Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

beta48, pisałam wcześniej, dzisiaj nie ściągnęłam gg może później mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Yakamoz, czytałam. Nie wiem czy się śmiać czy płakać z kilku palantów? Doczytałam teraz nowe posty i rozbawił mnie fakt halucynacji BSE-a. Żeby on choć miał jakiekolwiek pojęcie co, jak i gdzie, może nie kompromitowałby się takim pisaniem jak pisze. A o kebabach to już mnie całkiem rozwalił. W moim mieście tylko raz Polaczkom zachciało się haraczu od Turków, ciekawe dlaczego przyszli po niego następnego dnia i odeszli bez niczego grzecznie przepraszając? Pytanie oczywiście retoryczne, bo każdy kto ma odrobinę inteligencji wie dlaczego. No cóż w moim i ościennych miastach jest dużo tureckich kebabów, innych turekich firm (bo niektórzy myślą, że Turcy=kebab) a tak naprawdę nawet nie zdają sobie sprawy ile kupują tureckich rzeczy z napisem "made in Poland" a właścicielem jest Turek. To mnie zawsze bawiło, bo jakby zobaczyli te wizytówki i porównali z kupowanym towarem, heh to dobry pomysł, może jak zobaczą to niektórzy palną sobie w łeb, bo z opisu, skoro wiedzą jak boli rana postrzałowa pewnie już próbowali się zastrzelić, ale nieudacznikom nawet to nie wyszło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
BSE albo na wykończeniu albo poszedł się zastrzelić :D No cóż BSE, jakbyś tu jeszcze zawitał (oby nie) to wiesz, każdy mierzy własną miarą. Ciekawe co się takiego wydarzyło w twoim marnym życiu, że tak nisko upadłeś i tak nisko się cenisz? Pytanie również retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSE pisał o ranie postrzałowej bo jest M A R G I N E S E M społecznym, pewnie z kryminału wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Yakamoz, ciekawe czy w kryminale robił za dziewczynkę do towarzystwa czy nawet "współbratymcy" jego się brzydzili? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
BSE, będzie Cię nam brakowało jak rolnikowi uprawiającymi ziemniaki stonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
To mnie rozbawiło. Yakamoz, prawda, że niekóre typy są tragi-komiczne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragi - komiczne to mało powiedziane :) pseudo panowie mają tak bujną wyobraźnie że nie jeden scenarzysta by pozazdrościł...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mężczyźni sortują pranie? - Na "brudne" oraz "brudne, ale jeszcze można założyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę się doczekać kiedy będe regularnie lana :) Pseudo panowie zazdroszczą że piękne polki mogą wybierać i przebierać w facetach, również w Turkach... Naprawde nie rozumiem skąd tyle jadu nienawiści i rasizmu. Przecież taki polaczek Turkowi do pięt niedorasta. Nie dość że chleje aż zaliczy zgona, nie ma szacunku do niczego i nikogo to jeszcze zazdrości :) Byłam z polakiem 12 lat i mam porównanie. Polaczki mogli by się wiele dobrego nauczyć od Turków. Przede wszystkim kultury,taktu,i tego jak należy traktować kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanujące się kobiety mają większe ambicje :) Polak...? A cóż taki polak sobą reprezentuje? W większości polacy to chamy i prostaki, nic nie robią tylko chlają, próbują się dowartościować przy nadmuchanych silikonowych panienkach z 5-cio centymetrowymi tipsami, ciałem spalonym od solarim i włosami spalonymi od farbowania....taki polaczek czuje się macho man :D kiedy ma przy sobie pustą laleczke... Co wy wiecie o miłości, szacunku, bezpieczeństwu, kulturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mylą Turcje z Irakiem Iranem Jemenem Arabią Saudyjską. W każdym z tych krajów ludzie zachowują się inaczej i mają inną tradycje. Religie mają taką samą ale sposób życia różni się diametralnie. Ludzie postrzegają Islam jako zło, które zezwala na bicie kobiet, na posiadanie kilku żon i myślą, że po ślubie żona jest własnością męża. Dlaczego przez 4 lata pobytu w Turcji nie widziałam tego wszystkiego? Bo to skrajne przypadki do których dochodzi w innych muzułmańskich krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 28 lat więc stara nie jestem, brzydka nie mnie to oceniać :D Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie rozumiesz ani jednego mojego zdania dlatego tak szybko się irytujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie źle wyrażają się o turkach bo najzwyczajniej w świecie ich nie znają. Nie twierdze że każdy turek jest cacy i nie zachwalam całego narodu tureckiego. Piszę o moim turku z którym jestem prawie 3 lata. Przez cały ten czas NIGDY nie zauważyłam ani jednej rzeczy która mogła by mi się nie spodobać. Po 12 latach z mężem polakim nie daje już sobie w kasze dmuchać, jeden egzemplarz pokazał na co go stać, i nie trzymam się kurczowo turka bo nikt mnie nie chce, jestem szczęśliwa. a co będzie za x lat to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczyć ci się nie będe ale dla twojej wiadomości, miałam 15 lat jak poznałam polaka, byliśmy razem 8 lat, po ośmiu latach wzięliśmy ślub, małżeństwo trwało 3,5 roku. razem byliśmy 12,5. mimo tego że poznaliśmy się dobrze jak widzisz pan mąż pokazał na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie bardzo się szmaciłam z jednym przez 11,5 roku. :D nie wiesz nic o mne to nie dyskutuj... poza tym kiedy komu rozkładałam nogi wybacz ale to jest moja prywatna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdze że każdy turek jest dobry wypowiadam się o moim turku... chcecie odwiedzić ankare zapraszam:) lece za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp ostatnimi czasy troche znormalniał ale ty BSM czego ty chcesz? co cie interesuje cudze życie? nie masz własnego? dziewczyna kobieta żona? to czy się szmace czy nie, czy ciągne czy nie to naprawde to moja sprawa, żal ci dupe ściska czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
No i znowu przeczytałam tragi-komedię. Aryjska rasa, pisanie totalnych głupot, ciekawe czy wiercitrep i BSE wyglądają jak A.Hitler. On też "tworzył" w swej chorej wyobraźni rasę aryjską, niebieskoocy, wysocy blondyni i takież też pani a sam był małym kurduplem, z ciemnymi wąsami, oczu niebieskich tez nie miał i jeszcze ten wąsik. Ciekawe czy i ci tutaj panowie wyglądają podobnie. Rasa aryjska, hehehehe. Oj BSE skąd jesteś? Moi koledzy (Polacy) się pytają. Może Cię odwiedzą w celach "towarzyskich, tudzież rozrywkowych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
"a innych się trzepia.", "kontenent" Co miałeś ze swojego ojczystego języka "panie" patrioto? Bo mnie boli i koli w oczy jak czytam te wypociny. O ile literówki można zrozumieć, bo każdemu się przytrafiają to na litość "trzepia". Proponuję zakupić słowniki wszelkie do języka polskiego jakie są dostępne na rynku oraz książkę do gramatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Aryjczyk nie jest szatynem a blondynem, więc te Twoje niebieskie oczy i 193 cm. wzrostu nic tu nie pomogą. Jeśli kogoś tu podciągnąć pod wyimaginowaną aryjską rasę to odpowiadam w 100%, 172 cm, 60 kg, niebieskie oczy, długie blond włosy, kiedyś można mie było poogladać kiedy na "wybiegu" prezentowałam stroje. Rzuciłam to nie z racji wieku, tylko tego, że chcąc wejść bardziej w to środowisko musiałabym się zeszmacić a to nie wchodziło w grę. W dodatku nie po to się uczyłam żeby teraz bawić się w laleczkę barbie. Teraz to wszystko ma pewien Turek a Polacy, no możecie sobie popatrzeć, ewentualnie się poślinić trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem dumna z tego że jestem polką a wiesz dlaczego prostaku? z racji tego, że czytając twoje wypociny normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera... i wstyd mi za takich ludzi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×