Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ashkym
jestescie w kosciele czy co ? Dlaczego nikt nie pisze ? Kto to skasowal te niektore nicki , fajne byly 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
jestescie w kosciele czy co ? Dlaczego nikt nie pisze ? Kto to skasowal te niektore nicki , fajne byly 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe mój też usunęli jeden post, który był skierowany do "trepa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
co tu się dzieje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
widzę że podszywy górą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 26 letni turek, ja 57 letnia polka. Bez jaj, ale takie tematy jak i 99% osób wypowiadających się w nich, są po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapatebrudaskiiii
youtu.be/1PQ670sfFXU leje z was normalnie szkaradne polczyny z ciapatymi brudasami :D youtu.be/HBZ_I6Uzm6g pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/cwV5xYDe74k youtu.be/RxH7-E_xFfc youtu.be/j17l2Xmd-QY youtu.be/t8Jh6UZnhDs liveleak.com/view?i=ca5_1339261680 youtu.be/OP3rKRh0h5k youtu.be/iREwBHIpapU Habibi z Tunezji Dla Tunezyjczyków turystki (innej wiary niz Islam) sa przede wszystkim latwa zdobycza. Poderwanie i spotykanie nie jest tak skomplikowane jak w przypadku "ich kobiet". Nie musza wykazac sie przed wybranka i jej rodzina okreslona pozycja spoleczna, wysokimi dochodami. Czesto tez nie musza pokrywac wszelkich kosztów zwiazku typu restauracje, wyjscia, prezenty etc. W dodatku jest szansa na "bliskosc" bez slubu. Przyjemna perspektywa. Szczególnie dla Panów o nizszych dochodach (boy hotelowy, recznikowy, kelner ..), którzy sa wlasciwie bez szans na znalezienie zony wsród "swoich". Licza, ze po powrocie do kraju wybranki beda równiez przysylac im prezenty a takze gotówke. Czesto slyszy sie prosby o pomoc na rózne cele poczawszy od uzupelnienia konta w telefonie przez oplacenie wojska az po leczenie chorej matki. Habibi licza równiez na zaproszenie, które w ich mniemaniu znaczy : zaproszenie, zakup biletu, udostepnienie mieszkania, pokrycie kosztów w Polsce zwiazanych z utrzymaniem i zwiedzaniem tzn full service na koszt ukochanej. Zamozniejszym sa proponowane róznego rodzaju interesy w które musi wlozyc kilka tysiecy $ lub wiecej .. Od czasu wejscia Polski do Unii Europejskiej Polki moga spodziewac sie nie tylko zainteresowania seksualno-finansowego, ale równiez moga spotkac sie z propozycja malzenstwa. Czesto Polska narzeczona jest zapraszana do domu rodzinnego Tunezyjczyka. Oczywiscie rodzina wita ja serdecznie co dodatkowo utwierdza w przekonaniu co do szczerosci ukochanego. Zdarzaja sie przypadki kiedy Tunezyjczyk ma juz Tunezyjska narzeczona, która udaje siostre lub kuzynke i sama wrecz namawia do poslubienia bogatej europejki, aby ich sytuacja materialna sie poprawila. W normalnych relacjach Arab-Arabka to mezczyzna stara sie zaskarbic sobie rodzine przyszlej zony a nie ona jego rodzine wizytami. W wielu regionach Tunezji mezczyzna wrecza narzeczonej prezenty np zlote lub srebrne bransolety. Decydujac sie na slub warto pamietac o kilku rzeczach. Chociaz Tunezja sprawia wrazenie nowoczesnej jest to jednak kraj arabski. Przywiezione z Polski przedmioty staja sie wlasnoscia narzeczonego / meza. Nalezy byc swiadomym, ze wszystkie sprzety i nieruchomosci zostana zapisane na tunezyjskiego narzeczonego. W przypadku zerwania narzeczenstwa staja sie one nieodwracalnie jego wlasnoscia. Prawo do posiadania nieruchomosci i ziemi maja jedynie obywatele tunezyjscy. Dzieci nie moga wyznawac innej religii niz Islam. Nie jest mozliwe umieszczenie klauzuli w kontrakcie malzenskim przyzwalajacej na wyznawanie dzieciom innej religii. Jest to regulowane przez prawo zwiazane z porzadkiem publicznym. Niepelnoletnie dzieci nie moga wyjechac z kraju bez zgody ojca, nawet jesli posiadaja podwójne obywatelstwo. Wedlug prawa tunezyjskiego zgodnie z artykulem 23 kodeksu stanu cywilnego matka moze razem z niepelnoletnim dzieckiem wyjechac z Tunezji. Wydaje sie jednak, ze straz graniczna nie uznala tej zmiany (z 1993 roku) i nadal wymaga pisemnej zgody ojca na wyjazd nieletnich dzieci. Malzenstwo przewaznie konczy sie po kilku latach czyli po zdobyciu stalego pobytu w Europie a mezczyzna znajduje sobie duzo mlodsza od siebie kobiete ze swojego kraju. Przykladowy wpis znaleziony na jednym z forum zatytulowany "rozwód z Tunezyjczykiem" : "..maz bez skrupulów wyjezdza do Tunezji. Opuszcza mnie. Zostawia mnie z kredytami, które byly potrzebne na wyjazdy do Tunezji na wakacje i prezenty dla jego 10-rga rodzenstwa i ich dzieci. Z tego co wiem maz wyjechal z Tunezji po 3 tygodniach pobytu u rodziny i wyjechal do Francji, gdzie najprawdopodobniej przebywa do dzisiaj" I kolejny fragment : "ozenil sie z checi wydostania sie z Tunezji. bylam jego wiza i karta pobytu a Polska krajem przejsciowym na zachód Europy..." Czy w takim razie nie ma zadnej szansy na szczesliwy zwiazek z Tunezyjczykiem ? Na pewno szansa istnieje. Minimalna. Pod warunkiem, ze ludzie sa na podobnym poziomie intelektualnym i finansowym a znajomosc nie rozpoczela sie "wakacyjnym romansem". Na temat "habibi" z wakacji powstal bardzo fajny film "DARLING I LOWE JU". Co prawda akcja dzieje sie w Egipcie, ale zachowania naiwnych kobiet i ich cwanych adoratorów sa dokladnie te same. Warto zwrócic uwage szczególnie na wypowiedzi Panów z Egiptu gdzie sami przyznaja, ze takie zwiazki nic dla nich nie znacza. http://www.wykop.pl/ramka/1137581/upili-mnie- dali-mi-prochy-uprawiali-ze-mna-seks/ pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/ponjv4u9bhs youtu.be/6jnhAR3DMHA youtu.be/9O1F8EHSTQM youtu.be/RpyLtHeKxrE youtu.be/Surdizmf_dw hehe youtu.be/XjjxNxep9QQ Gdy widze [gdy widze] jak ida po ulicy, http://youtu.be/qzkOJ-EtQoM Najchetniej wydlubywalbym ich patykiem z chlodnicy, Apetyt wilczy, mój instynkt nie milczy, Niose prawde, wie o tym kazdy sukinsyn religiapokoju.blox.pl/html euroislam.pl youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. Wiele polek jest głupi, taki zaściankowy plebs zdarza się w każdym kraju, nie tylko u nas. Bić po łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w związku z turkiem i nigdy w życiu za żadne skarby nie zamienię go na innego faceta! kilka stron wcześniej komentowałam to forum ale już nie zamierzam przez taka patologie niektórych ludzi, żal mi was!!! a Wam dziewczyny życzę dużo szczescia, czasem będę wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka nela:-) Zagladaj czasem powalczymy z polską zarazą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL. Polska zaraza? Stare dewotki ze zaściankowymi umysłami. Możesz i mieć chińczyka, co nie zmienia faktu że nie masz prawa narzucać komuś do bycia z przedstawicielem/ką danej nacji lub wprowadzać w błąd, że każdy turek jest kochany, wyśmienity, prawdomówny. Swołocz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Simit Tamam kiz. hadi gorosoruz. polska "zaraza" nie będzie widziec o co biega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
Chodze do Fitnes Klubu ,cwicza tam turczynki ,chodze do sauny ,leza tam turczynki.Co jest grane ?Maja takie same prawa co ja europejka ?Gdzie ich ubezwlasnowolnienie co tak tu piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
Chodzę na dyskoteki, pełno tam turków, co jest grane, a gdzie turczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez sie usmiaaaalam
30 stopni będzie Nie zadawaj głupich pytań - Lana po gębie jestem codziennie, jak nie zasłużę to dla zasady. Poznałam juz 3 żony, gziliśmy się grupowo, było cacy. Dzisiaj jeszcze nie byłam w salonie ponieważ łańcuch mi nie sięga - moje miejsce jest pod stołem w kuchni Pozdro- :D:D:D super dystans, tak trzymac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
Dajcie sobie spokój z tymi Polkami niech się ruchają z kim chcą.Co was to obchodzi?Niech każdy zajmie się własnym życiem a co do kobiet pamiętajcie dziewczyny że wszyscy faceci są tacy sami z Polakiem czy z Turkiem z jednym i z drugim możesz się przeliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafcio ma rację... Dziewczyny wasi faceci też są tak bardzo zazdrosni ??? miałam kilka śmiesznych sytuacji przejawów zazdrości typu "nie patrz tam" i jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam bo nigdzie nie wolno mi wychodzic-:) No chyba ze moj pan ma dobry dzien to wtedy moge wyjsc na balkon:-) Coz pan karze sluga musi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak powaznie to siedze sobie wlasnie w duzym pokoju, ogladam tv a misiek skrobie ziemniaki na frytki:-) Facet zaradny, gotuje, sprzata, robi zakupy, pracuje, codziennie funduje mi poranny i wieczorny masaz, wrecz powiedzialabym ze po palcu chce mi wejsc do dupy zebym byla zadowolona a wy tu takie bzdury wypisujecie ze normalnie zygac mi sie chce. Trep zaraz napisze ze to chwilowe. Dziwne ze 4 lata chcialo by mu sie stwarzac pozory. Jak ktos jest cham i prostak to taki bedzie niezaleznie od narodowosci czy religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawana bebegim)
Mój facet nie lubi gdy ubieram zbyt wydekoltowane ciuchy - nie do końca jeszcze jestem z nim 'skompromisowana' jeśli o to chodzi - bo czasem coś co dla niego jest już 'wydekoltowane' dla mnie znajduje się w granicach normy.. Wkurzam się, bo on mówi ze wygląda na to, że trochę różnimy się jeśli chodzi o te sprawy, więc może w przyszłości kiedyś mu to zaczne wypominać itd. i on nie jest pewny czy chce ze mną być, bo mówi że nie będę z nim szczęśliwa.. co o tym sądzicie? To w ogóle grubsza sprawa... Ogólnie o przebywanie wśród towarzystwa facetów nie jest zazdrosny, ale na pewno żle by się czuł gdybym przytulała się z kimś zbyt często itp. Po ślubie wiadomo - dziwnie odebrane mogą być spotkania sam na sam z jakimiś kolegami itd. Generalnie mój facet jak na Turka i tak chyba nie jest zaborczy, raczej w granicach rozsądku, choć jak na polskie warunki, czasem doprowadza mnie do szału.. to jeden z naszych głównych problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle masz Simit, tylko pozazdrościć :) mój facet jest bardzo zazdrosny, ale dla mnie to dobrze bo wiem że mnie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawana bebegim)
ja natomiast nie jestem bardzo zazdrosna, a jak jestem to ukrywam, bo to żałosne moim zdaniem i psuje nawet największą miłość. to znaczy, że nie kocham? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
" i on nie jest pewny czy chce ze mną być, bo mówi że nie będę z nim szczęśliwa.. co o tym sądzicie?" sądzimy, że szuka wymówki, żeby zerwać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×