Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Reat
"Katolicy sie znalezli, za takimi jak wy to kazdy porzadny czlowiek moglby co najwyzej splunac bo na nic wiecej nie zaslugujecie" -powiedz, co chcesz osiągnąć przez tego typu wypowiedź?. Skoro nie znasz Koranu,a nawet twierdzisz,że nie masz potrzeby poznawania go, a pomimo to uważasz, że twój związek z Turkiem ma szanse na to, abyście byli rodziną, to jesteś Alicją w Krainie Czarów. Ty kochasz swoje wyobrażenia, marzenia o nim, wydaje mi się, że kompletnie go nie znasz i chyba nie do końca wiesz, czym dla Turka jest jego wiara , rodzina i tradycja. Ja też poznałam Turków, którzy mieszkali po kilka lat za granicą, nie prowadzili kebabów, tylko jeden z nich miał własną restaurację w Hamburgu, drugi to inżynier z Riadu, dwóch finansistów i killku lekarzy-ono wszyscy wrócili do Turcji, z pieniędzmi, który zarobili za granicą, o ich pobycie w krajach Europy i nie tylko nie usłyszałam od nich nic pozytywnego-chcieli wrócić i wrócili, a tam zostały ich europejskie kobiety i to nie dlatego, ze nie chciały się przenieść razem z nimi.Wielu Katolików nie zna Biblii, nie wiem , jak jest z tobą, ale dla wielu z nich jej znajomośc, nie jest czymś tak znowu ważnym, zostali ochrzczeni, do kościoła chodzą w święta, a o istnieniu Boga przypominają sobie w ciężkich chwilach zycia - jak trwoga to do Boga, z muzułmanami jest naprawdę inaczej. Nie musisz mnie i innych obrażać. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
Do vannilaaa po twoich wypowiedziach albo jak wolisz wpisach widac,ze jestes bardzo uczona magister albo cos ,skonczylas chociasz podstawowa szkole bo ja mysle .ze nie no chyba dla tych myslacych innaczej, bo na moje oko sokole to dorwal cie jakis ciapek zrobil pare ciapiatek ityle z edukacji .A od Polki i je rodziny sie od pierdol bo masz 0 pciecia o kims twoje ciapy pracuja w simierdzacych budach z kebabem bo tylko to potrafia a soory umia jeszcze cos jebac walniete polki i robic im smierdzace ciapiatka dupy macie chyba juz jak Berlin fuj suki ,a ty jestes taka przychodzi twoj ciapek taje ci w pysk i bierze co jego to tyle i nie szczesliwego roku 2013 dla ciebie i wszystkich ciapnietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do vannillaa tak napierw naucz sie porzadnie pisac po Polsku bo cos kiepsko z twoja pisownia w Ojczystym zreszta jezyku.To raczej do ciebie, i innych do ciebie podobnych milosniczek ciapusow nic nie dochodzi, chocby nie wiem jakich argumentow , ktos uzywal, bo macie za malo rozwiniete mozgi, badz jestescie ich pozbawione, ciapusy maja tylko i wylacznie speluny a, nie jakiekolwiek restauracje, w naszym Miescie sprzedaja te swoje kebaby nawet ze Slimakami bo mysla ze robia zarcie do Swin albo innych zwierzat.Nikt w B.R.D. nie uwaza ze Polak ma 2 lewe rece do roboty, wlasnie tu postrzega sie Polaka jako pracowitego chyba ze konkretna osoba faktycznie jest smierdzacym leniem.Teraz zapytam cie czy ty znasz moja Rodzine i sposoby jak my do siebie sie zwracamy,zastanawiam sie wlasnie nad twoja rodzina , ze dopuszcza zwiazek z ciapiastym to ci dopiero rodzinka, a jak wy do siebie sie zwracacie sie do siebie skoro nawet w Swieta Bozego Narodzenia nie jestes w stanie nie uzywac Laciny kuchennej, wiec odczep sie laskawie od mojej Rodziny bo pstro o niej wiesz wic zamknij swoj ciapkaty dziob,ospermiony ciapiata sperma, a pluc to mozna za toba i na ciebie za zadawanie sie z ciapasami, a jak nie masz co brac w gebe to wez swojego obrzezanca i zrob mu loda, a od mojej Rodziny i mojego meza 3km w bok, bo tam gdzie oni nasikaja to ty strzepie nie masz prawa stac to tyle kochanico ciapusa brudasa splywaj do kanalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu Katolików nie zna Biblii, nie wiem , jak jest z tobą, ale dla wielu z nich jej znajomośc, nie jest czymś tak znowu ważnym, zostali ochrzczeni, do kościoła chodzą w święta, a o istnieniu Boga przypominają sobie w ciężkich chwilach zycia - jak trwoga to do Boga, z muzułmanami jest naprawdę inaczej. Brawo!!!! Znajomość biblii nie jest czymś waznym NO TAK NIKT NIC NIE WIE O BIBLII I NAZYWA SIE KATOLIKIEM zostali ochrzczeni W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW WBREW SWOJEJ WOLI, bo tak trzeba bo co powiedzą ludzie GRATULACJE DEBILIZMU do kościoła chodzą w święta NO BO TRZEBA SIE POKAZAĆ W NOWYM FUTRZE I KOZAKACH Taka jest właśnie wasza wiara OBŁUDA ZAKŁAMANIE I FAŁSZ CZARNYCHY W KIECKACH ROBIĄ WAM WODĘ Z MÓZGU BARANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do Rooibos malina czytalam twoj wpis. Biblie czytalam, w Ksiedza nie wierze, wierze w Boga niektory ksiadz ma wiecej grzechow niz ja i ty. No ale spojrz to prawda ochrzcili mnie w Kosciele bo moi Rodzice sa katolikami, jednak gdyby Katolik bylby dorosly i chcial zmienic wiare to oczywiscie moze, i nikt z tego tytulu go nie bedzie gnebic ani przesladywac w odroznieniu od islamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Znajomość i lektura Biblii wymaga odpowiedniego przygotowania teologicznego - to nie jest prosta lektura, ale można w niej znaleźć odpowiedź na każde pytanie. Kościoły w czasie mszy w Polsce są przepełnione wiernymi - i nie Tobie oceniać intencje ludzi, którzy do kościoła przyszli, czy ich celem jest modlitwa, rozmowa z Bogiem czy pokazanie nowego futra czy kozaków, pytanie komu-Panu Bogu? Natomiast faktem jest, iż wielu Polaków Biblii nie czyta, nie potrafi, nie chce, co nie oznacza, że ci ludzie nie znają przykazań, nie wierza w Boga. Wielu też od Boga odchodzi, bo codzienne życie, bo praca, bo....tysiące różnych rzeczy. Ale gdy pojawiają się problemy, gdy świat się wali, do Boga wracają, to w nas , gdzieś jest-to, tzn. przekonanie, że nasz Bóg jest dobry, że niezależnie od tego, jak często go zawiedziemy i odrzucimy przyjmie nas zawsze z powrotem, wybaczy, pokocha i da szanse poprawy. Na tym polega religia miłości. Kilka lat temu byłam w kościele, chciałam się pomodlić, ale nie pamiętałam słów żadnej modlitwy i wtedy podszedł do mnie ksiądz w czarnej sutannie / dla twojej wiadomości - tak się właśnie nazywa, ewentualnie kapłan/, którego zapytałam, jak mam się modlić, skoro nie znam słów modllitwy i ten ksiądz powiedział mi coś bardzo mądrego- ludzie nie potrafią rozmawiać z Bogiem i dlatego Bóg dal im słowa modlitwy, aby mogli z nim rozmawiać , aby rozmawiać z moim Bogiem , nie muszę znac słów żadnej modlitwy,m wielu rzeczy wiedzieć, Bóg , gdy się na niego otworzę, sam mi wszystko pokaże i nauczy mnie wszystkiego. INACZEJ JEST Z MUZUŁMANAMI: to nie jest religia miłości i pokoju, to religia walki, przeciwna wszystkiemu co nie muzułmańskie, pełna wrogości i nienawiści do ludzi innych wyznań, surowo każąca tych muzułmanów, którzy nie stosują się do jej zasad. Ktoś gdzieś kiedyś napisał: "czy to jeszcze jest religia Boga" czy już diabła. Chrześcjanka zaakceptuje muzułmanina, który nie zna Biblii , nie zasad jej religii, ale w drugą stronę to już nie działa, muzułmanin nie zaakceptuje chrześcjanki, która nie pozna i nie zaakceptuje jego religii i jej zasad i taki właśnie był sens mojej wypowiedzi. Rooibos_malina wypowiadaj poglądy jakie chcesz, ale nie interpretuj moich wpisów, skoro ich nie rozumiesz, bardzo cie o to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego wyksztalcenia kochani to jest ono wyzsze niz wam sie wydaje. Ja jak i moj narzeczony skonczylismy studia, a nawiasem mowiac konczylam studia w Polsce pracujac w niemczech i moj kochany islamista wozil mnie bez mrugniecia okiem na wyklady i egzaminy wieczajmijcie sie moze lepiej swoim wyksztalceniem. Klawiature mam niemiecka dlatego nie uzywam Polskich znakow. A poza tym widze ze dyskusja z wami nie ma sensu, popieracie polkiktora uwaza sie za wielka katoliczke a uzywa slow ktore normalnemu czlowiekowi przez gardlo by nieprzeszly. Na pewno Bog takich ludzi do swojego grona przyjmie... "A czemu widzisz drzazge w oku brata swego, a belki w oku wlasnym nie dostrzegasz? ... Obludniku wyjmij najpierw drzazge z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjac drzazge z oka brata swego" Biblii znac nie musicie, ale podstawowe nauki Jezusa to juz by wypadalo jezeli uwazacie sie za katolikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
studia to ty masz chyba islamistyczna piszesz ze masz Niemiecka klawiature ja tez taka mam, i nie chodzilo mi o bledy ortograficzne ale o to ze niektore wyrazy piszesz razem, a spacje to chyba kazda klawiatura ma co nie,masz brudasa i ciapa kolo swego boku to Nie zycze ci szczesliwego Nowego Roku, a ta agresja ci sie od ciapa udzielila, jak mozna zyc z kims kto pragnie zaglady calego katolicyzmu i innych wyznan wstyd ty to masz chyba calego Baobaba w oku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
katoliczka jestem masz racje i jestem z tego dumna bo moja religia nie kaze mi nikogo mordowac a wprost zabrania, piszesz ze Pan Bog nie wezmie do swojego grona, jak kazdy mam grzechy, bo jestem tylko czlowiekien, a ludzie grzesza, ale nikogo nie zabilam, nie pobilam itd natomiast ciebie napewno wezmie do swojego grona zwlaszcza za zycie z ciapusem ktory wszystkiego co nie islamskie nienawidzi, puknij sie w glowe , no coz to twoja islamistyczna logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
Do vannilaaa wozil cie na uczelnie na osiolku czy oslicy a rure wydechowa czyscil temu pojazdowi przed kazdym wyjazdem to ciapniete oczy mu sie napewno nie mrugaly no chyba przy konczeniu czyszczenia albo przy tej zawrotnej szybkosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Wiesz Vannilaa nie rozliczaj katolików z ich katolicyzmu bo to może zrobić jedynie Bóg. I nie tobie czy tobie podobnym oceniać kto jakim jest katolikiem. Jeżeli ktoś chodzi do kościoła aby pochwalić się swoimi butami albo odchodzi od kościoła bo ksiądz mu nie odpowiada to jego sprawa. Ja dla księdza do kościoła nigdy nie chodziłam a dla Boga. I tych ludzi co znam też chodzą tam dla Boga a nie dla mody. Możesz mieć i dziesięć fakultetów skończonych ale to nie zmieni faktu że jesteś zwyczajnie głupia. Jak można zadawać się z muzułmaninem, bronić islamistów jacy oni to są wspaniali bo tak ich dobrze znasz a jednocześnie przyznawać się że nie znasz koranu i masz w dupie co tam jest napisane. To ja się pytam jak ty ich znasz skoro nie znasz tak naprawdę podstawy ich wiary, ich kultury, ich postępowania. Znasz takie łacińskie powiedzenie "Ignorantia iuris nocet" (nieznajomość prawa szkodzi)? Ano właśnie ta niewiedza ci zaszkodzi. Nie znam ani jednego związku mieszanego które przetrwałoby lata, podkreślam LATA. A jak takie się gdzieś pojedyncze jednostki znajdą to piszą że owszem nadal razem są ale ciężko jest i gdyby cofnąć czas to nie związałyby się ze swoimi lubymi. Bo rodzina była dla ciebie miła, bo zawiózł cię do szkoły i na tej podstawie go oceniasz? Nie jeden facet wozi swoją dziewczynę, niejednego rodzina jest miła i co z tego? Na twoim miejscu jeśli jesteś mądra to ja bym sięgnęła po ten koran i trochę poczytała nie dlatego że jakieś "wariatki na forum" cię do tego namawiają ale dla swojego bezpieczeństwa. Odrzuć emocje użyj mózgu. Alicecooper, która spotykała się z Turkiem sama powiedziała że z emocjami przy nich należy uważać. Nie chcesz słuchać nas posłuchaj tych które doświadczenie już w temacie zdobyły. Chcesz być kolejna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
A co do Polaków pracujących w Niemczech. Nie wiem czemu taka opinia jest rozsiewana (pewnie na forach siedzą same zazdrosne Turki :)) ale ja nie spotkałam jeszcze Polaka który pracowałby u Niemców i powiedział że Niemcy nim gardzili. Wręcz przeciwnie. Zawsze słyszałam, że szanowali ich pracę. Mało tego. Kiedyś jeden opowiadał mi (jeszcze wtedy nie byłam w temacie islamskim) jak oni bardzo nienawidzą Turkow. Jak ich wyzywają od dymaczy osłów (podobno to dla nich największa obelga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Chciałam jeszcze poprawić polki która napisała: "jednak gdyby Katolik bylby dorosly i chcial zmienic wiare to oczywiscie moze, i nikt z tego tytulu go nie bedzie gnebic ani przesladywac w odroznieniu od islamu". Mianowicie nie ma czegoś takiego jak zmiana wiary przez muzułmanina. Jeżeli urodziłeś się muzułmaninem to nim musisz umrzeć. Tak samo jeśli zmieniłeś wiarę z chrześcijańskiej na muzułmańską to drogi powrotnej nie ma. Za zdradę swojej religii jest ŚMIERĆ (nie prześladowania). Każdy islamista ma prawo a nawet nakazane takiego zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do vannilaaa pisalas cytuje "Nie znam koranu i mam w dupie co tam jest napisane" powiedz to slowo w slowo twojemu ciapusowi a zobaczymy jaki on fajny wyksztalcony i kulturalny, ale zanim to mu powiesz to zalusz pampersa bo napewno zrobisz kupke ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wiecej nie wchodzic na to forum,kiedys napisalam za duzo o sobie.Nie wiem,co mnie podkusilo zeby znowu tu zajrzec i jestem przerazona.Wy naprawde nie wierzycie,ze Turek moze byc dobry.Musi byc ciapaty i pracowac w kebabie.Moj Turek wcale nie jest ciapaty(polki,Ty chyba mieszkasz w Niemczech,to zapraszam do siebie zebys mogla stwierdzic to osobiscie).Nie pracuje tez w kebabie,jest lekarzem,pracuje w domu starcow.Ja siedze w domu i nie robie praktycznie nic.Mam wszystko czego chce:markowe kosmetyki,drogie ciuchy,psa,po ktorego specjalnie pojechalam do Polski i ktory pozniej zjadl caly dywan,ale to nie problem,bo to jest MOJ pies i JA go chce.To ja decyduje o tym kiedy i gdzie pojdziemy,co kupimy,a co nie,choc nie mam swoich pieniedzy.A wlasnie,moj Turek czyta pismo swiete.Choc wychowany w wierze muzulmanskiej,nie jest zadnym muzulmaninem.Jest poprostu dobrym czlowiekiem.Minely nasze kolejne swieta,oczywiscie z choinka,lamaniem sie oplatkiem,prezentem (w tym roku byl wyjatkowo ekskluzywny),ktory jak co roku dostaje ja,bo ja nie kupuje nic (przeciez nie pracuje).Nie jestem juz mloda i wiele w zyciu przeszlam ale nigdy,naprawde nigdy nie spotkalam tak dobrego czlowieka jak moj Turek.To chyba nagroda za to,co mnie wczesniej w zyciu spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich z Nowym Rokiem , czyli UDANEJ /.../13. Autorka powyżej: Ja ci wierzę na słowo, że twój turek jest dobry, skoro tak piszesz. Innych dowodów, że tak jest, czy może być nie mam- a to, co widziałam, słyszałam i czego parę razy doświadczyłam, w żaden sposób, nie pozwala mi, abym wysnuła wnioski , że Turcy są dobrzy i do nas pasują na stałe, brak mi materiału i doświadczenia, aby inne wnioski poza negatywnymi wysnuć.Jeżeli zmienią się moje doświadczenia, to coś o tym napiszę. Nie wiem, ile z tego forum przeczytałaś, ale jest tu kilka wpisów dotyczących konkretnych sytuacji życiowych osób, które Turków nie przedstawiają w dobrym świetle, a wręcz przeciwnie, i wydaje mi się, że nikt tego nie wymyslił , aby Turków "pogrążyć".Częśc ludzi pisze tu dlatego, że czasami cierpi, szuka rady- nie rozumie zachowań Turków, które podobno zgodnie z ich kulturą są naturalne, chociaż krzywdzą innych- część osób tu pisała, że to forum czasami ostrzega, zrozum nie kazdy trafia na "dobrego Turka" a wręcz odwrotnie (negatywne wpisy przeważają - zastanów się -dlaczego?), a przyjęcie założenia, że oni tacy dobrzy, bo akurat tobie czy innej dziewczynie sie udało, nie upoważnia do wniosku, ze Turcy są dobrzy i podobni do nas.Ktoś , kto uwierzy temu co piszesz, będzie mniej czujny może naprawdę dostać po głowie. I często tu juz podnoszony argument, ale z każdym może nie wyjść, jasne, ale różnic religijnych i kulturowych nie można lekceważyć, do niczego dobrego to nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
Do gockomka dobry z ciebie bajko pisarz lapsza jestes od Braci Grimm ciap i katolizm a twoj ciap to chyba cudo spadlo ci prosto z piekla musliny nigdy nie beda mieli powazania do katolizmu i katolikow yyyy jak oni mowia na nas krzyzowcy prawda czy nie to dla muzeumanina to wrog nr 1 prawda czy nie. Ty a od kiedy w domu starcow sa lekarze ja myslalem ze sa opiekunki i opiekunowie ludzi starszych haha lekarz . Twoj spis zjadl dywan moze mi zaraz napiszesz ze perski jak by twoj pies chocaz nadgryzl dywan to nie zyjesz ty i twoj pies .Ciap i pismo Sw idz sie lecz ,choinka itp mze mi zaraz napiszesz ,ze ci pomagal pierogi lepic albo bigos jadl haha kosmetyki to ty moze i masz jak sobie sama na nie zarobisz i utrzymasz swojego brudasa ,mieszkam w takiej dzielnicy gdzie mieszka pare brudasow i dziwne ze nie maja w oknach swiatelek ani choinki w domu dziwne co mowie ci idz sie leczyc albo znajdz moze jakiegos rezysera to moze nakreci bojke dla doroslych co poczatek scenarjusza juz mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkreslam jeszcze raz MOJ TUREK NIE JEST MUZULMANINEM!!!A ja juz jestem za stara na pisanie bajek.Moje zycie jest bajka.Pozatym tu w Niemczech w domu starcow,za pobyt w ktorym ludzie placa 2.500 euro miesiecznie, MUSI byc geriatra,takie sa wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do Gockomka z zawodu jeszem Altenpflegerin, w naszym miescie jest pare sztuk altesheimow ,i gwarantuje ci ze w zadnym z nich nie ma ani jednego lekarza, zadnej specjalizacji,a z tego co wiem caly B.R.D rzadzi sie tymi samymi prawami.Co to twoim zdaniem jest Alten und Pflege heim. Bo po mojemu to dom gdzie zyja i mieszkaja starzy ludzie, czekajacy na swoj koniec niektorzy latami.Altesheim to nie szpital tylko normalny dom kazdy dziadek czy babcia ma swoj pokoj, telewizor, telefon mozna miec rowniez swoje meble w pokoju, albo dywan, swoje obrazy lub zdjecia na scianie,ale to dom jak tazdy innygdzie sie mieszka i niestety do lekarza trzeba isc albo jechac, albo mozna miec wizyte domowa, pytam cie czy normalny obywatel ma w domu lekarza? wiec tam tez nie ma, od mycia do jedzenia, podawania lekow itd sa Altepflegerinen, ty masz chyba jakis specjany Altesheim gdzie sa lekarze a ja myslalam ze wszyscy caly kraj ma te same prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Gockomka; Skoro twój turek nie jest muzułmaninem, nie mieszka w Turcji, nie zachowuje sie jak turek, jest otwarty na inne wyznania i narodowości i z turkami łaczy go kolor włosów i oczu- to nie jest to turek o jakim mowa na tym forum. To po prostu człowiek pochodzenia tureckiego. Mój kolega ma kolege, przyjaciela turka, ale to jest turek, który urodził sie w Kanadzie, skończył studia i mieszka w USA, a w Turcji był z żona (*Japonką) cztery razy w zyciu , ateista. Kiedyś jeden raz spotkałam go nawet z rodziną, całkowicie normalny facet, niczym nie przypominał turków w z którymi się stykałam. Ale jeszcze raz podkreslam, na tym forum jest chyba mowa o Turkach urodzonych i wychowanych w Turcji, albo w wyizolowanych enklawach tureckich emigrantów w Europie, związanych z ich kulturą, w której zostali wychowani, muzułmanach (98% ludności Turcji to Muzułmanie), a nie ludziach pochodzenia tureckiego, którzy niewiele z turecką kulturą i wiara muzułmańską mają wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhdbfjdb
Nie lepiej wybrać rodaka tylu kulturalnych, szamańskich, porządnych mężczyzn i to całkiem przystojnych że stała praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Gockomka a mogę wiedzieć kim jest twój Turek skoro nie jest muzułmaninem? Sama pisałaś że jest wychowany w wierze muzułmańskiej no to kim innym może być? Zmienił wiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Pierwszy z filmów robi wrażenie. Drugi - niektóre osoby z tych zdjęć całkiem, całkiem. Mi osobiście nie przeszkadza, że muzułmanki zakrywaj ą twarz i ciało, ale miło by było, gdy im również nie przeszkadzało, że chodzę w jeansach i topie, albo sukience przed kolano / mam zgrabne nogi/ - to tyle co do tolerancji. Inną sprawą jest kwestia bezpieczeństwa - skoro "kibolom" zabrania się wstępu na stadiony z zakrytą twarzą, do banku nie wolno wchodzić w kominiarkach- to przecież nie dlatego, że ktoś ma takie widzimisię, ale właśnie w celach bezpieczeństwa, po złych doświadczeniach z przeszłości. O zamachach islamskich organizacji terrorystycznych , w których zginęło tysiące niewinnych ludzi wiedzą wszyscy- skoro muzułmanie chcą żyć w Europie, a ich ziomkowie zrobili im taką, a inna opinię, to powinni zrozumieć, ze żadne państwo europejskie nie przedłoży ich tradycji co do stroju nad bezpieczeństwo własnych obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Prawdę mówiąc gdy się widzi takie obrazy to się nóż w kieszeni otwiera. Aż chce się to wszystko wytłuc. A ten czarny z tym paluchem aż się prosi o złamanie go. To jest to o czym cały czas mówimy. Brak tolerancji z ich strony (ta w worku może oceniać ta druga już nie), źle pojmowane pojęcia (że niby jest naga), zajmowanie naszych terenów (to było rodzinne miasto bohaterki), wprowadzanie swoich zasad a najlepsze jest to że wykorzystują nasze prawa ("możemy mówić co chcemy jest wolność"). Problem w tych że nasze zasady życia w wspólnocie zostały stworzone przez ludzi cywilizowanych dla ludzi cywilizowanych a to jest bydło. Mi osobiście przeszkadza jak one łażą w tych szmatach bo nie wiadomo co pod nimi ma. Równie dobrze może mieć ładunek. Jak chce chodzić w worku to niech chodzi u siebie. Uważam że prawo powinno się zaostrzyć względem nich tak mocno że albo by w końcu odpuścili i wyjechali stąd albo się przystosowali. Dlaczego? odpowiedź jest prosta. Jak przychodzę do kogoś do domu to rządzi tam gospodarz a jak on chodzi nago po mieszkaniu to albo to akceptuję albo wychodzę i więcej go nie odwiedzam ("wolność Tomku w swoim domku" a oni nie są u siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Widzę że gockomka znów zamilkła ale może jednak się skusi na odpowiedź. Pytam jak kobieta kobietę nie boisz się żyć tak na koszt tego swojego faceta? Nie pracujesz, mieszkasz u niego, on wszystko kupuje. Przecież w którymś momencie możesz mu się znudzić i zwyczajnie wywali cię na ulice na kopach? W tym pytaniu naprawdę nie ma podtekstu że jest muzułmaninem. Bo ja bym się bała taki związek stworzyć nawet z rodakiem. Ty się nie boisz? Jest dobrze jak jest dobrze ale zawsze może coś się popsuć i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Linki poruszyła bardzo ciekawy temat: trzeba mieć po prostu odwagę, aby siedzieć w domu męża, na jego utrzymaniu , bez własnych dochodów, zabezpieczenia, pracy - może on niekoniecznie swoją wybrankę porzuci, odetnie od źródeł utrzymania świadomie , ale, np. zachoruje i to on będzie potrzebował wsparcia i opieki, będą potrzebne pieniądze na jego leczenie, albo zginie w wypadku-w pierwszym wypadku to kobieta ma obowiązek pomóc mężczyźnie , w tym również finansowo, a jak się nie pracowało-to z czego, a kiedy jego zabraknie , zarobić na samą siebie. Też nie łatwo. Nadto ciekawi mnie co można robić przez cały dzień , nie pracując, fryzjer, kosmetyczka, zakupy i plotki z przyjaciółkami, sprzątanie mieszkania codziennie? Sama perspektywa takiego życia mnie przeraża, ja kocham, to co robię. Co innego, gdy kobieta ma dzieci, jest pełna rodzina, no to wtedy ma na głowie domowe przedsiębiorstwo, którego prowadzenie wcale nie jest łatwe, ale satysfakcjonujące, ale tak. NIE ROZUMIEM, CO TAKIEGO FASCYNUJĄCEGO JEST W SIEDZENIU W DOMU NA UTRZYMANIU MĘŻA, przez jakiś czas na pewno fajnie, ale potem , chyba bym oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylouuuuu343
bzdura ze lekarz pracuje w altersheimie, pewnie ja robi w konia, bo zasuwa tam w bialym kitlu i dlatego UDAJE lekarza. To zwykly ciec od podcierania doopy dziadkom, kiedys nawet z lapanki z ulicy takich brali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×