Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Hehe dobra nazwa trep :-) no wlasnie cokolwiek bym nie napisala to On woe co odpisac. Wspolczuje ci.bo pewnie jestes brzydalem nie z tej ziemi, nie wyksztalcont, zarozumialy I dlatego biedaku siedzisz przes kompem non stop. Zadna cie nie chce, nie dziwie sie wcale !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cie tak interesuja szczegoly to dziecko ma niecaly rok. Pracuje pol etatu a wlasnie wrocilam do domu od kolezanki.i.czeka na mnie zupa pomidorowa ugotowana przez meza. A on poszedl do.pracy na.popoludniowa zmiane. Co jeszcze chcesz wiedziec?? Naoewno mam ciekawsze zycie niz Ty siedzac caly dzien na necie wypisujac bzdury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uwazaj,bo to COS moze pisac np. z telefonu,zaraz Ci odpowie i bedzie dumne z siebie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Tezzobcokrajowcem Już ma rok? No to niedługo czas na kolejną ciążę, przecież nie możecie psuć statystyk! A jakiej płci jest dziecko? Czyżby córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bedac w nocy w pracy tez mialam zarzucane,ze spac nie moge,bo mi Pan nie pozwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii To nie ode mnie te zarzuty, ale pewnie wbij sobie do makówki, że wszystko co złe to ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,to juz ponizej pasa i pokazuje doskonale ,jakim czlowiekiem jestes,czepiac sie dziecka i o dziecku mowic ,jak o rzeczy i statystyce.......to ponizej wczelkiej krytyki ! to wstretne,obrzydliwe i tak prymitywne,ze az mi slow brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo ciekawe,kto ma takie samo IP heh, daruj sobie... no chyba,ze siedzi banda przy jednym urzadzeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii IP? Ok, to napisz jakie mam IP skoro masz do niego dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Tezzobcokrajowcem Pewnie syn ma jakieś dziwaczne muzułmańskie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Tezzobcokrajowcem Na pewno nie jakiś abdul, omar czy inny mustafa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplakalam sie ze smiechu ;) moja droga podziel sie pomidorowa z pozostalymi zonami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohamad tez popularne imie , czyzbys zapomnial? Wiesz co , nie chce mi sie juz do Ciebie pisac. Szkoda mi Ciebie, ze jestes tak ograniczony. Piszesz nie majac pojecia o zyciu. Wole popisac z kims kto tez jest w zwiazku z obcokrajowcem I chce sie powymieniac doswiadczeniami itd. Tobie juz podziekujemy ! Pisz I mysl sobie co chcesz, badz.szczesliwy w swoim zyciu, czytaj net I doksztalcaj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakos tez nikt nie bije i nie zdradza,ale to pewnie dlatego,ze jestem jeszcze przed slubem :)... dwa lata zwiazku nic nie znacza...;)...nie wspominajac o szesciu znajomosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
muzułmanie to maminsynki, zawsze będą się słuchac mamusi, i zawsze będa trzymac jej strone nie partnerki tudzież żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz, ze to maminsynki? Nie wiem czy Ty mieszkasz w Pl czy gdzies indziej. Skad masz takie wiadomosci? :-) to tak jak niektorzy polacy sa maminsynkami bo znam takich ... Ale powtarzam NIE WSZYSCY ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha to jak to jest szanuja kobiety czy nimi poniewieraja? szanuja matki i siostry czy maja je za nic.......? oj oj jednak niektorych myslenie boli,bo nawet z interpretacja tekstow jest problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko daj mi troche pomidorowej,bo mi baran uciekl ;) i boje sie,ze lanie dostane,jak kolacji nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
Rany, jak w większości przypadków, z dyskusji zrobiła się jedna wielka pyskówka między kilkoma użytkownikami a konkretnych postów i konkretnych wypowiedzi już niet. Po co się przejmować jakimiś niepełnosprytnymi trollami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tezzobcokrajowcem A powaznie,bardzo sie ciesze,ze jestescie szczesliwi i ze synek zdrowo sie chowa:). Fajnie,ze sa jeszcze osoby,ktore patrza na to ,jak jest czlowiek i nie kieruja sie uprzedzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii To ty chyba czegoś nie łapiesz, w moich postach nigdzie nie było napisane o stosunku do krewnych, muzułmanie szanują matki, ale z obcymi kobietami już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy,ale ja zrobie tak jak Simit,bede odpowiadala tylko stalym nickom,wtedy uniknie sie takich chorych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
swoją drogą to ciekawe, ze Tezzobcokrajowcem pojawiła się po poście kobiety, która była nieszczęśliwa w związku z irańcem, czyżby to był jakiś projekt, który na siłe próbuje przykonac polki do związków z ciapatymi? i później takie uwierzą że jakiś śniady alvaro będzie im robił obiadki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to nie czytalam postow w tym temacie. Nie wiem o czym pisali tutaj.. Ale niewazne, napisalam to co wiem I tyle. Nie chce mi sie klocic ani obrazac nikogo tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Zainteresowana588 a kogo obchodzą Twoje nadzieje, spadaj stąd! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×