Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość islam nie dzieki
Reat ,Polki i Pro offerma zycze wam szczesliwych i spokojnych swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego nowego roku 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
eat, to zwykle kurwy po podstawowkach, no nie wyobrazam sobie ze nawet po maturze z ciapakiem byc, to przeciez spadek w spoleczenstwie, kompletna degradacja -- wiec rozmawiam z kurwami jak z kurwami, inaczej nie dojdzie, wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Brawo Pro offerma dokladnie jest jak mowisz sama bym lepiej nie napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Ja też schodzę z drogi Turkom, a nadto prostytutkom, wyjątkowo brudnym bezdomnym, asenizatorom / mam nadzieję , że słowo zrozumiałe/ i uciekinierom z zakładów psychiatrycznych, a fustracje związane z tym "ponizeniem" odreagowuję na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutrooplatek
Nie zapomnijcie o oplatku katole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Beznadziejni. Bydlo to rarytas przy was polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Jestescie super znow tu przyjdzcie, islam nie dzieki wesolych swiat Bozego Narodzenia KATOLICY LACZMY SIE .DEPCZMY CIAPASOW I ich ciapuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia
Dość często od dość dawna czytam różne wątki związane z tematem turek- polka. Wcześniej, aby poszukać rady, teraz chyba aby ostrzec wszystkie naiwne kobiety przed popełnieniem błędu.Taak,czlowiek uczy się najlepiej na własnych błędach. Ale może zacznę od początku...Przyjechałam do niemiec na delegacje na początku tego roku.Wierzyłam też, że każdy muzułmanin to terrorysta, a na sam widok turka zamykalam oczy, chociaż wielu ich wraz ze mną pracowalo w tej samej firmie. Wszystko do czasu.Powoli oswoiłam się z krajem,ludzmi i z turkami również.Nie wiem czy to normalne ale mnie zawsze pociągalo coś, czego do końca nie znalam i nie rozumialam.Kiedy mój turek zaczął przynosić mi cukierki na linie,początkowo z przerażeniem grzecznie odmawiałam ale po miesiącu znajomości,kiedy zaproponował mi spotkanie - zgodzilam się ! Nie znałam kraju,języka ani tego typu ludzi- zgodziłam się :/ Jak było ? Wspaniale ! Oni na początku znajomości potrafią kobiety traktować jak księżniczki.Cierpliwie tłumaczył mi każde slowo na kilka języków tak abym zrozumiała,albo posługiwał się gestami.Byłam oczarowana.Jak na turka nie był zbyt przystojny,moja karnacja skory jest o wiele ciemniejsza od jego,urzekły mnie jego oczy i niski gardłowy głos.W ciągu dwóch miesiecy mojego pobytu wtedy spotkaliśmy się jeszcze dwa razy,oczywiście w mieście,o sexie nie było wtedy zupełnie mowy.Wyjechalam do Polski,pozostal kontakt na facebooku,codzienne rozmowy i powoli wkręcilam się :/W Polsce miałam dom,rodzinę ,dzieci i psa,on jest kawalerem.Ale o turku zapomnieć nie potrafiłam.Z niecierpliwością czekałam na kolejny wyjazd do Niemiec.Za każdym razem było wspaniale ale nie robiliśmy żadnych planów na przyszlość,spotykaliśmy się tylko we wszystkie weekendy.On uparcie twierdził że nie chce się wiązać,ma na utrzymaniu matkę i brata i zobowiązania w stosunku do nich.Namawiał tylko abym zdecydowala się na podpisanie kontraktu ponieważ te ciągłe czekanie na mnie,czasami i dwa miesiące nie jest dobre.Dostałam kontrakt.Ale podczas ostatniej delegacji nagle coś zaczęło się zmieniać.Turek zrobił się mniej czuly,rzadziej miał ochotę spotykać się,pobąkiwał coś o zalożeniu rodziny- oczywiście tureckiej,zapragnął nagle dzieci- oczywiście nie ze mną.Decydując się na kontrakt zostawiłam w kraju wszystko co miałam.Faceta,dom,dzieci,dobrą pracę i ukochanego psa.Dla niego .To był mój największy bląd w życiu ! Córka za kilka miesięcy przyjeżdza do niemiec na stale,syn jest już dorosły,mój ex również wyjechał do Niemiec.Z turkiem nadal spotykam się w weekendy...nie ma czulości,dawnego traktowania,zabiegania o mnie,nie ma nawet dobrego sexu,ale jestem tak od niego psychicznie uzależniona że nie potrafię normalnie funkcjonować,spać,pracować.Pare dni temu zdecydowalam się przejść na inną zmianę,nie potrafię skupić się na niczym kiedy wiem że on jest blisko,czuję że zwariuję,mam napady depresji,raz się śmieję w następnej sekundzie łzy mi kapią po policzkach.Dziś spotkaliśmy się ostatni raz..Ostatnio ciągle są to spotkania przez caly weekend,u mnie w domu,przy czym za każdym razem jedziemy na obiad do miasta. O tym ,że to jest już koniec, slyszę już od miesiąca,że nie mozemy być razem,że powinnam poszukać sobie innego mężczyzny,że muszę pozwolić mu odejść.On co innego mówi,co innego robi i to jest najgorsze ponieważ w żadne sposób nie potrafię poradzić sobie z tym.Nie wiem tak naprawdę o czym on myśli i jakie są jego zamiary.Dodam tylko że jest to osoba wyksztalcona,urodzona w niemczech,na stanowisku,nie jakiś taki zwykly turek z bazaru czy z donnera. Ale to chyba jest bez znaczenia skoro zrobil mi wode z mózgu i pewnie bez specjalisty od czubków nie obędzie się :/ Nie oczekuję od Was odpowiedzi,chcialam po prostu wylać swoj żal bo nie radzę już sobie z tym.Nie tak dawno temu bo kilka miesięcy wstecz czytałam podobne wypowiedzi dziewczyn ale ja rownież twierdziłam ze mój turek jest inny,teraz mam przyklad jacy oni są.Oczywiście nie wszyscy.zdarzają się wyjątki.Kuzyn mojego turka jest żonaty z polką i mają dwoje dzieci,ale są to naprawdę wyjątki tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Jesteście: Nie oceniaj, bo tez możesz być oceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ciebie
Taki katolik jak z koziej dupy traba Jesteście superrrr niedojebani naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
linki ta szmata pozmieniala nicki i liczy na to ze inteligetni ludzie jak Ty czy ja uwierza w to oburzenie, no juz sie nasmialam, :D Wesolych Swiat jeszcze raz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
jak te hieny!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Wesołych Świąt dla Wszystkich. Stara a głupia: zmień to , aby było młoda i mądra, on traktuje Cię tak, jak pozwalasz mu się traktować, przez dupka zniszczyłaś dużo w swoim życiu i życiu swoich bliskich, a co za to dostałaś..... Postanowienie z Nowym Rolkiem - spadaj capie i tyle , potem reszta ułoży się sama. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
ludzie, ja w ogole nie potarafie jednej rzeczyjak mozna z ciapakiem, przeciez to wstyd, degradacja absolutna, nie mam slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
wstyd sie z takim pokazac wstyd miec dzieci, bo jednak brazowe wyjda, jakby ich nie robic islam musi byc, bo kooorwa nie idzie inaczej czym sie pochwalisz pizda jedna z druga ? ze najebalas dzieci muslimskie z paki czy innym arabem i to przywieziesz z Wielkiej Btytanii ? souvenir ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
a mamusie tylko czekaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Jak mozna z takim cwelem jak ty oferma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
widzisz... nie wiem czy przeczytasz. ja wierze w Chrystusa Pana, ten becwal w nic. ja dzisiaj celebruje, ten twoj klania sie dupa 5 x dziennie ku pedofilowi. Ja zyje bogobojnie a twoj chuj zabija ludzi. Jest roznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Offermo A tobie zycze abyś spotkal kiedys na swojej drodze właśnie " ciapka" i zeby zrobil ci z mordy jesien sredniowiecza Z mordy i z dupy Moze wtedy troche byc spokornial Jestes malym zakompleksionym kretynem ktory ani nie ma wygladu ani za grosz rozumu I zjedz moj chooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
nie zapominaj ze jego bog mahomet jebal dziwczynki osmioletnie, to tak na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Mahomet nie był bogiem idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
mieszkam z tymi chujami od 3o lat i mam calkowity einblick, chesz sie zwierzyc ? pisz do mnie na priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Nie zapominaj ile miala Jadwiga jak brała slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
gdzie pisalam ze bogiem ty ograniczona kurwo, pisalam ze modla sie do pederasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
Jadwiga brala slub, jak miala 14 ale doszlo do zlaczenia jak miala 19, kurwa, ty tlumoku ucz sie historii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Pisalas? Cos ci sie nicki popierdolily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
jestescie wez spierdlaj bo ne masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
nie zapominaj ze jego bog mahomet j**al dziwczynki osmioletnie, to tak na dobranoc. Nie wiesz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Hehe cienias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie
Offerma, Polki i te wszystkie inne to jedna i ta sama osoba Pierdolne ze smiechu lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×