Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

czytałeś koran? byłeś w turcji? pewnie NIE a pierdoolisz jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh -Za nim oni zrobią porządek to ciebie i twojemu synkowi życia braknie.A Polska rzeczywiście za bardzo lewicowa się zrobiła,skoro już murzynów do sejmu wybierają to może być teraz tylko źle.Zobacz ile w Warszawie już tego jest.Jak Policja ich ściga to jeszcze chcą zabić Policjanta,a jak Policjant się broni i zabije murzyna to robią protesty że to "rasizm"bo policjant zamiast dać się zastrzelić w imię tolerancji to on postanowił się bronić,jak on tak mógł,przecież każdy by chciał zginąć zabity przez murzyna:P .Nie dawno to w Łodzi arab zabił Polkę nożem,urodziła mu 4 dzieci i za jego namową to została prostytutką,jak postanowiła z nim skończyć to ją zabił.To samo z Turkiem,co go cała Polska poszukiwała za morderstwo,warto też chyba wspomnieć o słynnym Samuelu Mol.Ciekawi mnie ile jeszcze ludzie musi zginąć i cierpieć za "tolerancję".Całe szczęście że u nas jest jeszcze wielka niechęć do murzynów,turków i arabów,oraz że mamy słaby system socjalny i dzięki temu jeszcze ta Polska jakoś tam wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fa25
Już NIGDY (!) nie zaufam żadnemu Turkowi. Był taki kochany, czuły, dobry, interesował się mną DO PEWNEGO CZASU! Ja nie wiem jak oni to robią że tak potrafią omotać kobietę. Zaczęło się tylko od spotkań. Żadnych słodziutkich komplementów, patrzenia sobie w oczy itp po prostu dobra znajomość. Z czasem poczułam że się zakochuje i jako pierwsza to wyznałam. On również miał podobne odczucia co ja. Byliśmy ze sobą prawie 3 lata po czym ostatnio powiedział ze go ... nudzę.Jakby bylo mało ze ma dość mojej hipokryzji ( nie wiem co miał na myśli) raz wrócił pijany do domu, wyznałam że w takim razie ja również idę do znajomych się "pobawić" bo daaawno tego nie robiłam a on mi zakazał. Wręcz wrzeszczał. Z dnia na dzień czułam jakby zdejmował maskę z twarzy którą nosił od początku jak się poznaliśmy. Nikomu nie życzę tego co ja przechodzę bo kocham go jak szalona i nie wiem co teraz będzie. Mój stan ducha jest w opłakanym stanie. Zanim się zwiążecie z jakim kol wiek Turkiem to pomyślcie 1000 razy czy chcecie być szczęśliwe przez jakiś czas czy tylko jakąś chwile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglowy- tutaj zastrzelili policjanta 20 metrow od przedszkola gdzie moj synek byl :( myslalam, ze zawalca dostane... w sumie jakos nie ma tutaj przestepstwa jak w PL... tylko obcokrajowcy wariuja, ale to afrykanczycy najczesciej :( u mojego znajomego w komunne (jakby urzad miasta) dzgali nozem urzednikow bo zasilku nie dostali :( Turki czy Araby dobrze tu prosperuja ... na jednej ulicy 15 pizzerii :) sklepy z owocami itd ale dla dunczykow to dar z nieba :) oni tylko tam sie stoluja :) ja mam na calej dzielnicy tylko 2 tureckie pizzerie i to bardzo ladne :) nawet tam czasem chodze... Ja widze, ze Araby czy Turki ciezko tu pracuja... a co z tego, ze otwieraja kebaby? ciekawe ile polakow by otworzylo knajpe za granica... nie jest tak latwo :) :) :) sa tylko 3 polskie sklepy w Kopenhadze :) :) :) aha za to nigdy nie widzialam Afrykanczyka aby pracowal... oni uwazaja, ze sa biedni qwa z Afryki i kazdy ma im dac... jak nie da, to rasista :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakamoz-Ja też nie znam Koranu ani Turcji.Ale jedno wiem,że bicie kobiet w Polsce jest uważane za patologię i skazuje się takich ludzi na więzienie,a więzieniu to inni skazani nie tolerują damskich bokserów,są oni na trzecim miejscu.Na pierwszym są pedofile,na drugim są gwałciciele a na trzecim są damscy bokserzy.Są to trzy przestępstwa ,za których nigdy w życiu nie chciał bym siedzieć.Wolę 20 lat za morderstwo niż 1 rok za pobicie kobiety.A w Turcji żadna Policja,prokuratura a tym bardziej sąd nie ścigają Turka za bicie żony,tam Policja nawet takiego zgłoszenia nie przyjmuje.Skoro za zabójstwo swojej żony to Turek dostał 4 lata wiezienia a po roku z niego wyszedł,to nie ma o czym mówić.Pomijam to że Turcy popierają to aby żonę ustawić do pionu za pomocą pięści,po prostu taka kultura i nic nie poradzimy,oni uważają że żona to jak dziecko,trzeba ją pilnować żeby nie zrobiła sobie krzywdy,a jak nie chce słuchać to trzeba dyscyplinować tak jak dziecko.Bo dla nich kobieta jest mało rozumna o podatna na różne żądze. Zresztą skoro nawet lewacka i tolerancyjna Unia Europejska nie przyjęła Turcji do Unii to chyba coś już to znaczy.Skoro nawet Bułgarię i Rumunię przyjęli a Turcję nawet lewacy przyjąć nie chcieli,mimo że ich gospodarka finansowa jest nie najgorsza,to jednak coś to musi znaczyć że nawet tolerancyjna i liberalna Unia boi się Turków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERTYP- system punktowy, to jest cos najpiekniejszego co dunczykom w zyciu moglo sie przytrafic :) :) :) szczegolnie jak musza sie obcokrajowcy nauczyc dunskiego na poziomie drugiego modulu w szkole jezykowej, zanim przyjada do Danii... Bo to, az sie robi smieszne, aby przyjezdzac do bogatego kraju, mieszkac tu wiele lat i nie umiec sie przedstawic nawet w ich jezyku! to jest jakas popierdulka! u mnie w szkole byly Araby, ktore mieszkaly w Danii po kilka lub kilkanascie lat... :) i wciaz pieniazki dostawali z urzedu zeby sobie do szkoly chodzic na dzien :) to jest ogromny problem... oni nie umieli obslugiwac komputerow, a angielskiego uczyli sie z Youtube... zero jakichkolwiek perspektyw na jakakolwiek prace... tylko zasilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakamoz - a co z tego że nie czytali Koranu? jakby każdy muzułmanin stosował się do tego co w nim jest, byliby oni jednym z najbardziej lubianych narodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh -Nie wiem jak tam kebaby funkcjonują ale za to wiem jak w Polsce.Otóż facet wynajmuje lokal,kupuje u swoich sprzęt do kebabu za grosze.Wykiwie firmę budowlaną na kasie,następnie kupuje gotowe produkty u swoich,a oni to produkują na lewo.Ostatnio pokazali że Policja rozbiła nie legalną fabrykę,gdzie produkowali te cale sosy,gyrosy i inne rzeczy do kebabu,pokazane tam było że mnóstwo tam szczurów było i warunki naprawdę katastrofalne ,oczywiście sami Turcy tam byli.Nie wiem jak w miastach ale w miasteczkach to kebab raczej dużych zysków nie przynosi,przynajmniej nie widzę w moim miasteczku jakichkolwiek klientów,w mieście to ruch niezły,przynajmniej koło PKP w Katowicach,ale pewnie też drogi czynsz.Podobno jak zatrudnia Polkę to płaci jej nawet mniej niż wynosi minimum płacowe.Ale wiem że oni załatwiają pozwolenia na pracę swoim kuzynom i ich sprowadzają do Polski.Ale myślę że za chwilę Polakom się znudzą kebaby,tak jak amerykańskie hamburgiery czy hot-dogi,ciekawe co potem za interes wymyślą.Tym bardziej że dużo Polaków kebaby otworzyło i robią konkurencję Turką.Bo kebaba zrobić to małe dziecko umie,zresztą dużo ludzi woli sobie w domu zrobić niż iść do Turka,tym bardziej że wszystko idzie w sklepie kupić i wystarczy tylko podgrzać,dać sos i zawinąć.Też bym w życiu nie zjadł u Turka,chyba bym zwymiotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglowy- oni nie moga sprowadzac np: miesa od siebie... tak samo w pl sklepach... wszystko popakowane i z EU atestem... np: zauwazylam, ze u nich nie mozna placic karta :) moze zeby walkow nie robili... nie wiem :) ale sie nie boj :) dunczycy wszystko wynajda :) chocby do ich krajow powracali :) mi przyslali pismo po 3 latach :) :) :) ze mam kase oddac :) na szczescie mala kwota... ale nieomieszkali sie upomiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzłumanin to niewiernego nie musi uważać za człowieka.Może go traktować jak zwierzę.Oni mogą obiecać niewiernemu wszystko,mogą przysięgać na rodziców, na allacha a jednocześnie kłamać w żywe oczy bo to niewierny i grzechu nie mają.Może zgwałcić niewierną kobietę i nie ma grzechu ani żadnej winy,może okraść niewiernego i też nie ma grzechu.Może go oszukać i jest niewinny według koranu.No a skoro Machomet współżył z 9 latką to wszystko wiadomo jaki z niego prorok.Normalnemu człowiekowi to nawet nie stanie na 9 latce ,a co dopiero z nią współżyć.I oni chcą coś o moralności mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp ty jesteś pierdoolnięty nie potrafisz rozmawiać czy z domu wyniosłeś szacunek do kobiet... himm mam nadzieje że matke i siostry również traktujesz podobie nie będę się zniżać do twojego poziomu bo po co? masz kompleksy? a tak na marginesie nie jestem z żadnym turkiem nie rozumiem jedynie dlaczego kurwaaaa generalizujesz fakt religia inna kultura inna ale sam powiedz w polsce nie zdarzają się patologie? widać do doskonale na twoim przykładzie współczuje dziewczynie która musi spędzać czas z takim palantem jak ty jeśli taką posiadacz w co szczerze wątpie gówno wiesz, gówno widziałeś jedz pomieszkaj w turcji zobacz i oceniaj byłam widziałam mieszkałam ponad 4 lata świat idzie do przodu i nikt nikogo nie bije nie poniża przyjęto opinię że turcy biją zdradzają a polsce to niby co? nie jedna laska dostaje po mordzie na dzień dobry wszędzie można trafić na zwierzę a nie na człowieka więc nie pierdool jak potłuczony bo żal dupe ściska jak się ciebie słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakamoz-To powiedz mi czemu lewacka i tolerancyjna Unia Europejska ,absolutnie nie zgodziła się na przyjęcie do Unii Turcji?Mimo że Turcja ogromnie się starała,to jednak nie została przyjęta?Dlaczego nawet takie kraje jak Rumunia i Bługaria zostały przyjęte ale Turcja już nie,nawet żadnych protestów z strony lewaków z Unii nie było,co się rzadko zdarza.Więc jednak musi być ogromny powód,że nawet taka lewacka i liberalna Unia nie chcą mieć z Turkami nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakamoz-Pewnie będzie ci ciężko odpowiedzieć na to pytanie,bo widzę że bronisz Turków,pewnie jesteś kolejną Polką co wmawia sobie że jaka to ona jest szczęśliwa z Turkiem,przecież pewnie cię nie bije,a że tam raz czy dwa się mu zdarzyło to już szczegół.Ale pomogę ci odpowiedzieć na to pytanie,ten teledysk jest odpowiedzią na to pytanie.Niemcy sprowadzali Turków jako tania siła robocza i do dzisiaj tego żałują,między innymi właśnie dzięki Turkom to Niemieckie skrajnie prawicowe partie polityczne mają ogromne poparcie,Niemcy mają dość Turków,zobacz ten teledysk a zrozumiesz czemu mają dość Turków w Niemczech: http://www.youtube.com/watch?v=QYXxMtijenE&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam raz jeszcze nie jestem z turkiem. Chodzi mi tylko o to że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Tak jak w polsce nie każdy polak to pijak i złodziej tak w turcji nie każdy facet to damski bokser. Nie bronie turków, nie mogę tylko zrozumieć dlaczego generalizujecie? Nie pochwalam islamu, nie jestem szczęśliwie zakochana w turku. Jeżeli ktoś powie: łysoglowy jesteś pijak złodziej to nie poczujesz się urażony? Dlaczego musisz świecić oczami za wszystkich polaków? Mnie chodzi o jednostki nie o cały naród turecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakamoz-Nie odpowiedziałaś mi na pytanie,czemu Unia nie chce Turcji.A co do Polaka to nie umiał bym być mężem Turczynki czy Arabki,z tego względu że lubię kobiety ładnie ubrane,np. lubię jak w lato mają krótkie spódniczki czy spodenki,odkrywają swoje nogi czy też mają dekolt.Lubię się pokazać że mam ładną dziewczynę,zresztą lubię też takie widoki wtedy jak nie jest moją dziewczyną.Po prostu wychodzić na miasto w upalne lato to jest między innymi mobilizujące to że można popatrzeć na ładne i seksownie ubrane dziewczyny.Turczynka czy Arabka tak by się nie ubierała,owszem,nie każda się ubiera w ich tradycyjne stroje,jednak nie widziałem arabki czy Trczynki żeby była w mini czy w jakieś seksownej bluzce,wiec nie nadaję się do niej na męża.To jest właśnie ta różnica kultur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakamoz-Po za tym mówisz że nie każdy Turek bije?Otóż ból to nie zawsze musi być fizyczny,Turek dba o kobietę tak jak rodzic i dziecko.Czyli zakazuje jej pewnych rzeczy,mówi jej co ma zrobić,po prost wychowuje jak dziecko,bo według Turek to kobieta jest za głupia żeby mogła sama podejmować decyzje i żeby sama mogła żyć.Tak jak dziecko trzeba pilnować i go wychowywać to tak samo trzeba kobietę wychować,taka jest ich po prostu mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka - wszyscy muszą ciężko tam pracowac, nie tylko Turcy czy Arabowie. ale najczęściej ich biznesami są kebaby, małe sklepiki itd. :) ale ponoć oni są baaardzo pracowici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he sloiczek spermy w DK 300 koron :) :) :) tylko testy inteligencji trzeba przejsc... podobno duzo dunek korzysta ;) ;) ;) eeee tam... teraz polaka w pralni spotkalam ;) gruby... ale ujdzie w tloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh -To kiepski interes,wiesz ile trzeba się namachać żeby napełnić taki słoiczek? A ciebie to chyba już mocno seksu brakuje,bo jeszcze niedawno byłaś do Polaków uprzedzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak diabli
wertyp "w PL sie pracuje 2 razy mocniej niz w UK. " serio?? ciekawe gdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglowy- kochany... nie bylam uprzedzona tylko do polakow... :) :) :) faceci to ogolnie dla mnie sa tylko do 3 rzeczy... niestety Bog dal mezczyznie mozg i huja... ale za malo krwi aby wypelnic oba te narzady :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak diabli
nie wiem jak jest w Tesco, ale nie uogolniaj bo pracowalam w Polsce, UK i USA. I w Polsce bylo najspokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh -I dlatego Polacy uzupełniają te płyny,dolewają wódki i piwa a czasem wina;) Bierz Polaka wertyp-Ja na zachodzie spotkasz białą kobietę z murzynem albo z arabem to w 95% jest to Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×