Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość hvhv
Zamiast rozprawiać o cipach, lepiej byście się za jakimś europejczykiem rozejrzały, bo tak przynosicie wstyd polakom, zwłaszcza swoim rodaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszajace Ani mnie to grzeje ani ziebi ze komukolwiek wstyd przynisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ Simit To, ze cie to nic nie obchodzi akurat wiem. Ale pomysl, ze w sytuacji odwrotnej, tj. on europejczyk, a ty muzułmanka mialabys przejebane. Zabiliby cie, albo pobili. Na pewno by nie pozwolili na taki zwiazek, nie czujesz tu hipokryzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Jej powrót zależy od tego jak szybko rutkowski z ekipą się uwiną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretne pytanie ,do konkretnej osoby,a wtraca sie ktos obcy... tylko wspolczuc, nawet nie ma z kim rozmawiac,tylko komentuje ciagle czyjes posty i powtarza w kolko to samo ;) ...a ile czasu traci na wyszukiwanie linkow haha...biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Wiele osób wkleja tu różne linki, naprawdę, nie jestem tu jedyną osobą wypowiadającą się negatywnie na temat muzułmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wysłać mi na maila fotki swoich zachcianek?:-) tak mniej wiecej żebym wiedziała na ci patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ Simit A poznałaś już jakąś żonę swojego turka, czy czekacie na odpowiedni moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle Ci wieczorkiem,musze poszukac,bo siadl mi twardy dysk i nie mam zadnych fotek na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poznałam juz 3 zony i na wieczór planujemy seks grupowy, ale będzie czad. Juz nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ Simit Oooo! To akurat się załapiesz na czwartą, bo musliny mogą mieć TYLKO 4 żony :D Nie no eden normalnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko naiwniaczki wiążą
się z ciapatymi i czrnuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, naiwne,slepe ,gluche i do tego brzydkie,takie,ktorych zaden bualy nie chcial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
Ciekawe czy ich ciapate misie pozwoliły im zrobić prawko, pewnie nie :D a w niektórych krajach islamskich kobieta nie może prowadzić auta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trepie nosek sobie popraw,juz sie nie dziwie,dlaczego masz w sobie tyle jadu haha,faktycznie dobrze Cie tu okreslamy,bezosobowo. COS-idealnie pasuje... zycze milego popoludnia nieszczesliwa osobko... teraz to ja wpolczuje tez Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
Czyli prawka niet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaa! ani pracy,ani prawka,ani auta,ciekawe skad internet,co??????????? ach no tak,po slubie nawet do tego nie bede miala dostepu! walnij Ty sie w leb zakuta palo,bo inaczej do Ciebie nic nie trafi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha nooo to sie usmialam ! Akurat maz mnie utrzymuje a nie ja jeg. Prawko mam I nawet swoje auto zebym mogla sobie z dzieckiem wyjsc do znajonych n zakupy itd. Zadnej innej nie ma na boku I nie mial. Co do kilku zon to jie jest tak latwo. Najpierw popytaj a pozniej.mow ze moze miec wiele zon tak poprpstu. Kiedys tak bylo a teraz to nie jest juz tak praktykowane. Tak jak mowilam, naczytaja sie ludzie bzdur I gadaja.pierdoly jak.moja babcia :-) tez wie tyle co z TV :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Tezzobcokrajowcem Czyli jesteś utrzymanką? Szczerze mówiąc to nie ma się czym chwalić, no ale wiadomo, bez wykształcenia, znajomości języka to nic tylko żyć z benefitów jak pasożyt, wspaniały plan na życie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tezzobcokrajowcem Moja droga nie odpowiadaj trepowi,bo czego bys nie powiedziala,to to cos sie przyczepi...mamy uwazac,bo nas w domu zamkna,beda tlukli i ublizali,nic nam nie bedzie wolno i wyksztalcenie nasze mozemy w d..e sobie wsadzic,bo do garow i uslugiwania Panu niepotrzebne!...jak okazuje sie,ze masz prawo jazdy,znasz jezyki i jeszcze wolno Ci miec znajomych i wychodzic to jestes pasozytem!...paranoja ,a najlepsze jest to,ze to COS nawet nie widzi,ze ciagle samo sobie przeczy!... no i zeby jeszcze pomyslal,ze masz male dziecko i jestes na wychowawczym i kazdy normalny facet,dba o swoja rodzine to w ogole po co,myslenie jest za trudne!...takie posty zamieszczaja tylko zyciowi flustraci, czego mamy najlepszy przyklad na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii A gdzie jest napisane, że to jest małe dziecko? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa razem 5lat,wiec nawet jesli zrobili sobie dziecko w pierwszym dniu znajomosci to tak czy siak,jest to maluszek jeszcze,a jesli nie chca go dac do przedszkola i stac ich na to,zeby mama dziecka siedziala w domu,to to ich sprawa.... po raz kolejny wychodza Twoje braki intelektualne i nie czepiaj sie kogos,tylko dlatego,ze jest szczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Mogła też być samotną matką, której nikt nie chciał, więc wziął ją jakiś iraniec, taki scenariusz też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde probowalam, nic nie trafia... zawsze musisz miec jakies ALE trepie? ...czytaj uwaznie,to przestaniesz sie blaznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Skoro ona nie zawarła DOKŁADNYCH szczegółów dotyczących tego dzieciaka to można sobie układać różne historie. Zreszta co ty tu jeszcze robisz??? Lepiej idź do kuchni i ugotuj jakis barani łeb dla swojego habibi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×