Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość edit021
Czesc dziewczyny! jestem tutaj poraz pierwszy, ale bardzo chciala bym podzielic sie moimi problemami. Jestem w zwiasku z turkiem od 3 lat mamy 5 miesiecznego synka na poczatku naszego zwiazku bylo poprostu super kochany uroczy romantyczny ale od pewnego momentu sie kucimy uwierzcie mi to opisuje ze lzami w oczach nawet nie zwracam uwagi na moje bledy. bylam tego samego zdania co wy ze on jest inny jak wszyscy ale sie grubo pomylilam ja poprostu w tym zwiazku nie mam nic do powiedzenia jego cala rodzina trztyma jego strone ja niemam tutaj nikogo bo sama wyjechalam do niemiec a on ma tutaj wszystkich mame braci i dlatego robi zemna co chce bo wi ze jestem od niego uzalezniona ostatnio zarejstrowal sie w ogloszeniuz matrymonialnym kture odkrylam przypadkiem w internecie napisal tam ze jest po rozwodzie i samotny ze szuka zabawy wiecie chyba o co chodzi bylam po prostu w szoku i to mu powiedzialam myslicie ze szukal wytlumaczenia wrecz przeciwniezrobil mi okropna awanture co ja szukam w jego prywatnych zeczach malo niedoszlo do rekopczynu juz nie wiem co mam robic juz dlugo tak nie wytrzymam nawet mialam mysli samobujcze ale musze zyc dla mojego synka on mi dodaje tylko sil kazdego ranka kiedy sie do mnie usmiecha dziewczyny uwazajcie bo kazdy turek jest taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa blada
edit wiekszosc turko z niemiec jest \"sliskich\", najlepej sie od razu rozwiedz z tym cymbalem..bo inaczej niedlugo ci przyprowadzi laski do twojego lozka. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepa ja nie lubie uogolniac, wiem, ze w Krakowie jest paru turkow. niektorzy z nich to zwykle gnidy..ale ja znam tylko pare osobnikow, w tym tez takich normalnych i dobrych ludzi. to ze moj facet jest wg mnie ok nie znaczy, ze uwazam wszystkich turkow z a super kolesi... czy to m.in. ci od cementu czy studenciki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
edit021 - dziwi mnie, że jeszcze się zastanawiasz co zrobić! Na pewne rzeczy godzić się nie można czy Polak czy Turek obojętne. Związek nie przetrwa, a Ty sama siebie zniszczysz. Małżeństwo rzecz święta, ale czasem nie warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Biedna edit. Tak sie kończy większość związków z turkami. I nic nie zrobisz bo nie bedziesz mogła. Odważysz sie na rozwód? Jakie masz obywatelstwo? Pewnie do Polski sama nie przyjedziesz a tam nic nie zrobisz. Najwyżej dostaniesz niezłe bicie od niego. Znam też takie opowiastki,że oddawał swoją ukochaną koleżkom kiedy znalazł nową ofiarę. Wyjazd do Niemiec do tureckiego getta jest wyrokiem. Trzymaj sie i bądz mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
anja.s - nie rozumiem "że oddawał swoją ukochaną koleżkom kiedy znalazł nową ofiarę". No tak dziewczyną, które "nie mają" rodziny to trudno podejmować takie decyzje. Dla mnie to jasne, że po przekroczeniu pewnych granic bye bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit021
narazie co wymyslilam to otworzylam ksiarzeczke zebym mogla odlorzyc troche pieniedzy bo narazie to nic niemam a obywatelstwo jak narazie mam polskie bo jestem dopiero po slubie nie caly rok jak sie odbije z dolka to napewno go zostawie bo to niema sensu mam dosc byc powierana i uponizana przez niego i cala jego rodzina musze konczyc bo wlasnie on przyszedl do domu i zabardzo dziwnie mnie obserwuje to narazie jeszcze sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja.s nie przesadzaj, niemcy to ostatecznie nie arabia saudyjska...ma dziewczyna polski paszport, moze wrocic do kraju. rodzina na pewno jej pomoze..jak bedzie chciala to sobie poradzi. zachowujesz sie tak jakby kazdy facet oprocz twojego byl draniem... najwazniejsze, zeby nie tkwic w chorym zwiazku edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kng
Witam. Zainteresował mnie ten temat, niegdys on mnie dotyczył. Słuchajcie- miałma chłopaka turka przez internet chciał do polski przyjechać (ale bylam głupia ;/ ) i juz zauważyłam że on k...wa chce mna przez internet rządzić. Kur...wa! dziewczyny! nigdy nie gadajcie naawet z takimi skur...wy...synami. Cos powiedzial że ja go klamie, i sie obraził na zawsze dzięki Bogu. To są debile. im w głowie tylko ruchanie ładnych glupiutkich dziewczyn, przyjedzie wygrzmoci (naszczęscie mnie Bóg uratował ). I co stego że są mega przystojni? Jest wiele lepszych ładniejszych od turków ludzi np. Wlosii :D a oni juz są bardzo podobni do nas i nie tylko z religią. tak samo grecy, Brazylijczycy , hiszpanie...a turcja to takie ara by i cygany dajcie sobie więc z nimi spokuj. Co do tego ż epolacy sa brzydcy- nie prawda Serca niektórzy maja napewno pięknie jsz e od tych tureckich szmacia.rzy.A te turki to debile napalone ...mam nadzieje że Bóg was ochroni przed tymi zbokami! pA pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kng przemawia przez ciebie zranione serce.. ale czy pogaduszki na necie mozna nazwac zwiazkiem? chyba nie...nastepna madra co poznala cala nacje...i to przez internet ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
kng - :) buahaha Z wrażenia z krzesła spadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit021
przed paroma miesiacami bym sie z wami tutaj napewno klucila ze moj maz jest zupelnie inny jak wszyscy pozostali turcy i nawet tak robilam przez to stracilam moich przyjaciul dlatego ze on mi zaczynal ich wybierac a ja bylam tak zaslepiona ze mu na to pozwolilam i teraz niemam tutaj nikogo oprucz jego rodziny co zawsze trzyma jego strone jezeli bym sie teraz zdecydowala od niego odejsc to bym stracila mojego synka dlatego ze on ma tutaj bardzo duzo znajomosci nawet by znalazl falszywych swiadkow zeby skladali zeznania przeciwko mnie do polski nie moge uciec dlatego ze jestem z nim po slubie i mam z nim dziecko tzn jak bym zabrala dziecko bez pozwolenia to tak samo jak bym je porwala wiem o tym bo jego kolega mial taki sam przypadek jego zona uciekla ze swoim dzieckiem a on powiadomil tutaj calo policje i teraz jest poszukiwana policja jemu powiedziala ze ma duze teraz szanse zabrac jej dziecko dlatego ze ona jest nieodpowiedzialna wiadomo znalazl tez na nia falszywych swiadkow dlatego moj zrobil by to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Niestety edit tak jest. Ja juz o tym wiem. Dlatego ci napisałam,ze nie odejdziesz od niego bo nie bedziesz mogła. Ale musisz dokładnie to przemysleć, wszystko zaplanować. Uciekaj do Polski, tu od razu podawaj do sadu o rozwód. On jako Turek ma to w polskim sadzie przegrane, wygrasz rozwód i prawo do dziecka. Tylko musisz bardzo madrze postępowaź, tak zeby on sie nie zorientował. Żeby nie stała ci sie krzywda zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
sussu czego ty nie rozumiesz - znam dziewczyne, która tez była z niemieckim turkiem. Po jakims czasie przestalo byc różowo. On zaczął znikać na całe noce a ona z domu nie mogła sie ruszyc, bo nie pozwalał. Wreszcie zaczął przyprowadzać kolezków. Wielokrotnie była gwałcona. Potem odbił ją jakis inny. Ponoć arab. I dalej nie wiem , straciłam z nia kontakt. Mam nadzieje,ze arab okazał się lepszym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
A co do mojego faceta - to ja go wcale nie wychwalam. Jestem z nim, ale juz wczesniej pisałam,ze pierwsze zauroczenie prysło a rzeczywistość nie jest juz taka superowa. Mój zwiazek to zakazy i nakazy, wiele musiałam przejść i wiele razy płakałam na to co mnie spotkało. Ale ułozyłam sobie zycie, zaadoptowałam sie do nowych warunków i jest OK. Ale tez nieraz miałam strache jak edit teraz i obawy. Dlatego wole mieszkać w Polsce. Wolałabym jechac do Turcji niz zyc w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit021
ja tez prubuje dostosowac sie do niego ale jakos mi nie wychodzi ja go jeszcze bardzo kocham i mam nadzieje ze to jest tylko chwilowy kryzys ktüry szybko minie niraz sa miesiace ze sie wogule nie klucimy i jest nam ze soba bardzo dobrze moja szwagierka ktura jest turka jedyna osoba z tej rodziny ktura zawsze trzyma moja strone bardzo mi pomaga zawsze trzyma moja strone i zato jej sie obrywa ale ona twierdzi ze ja to nie interesuje dobre serce ma dziewczyna tylko9 ze jej maz brat mojego mozna powiedziec ze jeszcze jest gorszy bo juz nieraz oberwala biedaczka on ja zdradza na prawo i lewo dzieki bogu moj jest troszeczke lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit021
kng jestes taka pusta ze nawet szkoda do ciebie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit021
zazdroscisz mi ze sobie dalam kija do pizdy wsadzic chociaz mam z ztego pieknego synka i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit021
ja nie zaluje niczego takie jest juz przeznaczenie a to ze dalam kija sobie w dziurke wsadzic z tego mam mojego pieknego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kng
edit ty za to masz tyle w środku , bo ci powsadzali, nie powiem kto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kng
nie no lol:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja nie mam ochoty nawet mysleć o jakiś pojeb#abych arabach , bo sie już przejechałam :/ sama zobaczysz. On cie tak wychowie że bedziez mu robic wszytsko na jedną sekunde. O ile juz tak nie masz..... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Dziewczyny spokojnie - po co te wulgaryzmy. Mamy sobie pomagać a nie sie wspólnie obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
anja.s - nie zrozumiałam bo źle przeczytałam zamiast koleżkom to koleżankom :). A "mój" Turek kilka miesięcy ( tutaj się nie śmiać) wyjechał kilka miesięcy temu, a ja jak wierna Penelopa na niego czekam. On mi ściemnia, że jest taki zapracowany, że nawet nie ma czasu mi smsa napisać. A ja wierze, bo chce wierzyć. Baby są głupie :(.... Nie wiem ile czasu minie jak przestane się łudzić, że nie zależy mu na mnie. kng - nie dawaj sobie kija w dziurkę wsadzać bo Ci to szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
ale został mi jeszcze Adila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
edit.... bardzo mnie Twoje posty zasmucily, moze dlatego ze sama mam dziecko! w zwiazku z turkiem jestem od ponad 3 lat mieszkamy razem juz ponad 2! Swiety to on nigdy nie byl tzn. wiele z jego zlych cech charakteru pokazal od poczatku! ja na poczatku bardzo bylam zakochana i nadal go kocham! nidgy nie przylapalam go na zdradzie choc zdarza mu sie wychodzic z kolegami na piwko,!zawsze mnie jednak o tym informuje.!jest jeszcze wiele rzeczy ktore mnie deneruja ale nikt nie jest idealny!I czesto lapie sie na tym ze mysle ze to wynika z tego ze jest Turkiem. Najbardziej jednak denerwuje mnie fakt ze proboje wszystkim rzadzic i miec nad wszystkim kontrole! Ale ja z tym walcze, stawiam sie, i w wiekszosci przypadkow robie to co uwarzam za stosowne!czasem lapie sie ze robie cos naprzekor.musze dodac ze my mieszkamy rowniez zagranica i na poczatku nie mialam tutaj nikogo! Czuje sie jednak bezpiecznie bo sa instytucje do ktorych zawsze mozna sie zwrocic, stworzylam sobie tutaj wlasny swiat, mam cudownych znajomych ktorzy zawsze mi pomoga, do tego nigdy nie doprowadzilam do sytuacji konfliktowych z rodzina ,wiem ze sa na kazde moje zawolanie i co najazniejsze on o tym takze wie i zawsze powtarzam mu przy ze ja sie nie boje od niego odejsc!poki co zyjemy sobie i choc mamy swoje problemy mam nadzieje ze nie doprowadzi do sytuacji ze jego ukochana coreczka bedzie sie wychowywala bez taty. Musisz mu udowodnic ze nie jestes od niego uzalezniona ze w kazdym monencie mozesz od niego odejsc, ja romumiem ze boisz sie o swojego synaka ale to wlasnie ze wzgledu na niego musisz cos zrobic ze swoim zyciem bo chyba nie chcesz by maly wychowywal sie w chorej rodzinie i patrzyl codziennie jak jego matka cierpi! Ty rowniez jak bedziesz zdnenerwowania i smutna ciagle bedziesz milala problem aby sie nim zajmowac! Ja nie mowie Ci zebys go od razu zostawial ale pamietaj ze dobro Twoje i dziecka jest najwazniejsze!wez sie w garsc i zacznij przejmowac ster nad swoim zyciem!dowiedz sie czy istnieja jakies instytucje ktore w krytycznej sytuacji moga ci pomoc bo mieszkacie w europejskim i cywilizowanym panstwie i nie wolno sie bac prosic o pomoc! porozmawiaj z nim przestrasz go bo w przeciwnym razie on bedzie sie posowal coraz dalej! zycze powodzenia i trzymam kciuki! nie ma sytuacji bez wyjscia i tylko od Ciebie zalezy jak chcesz zyc i czy chcesz sobie i synkowi pomoc! ja wiem ze pewnie myslisz ze latwo mi sie mowi ale ja wiem co mowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie facet i facetka ulica
i widza biala kobiete z kolorowym i mysla czyz ona az taka marna kobitka ze wybrala araba czy turka nie mowiac o ciapatym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
idzie facet i facetka ulica - też nad wieloma rzeczami myślę, pewne ośrodki mózgowe trzeba ćwiczyć ;) całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
idzie facet i facetka ulica - ośrodki mózgowe trzeba ćwiczyć w każdym wieku dlatego myśl to nie boli, a niech ci wyjdzie na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
idzie facet i facetka ulica - ośrodki mózgowe trzeba ćwiczyć w każdym wieku, więc myśl to nie boli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×