7, podaj mi swój nr gg to pogadamy, bo coś mi tu świta, że znalałzam sobie gostka też już dawno. Jeśli dane okażą się te same to dopiero będzie fajna historia o nim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
hej ho :) beta48 zgadzam sie z Toba od tej chwili ignorujmy "to cos" i poprostu sobie rozmawiajmy :) zawitam do Was niedlugo na ta chwile mam duzo pracy ale oczywiscie bede tu wpadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
No Aniu to jak będziesz miała czas wejdź. Porozmawiamy, będzie fajnie. Czekam również na pozostałych uczestników (normalnych) i ich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta48 witam, powiedź proszę gdzie mieszkacie? w turcji czy w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Hej, ja też poznałam Turka.. Poznałam go w pubie gdzie była (już dziś) ze swoim byłym chłopakiem. Na początku patrzył na nas i zauważyłam jego błysk w oku, patrzył gdy tańczyłam.. coś poczułam- nie wiem co chyba to ze nikt nigdy tak na mnie nie patrzył! przyszłam i 2 raz w to miejsce tez z chłopakiem-i ta sama sytuacja, niemy obserwator, 3 raz przyszłam sama, chyba się ucieszył, nawet chciał mnie pocałować, ale oczywiście nie dopuściłam do tego, zaczęliśmy dzwonić do siebie i pisać, z chłopakiem zerwałam z innych powodów i nagle jest On, jest cudownie, n ie umiem tego opisać- w końcu ma ktoś podobny temperament do mojego ;) Wiem tylko tyle że planuje zostać w PL na stałe, bo tu ma prace. Wiem też że nie ma innych kobiet w jego życiu, bo nie wydzwaniałby do mnie i nie pisał (czasem po kilka razy dziennie) :)bo i po co hehe..Jest mi tak dobrze przy nim, czuje się kobietą, czuje się mała przy nim, skromna- a trzeba powiedzieć ze gaduła i szaleniec ze mnie pierwszej klasy :) Jestem duszą towarzystwa i nie idzie się przy mnie nudzić, dlatego Polacy zazwyczaj nie podchodzą do mnie bo zwyczajnie boja się silnych kobiet- takich jak ja.. Ale pisze tu, żeby zapytać Was- doświadczonych- czy pakować się w ten związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premko..
Poczytałem trochę co tu piszecie,nie bez powodu. Temat polek i ich zachowania się na obczyźnie no cóż temat rzeka, zresztą smutny to temat dla mężczyzn. I naprawdę nie chodzi tu o jakąś zazdrość itp. Wielu z nas jest po prostu wstyd. Spytacie a dlaczego?!,co ty wiesz. Mieszkałem rok w Syrii pół roku w Libanie. Pracowałem na "szeroko pojętym zachodzie" z arabami,turkami,nie ważne. Mam nawet wśród nich naprawdę fajnych kolegów ale do brzegu. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Jeśli ktoś np. na takim forum mówi wam że oni są tacy super itd. KŁAMIE. Jeśli uważacie że oni darzą was jakimś szacunkiem jesteście w błędzie. Ja mam parę nie miłych doświadczeń w tej materii i tak, jak jakiś ciapaty w jakejś tam dyskusji chciał mi dopiec a jego argumenty po prostu miażdżyłem z reguły kontratakował nie wybrednymi żartami, wystarczyło że zszedł na temat właśnie polek. Cytować myślę że nie muszę. Jeśli taki arab jest chrześcijaninem a wśród takich mieszkałem w Syrii i Libanie to nie mówię są w porządku ale jeśli wyznaje taki typ islam to prędzej czy później kobieta to odczuje. Bo w Europie zachowują pozory, ale już w swoich rodzimych stronach pokazują swym habibi o co chodzi. Mógłbym tu streszczać pewne historie ale po co??? Pewni ludzie swoje wiedzą i tłumaczenie takim jak to jest i jak może być mija się z celem. Taki właśnie mój kolega- Syryjczyk z którym pracowałem spytał czemu kobiety z Polski są no wiecie,naiwne,szybkie itp. Tłumaczę że nie wszystkie i tak dalej ale on mówi no dobra ale sam wiesz jak jest,widzisz?!?! Widzę,ale nie boli mnie to szczególnie. Mam piękną kobietę co robią inne nie interesuje mnie. Tylko zadajcie sobie jedno małe pytanko,dlaczego nie usłyszałem przez tyle lat żyjąc w tym środowisku,wiele podróżując że co oczywiste nie powiedzą że turczynka,arabka to kur.... Ale nie słyszałem takich słów pod adresem kobiet z niemiec,UK, i w ogóle z zachodniej europy choć wiemy że nie rzadko prują się jak stare kalesony. A i tak co do regularnego oczerniania polaków przez niektóre dziewczyny że brzydcy,piją,biją itp. Albo takowa pani wyszła z totalnej patologii, albo jak sądzę jest to takie małe usprawiedliwianie swojego puszczalstwa z kolorowymi. Tak ja jak i wielu moich polskich przyjaciół żyje w udanych związkach. Wiem z kim się zadaje i nie pamiętam aby jakakolwiek żona czy też dziewczyna mojego kolegi oberwała a z tym piciem to też bez przesady, cudze chwalicie swojego nie znacie. Co się dziwić że brak jest szacunku wobec polaków,pewne rzeczy nie biorą się z niczego,ktoś ciężko "pracował" na takie właśnie stereotypy i duża tu właśnie polek zasługa. I taka moja mała dygresja na koniec. Z zamiłowania i po części też wykształcenia jestem historykiem i tak sobie myślę po cholerę w tylu wojnach zgineło wielu wartościowych ludzi za ten nasz kraj jak i teraz walczą nasi z islamskim obłędem w afganie gdy tak najzwyczajniej na świecie byle turas,czarny i inny szyszfol kiwnie palcem a polki idą jak mucha na lep,czy też bardziej na gówno i............ i powiem to każdemu w oczy co napisałem jeśli ktoś tego chce. Życzę powodzenia w trafnych decyzjach dziewczynom łakomym egzotycznych przygód i znajomości,na pewno się przyda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, z turkiem w turcji nie chciałabym zamieszkać nigdy z turkiem w polsce jak najbardziej tak problem jest taki, że trudno dla nich o wize i trzeba brać ślub ....eh no właśnie i z tym jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony jest ryzyko jest zabawa a tak całkiem serio to nie wiem co robić od jakiś 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkałam, poznałam, znamy się w sumie 3 lata ja jestem w polsce on na zagranicznym kontrakcie pan inżynier ehhhhhhh i tak znamy się 3 lata deklaracji brak z mojej strony ale wiem jedno tak dalej być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to czy ty mi napiszesz coś złego czy nie to ani mnie to grzeje ani ziębi ale dla twojej wiadomości nie spałam z nim za bardzo religijny jest a co robi tak naprawde to oczywiście nie wiem i głowy za niego nie dam za nikogo zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgh
przez glupie, polinteligentne polskie kurwy ta holota przyjezdza i zabiera prace, polki to najgorsze szmaty jakie zyja na tym swiecie pierdolcie sie kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turek ma 3 wyjścia jeżeli chce być w polsce 1. ma prace 2. ma zaproszenie - maximum może być 3 m-ce 3. ma tu żone z pracą kiepsko (żadne kebaby jak dla mnie nie wchodzą w gre) zaproszenie jaka to opcja może dadzą wize może nie zostaje wziaźć ślub i legalnie przebywa rok potem się stara o karte stałego pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana w Turcji
Do premko z twojej wypowiedzi wnioskuje tylko jedno - samotny, zakompleksiony i baardzo marny historyk jesli w ogole historyk hhehe. O polakach za granica jest 100 razy gorsza opinia niz o polkach, chlanie non stop, nie znaja jezyka, oszukuja, klna, nie myja sie, wiec i o puszczaniu, tak jak to polki robia moga tylko pomarzyc.Bylam w zwiazku z polakiem, na szczescie to skonczylam (libacje z kolesiami od piatku wieczor po pracy do niedzieli, poniedzialek kac) i mam kolezanki w zwiazkach z polakami, tylko wspolczuc wiec widzisz kazdy ma inne doswiadczenia. Ja spedzilam 3 lata na studiach w turcji i mysle, ze moje porownanie jest bardziej obiektywne. Widac, ze straszne komleksy ci nasi polscy chlopcy maja hehehehhhhhehehehaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premko..
Do zakochanej w Turcji. Słuchaj,ja naprawdę nie neguje czyichś doświadczeń ani zdania na ten temat,chciałem tylko przypomnieć że nie wszystko złoto co się świeci jeśli chodzi o te związki naszych rodaczek,tak jak wiem że nie można rzucać wszystkich do jednego wora. Ale to dotyczy też was,nie róbcie z polaków meneli bo ja pracuje z wieloma i nie myślą oni o chlaniach (zresztą i ja) z kumplami tylko pracujemy ciężko dla swoich rodzin. Wiem że masz racje i nasi chłopcy potrafią się "popisać" ale tak jak wśród kobiet znajdą się kur..y tak wśród facetów debile,nikt tu ameryki nie odkrył. Chciałem tylko powiedzieć że w środowisku arabów,turków jest twarde przeświadczenie podbudowane doświadczeniami że jeśli chcę się takiemu achmedowi czy też mouchametowi po bzykać to wie że wystarczy namierzyć polki i się ładnie uśmiechać. I zadowolony opowiada a nie raz słyszałem o Bolanda szaramuta. A wkurwia mnie to tylko wtedy gdy pytają czy zaproszę ich do polski,ciekawi jak wygląda największy burdel w europie. I nie mam kompleksów itp. Mówię co wiem i nie widzę powodu dla którego miałbym podbudowywać swoje ego tym smutnym zresztą tematem. Po drugie ilu ludzi tyle historii a każdy ma swoje spojrzenie na ten temat,a takie fora są by podyskutować,poznać opinie innych dodać swoją. Byle bez chamstwa i ze zrozumieniem. Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zakochana w Turcji
do typa - chyba nic juz dodawac nie musze, bo wypowiedz typa mowia sama za siebie. juz wole zeby mi turas napral niz zadawac sie z takimi elementami jak smierdzace i zakompleksione polaczki. I byki robi nawet kiedy bluzga, szkoda gadac, katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w Turcji
Najlepiej niech kazdy sie zajmie swoimi grzeszkami i zostawi niewinnych ludzi w spokoju. bo tak to prawda ile ludzi tyle historii, ale najgorsze to wrzucanie ludzi do jednego worka. nie wiem dlaczego ludzie oczerniaja innych, a sami w ogole nie sa doskonali. rozwala mnie to, na kazdym kroku. Dlaczego inni ludzie z innych krajow nie oczerniaja sie tak bardzo jak polacy, dlaczego anglicy nie wysmiewaja sie z angielek chociaz tez by mogli, dlaczego w polsce ludzie obrzucaja sie blotem na kazdym kroku? to jakies narodowe kompleksy, mozna sie zalamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premko..
do zakochanej w Turcji. To chyba nie do mnie co??!! Bo kurde pocisnełaś mi wcześniej z tym zakompleksieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premko..
powiem Ci zakochana że właśnie duży wkład w taki stan rzeczy ma niestety historia naszego narodu. Każdy sobie rzepkę skrobie i niech na tym zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×