Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość do wwwedelki
Wszedzie byle nie w londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leb boli
i znowu to forum? kiedy wy w koncu zrozumiecie naiwne kobity myslace niestety tylko cipa ze turki to zwykle brudasy lenie kretacze i pukacze, wystukaja wydmuchaja i cie zostawiaja a ty jeszcze zakladasz idiotko takie tematy na forum i sie zalisz zes dala dupy ciapakowi a ten o dziwo cie zostawil, a byla taaaka wielka milosc i wiez miedzy wami tak? wezcie se stuknijcie w ten pusty leb farbowane pizdy! psujecie tylko reputacje Polskich szanujacych sie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia212
do leb boli: kazdy ma tu wolnosc slowa na forum ale przydaloby sie okazac choc odrobine szacunku. Nikt nikogo nie obraza a jedynie moze wypowiadac swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A byl ktos
w zwiazku z Kurdem? bo to podobno inna mentalnosc niz Turka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De Joda
Tak ja bylem z Kurdem. Powiem ci kurde ze... sam nie wiem, jakis taki dupkowaty pacykowaty, jak te nasze leszcze hiphoperskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SixtySixty
Tak i powiem szczerze ze Kurdowie sa jeszcze gorsi niz Tureccy faceci, bardziej chca toba rzadzic i uwazaja sie za bogow a jak ktoregos olejesz to bedzie za toba chodzil dotad az zmienisz zdanie a zaraz potem baaardzo tego pozalujesz, meczylam sie tak 8 miesiecy toksyczny uklad jak nic wiec nie mialam sily odejsc, na szczescie udalo mi sie ze musial wyjechac do swojego kraju ale podobno wraca musze byc wtedy silna , i nie zlapac sie poraz drugi na te wszytskie sztuczki i te prawdomowne spojrzenia, wszytsko to blef niestety . 90% znajomych ktore zadawaly sie z kurdami lub turkami nigdy wiecej nie powtorzyla by tego, radze wiec uwazac i nie lapac sie na 'cos nowego, fajnego i przystojnego' dziekuje, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SixtySixty
przepraszam mialo byc na KOGOS odmiennego fajnego i przystojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De Joda
Kazdy Turek to maly knurek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaix
Ktoś tu napisał wcześniej o braku doświadczenia i , ze jestesmy młode nie kazda bo ja jestem akurat doświadczona w tym i nie jestem małolatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaix
czytalam twoje wczesniejsze wypowiedzi i znam twoja historie, mozesz powiedziec czy twoj mezczyzna nie ma przed toba zadnych tajemnic, bo do tej pory spotykalam tlyko takich turkow lub kurdow ktorzy mieli mnostwo sekretow a gdy chcialam o cos zapytac tak mnie motali ze na koncu czulam sie winna ze im nie ufalam i ze w ogole o cokolwiek pytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppoooooooooowie
ja widze ze posumowujac to Turki najgorszy narod,ludzie itd.i nie dociera do was ze niektorzy z nich maj dobre serce i sa kochani!Ja byla 5 lat z polakiem i co?To on mnie bil i wyzywal i psychicznie wykanczal.Dziekuje Bogu ze udalo mi sie uwolnic bo to Polak czesciej nie rozumie ze to koniec zwiazku i nic z tego nie bedzie!Łaza jak smrody i obiecuja zmaiany itd.JA JESTEM SZCZESLIWA I ZNAM JESZCZE KILKU DZIEWCZYN KTORE SA ZONAMI TURKA I SA NAJSZCZESLIWSZE NA SWIECIE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
cale tutaj prawdy o turkach i kurdach w uk mozna sobie podetrzec tylki doslownie.... wsyscy sa jak psy na suki i tyle nie ma wyjatkow,roznia sie miedzy soba tylko sposobem podrywu,niby niesmialy i w ogole a potem pokazuje na co go tak naprawde stac..prawdy o nich sa jak dupy, kazdy ma wlasna i nie ma c otu biadolic od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppoooooooooowie
mnie krew zalewa jak slysze jakiechs bo to.....bo tamto a gowno mnie to interesuje!jacys ludzie tu wyrosli w temat jak grzyby po deszczu.Ja moge posluchac czegos co ma do powiedzenia np.rozspiewana bo ona doswiadczyla czegos przykrego po tylu latach i ona moze przestrzegac ale nie krytykuje wszystkich jak co niektore osoby na tym forum!!!!bo mieszkam w uk ....a co nas to interesuje gdzie mieszkasz i wypowiadasz sie o turkach jakby Cie przesladowali jak psy a ty biedna miss swiata nie umiesz sobie z nimi poradzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilenceISSilence
pppppp poczytaj dokladniej to forum, ile kobiet opowiada swoje historie, jak to bylo pieknie poczatkami a potem jak wpadla albo po slubie- zaczynal sie koszmar.. nikt nie wyciaga historii wyssanych z palca, tylko dlatego aby cie odwiesc od zwiazku z twoim amantem. Nie mowie ze akurat twoj jest zly bo nie znam waszej historii, ale podobnie jak inne dziewczyny widzialam wiele sytuacji z ktorych kazda byla beznadziejna 100% konczylo sie zle, roznily sie tylko tym ze jedne zwiazki trwaly dluzej i szydlo z worka wychodizlo po slubie a inne dowiadywaly sie po paru miesiacach albo paru latach znajomosci. I nie mowie tu tylko o zdradach z ktorych oni slyna, czy tez o zonach cierpliwie czekajacych w turcji, ale tez o calkowitych singlach, czasem tak bezbronnie i szczerze wygladajacych, a po paru spotkaniach zmieniajacych sie w potwory. Jak ktos tu kiedys napisal mezczyzni tureccy sa wspanialymi aktorami, nie obwiniam wiec dziewczat ktore ulegaja im wdziekom, gdyz nie chodzi tu o ich naiwnosc, bardzo latwo sie nabrac a jedynym wyjsciem jest aby w ogole nie probowac!! Bo co? Bo kultura inna bo tacy odmiennie tacy inteligentni i sypiacy komplementami jak z rekawa? Poczttajcie chocby historie Mandarynki albo Turk Kizi czy tez Pochmurnej Ellia moze zrozumiecie co mialam na mysli. Pozdrawiam forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka zdolowana
tez to co przezylam z mezczyzna tej narodowosci w glowie mi sie nie miesci nadal. Moze kiedys wam to opisze, jak narazie przestrzegam przed kazdym jednym ciapakiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaix
On mnie jeszcze nigdy nie oszukał a ja go tak : ( Pamietam ile było stresu przed ślubem ...Jak napisałam , że jestesmy 2 lata to chodziło mi jakby co o ślub bo znamy się dużo dłużej .. Powiem Wam tyle ...Nie w każdym związku jest tak kolorowo więc zastanów się 100 razy zanim sie zdecydujesz....Ja czekałam długo do slubu i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaix
ale z 2 str w zw. polsko -polskich tez często nie jest za ciekawie .. ja jestem kobietą bardzo ciekawą świata ...bardzo interesuje mnie takie ,inne' zycie a mojego męża poznałam ....w internecie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaix
leb boli Ja się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppoooooooooowie
do ssilecessilec4e ja tutaj dosyc dlugo pisze a juz napewno dluzej od Ciebie.I to co piszesz o Turkach roznie dobrze mozna powiedziec o kazdym facecie innej narodowoci!I jak nie zauwazylas sa tutaj dziewczyny szczesliwe i nieszczesliwe z takich ludzi sie caly swiat sklada!!!Twoje 100% jest wyssane z palca bo pisza tutaj kobiety co sa malzenstwem 18 lat maja 4dzieci i sa szczesliwe i maja dobrych mezow!Ja mam dobrego meza i i jego brat jest dla mojej szwagierki tez bardzo dobry sa malzenstwem 5 lat i maja dziecko!!!Z roznych ludzi swiat sie sklada i sa w nim milony nieszczesliwych,zdradzonych zon (dziewczyn,kochanek) i pewnie przyczyna ich nie szczescia sa Turki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latZTurkiem
Jestem po 20 latach związku, małżeństwa z obywatelem Turcji. Mamy dwoje dorosłych dzieci: syna (19) i córke (19)-bliźnięta. Jak w każdym małżeństwie, podobnie u nas były kryzysy, ale jakoś udało nam się razem je pokonywać i jesteśmy przez to silniejsi oboje, dla nas i naszych dzieci. Mój mąż nigdy mnie nie zdradził, nie oszukał, jak coś sie źle zaczynało dziać, mijalismy sie - to odrazu było wiadomo,że musimy cos z tym zrobić. Nigdy mnie nie uderzył, nie powiedział złego słowa. Obydwoje pracujemy, choć faktycznie- ja pracuje mozna powiedzieć dla siebie, bo mąż uznaje że to nie honorowo i to on utrzymuje dom. Jeżeli chodzi o religie, to po 5 latach trwania naszego małżeństwa mój małżonek przyjął religie katolicką. Teściowie, początkowo tego nie akceptowali, ale z biegiem lat uznali ten fakt i szanują decyzje syna. nigdy nie spotkało mnie nic złego z ich strony. Mieszkamy w Polsce-we Wrocławiu, ale wakacje spędzamy w Turcji. To by było na tyle.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppoooooooooowie
no wlasnie o czyms takim mowie;)gratuluje;*pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latZTurkiem
I gdyby dane mi było jeszcze raz wybierać to ponownie wybrałabym mojego małżonka. Jest wspaniałym mężem i ojcem.Przyznam- miałam i nadal mam wielkie szczęście.A nasza 20- rocznica jest czymś naprawde wyjątkowym,życze Wam wszystkim wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDURA- taki jak
twoj -20lat z turkiem trafia sie jeden na milion, wierzycie w cuda bo ja nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
no bravo bravo, ale jakoś nie wierze w to szczescie, albo kobieta nawet nie wie o podwojnym zyciu meza,bo tez trak mze byc, aczkolwiek milo bylo przeczytac pozytywnego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daktoa777
zdz ma racje , czasem wydaje sie nam ze mamy ich w garsci a tak naprawde to oni CIAGLE maja nas, albo sie z tym pogodzimy albo nie bierzmy sie za turasow, dziekuje to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latZTurkiem
nie o to chodzi żeby mieć kogoś w garści czy nie....jestem 10 lat młodsza od mojego męża, nawet powiedział kiedyś że specjalnie bierze sobie sporo młodszą żonke:) pracujemy razem od wielu lat, więc raczej jeśli miał jakieś koki w bok to tylko ze mną:))) tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppoooooooooowie
jak dziewczyny mozecie byc tak bezczelne?prawdopodobnie wam sie nie udalo i taki bzdury piszecie ze glowa boli;/ moze waszym zdaniem 100 razy lepiej maja dziewczyny w zwiazkach z polakami.znam tyle samo sytuacji gdzie facet bije teroryzuje kobiete i nie jest to turek.Ja jestem rowniez bardzo szczesliwa i jak to napisayscie ze po slubie turek sie zmienia moze i prawda ale moj jest jeszcze lepszy.wiec nie probujcie kobiety oswiecac jakie ma zycie skoro wam je opisala i wie lepiej a wy wszystkich do jednej beczki wkladacie.to TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
nie to ,ze jestem straszna, tlyko mam dystans, juz nie jedna taka wiedzialam z wieloletnim stazem ,co sie obudzila o pare lat za pozno i zycie przegrala, a byla zachwycona swoim malzenstwem,fajnie ze wam sie udlo, tylko to jest intenet, mozesz tutaj napisac co chcesz prawde, klamstwo, polprawde i ja mam dystans do tego wszytskiego co wy piszecie,mowie jak jest,cieszcie sie swoim szczesciem,ale nie krytykujcie mnie za moje posty, boo ne nie sa z palca wyssnae i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latZTurkiem
Ja tu jeszcze nikogo nie skrytykowałam, ani nie koloryzuje całego narodu tureckiego- w kwestii sprostowania.Opisuje tylko swój przypadek, swoje życie. Znam wiele kobiet, które cierpiały w takich związkach, ale to na własne życzenie -przykro mi to mówić. Pchały się w coś co od początku było bezsensem. W moim wypadku napewno nie bez znaczenia jest fakt, że żyjemy i mieszkamy na stałe w Polsce,że moj mąż przyjął moją religię, i wiele innych takich drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, dziewczyny co sie z wami dzieje. Niektore z was po prostu nie mogą znieść tego, że ktomuś sie dobrze układa. Ile w was zawiści czy już nie wiem jak to nazwac. Dziewczyna napisała, że jest szczęsliwa i układa się dobrze, a wy dalej swoje. Może należało by napisac- gratulacje, oby tak dalej, a nie on na pewno cie zdradza tylko ty nic o tym nie wiesz, a tak w ogóle to nie jesteś wcale szczęsliwa. Wkurza mnie takie podejści. Dlaeczego Polacy to taki zawistny naród... zdz To raczej nie dystans, ale jakieś czarnowidztwo. Przestan może być tak ANTY do wszystkiego i usmiechnij sie czasem, albo napisz czasem coś miłego. Moze ci sie zrobi lepiej i świat inaczej bedie cie też postrzegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×