Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Women

CO mam robić?

Polecane posty

Gość Women

Czesc. Mam problem. W maju zeszłego roku miałam chlopaka z którym byłam krotko, ponieważ moje związki nigdy nie trwaly dlugo nudzily mnie.. Więc zakończyłam to. Bardzo tego teraz zaluje, moglam byc szczesliwa. Nie wiem czy jest jakas szansa zeby to naprawic Wiem, że on bardzo chciał byc ze mną. Ale ma teraz dziewczyne, ponoc dobrze im ze sobą. Kurde jak mi jest szkoda.. tak bardzo chcialabym znow z nim sprobowac. Tylko sama nie wiem czy nie jest juz za pozno A jak wy uwazacie, czy warto walczyc? Żałuje, że nie odezwałam się do niego wcześniej Kiedy jeszcze był same ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
To nie miłość z twojej strony, lecz zazdrość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czas żałować róż...stało
się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro ma dziewczyne
i dobrze im razem to sie nie wtracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women
Tak zazdrość jest straszne... jak sie dowiedzialam myslalam, ze zwariuje... Na co ja glupia czekałam az on sie 1wszy odezwie? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak Ci na nim zalezy
to daj mu spokoj, szczegolnie ze jest z kims i jest im ze soba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELLA*
Tak zazdrość jest straszne... jak sie dowiedzialam myslalam, ze zwariuje... Na co ja glupia czekałam az on sie 1wszy odezwie? no walsnie? jak mozna nic nie robic, zerwałas, zatem aj im teraz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą metodą tzw. uniwersalną jest \"nic nie robić\" ... masz rację Woman, nic nie rób. Bądź jedną z nas... tą NORMALNĄ Nic nie tracisz, nieczego się nie musisz wstydzić. Poprostu spoko życie w kanale bezimiennych gdybań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes jak pies ogrodnika
sam nie weźmie i drugiemu nie da! nie kochasz go, po prostu odezwała sie tobie cheć "posiadania" a to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women
Co ty bredzisz? Mysle o nim juz od stycznia a wtedy jeszcze nie był z zadną dziewczyną... wiec nie mow takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×