Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nina45
turasy kutasy heheheheheh pozdrawiam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
nina45 alez sie popisala zenada bez komentarza kogos pouczasz a swieta nie jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
a w ktorym miejscu ja kogos pouczalam\pouczam? no nie dam nigdy wertyp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalenio ;)
Z Turkami jest jak z Tajlandzkimi prostytutkami niby ładnie pięknie ale wrócisz zawsze z jakimś syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie. Sama jestem w zwiazku z Pakistanczykiem, ale tez nie jest kolorowo. Jestem do niego strasznie przywiazana, mieszkamy we Wloszech, ale na szczescie nie jestesmy malzenstwem. Zanim sie do niego przeprowadzilam mialam o nim naprawde dobre zdanie - byl pomocny, zawsze zartowalismy, po prostu wzor faceta. Ale zaraz po przyjezdzie, jak zaczelam przebywac z jego Pakistani fellows, zaczal mnie ignorowac, strasznie byc zazdrosny, nawet probowal mnie uderzyc, a w czasach naprawde nerwowych podstawial mi noz do gardla... Nie pasuje mi islam, a on niestety jest zagorzalym muzulmaninem i chyba nigdy sie nie dogadamy. Jego matka powiedziala, ze nie pozwoli na nasz slub, jesli ja nie przejde na islam... Moze o tym zapomniec! Zreszta, poczytajcie na moim blogu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie. Sama jestem w zwiazku z Pakistanczykiem, ale tez nie jest kolorowo. Jestem do niego strasznie przywiazana, mieszkamy we Wloszech, ale na szczescie nie jestesmy malzenstwem. Zanim sie do niego przeprowadzilam mialam o nim naprawde dobre zdanie - byl pomocny, zawsze zartowalismy, po prostu wzor faceta. Ale zaraz po przyjezdzie, jak zaczelam przebywac z jego Pakistani fellows, zaczal mnie ignorowac, strasznie byc zazdrosny, nawet probowal mnie uderzyc, a w czasach naprawde nerwowych podstawial mi noz do gardla... Nie pasuje mi islam, a on niestety jest zagorzalym muzulmaninem i chyba nigdy sie nie dogadamy. Jego matka powiedziala, ze nie pozwoli na nasz slub, jesli ja nie przejde na islam... Moze o tym zapomniec! Zreszta, poczytajcie na moim blogu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
polsko-wlosko-pakistanskie dziewczyno zostaw go nie jest wart ciebie co to za facet ktory zneca sie w jaki kolwiek sposob nad kobieta osobiscie to do turkow kurdow i innych nie mam nic ale pakistanczykow nie znosze a ich kobiety jeszcze gorsze nie pozwalaj sie tak traktowac bo bedzie zle oni naprawde sa zaborczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz, ja bardzo bym chciala odejsc. Tylko ze czasami on jest naprawde swietny, dobrze sie zachowuje, a kiedy staje sie potworem ja zyje nadzieja, ze on znow bedzie taki jak wczesniej. Rozmawialam z psychologiem i powiedzial mi, ze to nazywa sie "milosc uzalezniona" i ze najpierw powinnam sie wyprowadzic od niego. Ale mnie utrzymuja rodzice, ktorzy mieszkaja w Polsce, nie mam pieniedzy na wynajecie mieszkania, a najtansze stancje to wydatek ok 300 euro na miesiac... Kiedy juz sie z tego wykaraskam, dam znac na blogu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
nie trawie pakistanczykow ale polacy za granica tez nie sa tacy skorzy do pomocy innym polakom a jak juz to cos za cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie troche zapedziles! On mnie wcale nie utrzymuje, nic mi nie daje, a ja o to nawet nie prosze. Place za siebie za czynsz moja czesc, za jedzenie i dzielimy sie rachunkami! I nawet ze soba nie spimy w jego domu, "bo Allah patrzy". Wiec nie oceniaj mnie pochopnie, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Dziewczyno, jeśli jest z nim Ci dobrze to z nim bądź a jeśli nie (a tak wychodzi z Twoich wypowiedzi) to uciekaj póki czas. Po co pakować się z facetem jakiejkolwiek narodowości w związek bez wzajemnej miłości, szacuku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "pieprze sie" przeciez codziennie... Ostatnio robilismy to chyba z dwa miesiace temu, bo nigdzie nei wyjechalismy. Zreszta to niedorzeczne - nie jestem z nim ani dla pieniedzy (bo jest biedny jak mysz koscielna) ani dla seksu (skoro nie uprawiamy go czesto szybko znalazlabym sobie innego faceta, z ktorym moglabym to robic!) Jestem z nim, bo jestem zakochana, zauroczona, przywiazana - nazywaj to sobie jak chcesz. Bo poznalam go bedac bardzo mloda i przywiazalam sie, jest moim pierwszym chlopakiem, nadal slepo wierze w to, ze on sie zmieni. Wy tylko wszedzie widzicie seks i seks, albo pieniadze... Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Dziewczyno, przeczytaj cały wątek i nie daj się prowokować takiemu czemuś jak trep. Szkoda Twoich nerwów. Przeanalizuj sobie wszystko i podejmij decyzję sama. To Twoje życie i Twoja sprawa jak je sobie poukładasz i nie musisz się nikomu tłumaczyć na forum czy i z kim idziesz do łóżka. A ty wertyp, vel sebastian, radzę ci odpuść, bo mogę tu opisać jaki z ciebie jest "ideał" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
A do trepa to kiedykolwiek coś dotarło? Jak tam rozwód trepku? Już złożyłeś wniosek, a tak zapomniałam, złożyłeś w grudniu. Miałeś dać znać, miałam zeznawać jako strona twojej eks żony, bo miałaby ładne orzeczenie o twojej winie w rozwodzie :)) I radzę ci nie obrażaj ani mnie ani innych kobiet, bo kiedyś ktoś cię potraktuje tak jak ty traktujesz innych, zresztą pewną karę już poniosłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
Kobieto daj sobie spokoj z tym pakistanczykiem .. jak juz raz probowal podniesc na ciebie reke\czy juz nawet cie uderzyl - to bedzie to juz zawsze robil.. co z tego ze momentami jest jak ty to okreslilas"swietny" a potem przyklada ci noz do gardla.. bedzie przykladal az w koncu zrobi ci krzywde i to powazna a juz wtedy bedzie niestety za pozno.... ja ci powiem - nie sluchaj jego matki, oni i ten islam kurwa na leb dostawaja.. ja jebie co za ludzie .. wszyscy muzulmanie sa siebie warci, wiec naprawde odpusc sobie z nim.. mieszkasz we Wloszech ? (zazdroszcze Ci , ale pozytwynie :-) ) tyle Wlochow tam jest, moze sprobuj sobie poszukac kogos innego, a za 10 lat bedziesz zalowac ze sobie mlodosc z tym pakistanczykiem zmarnowalas..... trzymaj sie, pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
i teraz na serio moze ktos po mnie zacnzie teraz najezdzac i w ogole ale jak slysze te "biedne" i naiwne kobiety i zakochane dziewczyny ktore mowia, ze ICH "JEST INNY" to na rzyganie sie az zbiera.... wszyscy wiemy jacy sa muzulmanie,araby i tamci ze wschodu.. jeden siebie wart. tyle na temat. dla nich najwazniejszy jest Islam i ich dobro, a nie tam "bialej" zony.. moze jak arab z arabka sie pobieraja i arab ich traktuje to dla nich jest to normalne , w koncu podobne rzeczy widzialy w domu jak np. ojciec bil matke, czy przeklinal corke ktora miala byc synem... a to jak wy podajecie te przyklady tych ludzi, ktorzy w polsce zabiaja swoje rodziny to w wiekszoci tych przypadkow sa to ludzi CHORZY , chorzy psychicznie, ktorzy biora psychotropy, albo pochodza z patologicznych rodzin , sami przyznacie chyba ze normlany czlowiek nie zabilby ot tak nagle swojej zony i dzieciaki.. a muzulmanie zabijaja, kamieniuja i robia to na "trzezwo" bo przeciez im nie wolno pic ani nic to wiec robia to na pelnej swiadomosci... i uznawaja to ze to dla allaha.. czy allacha nie wiem jakie h ! no i wybuchaja sie w powietrze a przy tym nie potrzebnie dookola nich tylu ludzi nie winnych ginie ;/ wiec nikt mi nie wmowi ZE JEJ JEST INNY bo przez PIERWSZE 2 lata malzenstwa nie kaze nosic burki czy nie wiadomo co jeszcze.. nie wierze i nigdy nie bede wierzyc w "szczescie" w zwiazkach katolicko-muzulmanskich. o kurde, juz widze jak zaraz wszyscy po mnie zaczna najezdzac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
nina zostawiam twoja wypowiedz bez komentarza niektorzy z was wiecie tyle co zjecie z opowiadan itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę sztywniak
w nowym tygodniku Uważam Rze macie dziś artykuł pt. Niewierna o związkach z muzułamanami. przejrzyjcie na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
wiesz kazdy ma prawo miec swoje zdanie, i kazdy pisze czy mowi to co widzi:D mieszkam w Holandii i tu jest wiecej Turkow niz w samej Turcji, tak sie sklada ze mam sasiada Turasa i ma zone Turczynke ale nie bede opowiadac co tam sie dzieje bo kultura mi nie pozwala zebym obgadywala wlasnych sasiadow :D ale spoko :> nie musisz komentowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
wiesz co to kwestia nauczenia.... ja tam sie juz nauczylam, ale ogolnie w Holandii jak w stanach.. tyle narodowosci tutaj mieszka i ogolnie troche chaosu jest, eheheheh . z Turkami to jest tak, ze oni maja swoje "siedliska" mieszkaja w mniejszych miastach, ja w duzym mieszkam, ale tutaj tez jest ich sporo :D na jednej ulicy czasami wszystkie domy sa przez turkow powynajmowane, bo generalnie oni wynajmuja, nie kupuja. na mOIM osiedlu domowym, co w 3 domu zyje rodzina turecka. ale co dziwne ja nigdy nie widzialam Turka ktory by pracowal gdzies.. np w jakims sklepie albo cos.. oni jacys cicho-ciemni sa, niby mieszkaja w Holandii, niby pracuja, maja pieniadze ale czlowiek ich rzadko widuje gdy pracuja. Co do rodzin niderlandzkich to tutaj wszyscy sa bardzo samodzielni, mlode dziewczyny juz dosc szybko sie usamodzielniaja, wyprowadzaja sie od rodzicow i generalnie oni nie maja nic do powiedzenia hehe.. ale coz nic sie nie zrobi . W ogole oni taki troche tryb zycia jak Amerykanie prowadza.. szybko, szybko, chaos, szybko, chaos, tak lekko na odpierdol szybko robia. Tak rodzice mnie nauczyli polskiego, bo mmay przeciez rodzine w Polsce, ja mam dziadkow od mamy i taty strony wiec byloby dziwne gdybym nie mogla sie znimi dogadac, mimo, ze rodzice ojca b.dobrze znaja angielski, gdyz 20 lat mieszkali w Kanadzie :D Szczerze? moj tata by mi giry z dupy powyrywal gdyby sie dowiedzial ze jego jedyna corka wychodzi za muzulmanina i ze wnuczki bylyby muzulmanami... nie przezylby tego hehehe mama spoko, jakos by to zniosla, ale tata? zreszta nie dopuszcze do takiej sytuacji zebym miala dziecko z Turasem czy innym muzulmanem nawet gdybym byla zalana w jakims pubie czy dyskotece do nie przytomnosci poprostu nigdy bym nie dopuscila do takiej sytuacji. co do sasiadow - przemoc, przemoc i jeszcze raz przemoc :P turek za byle co wyzywa zone, maja dzieci, a te dzieci chyba 4 ich jest, 3 chlopcow i jedna dziewczynka (lubie czasami sobie z nia poagadac ma ok 12 lat) te dzieci tez czasami obrywaja za byle co, nie ma dnia w ich domu bez klotni no i zona musi chodzic w tej huscie, ogolnie ona sie go strasznie boi .. ulega mu, ona musi mu samochod myc, cala robote za niego odpierdala , za duzo gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
Turcy o Polkach? jakby to ujac.. ogolnie maja nas za "dziwki" nie tylko Turcy tak, ale tez inni muzulmanie.. bedac na wakacjach w Egipcie bylam w szoku gdy Egipcjanie w Luxorze na Rosjanki krzyczeli i wyzywali od dziwek . no coz.... a Turcy tak jak mowisz.. zreszta lec na wakacje do Turcji to zobaczysz ze co 2 Turek prowadza sie z Polka po plazy czy po miescie za reke i prawia komplementy.... animatorzy i nie tylko.. wszyscy tacy sami haha, wiesz 4 dni znajomosci a on ci wmawia ze cie kocha.. xD a mnie jak poderwal ? tak jakos wyszlo.. przylecialam z rodzicami z Kuby i kolezananki po mnie wpadly zeby wyjsc na miasto zebym im opowiedziala jak bylo i w ogole , ogolnie stesknily sie za mna :D I poszlysmy wlasnie do pubu.. i tak jakos wyszlo on zagadal dommnie gadalismy i wiesz slyszalam ze jaka to nie jestem piekna, slodka, odrazu do mnie mowil Habibi ( habibi po arabsku znaczy kochanie) ale nie wiem czemu akurast po arabsku a nie po turecku mowil hehe. i tak jakos gadalismy gadlismy , spotykalismy sie ale to takie bylo w sumie na zasadach przyjacielskich.. opowiadalismy o sobie, no ale jak mowilam ze na sylwka lizal sie z jakas dupa inna no to mowie sobie: o NIe ... w ogole zaluje ze sie z nim spotykalam . nie za milo ten czas wspominam :D ale ja mu szczerze mowiac nie pasowalam gdyz nie uleglam mu i nie przespalam mu sie.. to wiec na co mu taka dziewczyna .. :) Ale na serio lec do Turcji to zobaczysz te podjarane dziewoje ktore dostawaja szalu macicy jak jakis do nich zagada :D bylam duzo razy w Turcji i naprawde - tam sie na ulicach roi od widoku Turek+naiwna i glupia turystka , ktora liczy ze ich zwiazek przetrwa tysiace kilometrow ahahahahahahahah no i tak potrafia dziewczynie slodzic, ze az mdli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
a Turcy o Polsce malo wiedza, oni prawie nie przyjezdzaja do Polski.. czasami wpierdola komus filma ze byli we Wawie czy we Wro ale to tylko tyle.. a w Holandii to w miare okej sa Polki postrzegane, wiesz Polacy jak Polacy.., ja mowie biegle po holendersku mam nawet akcent holenderski to oni nie zauwazaja ze jestem Polka tylko jak powiem ze jestem Nina to mysla ze Rosjanka jestem haha ale niekiedy nie wierza ze jestem Polka .. :) a Polacy przewaznie zawsze dostaja prace w Holandii, aczkolwiek pracodawcy troche uwazaja na Polakow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
w sumie to tez zalezy gdzie skladasz papiery do roboty :P ale z tego co sie orientuje najpierw przyjmuja Holendrow do pracy swoich a dopiero potem obcokrajowcow ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, bez obrazania tutja nikogo, ale jak mozna byc z facetem, ktory podnosi na ciebie reke, i PRZYKLADA NOZ DO GRADLA ??????????????? Czy to jest jakis mierny dowcip czy jak ????? ''bo sa chwile kiedy jest SWIETNY'' ????? :-O :-O :-O :-O kobito wez sobie zimny prysznic,w ypij jakiegos drina, i sie pozadnie zastanow cvo robisz ze swoim zyciem, zanim, bedzie za pozno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy tu jestescie tendencyjni, po co to forum? zeby tylko obrazac Turków, Arabów, Muzulmanow? Bez sensu, niech kazdy zyje jak chce. Jak niektóre kobiety lubią dostawać po twarzy od swoich "idealnych" to niech dostają, po setnym razie nagle się ogarniają i mówią "jaki to on zły". A niech się zastanowią jakie one były głupie, że na coś takiego pozwoliły, bo która normalna kobieta zgodziłaby się na coś takiego? Gdyby facet choć raz mnie uderzył, nieważne Polak, Arab czy kto tam jeszcze, to dla mnie to oznacza koniec i skreśla tego człowieka z mojego życia. Ale na szczęście podejrzewam, że mnie to nigdy nie spotka, bo umiem sobie znaleźć kogoś odpowiedniego. Ogólnie całe to forum jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała stokrotka 33
ludzie moze troche wiecej kultury ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×