Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość malina137
Nie! bron Boze! tylko nie turek czy jakis inny muzulmanin. Mieszkam w Szwecji 17 lat i powiem, ze te zwiazki to katorgi wielkie nieporozumienie. Kobiety Polki! trzymajcie sie zdala od nich. To zupelnie inny swiat i inna mentalnosc. Bedzie tylko cieprinie, wiem bo spotkalem duzo takich par. Tylko dzieci z tego cierpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A askim moze to ty? :) A moze dlatego zeby mnie zarzucac tego? Przeciez ja nie zauwazylem ze tak \"poprawnie\" pisac po Polsku. Paranoja pojawilo sie... falszywy czytelnik, podaj adres maila i zdjecie jakos, poszukamy dla ciebie rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezusku
no Inżynierek zaczyna zbierac fotki od chętniych panienek,stad pewnie ta nazwa ----nocny--- Jak masz chcice to polecam www.cipki.net.pl/ - 26k sex.gix.pl/ - 37k lub http://www.69.pl/ Polki nie na sprzedaż. myslisz że poleca na tureckiego * kutasa* ? Chcesz fotki to ja ci prześle mojej go lej dupy ciekawe czy też cie to kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
sie ma tureckie ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie slownictwo... Jakie bazy danych! Widze czekales z niecierpliwosc zeby mnie przeklinac. Wulgarnizm + braku inteligencji. Jesli bys poczytal poprzedna strone, bys zauwazyl ze to nie tak, ok postaram sie wytlumaczyc \"prosciej\" 1. Jest prawdziwy czytelnik, a dodatek pojawilo sie falszywy czytelnik. 2. (Dziekuje) prawdziwy czytelnik mnie szanuje, a falszywy czytelnik mnie leci 3. Napisala \"chcę Turka za męża\" (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3229645&start=6450) 4. Ja -zartowalem- \"poszukamy dla ciebie rowniez\" a nie przymuje dla siebie (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3229645&start=6480) 5. A ty wypadles bez zrozumienie do tematu ze ja szukam miesa. 6. Jakbym poszukal kogos, chyba tu byloby ostatni miejsce gdzie moge znajdjec (patrz: nazwa forumu \"on turek ja polaka\" a nie \"ja sama szukam turka\") bo kobiety tu juz maja turek :) 7. Ja nie czytalem ze ja zaplace na cos. 8. Powtarzam, \"zartowalem\" czlowieku, a niczego nie wysylaj, nie jestem zainteresowany. 9. Nastepnym razem czytaj 2 razy zeby nie badzic w takim glupim situacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
kiz.88 a sio z tego topiku bo mi oryginalnych Turków przepłoszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojesusku
ale inżynierek wrazliwy. Widac tylko na kobiety leci. Chłopcze zmiataj skąd przylazłeś. Nie afiszuj sie tu. Piszesz nie szukasz tu nikogo ale puszczasz głupie gadki do lasek i machasz swoim adresem jak afisz od taniej agencji towarzyskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
ojesusku i kiz.88 - odczepcie się od mojego Inzyniera, sio z tego topiku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
O widze, ze nam nowych przyglupow na forum przybylo. Inzynier, nie wdawaj sie w dyskusje, bo nie ma z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina137
bo on jest inżynier nocnik biała rasa na takich leje gorącym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
a ja lubię mojego Inżyniera i szanuję naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum znów się zmienia w głupia paplanine. Co do wiernego czytelnika to ktokolwiek bawi się w podkradanie nicków...to informuje że ona juz nie zamierza tu powracać. Sprawdziło się to co sądziła, brak kultury w wypowiedziach wielu forumowiczów. lepiej milczec i czytac jakie głupoty wypisujecie. Może i mnie ktos spróbuje \"podrobić\" ...z czarnymi nickami nie macie tyle zabawy nie? Prawdziwy \"wierny czytelnik\" prosił aby was pozegnac i oddaje wam swój nick. Odtad prosze pamiętać że pod ta nazwa wystepuje fikcyjna postac która próbuje zaczepiać i prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina137
agnes a swoją drogą 262 to obwód twojego uda ??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana i znowusz sie jakis matacz podemnie podszywa odczep sie kimkolwiek jestes i zacznij uzywac normalnego slownictwa kropka po kiz wskazuje na to ze to nie ja znajdz sobie swojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
Kto zamyka swoje oczy, robi noc tylko dla siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
a ja dla inżyniera ułozyłam wiersz khalam nhalam kebaby w.pierdalam krótki ale chyba fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lipa lajzo. Od teraz mam staly nick. Wiec to cos, co sie pode mnie podszywa niech sie naglowkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2000
merhaba kizlar ne haber? her sey yolunda mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2000
o jak się na tym topiku rodzinnie zrobiło :) merhaba kizlar ne haber?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
proszę poszukać mi męża Turka - moje zalety: młoda, dziewica (niestety), o dobrym serduszku, obiecuję dobrze nauczyc sie gotować i rozpieszczać mojego męża. Obiecuję że zawsze będe miala to samo zdanie co mąż i będe zawsze usmiechnięta. Oczekuję od mojego przyszłego męża- opieki, silnej męskiej dłoni i to że bedzie mnie utrzymywał do końca mojego lub jego życia Jakiś chętny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę postne
kiedys widzialam tu link do translatora angielsko-tureckiego. fajny byl, ale nie zapisalam linmka. moglby ktos napisac? bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę postne
oooo o to mi chodziło :) Dziękuję Ci bardzo Inżynierze, niech Bóg wynagrodzi Cię za to w życiu i dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaA o T B H g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×