Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kiz
Prosze nic nie mow bo mi tez robi sie goraco.... dlaczego mamy sobie takiej przyjemnosci odmawiac.... po to sa takie przyjemnosci zeby sie nimi rozkoszowac =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
buhehhehehe kurwa nie moge.... raptem ma obrzezanego kochany watpie aby bylo cie na cos takiego stac bo ta przyjemnosc kosztuje od 1500zl do 2tys a ty siedzisz i pastwisz tego smiedziucha na kanapie i nie pracujesz.... Tak pozatym zaden polak nie ma szacunku u niemca i turka i wielu innych narodowosci a wiesz dlaczego bo sa obrzydliwi a robia z siebie macho na miare chuj wie kogo sa alkholikami i jkurwa bezebnymi moczymordami..... Ty to mozesz o sobie pisac ze jestes rozbudowany i masz przycietego i tak dalej zobacz jakie masz niskie ego za wszelka cenne chcesz byc lepszy od turka ktorego woli 99 procent polskich kobiet tak naprawde twoich kobiet z twojego kraju i tu cie kluje i tu jest twoja pieta achillesowa bo gdyby nie bolalo ze polka woli turka czy innego muzumanina to bys ten temat mial gleboko w dupie i bys nawet se tym tej pojebanej glowy nie zawracal.... najpierw ogol jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatorki z kafe
droga obserwatorko niestety zrobilas bardo zle ze w ogole z nim rozmawialas jak widac zmanipulowal i ciebie i nadal obraza dziewczyny na forum mialas szanse zrobic z tym smieciem porzadek i to zaprzepascilas szkoda uleglas mu zmanipulowal cie jak widac twoj wywiad nic nie dal nadal robi tu bajzel oj glupias glupias !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
a te teorie kurwa to chyba z palca sobie wyssales albo z tego malego chuja kurwa bo takiej teorii jaka ty masz to w zyciu nie slyszalam pierwszo sie soptykam .... normalka polski face hmmmm zhanbiony to bedziesz ty jak jeszcze posiastasz morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
wertyp wogole to wypierdalaj z tego forum jestes pedalem i jeste z turkiem ze tu sie udzielasz z tego co wiem to ja polka on turek buheheheh dziewczyny mamy do czynienia z pedalem ktoregfo turke w dupe wyjebal ..... i tu cie mamy lajzo w dupe przez turasa wyruchana buhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
buhehehhe wez typie zamknij ryja to ciebie nie chca polki ja nie chce polakow a wy dziewczyny .... dlaczego piszezs ze polacy mnie nie chca takich jak ty to tu kurwa na skinienie palca mozna miec az sie prosza i jest im obokjetne czy ktoras z turkiem tym sexbogiem byla =) czy nie egallll oby tylko go ktoras zechciala a ty frajerzyno skul pysk ..... to ty problemy z chujem miales skoro operacje stulejki mialaes buhehehehhe kurwa nie masz wogole pojecia ile ty masz wogole lat i jeszcze raz nazwiesz mnie szmata toi cie tak zeszmace ze ci kurwa skra z pysiora sama zleci wtedy bedzoiesz obrzezany i bedziesz mogl sie jak turek czuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
ej pedale turecko polski ty masz plame na mozgu ty wez skopiuj to 2 raZY I POCZYTAJ CO TY TU PIERDOLISZ WOGOLE JA TO AZ SIE SKRECAM ZE SMIECHU A DO WSZYSTKICH FORUMOWICZEK OMIJAJCIE JEGO POSTY I NIE ODPISUJCIE MU TO MU SIE CHUJOWI TEMPEMU W KONCU ZNUDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
Skąd ten koleś ma informacje o arabskich rozmiarach? Ja jestem z arabem ze względu na Jego ROZMIAR!!! u polaka w zyciu takiego nie widziałam, :D:D:D Ten koleś ma trepa we łbie, i nikt zupełnie nikt go nie szanuje.. kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
Arafatka22 BO ja ci napisalam ze to pedal przeruchany przez turkow arabow marokkanow i chuj wie przez kogo i przez co jeszcze pozniej wszyscy zostawiali go jak szmate dlatego tak nienawidzi turkow itp krajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
ochhh dzisiaj bede uprawiac sex z turkiem ochhhhhhhh bedzie onmoim materacem a ja jego hmmmm juz mi sie robi mokro na mysl jego obrzezanego pysiorka mniam =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
mhistorię, pojechał na wakacje do egiptu i go kozy nawet ruchac nie chciały, stąd takie nastawienie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
a ja wczoraj byłam u mojego Pedro....ehhhh zwierzak z niego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze wczesniej Was nie odwiedzilam haha niezle jaja ! Wertyp Ty debilu co mozesz wiedziec o seksie hehe pewnie jestes zyciowym nieudacznikiem i kiedys ktos wykreci Ci ten jezyczek ! ostatnio to sie usralo co ? Teraz moze byc innaczej niemoto ! co do Turkow ja poprostu uwielbiam sex i tyle a oni sa jedyni w swoim rodzaju ze sie tak wyraze moja dupa i robie z nia co mi sie podoba i nie obchodzi mnie co mysli jakis zwiotczaly fajfus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
dobra historia nie jest zala heheheh dobre.... hmmm mam wyjebane co powiedza czy sie jebie z turkami czy turcy jebia mnie najwazniejsze zeby mi bylo w zyciu dobrze bo zyjetyrko raz a dla tych ktorzy mysla ze to jest zwykle jebac to sie myla kto z mulzumaninem raz spal nie zapomni tego nigdY mniam mnia =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarcie pisza ze one tylko
dydka chca ciagnac to zwykle puste kurewki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
Mój Arab ma papiery :/ Ma irlandzkie obywatelstwo od 5 lat! A ty wertyp czy chuj ci tam inaczej jesteś popierdolonym skurwielem, i masz szczęście że nie ma cie kolomnie albo w sąsiedztwie bo jak bym cie dorwała to bym Ci w dupe pal wbiła, nasrała do ryja i pozwoliła bym wszystkim turasom wyjebac cie w dupe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
heheh miriem,,,, albo mam nowa historie wertyp mila se kiedys polke i bzykal ja raz w mmiesiacu jak dobrze mu ustal do 12cm a polka przyjechala do niemiec zostawila go bo raz ja dobrze i porzadnie przepierdolil turke ot temu ta cala zlosc w nim i wyzywanie sie na wszystkich polkach ktore sa z turkami a nie z polakiem... werty trafilam prawda ??? wiem o tym moj ex przezyl to samo co ja bo zakochalam sie w turku i zostawilam gooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
:D:D:D:D weryp ty przyjebie popierdolony!!!!! Popatrz jak ja się zniżam do Twojego poziomu! :/ Wstyd mi za samą siebię, przepraszam za moją łacine...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
Arafatka22 z pewnoscia dzikei zwierzatko z niego hmmmm moj nowy turek byl u mnie w poniedzialek znamy sie od 2 miesiecy wiec dopiero zaczynamy sie rozkrecac a za kazdym razem jest coraz to lepiej hmmmm pomyslec co bedzie po paru nastepnych razach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochalas sie w jego dydku
pustaczko a nie w nim, pewnie z nim na migi rozmawiasz bo jezyka nawet nie znasz aby siara dla normalnych Polek bo jak pozniej gdzies jada na zachod to opaleni mysla ze im za "ju ar bjutiful" dyda obciagna w krzakach tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
My na 2 randce zaczeliśmy od łóżka, i od tej pory tak chadzamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
Arafatka22ile czasu to juz tak sobie chadzacie ???? a ty dynolko zamknij ryj bo pewnie sama ciagales w krzakach bez jezyka buheheheh z tad te doswiadczenia cooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiz tak wlasnie wyglada nasz zwiazek hahah sex sex sex i to mi pasuje to raczej ja korzystam z jego uslug hehe aaaaaaaa jest nieeesaaaaaaaaamowity az mam ciarki ! A ze mowi kocha itd i tak nie wierze ! Pewnie bede tesknic za takim diablem ! Polacy to zero polotu i spontanicznosci no coz nic na to nie poradzimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
Buraku,m p filogii angielskiej na uniwersytecie jagiellonskim, a teraz zaczynam arabistyke Na UCC w dublinie, wiec wiez spierdlaja ciołku, a na migi to gadasz ze swoim wackiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
Ehhcoo to jest milosc? W dzisiejszych czasach wlasna zona za darmo ci nie da:D:D:D a w łóżku jest bezlitosny,,, yeah,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 16 cm bidulek i tu cie mamy masz maly problemik hahah a ta historyjka to raczej bedzie na faktach!jahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
MIRIEM dokladnie te polskie mogaly nie wiedza co mowia gtO RACZEJ MY ICH WYKORZYTUJEMY NIE ONI NAS TA TEORIE ZE FACET BABKE BZYKA TO JUZ PRZESZLOSC TERAZ JEST NA ODWOT A TURASI KOCHAJ POLECZKI BO MY MAMY TEZ POZADNY TEMEREMET I W LOZKU JESTESMY CUDOWNE HMMMM a takie pastuchy co tu sie wypowiadaj to takie marne chujostwo po chuj czunbie piszezs ile masz cm nawet jak bys mial 20 to chuj ci to daaa wole zeby turek mnie w moja cudowna twarzyczke lal niz takie to ot nic polskie chuhro co siedzi na internecie i szuka chuj wie czego zaden turek do twojego poziomu sie nie znizyl by w zyciu,,,, a kobiete to se turek umie wychowa... nastepna rzecz nie mow mi ty kurwa dzadu ze polacy nie napiedalaja kobiet !!!! takie koksy co sie nawpierdalaja kurwa tych dopalaczy dla miesni napierdalaja laski jak mokre zyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czego ta mizernota tutaj szuka ? Moze jest podstawiony hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
:):):) Distało się po ptaku wertyp co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
ufff... ale gorąco! Ale to "lanie na twarz" pobudziło moją fantazję. Mój Turek chciał to zrobić, ale nie zgodziłam się. Warto tego spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×