Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość proszę o opinię
mieszkaja w anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
no to wszystko jasne, nawet jesli sa tam razem cala rodzina to pewnie i tak czuje sie tam wyobcowana , jakie podaje argumenty jak z nia rozmawiasz by dala sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruszek turczynki to tez muzulmanki...wiec nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora. poza tym Drzyzga bazuje zawsze na sensacji, bo to ma dobra ogladalnosc.zawsze gada o tematach kontrowersyjnych albo w ogole o jakichs wynaturzeniach... jakos nikt nigdy nie mowi o szczesliwych zwiazkach, nie zastanaiwa Cie to? myslisz, ze takich nie ma? wszedzie sa szczesliwi i nieszczesliwi ludzie. jesli twoja wiedza bazuje na 1 ksiazce to jest niestety bardzooo ograniczona...Wiem, ze np w Sudanie obrzeza sie dziewczynki, to bardzo przykre i nieludzkie, ale ja sie z tego powodu nie podpale w ramach protestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinię
Jeszcze z nia nie rozmawialam na ten temat bo nie wiem czy powinnam sie wtracac no i wlasnie jak z tym jest? powinnam z nia porozmawiac? bo juz sama nie wiem. Wlasnie dlatego chcilam sie dowiedziec jacy sa turcy i jak oni to robia ze potrafia tak zawladnac umyslem kobiety zeby byc przygotowana na jakies argumenty z jej strony podczas tej rozmowy ktora byc moze przeprowadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zakochala, to trudno bedzie ci ja przekonac jakimkolwiek argumentem, ale probuj...bo na pewno bedzie zalowac zniszczonego malzenstwa przedzej czy pozniej..chyab, ze jest juz z nim nieszczesliwa i ten Turek byl tylko taka kropla ktora przepelnila czare goryczy... swoja opinie zawsze mozesz i powinnas wyrazic jesli zalezy Ci na szczesciu przyjaciolki...turek oczarowal ja, tak jak mogl to zrobic kazdy inny facet. Nie sadze, zeby bylo wnich cos szczegolenego. kazdy facet, ktory chce oczarowac kobiete stara sie byc mily, slodki, uczynny, bezinteresowny, opiekunczy itd itp. Moze raczej warto bylo by zapytac jak ona sie czuje (czula) w tym malzenstwie, bo moze jej czegos w nim brakowalo skoro zainteresowala sie 1-szym lepszym facetem (w tym wypadku nawinal sie Turek....ale to moim zdaniem nie ma znaczenia) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddddddddd w Polsce tez mozna jeszcze trafic na silnego i meskiego faceta przy odrobinie szczescia :) a przy tym romantycznego :) to jest raczej cecha gatunku meskiego ogolnie, a nie Turkow. moim zdaniem na niektore dziewczyny dziala ich pewna \"egzotycznosc\", ciemne oczy itp. ale tez nie na wszystkie. na mnie nie. zadzialal tylko ten 1 facet, innego Turka bym nie chciala. wiec nie ma co tu dorabiac filozoffi (poza tym jedynie, ze sa niezlymi bajerantami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka32
wiem ze CANIM to slowo tureckie ale nie wiem co oznacz,moze ktos by mi to wyjasnil prosze :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canim znaczy niebo
ale to takie cos jak powiedzmy dla nas kochanie , po prostu mile słowko do kochanej osoby. Canim czyta sie dżanym :) askim - moja miłosc - aszkym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
miś pusz upek-- jesteś prawdziwy - dupek - tylkeo , ze upek napisales , zapomniałeś dopsać d - pozwole sobie poprawić- MIŚ Pusz DUPEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
CANıM Word for expressing affection. Similar to sweetheart or honey. The literal meaning is my life dla wyrażania sympatii. Podobny do ukochanego albo miód. Literowe znaczenie jest moim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
can- soul- dusza , im to jest końcówka osobowa mój , moja , moje --- w drugiej osobie can- life- życie + końcówka osobowa im --- moja dusza , moje życie , używane też dla wyrażenia miłości do ukochanej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canim znaczy niebo
heh ale mi sie poplątało :) niebo to przecież cennet .....o czym ja myślałam jak to pisałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
kwiat pustyni to piękna książka , pochłonełam ja nie przeczytałam wręcz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
przeczytajcie jeszcze SPALONA ZYWCEM i PAMIETNIK KSIEZNICZKI SULTANY sa o tej samej tematyce i naprawdw polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś PUSH Upek dupek
siemano znam wiele książęk o babach takaich i o tym gupim kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
daja one pewna wiedze o kulturze ale nie mozna na glownie na nich bazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasemin
mam meza turka mam spanialego meza jestesmy juz 2 lata po slubie bardzo sie kochamy muj maz bardzo dobrze mnie traktuje wszystko robi dla mnie ale muj maz na wszystko pozwala nie musze chodzic dlugich spudnichac ani chuskach mieszkalam 5 miesiecy w turecji chodzilala jak chialam nie mialam zadnego problemu zmezem ale zawsze mnie ufa muj maz zawsze czeka na mnie w domu z pracy z obiadem otez pracyje jestem naprawde szczesliwa religa nie jest dla mie wazna wazne ze sie dogadujecie sie miedzy soba i azanujecie to wazne nie wszyszcy turcy sa tacy ja trafilam na spanialego meza i jego rodzinne bardzo mnie szanuje i mnie lubia i mnie kochaja magdaikarolina1@wp.pl muj msn adress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŚ Pusz UPEk
Ej yasemin wygląda na to że twój bez błędny i códownie kosmiczny mąż wzioł za żone analfabetkę.Pamientaj że "muj" się pisze "mój" LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój bo moje podstawy polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ludzie jak jesteści tacy mądrzy , to sądzę że znacie słowo - dyslektyk hmmmm czemu sie czepaicie , czy nie jest ważne kto co ma do przekazania , a nie to w jaki sposobik napisze to . CZEMU SE CZEPIACIE yasemin , A TY yasemin NIE PRZEJMUJ SIE WYPOWIEDZIAMI , skoro nie maja nic w tym temacie do powiedzenia , czepiaja sie pisowni , a typowym przykładem jest miś pusz dupek , zapomina tylko o dodaniu przed upek - D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ROBIE BŁĘDY I MAM TO GDZIES , WAŻNE JEST TO , JAKIM JESTEM CZŁOWIEKIEM , CO MAM DO POWIEDZENIA , JAK W ŻYCIU POSTEPUJE JAK TRAKTUJE INNYCH LUDZI , CZY MOZNA NA MNIE LICZYC W POTRZEBIE , CZY JESTEM DOBRA W TYM CO ROBIE I CZYM SIE ZAJMUJE , CZY MAM SUMIENIE , A NIE TO W JAKI SPOSOBIK PISZE , SĄDZE - ZE MOGŁA BYM W NIE JEDNYM TEMACIE ZAGIĄĆ OSOBY KTÓRE SIE SZCZYCĄ TYLKO IW YŁĄCZNIE SOWJA ORTOGRAFIĄ hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ktoś kiedyś mądry mi powiedział , ze najlepsza obroną jest atak - wiedze ze słowa tygo kogoś sie sprawdzaja , jak sie na ma argumentów na tany temacik najlepiej zaatakowac osobe majaca argumenty hmmmmm ciekawa teoria - inteligentni ludzie - miło jest poczytac inteligentnych , mądrych i bez wad wowwwwwwwwwww jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanan nie denerwuj sie :) Ja poprostu mysle, ze ktos sobie jaja zrobil :) Yasemin to jakis podszywacz pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
KUCUKBALU --też tak myślałam . ale czasem z nia rozmawiam na msn i widze , ze dziwnie pisze , ale ja mam ten sam problem wiec sama juz nie wiem , na poczatku tez mi sie zdawało , ze to nie polak pisze tylko cudzoziemiec znajacy nasz jezyk w pewnym stopniu , ale hmmmm nie wiem tego , ani tego czy to dziewczyna wogle wiec nie moge sie wypowiadać i szczerosci czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ps. miś dupek - códowny pisze sie przez u zwykłe , specjalnie dla ciebie to sprawdziłam ,- wiec - cudowny , jesli chcesz kogoś pouczac , to zacznij od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
gorszego ciula od ciebie nie widziałam w życiu , a tak apropo ciuli hmmm nigdy nie kłuć sie z głupcem , bo ktoś mógłby nie zauważyć różnicy , więc ja wypadam z tej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfsdhdkfshkfl
polacy sa oblesny i ochyda sam pewnie sobie cos w swoja d,upe wsadzasz! obrzydliwosc, widocznie cie to podnieca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co misiu, ukradlam Ci nick! glupio Ci? zostal Ci juz tylko mis pusz dupek :P ktorym jestes dzis ja jestem sprite a Ty pragnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×