Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość AnitaAnitaAnita
Wlasnie Nina! Nie badz taka mondra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
no MONDRA moze i nie jestem, ale MADRA owszem tak ; ) hehe smieszna to ty jestes, bo twoja wypowiedz byla na poziomie pierwszoklasisty szkoly podstawowej :D ale spoko :D ale ja nie wypowiadam sie o TOBIE, TYLKO ogolnie o wszystkich :D ojjj cos czuje ze chyba ktos tutaj albo spal w szkole na lekcjach, albo kible trzaskal ... nie ladnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
o patrz pani nauczyciel sie znalazla gowniaro chcesz sie wypowiadac o czyms albo o kims to z sensem a nie swirujesz co to nie ty och boze ninka sie nie dala nie pamietam turasowi bo ja olal ojej swietoszka uroslas przez to?latwo jest krytykowac innych ale jak juz ktos zacznie ciebie wielkie halooo!madralinska na maksa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
hahahahaha lubie Cie :D kurcze moglybysmy sie nawet zaprzyjaznic ;D ponoc przeciwienstwa sie przyciagaja tak? ja madra, ty glupia - bysmy sie uzupelnialy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
aa.. gowniara to moze ty kiedys bylas, albo i twoje dzieciaki sa gowniarzami ale nie JA :D pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
dzieci nie mam pustaku i glupia tez nie jestem szczeniaku takze troche kultury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
powiem krotko, bo rozmowa z toba mija sie z celem - pierdol sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
uuu ninka pazurki pokazuje a innych poucza o kulturalnym wypowiadaniu sie:) niezle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
MONDRA :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
Zalosna lalunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
nie nie kochana, ja nie pouczam.. sama zaczelas.. wiesz kazy potrafi byc bohaterem w necie, ale pipa na swiecie.. nazywasz mnie pustakiem na jakiej podstawie? takiej ze mimo ze nie mieszkam w polsce to znam lepiej polski niz ty? znam biegle kilka jezykow slonce, a pozatym co roku mialam swiadectwo z wyroznieniem, wiec na prawde - zastanow sie zanim na kogos zaczniejsz najezdzac.. i nie jestem smarkula bo ja juz jestem od dawna pelnoletnia ; ) a Ninka - tylko dla przyjaciol - wiec prosZe nie pisz tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
wiesz jak kogos obrazasz tylko ze przez przypadek blad zrobil i od glupich wyzywasz to czego sie spodziewasz?takze sie zastanow bo twoja kultura i nasmiewanie wrarzenia nie robi ! i tego malo chwalisz sie nie wiadomo czym dziewczyno sa madrzejsi ludzie od ciebie i jakos sie zachowuja normalnie a nie popisuja sie jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
nie znamy sie wiec koniec dyskusji... :D rozejm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
rozejm hmmm....musze pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musa
w milosci nie ma zadnych, ale to zadnych regul. sluchaj serca, badz ostarozna, ale nie ze wzgledu na roznice miedzy wami, tylko z powodu tego ze znacie sie jeszcze krotko...powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
wertyp wielkim blaznem jestes ty nie zauwazyles tego???? patriota za dyche i tyle... nie masz pojecia o niczym a propagande siejesz na forum zalosny typ do tego z kiczowatym mozgiem i wcale sie nie dziwie ze dziewczyny chca byc z obcokrajowcami niz z takimi jaskiniowcami bardziej zacofanymi niz oni!!! ciskasz sie jak gowno i nim jestes zreszto nie ma sensu nawet tutaj pisac bo jedno tutaj panuje obrazanie i rasistowskie wyzwiska gratuluje wertyp kultury a ty nina no coz masz swoj swiat i wlasne zdanie jak kazdy ale nie widze sensu nabijania sie z innych tylko ze sa z innego kraju i inny tam obyczaj bo koles z ktorym niby krecilas okazal sie debilem szczescie dla ciebie nie ma sensu zostaw ich i tyle co cie oni obchodza badz ostrozna nastepnym razem bo i polak tez swiety nie jest ! najlepiej patrzec na wszystko z dystansem !!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
wertyp sam powiedz. czy ja sie z kogos nabijam? ;/ wyrazam swoje zdanie kolezanko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
a ty uwazasz sie za polaka? gratuluje bo ty dopiero nie masz pojecia o niczym zwlaszcza twoje slownictwo to dopiero porazka widac czego cie nauczyli trepie zero szacunku i tyle dla mnie kto z kim chce niech sobie zyje nawet z diablem nie moja sprawa i zycie a ty sie wtracasz i obrazasz jakbys nie wiem kim tu byl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx nie zwracaj na buraka uwagi chce rzadzic ale to jemu nie wychodzi zacofany w rozwoju czlowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty niby zaslugujesz na polski paszport?smiechu warte:) zaklad psychatryczny i tyle gburze:P tak jak mowilam wole byc z moim kurdem niz z takim palantem bez szacunku jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Dziewczyny już kiedyś pisałam, że najlepsze co można robić to olewać zaczepki takiego czegoś jak trep. Zakład psychiatryczny zamknięty mu nawet nie pomoże. Żyje w swej nienawiści do Turków, Arabów (już też), pisze, że związki Polek z ciemnoskórymi mężczyznami może tolerować. Dobre, nawet nie wie ilu z nich to muzułmanie. Zapomniał pewnie biedak w Fakcie doczytać :D albo w Radio Maryja niedopowiedzieli :P Jak już kiedyś pisałam z niego taki patriota jak ze mnie biskup. Pisać toto w języku swoim, narodowym nie potrafi, maturę obał z polskiego po czym na poprawce wielki nasz polski patriota dostał mierny (zapewne dostał tą ocenę z litości i tyle, teraz tak łatwo by nie miał, bo istnieje system procentowy a maturę ocenia obca osoba), w dodatku jest w trakcie lub po rowodzie (taki z niego dobry mąż był), swojej drugiej dziewczynie "zapomniał" powiedzieć, że ma on dwóch synów i żonę, która od niego uciekła (hmm, ciekawe dlaczego? Pytanie retoryczne :D ). Teraz wyładowuje się na muzułmanach, bo dziewczyna jak się dowiedziała co z niego za typ przestała się z nim widywać, później poznała Turka. Oczywiście on uważa, że nie przez jego głupotę, kłamstwa itp. nie są razem a winien temu jest kto? Oczywiście Turek. Ponadto za 1 euro więcej za godzinę już trepa w Polsce nie ma, taki z niego patriota, zamiast murem za swoim krajem stać (jeśli twierdzi, że tak kocha swój kraj) sprzedaje się za kilkaset euro miesięcznie np. rozwożąc gazety w DE :D Wiele by o nim pisać, ale szkoda mi, bo klawiatura mi się ściera :D Mnie sobie może do bólu (swojego) obrażać, bo spływa to po mnie jak woda po kaczce. Dla mnie jest, chciałam napisać zerem, ale są jeszcze liczby ujemne i tak nasuwa mi się, że dla mnie jest - nieskończonością i tyle. Więc dziewczyny nie dajcie się temu czemuś prowokować. Jeszcze jedno, pisze pod swoim nickiem ale też pod innymi, zważcie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko jestes beta... a dla ciebie wertyp mam zla wiadomosc buraczku moj kurd jest obywatelstwa brytyjskiego takze deportacje go nie obchodza i nie martwia bo go nie dotycza i czekam na te twoje historyjki wymyslane:P patrioto poczytaj moze lepiej co polacy robia zwlaszcza takie psychole jak ty w polsce czy zagranica!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupi trepe mego nie wywala oto sie nie martwie :P wiesz gdybym byla glupia picz to by ze mna nie byl nie znasz go i mnie i dzieki bogu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalny pojeb jestes ty nie masz nic innego do roboty tylko kopiowac jakies historyjki? zalosny typ oblech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu cie rozczaruje nie zdradza mnie jest wspanialym czlowiekiem czego o tobie powiedziec nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie rozsmieszyles :) nie moge ale ty zryty jestes! piszesz ze szacunku do kobiet nie maja a ty baranie masz?po burdelach sam lazisz bo rzadna cie nie chce dlatego tak sie ciskasz na tym forum robaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wole byc szmata kurda niz psychopaty jak ty :P:P wiek hmmm....na tyle dorosla ze nikt mi nie bedzie mowil z kim mam byc a z kim nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
tez zauwazyliscie ze w nazwie forum zamist on turek, ja polka jest on turek, ja polAka? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
wertyp arab nie arab, turek nie turek, kurd nie kurd - wszyscy muzulmani sa tacy sami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×