Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość MójKontaktZTurkiem
Do renia86 bez urazy dla Ciebie, ale uważam,że tkwisz w jakiejś chorej sytuacji.Nie ma czegoś takiego jak "związek na odległość"-to absurd. Związek między ludźmi może być wtedy kiedy oboje przebywają ze sobą, mają możliwośc spotykania sie, poznawania siebie w różnych sytaucjach dnia codziennego.A miłość to już głeboka więź jaka powstaje między dwojgiem, w procesie wzajemnej relacji- nie mam tu absolutnie na myśli kontaktu przez tel/internet/listy to absolutnie nie może zastąpić "żywej relacji" pomiędzy partnerami!! Myśle,że jeśli szybko tego nie rozwiążesz to możesz przeżyć ciężkie załamanie nerwowe, a nawet wpaść w depresje. Może jestem zbyt brutalna, ale uważam,że jest zakochana/zauroczona w jakimś wyimaginowanym obrazie tego mężczyzny, a nie w nim samym. Nie obraź się, ale uważam że musisz się na coś zdecydować. Jestem psychologiem tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o turkach i kobietach
Nie wiem na czym to polega ale rzeczywiscie jest tak ze Turkowie lubia miec wiecej niz jedna kobiete w tym samym czasie i nie wiedziec z jakiego powodu uwazaja ze im sie to po prostu nalezy, jest najzupelniej naturalne i nie ma w tym niczego zlego. I co ciekawe, w tym samym czasie uwazaja oni ze to jest niedopuszczalne jesli zachowuje sie w ten sposob jakis inny mezczyzna (nie Turek). Moze to wynika z tego ze oni uwazaja sie za super samcow i z tego powodu przypisuja sobie prawo do wszystkich samic. A, chcialam jeszcze powiedziec ze widzialam w zyciu mase Turkow ale ani jeden z nich nie byl przystojny. Jasne ze o gustach sie nie dyskutuje ale oni generalnie to takie grubiutkie kurduple z wielka glowa i wielkim nosem albo male, zasuszone niewiadomo co. nie wiem skad wy bierzecie tych waszych przystojniakow. Arabowie owszem, potrafia byc przystojni ale Turki to takie jakies skundlone sie wydaja, jak rumuni wygladaja. nie podobaja mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
Ja nie mówię, że wszyscy są przystojni, mówie tylko o tym, z którym obcowałam (jakkolwiek to brzmi, ale no sex, w żadnym wypadku:). A monogamia faktycznie nie leży w ich naturze, chyba w większości są niezdolni do bycia tylko z jedną kobietą. Poprostu w ich wypadku odwieczne pytanie co kształtuje człowieka: nature or culture? wypada na korzyść pierwszego:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
to znaczy drugiego, sorry zakręcona jakaś dzisiaj jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
haha, uwierz, że najwidoczniej nie widziałaś Turków:) Mój Tuek jest np białej karnacji, wysoki, z 185cm wzrostu, jest baaardzo przystojny...także ja nie wiem o jakich kurduplach Ty mówisz. Byłam w Szkocji i tam widziałam ich mnóstwo na ulicach, naprawdę wiekszość to "ciasteczka":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
ja znam też jeszcze jednego, który jest przystojny heheh i ten widze założył profil na sympatii heheh, pewnie w realu coś mu nie idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt istotny
a gówno prawda ze w realu mu nie idzie, wie ze laski leca na takiego jak on i traktuje to jak sport....zaliczyć...zaliczyć....nastepna... nastepna a potem taki topik jak ten "rosnie" w oczach bo "on mnie kocha" hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
Ja powiem jeszcze tak...Nie ważne czy to Turek, czy Polak! Mało Polaków bije swoje żony? Zabija?! o tym się nie mówi co? ale o Turkach tak!? Każdy zdradza, nie zaleznie od pochodzenia, tylko od wychowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt istotny
Masz racje mysle ze sporo polaków bije swoje zony,wszedzie zdarzają sie damscy bokserzy, tylko z tą małą róznicą ze kobieta dla turka jest nikim, i słuzy zwykle do seksu wiec uderzyć kogos takiego to zaden problem, kobiety traktowane sa jak ich własnosc i tyle. Oni to maja poprstu we krwi a nasza kultura jest nieco inna nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
ah widzę , ze sie powtażają w kuleczko podobne historię .. kiedyś byłam tu stałym gościem ale od jakiegoś czasu tu nie wchodzę .. Przez to dawno bym zrujnowała nasz związek :) Chociaż było tu kilka osób które pomogły ,one również tu nie zaglądają zbyt często ale mam kontakt z nimi Pozdrawiam je :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
TakAsobiePolskaDiewczynkA mam wywnioskwać z tego co napisałaś, że jesteś z Turkiem i układa Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
tak ..:) Pozałam go wiedząc od wszystkich tylko tyle ,że Turek beeee,że brudas itp ..;) ale ja jakoś tak o tym nie myślałam ..Poznałam wielu turków i turczynek a więc moja opinia nie była taka stereotypowa jak większości polaków ... Jak trafiłam na te forum to było dużo o tym ze NIEEEE ...ze bd zalowała ...ale ...jednak się zdecydowałam zaryzykować ... no i coż :) JESTESMY RAZEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
Nasza kultura jest znacząco odmienna. Wiecie czym się różni bita kobieta Polka od bitej i poniąznej Turczynki tym, że ma wybór czy trwać w takim związku czy nie. I ma szanse zacząć żyć normalnie kiedy zdecyduje się wyjść ze współuzależnienia, z toksycznej relacji. Bita Muzułmanka praktycznie jest bez szans. Jak rozpocznie nowe życie? Skoro ciągle może ją ścigać mąż, albo jego rodzina lub ktoś przez niego wynajęty. Tam wogóle kobiety nie zgłaszają takich przypadków, co odważniejsze tworzą jakieś organizacje, grupy samopomocy, ale nie każda jest gotowa na wyjście. W Polsce na szczęście kobieta jest w innnej nieco sytuacji teraz, obecnie, bo kiedyś to nawet w Polsce kobiety nie miały dokad pójść, prawo na szczęście poczynilo już milowe kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
ale my nie jesteśmu turczynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
Mam prośbę...chciałabym się Ciebie poradzić..mogłabyś się odezwać do mnie na maila lub na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
I pewnie zaraz spotka mnie lincz, za stereotypowe myślenie o Turkach. Ja tylko mówie co widziałam, na podstawie zebranych doświadczeń, tutaj też było wiele forumowiczek, którym z nimi nie wyszło z wiadomych powodów, także to nie jest wyssane z palca.W każdej kulturze bez względu na kraj zdarzają się bite i poniżane żony owszem, ale u muzułmanów ogólnie faktycznie jest to częstsze. To naprawde nie jest kwestia wykształcenia, czy zajmowanje pozycji społecznej. Patologie zdarzają się w każdej "klasie społecznej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
Do Natalii to jest mój e-mail : sunstream23@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
Moja ciocia była bita przez lata przez wujka i nic nie mogła zrobić bo dziecko ..nie miałą gdzie się podziać ..i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
Wogóle nie zdawałam sobie sprawy ze skali zjawiska związek Polka-Turek. Nie domyslałam się że Was jest aż tyle:).Ale widze, że większość jest za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
a my w polsce :) ale trochę racji masz z tym biciem :( Ale moj mieszka 8 lat w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
TakAsobiePolskaDiewczynkA proszę podaj mi swojego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
a to do mnie bylo tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
wejdz na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
heheh i znowu coś namieszałam ach to wszystko przez to moje zkręcenie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
ten Turek, którego ja znam i z którym pracuje jest w Polsce od 3 lat, ale model z niego taki,że szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
MójKontaktZTurkiem nic się nie stało, że namieszałaś xD dostałaś ode mnie maila, też możesz na niego odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobiePolskaDiewczynkA
oki ja moze potem wejde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKontaktZTurkiem
dostałam przed chwileczką zabawny tekst od niego na gg: dlaczego ty nie chcesz sex ze mną, przecież mnie znasz, bezpieczny jestem:) heehhe no nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
MójKontaktZTurkiem odeślij mi proszę tą wiad na mojego maila spowrotem bo nie chce mi sie jeszcze raz tego samego pisać xD z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalli
MójKontaktZTurkiem hahaha, dobry jest xD i jaki szczery:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×