Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Turecki Wilk
dawac go na fora turkow, z cwelic go trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili007
hehehe gdzie ten cwaniaczek wertyp???piszesz ze prawa nie ma dziewczyna pokazac twojej fotki a czy ty masz prawo wyzywac wszystkie dziewczyny???nie! takze zastanow sie nastepnym razem gratulacje dla dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhu :)
ojej ktos wertypcia namierzyl :D od dawna sledze ten watek co jakis czas i brak slow dziwilam sie wam ze reagujecie na zaczepki tego idioty ale widze ze fajnie ze kogos sprowokowal i ktos zadal sobie tyle trudu by go odszukac :D hahahahahaha nawet sie przestraszyl i przeprosil jaka to zenada poki byl anonimowy to mieszal ludzi z blotem a teraz sie boi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhu :)
obserwatorka mysle ze powinnas zamiescic jego zdjecie tutaj mam dobrego kolege w prokuraturze moze pomoc w tym by ten chlopak poniosl konsekwencje za obrazanie ublizanie rasizm i nacjonalizm chetnie pomoge w jego ukaraniu powinien poniesc konsekwentny kolego nikt nie jest anonimowy nawet w internecie to kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha obserwatorka z kafe
no wreszcie coś odpisałeś. przeprosiny przyjęte, ale to nie koniec. oj, nie. nie licz na to :D wybacz, ale nie pogadamy przez kamerki. troszkę nieśmiała jestem :-P pewnie zacząłbyś mną manipulować. nie, nie. gramy na moich zasadach. prawo to ty złamałeś! i to wielokrotnie! teraz napisz, że czarni są ci równi, i dlaczego tak jest. jak tego nie zrobisz... wstawię tu twoją fotkę :) czas: do 23:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nympho
Cicha obserwatorka z kafe, dziękuję w swoim imieniu i w imieniu wszystkich obrażonych dziewczyn. Jesteś dla mnie wielka!!! A ten cwaniaczek powienien ponieść srogą karę za to co zrobił, Droga obserwatorko, samo przepraszam nie wystarczy, od tego człowieka na 100mil bije rasizmem, i nienawiścią. Ukaraj go bardzo dotkliwie... Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka zona Turka
oh w koncu ktos sie nim zajal !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
I mówiłam, bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy! W tym wypadku Bóg zadziałał rękoma kobiety:D Brawo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili007
obserwatorko gratuluje nie daj sie nabrac jego falszywymi przeprosinami taki typ sie nie zmienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka zona Turka
hahahahaha umarlam ze smiechu jaki on sie zrobil potulny :D:D:D kabaret :D mily grzeczny ulozony dziewczyny tarzam sie ze smiechu a wy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili007
nie tylko cie to bawi smieszny typek mocny w gebie ale jak mu sie grunt pod nogami pali to tchorz hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha obserwatorka z kafe
fajnie, że wreszcie piszesz rozsądnie. mam GG. zaraz ci podeśle mój numer na maila. mam ustawiony profil na niewidoczny zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obywatel DE
Wertyp 3maj sie chlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
Witam wszystkie kobiety ktore kochaj turkow i nie nawidza----- mieszkam w niemczech ,przyjechalam do kolezynki na miesiac ale gdy go zobaczylam wpadlam po uszy..... zakochana bylam ze nie widzialam nic po za nim i nic sie nie liczylo oprocz niego....mialam wtedy 20 lat on 22 lata ....tak jak wspomnialam mialam zostac tylko miesiac ale sie przedluzylo i chyba zostane tu juz ... ale nie dlatgo ze go kocham tylko z przyzwyczajenia do tego kraju. wiec to bylo tak ze jak budzilalm sie obok niego to wptrywalam sie w obrazek i nie moglam uwierzyc ze tak boski facet,ideal z moich snow lezy obok mnie balam sie mocniej poruszyc zeby go nie zbudzic ,nie przeszkodzic mu w jego snach... byl jak w bajce oprocz tego ze nigdzie mnie nie zabieral i nie pomagal finansowo i ze siedzialam jak glupia w domu czekaja kiedy moje askim sie pojawi przespi sie ze mna i pojedzie do pracy albo do mamusi. po 1,8 miesiacach zwiazku gdy moj ksiaze spal wzielam do reki telefon bo dzwonil i dzwonil.... no i jak to zawsze bywa w telefonie mozna znalezc zawsze u trka cos,,, no i znalazlam smsy po trecku o tresci kochanie i tak dalej.Zadzwonilam naturalnie tam odpowiedziala ze jest jego narzeczona ,zAPLAkana polozylam sie z powrotek kolo niego i nie wiedzialam co mam zrobic tak mi rozdzieralo serce, chcialam wiezyc ze to nie prawda ze to jakis zart bo niby kiedy niby gdzie jak byl w wolnym czasie ze mna,obudzilam go zapytalam sie pierwsze co zrobil to zapytal sie czy bralam jego telefon do reki i przylozyl mi w twarz,,,, jezu jaki bol rozdzieral mi serce,,, z dwoch powodow ze mnie tak oszukal i ze mnie uderzy, ten policzek nie bilal tak jak swiadomosc ze osoba ktora tak kocham zrobila mi cos takiego....nagle wzial gdzies zadzwonil powiedzial ze to byla jego siostra i powiedziala tak specjalie bo nie wiedziala kim jestem, Naturalnie lyknelam bajeczke nawet jak by powiedzial ze to sama matka teresa wtedy tez bym uwierzylam i tak trwalismy w zaklamanu pare dobrych miesiecy az do momenty gdy glupek przestawil w telefonie przekierowanie rozmow,zrobil to nie swuiadomie. jego narzeczona dzwonila do mnie udzac go o 5 rano zeby wstal do pracy zdziwila sie ze to bylam jaaa oczywicie ona nie uwierzyla ze jestem z nim w zwiazku,,, zadzwonilam do niego powiedzialam o wszystkim z nia mialam sie spotkac kolo 15 po poludniu,wychodzac z domu podjechal onm wpakowal mnie do auta wywiozl na parkin zbil na kwasne jablko polamal telefo i krzyczal ze on nie ma nikogo kocha tylko mnie....balym sie go wtedy jak nie wiem co ca czulam sie jak wywloka... rozstalismy sie. Po paru miesiacach znalaz moj nowy nr i dzwonil ze mnie kocha itd.... w koncu spotkalam sie z nim uczucia odrzyly narzeczonej powiedzial ze juz nie ma sprawdzalam telefon codziennie, powrot milosci byl jak przyplyw tlenu dla pluc z dnia na dzien bylam co raz to mocniej zakochana szczesliwsza i piekniejsza ze sczescia....wzielismy mieszkanie w ktorym mi pomogl ,,,nie finansowo naturalnie tego nigdy nie robil gdyz prawie cala peje dawal mamie...jaa zas z kazdego jednego euro staralam sie obkupic mojego lubego.Zameldowal sie u mnie po pracy u mnie az do momentu wyjscia do pracy oaza ciszy spokoju zadnych awantur,bylismy najwspanialsza para...nagle zadzwonila moja znajoma powiedzilam mi ze jej turek ja zdraca przegrzebala mu telefon i znalazla pare znaczacych smsow. mi po glowie przeszla ta sama mysl... zapomnialam go ostatnio z tego wszystkiego kontrolowac.gdy spal poszlam do jego kurtki i przeszukalam telefon...w stosie odemnie smsow nie zanalazlam nic ale se mylse wejde jeszcze raz sprawdze a jednak znalazlam dwa o dziwnej tresci aaaaaa jednak trzesacymi sie dlonmi wybralam ten numer telefony z tak glebaka nadzieja ze nie uslysze tego glosu 3 raz a jednak to byla ona ... poszlam do niego opowiedzial mi ze jest to dziewczyna przypisana z jego rodziny i ze jej nie kocha ze spotykaja sie formalnie raz w miesiacu na kawe gdy wyszedl do pracy zadzwonilam do niej i wszystko bylo jasne nie byla z rodziny byli ze soba 4 lata nosila od pol roku pierscionek zreczynowy a nawet w walentynik spotkal sie z nia nie wiem jak to zrobil bo byl ze mna.... po tym wszystkim zadwonila do mnie jego siostra i powiedziala ze on dzwoni do tamtej i ja przeprasza ze zaluje tego,,, przyjecha na drugi dzien do mnie rozmawialismy mowil ze mnie kocha wychodzac z tad napisal jej ze ja kocha bo za chwile jego siostra mnie o wszystkim informowala,,, przyjechal za kilka dni zbil mnie ukradl kamere i jesczce pare innych rzeczy zmienilam numer chce zapomniec chodz minelo 3 miesiace bol pozostal... nie chce opisywac tego ze szczegolowym bolem ktorego doznalam,,,teraz wiem jak podly jest to narod przez 3 lata bylam oszukiwane,,,, a co do tamtej jego narzeczonej wybaczyla mu zmienila nr telefonu i dalej daje sie oklamywac a on podzukoje kobitek przez internet przed tygodniem napisal mi na internecie.... jest zalosny,,,nawet zadnego slowa przepraszeam ze zalje tylko pytanie jestes na mnie zla,? czy go kocham ,,,, nie wszystko przeszlo w nienawisc slowa ktorymi mnie ponizyl i czyny ktorymi mnie zranil nie potrafie do niego nic wiecej czuc niz odraze,,,, ja jestem juz o 1 dzial mondrzejsza i teraz trzezwo wszystko dostrzegam ,,,, oni potrafia tak w sobie rozkochac ze sie robi dla nich wszystko z klapkami na oczach ,,,chcemy byc slepe i nie widziec czegos co jest tak rzeczywisci dopiewo zaczynamy wierzy gdy dostaniemy przyslowiowy porzadny policzek i jak cos stanie dokladnie przed nastzymi oczam zmarnowane 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
Szkoda mi Cię słoneczko, ale mój związek z Pedro jest oparty tylko na sexie, tak jest wygodniej, ja sie nie zakochuje w byle kim, ale on jest dla mnie egzotyczny, dlatego jestesmy w tej dziwnej relacji. Ale gdyby facet podniusł na mnie rękę to bym mu ja obcieła, już nigdy nie pozwolę na to by jakieś ścierwo mnie uderzyło, tak było w moim poprzednim związku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
wertym, dla mnie i tak jesteś fałszywą gnidą, i w dodatku tchórzem!!!! I nie wierze w Twoje nawrócenie.... Szkoda tylko że nie dostało Ci się bardziej po ptaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
Arafatka22 dziekuje za slowa wsparcia.... co do sexu z nimi to nie mam watpliwosci ze sa cudownymi kochankam...chyba to nas tak do nich tez ciagnie,,, ale uwazaj zeby i w tobie uczucia sie nie obudzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD NIEDAWNA JESTEM ZWIAZANA Z Turkiem i wlosy jeza mi sie na glowie co Wy tu wypisujecie ! Pewnie polowa z tego to prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
miriam zpbacz czy to zwiazek tylko z twojej strony moze a zjego strony to moze byc wygoda na darmowy sex .... nie polowa to prawda tylko wszysstko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Dlaczego tureccy mężczyźni są tak nieziemsko przystojni, a jednocześnie tak nieziemsko podli? Dlaczego nie można pomieścić dobroci w ich pięknym wyglądzie zewnętrznym. Ja też czuję słabość do przystojnego Turka :-( który nie jest dobrym człowiekiem. I jak się z tego otrząsnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
ja ci powiem dlaczego oni sa tak cholernie przystojni..ale to nie tylko turcy sa przystojni......arabowie.....tez przystojni..... a wiesz czemu ...bo sa muzulmanami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
to teraz ja sie wypowiem na teoj temat spedalony pastuchu. Oderwany od pluga to jestes ty zakompleksionym nie obrzezanym smiedzacym wypierdkiem namiastko co najwyzej 12cm zaplesnialego bialym serem hujem,,,, nie podskakoj tutaj ty kutasie bo ci tak wypierdole ze sie skrecisz w taki prycelek jak ten twoj maly smiedziuch miedzy nogami.... Turasi gra bo im przynajmniej nie smiedza... jestes zalosny tym ze jestes tak zakompleksiony i zazdrosny ze olka nie chce jak to napisales przecietnego polaka widzisz jednak orientujesz sie ze jestes albo przecietny albo brzydki... neistety jezeli mamy wybierac wolimy turasa niz polaka alkoholika bezebnego i ze smiedzacym kutafonem ktory o bzykaniu nie ma pojecia bujaaaaajjjj teee swoje male woreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
aaa noi jeszcze ze smierdzacym chujem i bez smiedzacego grosza przy duszy bo caly dzien tylko siedzisz na internecie jak ci nie wstyd nie masz chlopie honoru.... i mi obojetne co ty sie tu wypowiesz mi teraz taki dyndel jak ty mi powiewa i zwisa tak jak ten twoj zagrzybialy chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
nie ze sa mulzumanami tylko ze sa skurwysynami a kobiety kreca faceci ktorzy maja w sobie skurwysyna.... kobieta ktora wybiera faceta ciotowatego nie robi tego z milosci lecz z rozsadku i wygody w dalszym zyciu.... a i tak w glebi jej duszy bedzie chec porzadania tego i owego skurwysyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka22
Wertyp posrańcu, ty nadal ubliżasz nam i dalej robisz to co do tej pory! Ty to ładnie jesleś jednak pierdolnięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
"on toczy swoj dzihad miedzy waszymi nogami" - ładna metafora. Ja się z nią zgadzam :-) w 100% Zgadzam się właściwie ze wszystkim co mówisz Wertyp. Oprócz jednego: tego, że Turcy są niepociągający fizycznie. Otóż są. Są perfekcyjni fizycznie. A sztukę kochania mają opanowaną w najdrobniejszym detalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
I zgodzę się z KIZ. Faktycznie obrzezany członek jest czyściutki. Seks jest schludniejszy. Tak więc "brudny Turek" to oksymoron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
bumer masz racje wiesz wole tysiac razy turka niz polaka nawet jak mnie jeden tak zranil t przynajmniej w lzku mam fajerwerki.... to ich temperament hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Cieszę się Kiz, że też tak ich spostrzegasz :-) Fajerwerki :-) hehehe Na samą myśl rumienię się i dreszcz przechodzi mnie na wskroś :-) Są Bogami w łóżku. Póki co miałam jednego Turka, ale niewykluczone, że będzie ich więcej ;-) Przecież pozbawiać się takiej przyjemności na własne żądanie będzie bezmyślnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×