Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

a nic ciekawego, stara bieda .. nudze sie jak mops.. moj byl na msn i mi gdzies zniknal mapla wstretna .. a tak to leci powolutku .. wkurza mnie to,ze ktos sie pod nasze nicki podszywa .. i pisze taki bzdety, ktore w ogole nie maja sensu .. i racji bytu ... A jutro Turki maja swieta 85- lecie istenia Turcji (to wiem od Elif )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak zła, na siebie, na wszystko dookoła. gdzie nie pójde, gdzie nie spojrze to studenci, studia jakieś spokojne ustatkowane życie. czuje sie jak ostatnia kretynka, jedna jedyna dziewczyna na świecie która zrezygnowała ze studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze...
..nie poddam sie tak łatwo..nie chcę rezygnowac ze zwiazku tylko dlatego ze jego rodzinka widzi inaczej jego przyszłośc...powiem szczerze boję sie poruszać z nim temat jego rodziny..ja jestem za nerwowa ..wybuchowa boję sie ze powiem cos niemiłego o jego famili..narazie postanowilismy nie wybiegać w przyszłość..zobaczymy co przyniesie nam los...tak dziś pomyślałam ..może dziecko cos by zmieniło...ja jestem już gotowa na macierzyństwo..on tez pare razy wspominał że chce...wtedy rodzina by nic nie mogła zrobić.....nie wiem moze ja juz postradałam zmysły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazze Ty z nim pogadaj! bo sie okaże że dla Ciebie taki dobry a i tak wyjdzie za tamtą turczynke bo będzie sie bał rodziców! a dziecko to już najgorsze co możesz zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
Post Only Target parszywych Turkach jest juz na topiku o egipcjaninach, to znaczy te same rzeczy ale na temat chlopakow z Egiptu. wyglada na to ze ktos bardzo sfrustrowany probuje sobie ulzyc obrazajac po kolei roznych obcokrajowcow. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie ten sam co ma fetysz obrzezanych członków. może tak pisze na tym forum bo mu nie staje i musi czymś zająć ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
nie nie, o obrzezanych czlonkach nieustannie meczu niestrudzony pan ktory kiedys przedstawial sie jako niejaki gidet. Wiem, bo kiedys sama wdalam sie z nim w dyskusje na temat obrzezania, ale to chodzilo bardziej o kwestie medyczne a po kilku postach pan ow zapytal mnie czy lepiej mi sie obciaga obrzezanego. A teraz jego nick to zbitka liter ggdgdhh i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TURASY NIE DLA POLEK
tak tak kocha, dowiesz sie jak ci zrobi bachora i bedziesz go sam wychowywala jak bedziesz mial szczescie .... oczywiscie my Polacy smiejemy sie z Glupich Polek co sie puszczaja z turkami a potem, Polaka za meza sobie biora;DZIEWCZYNO ON CHCE TYLKO DUPY;BO TAKIE JAK TY IM JEJ DAJA; ZA MILOSC.-)) HAAHAH CALA PRAWDA O POLKACH W DE.wstydzcie sie turkodajki!!!!!!! I TAK NIE BEDZIESZ Z TURASEM DO KONCA ZYCIA; JAK CHCESZ SIE PRZEKONAC; ZAPROPONUJ MU PRZEJSC NA TWOJA RELIGIE; MOWIE CI ZE NAPEWNO SIE NIE ZGODZI I CIE WYSMIEJE ; TAK CI KOCHA;BUHAHAHAHA naiwna cipa slaska_____________co ci napisac bys na pysk juz spadla i od turasa sie odczepila , nie psuj nam Polkom opini w Niemczech!!!!!!!!!!ZROTUMIALAS!! Polaki kochaja lepiej !!!!!!!!!WYSTRCZY JUZ WIESZ JAK OBRZEZANY CIUL SMAKUJE; PORA NA POLAKA MEZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkish obrzez
tak was sobie podczytuję dziewczyny od pewnego czasu i niestety widzę że jednak taki związek nie przynosi Polkom szczęscia. Ciągle jesteście smutne, tęsknota bąź niepewność was zżera... a nie tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
Czy Turcy mają dużych penisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfrustrowana dziewico jestem ateistką a zatem jak mam prosić męża żeby przeszedł na moją religie? Ty masz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sibelle, nie mysl tak nie Ty jedna i nie Ty ostatnia .. zobaczysz,ze bedzie dobrze;-) Nie denerwuj sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak mnie to wkurza :/ co pare miesięcy gdzie indziej mieszkamy więc nie wiadomo kiedy będe miała szanse studiować :/ ostatnio myśle że lepiej by mi było zostać tu w polsce i studiować, ale umarłabym chyba z tęsknoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
jednak obrzezanie to dziki zwyczaj... aż mam ciarki na plecach jak pomyślę że na żywca odcina sie małemu , tureckiemu chłopcu kawałek penisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
bzdura, ja sie na tym forum chyba juz wczesniej wypowiedzialam, a moze na innym na temat zwiazkow z obcokrajowcami. Jestem zona Turka, wspanialego czlowieka, najlepszego, najmadrzejszego, najrozsadniejszego czlowieka jakiego kiedykolwiek spotkalam. W ciagu tych kilku lat nigdy nie dopadl mnie w zwiazku z nim cien rozczarowania. Tez oczywiscie na poczatku musialam wysluchiwac od znajomych ze jestem dla niego kolejna polska dupodajka jakich ma wiele pewnie. n Niektore z tych osob teraz wstydza mi sie powiedziec czesc na ulicy za to ze takich bzdur naplotly kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
W UK, 4 lata po slubie. Znamy sie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyTarget
a to ciekawe, to fajnie że ci sie udało, być może Turcy oryginalni sa lepsi niż Turcy niemieccy- ci ostatni to prawdziwi żniwiarze koszący bezlitośnie cnoty polskich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
do Only Target: czy to ty pisalas/pisales na forum o egipcjaninach? Czy po prostu skopiowalas tamten post. I co to mialo na celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyTarget
to miało na celu że ja nie nawidzę wszystkich mułzumanów i mam o nich to samo zdanie, a narodowość zmieniłam bo to byl topik o turkach - logiczne chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
a jesli tak, to moze po prostu jestes jedna z tych osob, ktore wrzucaja do jednego wora wszytstkich ciemnoskorych mezczyzn, na zasadzie : brudas to brudas i na pewno jest taki jak cala reszta. Radze poszerzyc troche horyzonty bo byc moze omija cie w zyciu cos wartosciowego przez bezpodstawne uprzedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onlytarget po co wogóle tu piszesz? sądze, że używasz kilku nicków i tylko siejesz jakiś zamęt. idź wyjedź do niemiec, porób wywiady z ludźmi zamiast obrażać nas i naszych facetów mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
zupelnie nielogiczne bo nie kazdy Turek jest muzulmaninem. Polskich, Francuskich i Niemieckich muzulmanow tez nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i kolejna kobietka szczesliwa ;-)) Jednak mozna zbudowac szczescie, i to nie wazne z kim sie jest ! Jezeli tak jest zapisane na gorze to tak bedzie ;-) A moj teraz zadzwonil i mowil,ze lepi balwanka ;) Bo u Nas pruszy nie wiem jak w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe, co ty mozesz gadac po 6 latach, pogadamy na wekslach, jak bedzie twoj turas turczynki sobie zwozil z turcji, bo lubi glupie ciemne baby , a ciekawe kiedy na jego wiare przejdziesz dla okazania mu milosci, i szacunku,...blablabla, znam juz takie co za francuza wyszla bo sexu jej sie chciialo francuskiego po 8 latach ma juz dosc,,,, o chorwatke znam maz chorwat ja dupi 4 razy na dzien tak ma tej exotycznej milosci dosc ze wraca do kraju do kochanej polski,jaki Polak cham to nasz kochany i NASZ!!! ANKA Z KATOWIC DOBRZE ZE JESTE SATEISTKA BEDZIE CI LATWIEJ NA ISLAM PRZEJSC; PIERWSZY PREZENCIK DA CI KORAN PO POLSKU;HAHAHAHAHAHA ALE TE BABY ZDURNIALY PO TYM TURECKIM KUTASIE___WSTYD MI ZA WAS MYSZKI SZARE Z PL; DLA SZCZOROW TURECKICH;TUREK TO SYFFFF ;POLAK TO MIOD MALINA;KOCHAM WSZYSTKO CO POLSKIE; A CO MOGE W KONCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibelllllle
ja to w ogóle popieprzona jestem bo oprócz fajki to najchętniej napiłabym się kawy TUREK :)))) to chyba przez ta frustrację że mądre dziewczyny ida na studia a my kretynki musimy się lepić do naszych smoluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabianka33 z tego co widze kolezanko opisalas sytuacje .. ale nie z Turkami ... Ja mam na to generalnie wyjebane co Ty lubisz Kochasz a nie nawidzisz.. To jest Nasze zycie .. jak Ci sie cos nie podoba to nara .. !! Ja nie wiem czemuz ludzie widza problem jak Polka jest z obcokrajowcem , a jak Polak jest ooo stary .. gratulacje !! Tak moj chlopak mnie tez pierze 5 razy na dzien, wali inne turczynki .. jest zareczony z inna .. a ja dalej naiwna i wierze, ze mnie mocno KOCHA.. nasluchalyscie sie jednej takie histori i generalizujecie,ze kazdej sie nie powiedzie.. TO JEST NASZ PIEKNY POLSKI NAROD ..!! To jest wlasnie kurwa wstyd!! ze jestescie pieprzonymi zasranymi rasistami ! I to kazdy powie : Anglik, Grek i w ogole.. wstyd ! ze sie nalezy do tej popieprzonej choloty P.S SORRY ZA SLOWNICTWO , ALE JA JUZ MAM DOSYC WYSLUCHIWANIA POLACZKOW KTORZY WIEDZA LEPIEJ NIZ JA CO JEST DLA MNIE DOBRE!!! Wole zostac zakonnica niz byc z Polakiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×