Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość seytan
moj chlopak tez jest turkiem,i... tez ma wady,jak kazdy,wcale nie jest gorszy od polaka,ktorego mialam wczesniej,czasami go przerasta,nie bije mnie,czasem sie poklocimy,raz on jest winny raz ja,jak w kazdym zwiazku...nie ma regul,a jak sa to po to by je lamac, przepraszam za pisownie nie posiadam polskiej klawiatury, czlowiek jest czlowiekiem,a Bog jest Bogiem i jest wszystko jedno czy nazywasz go Sziwa,Allahem cz Bogiem,masz szanse na udany zwiazek,duzo zalezy od Ciebie samej,jak mowi moja mama,jak sobie poscielisz tak sie wyspisz i gotuje dla mojego potrawy bez swinki:-) a to dla mojego misia co zna tylko troszke polski seni cok cok seviyorum,sen benim herseimsin Kemal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seytan
ben sensis yasayamauom askim senden bir cocuk istiyom ich weiß schatz hast du lange gewartet wann ich sage das,willst du weiter zwei haben... dla wszystkich co kochaja,nie wazne kogo i jakiej narodowosci,milosc jest miloscia i wszyscy maja szanse ja spotkac i utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
czyli jest tak-- to z kim jesteśmy i jaki jest nasz zwiazek zależy tylko i wyłącznie od człowieka i jego charakteru , podejścia do życia , światopoglądu i tolerancji................i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Push Upek
Wygląda na to że nie masz wystarczająco duzo pomysłów i tym względem ty jesteś dupek podkradając mi mój nick. Po za tym Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errora
trafiłam tu przypadkiem....i jestem zaskoczona, że tyle kobiet ma podobny problem jak ja.... TAK Turkowie mają coś w sobie. potrafią tak zawładnąć sercem kobiety, że potrafimy wszystko dla nich rzucić i zmienić swoje życie o 180 stopni... mam ogromny dylemat co zrobić.... wydaje mi się że kocham.... ale czytając te wszystkie książki, oglądając filmy, śledząc wypowiedzi na forum..... ma się już prawdziwy mętlik w głowie.... strach przed tym wszystkim robi swoje.... chciałabym porozmawiać na gg lub mailowo z jakąś dziewczyną która jest w związku z muzułmaninem lub ma dylemat czy na taki związek się zdecydować....pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha779
dla errora 5509456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
Jezeli ktos podszywa sie pod moj nick to mam na ten temat swoje zdanie to nie ladnie i bez szacunku dla drugiej osoby a przecierz ten KTOS nic o mnie nie wie zreszta wyrazajcie wlasne zdania pod wlasnymi pseudonimami jezeli nie jestescie w stanie zrobic tego nawet przez internet to popracujcie nad samoocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
Errora podaj jakis namiar ja chetnie pogadam ale nie chce tu podawac swojego gg za duzo tu niedomowien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"yasemin (magda407@buziaczek.pl) mam meza turka mam spanialego meza jestesmy juz 2 lata po slubie bardzo sie kochamy muj maz bardzo dobrze mnie traktuje wszystko robi dla mnie ale muj maz na wszystko pozwala nie musze chodzic dlugich spudnichac ani chuskach mieszkalam 5 miesiecy w turecji chodzilala jak chialam nie mialam zadnego problemu zmezem ale zawsze mnie ufa muj maz zawsze czeka na mnie w domu z pracy z obiadem otez pracyje jestem naprawde szczesliwa religa nie jest dla mie wazna wazne ze sie dogadujecie sie miedzy soba i azanujecie to wazne nie wszyszcy turcy sa tacy ja trafilam na spanialego meza i jego rodzinne bardzo mnie szanuje i mnie lubia i mnie kochaja magdaikarolina1@wp.pl muj msn adress " Jak za 50 lat nadal będziesz tak traktowana to napisz:P.I sprawdź czy przypadkiem nie zdradza:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaona
Witam serdecznie. Mam wziąć slub z Turkiem. Miał sie od odbyc w Polsce. Mi to pasowało. Teraz on postanowił,że weźmiemy slub w Turcji. Muszę przygotować dokumenty. Co bedzie mi potrzebne i czy wystarczy tylko wizyta w moim urzedzie stanu cywilnego. Co zmienia fakt,ze wezme ślub w Turcji. Czy w razie czegos złego bedę mogła rozwieść się w Polsce. Czy to prawda,ze w momencie slubu nabywam tureckie obywatelstwo? Nie zamierzamy mieszkac w Turcji. Jak jest z nazwiskiem. Tam ponoc do slubu nie potrzebny nam tłumacz. Ale czy dokumenty maja byc przetłumaczone? Prosze o odpowiedz i dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po slubie to juz bedzie ostatni gwóźdź do trumny by stac sie jego nie wolnikiem. Odwołaj ten ślub, natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyżowiec
Witam Dpuśćiliśmy te narody do samego serca chrześcijańskiej Europy a teraz oni nam odpłacają. Te naiwne kobiety ,które są co najmniej w związkach z muzułmanami są beznadziejne. Ale one mogły by przecież mieć chłopaka Polaka ,ale szukają dogody i mają. Niedobrze mi.Czasy wirności i honoru już mineły. Turcy to paskudny naród (dla mnie) .I pomyśleć ,że kiedyś czuli do nas respekt ,a teraz nawet nasze kobiety się z nimi puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cqqqrhhhufffszzzaxxxdvvver
no pisz coś! Ty antymuslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
a turcy są obrzezani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
odpowiedcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
ktos odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyżowiec
Turkcy to jeden z najwiekszych wrogów chrześcijaństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
odpowiedcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
czy turcy są obrzezani? opowiedcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosnie nam pokolenie
idiotow!!! Zeby wasz siostry, kolezanki i corki zwiazaly sie z turkami, arabami, murzynami i skosnookimi :P ps. tak muzulmanie sa obrzezani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
na odpowiedz czekam od baher?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
a ty masz też turka? fisiowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
a ty masz turka za meza? fisiowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crusader
jak ja ich dopadne to będą jeszcze oskalpowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grore
lubisz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×